Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649604 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #330 -: Април 12, 2023, 09:03:36 am »
Леж ти на тая... аз през това време ще се чудя на БМВ или на кабрио да се возя... :)
Само да напомня - гоня 60-така, така че ако ще иима някакво възмездие, добре е да побърза, че не ми остава много на тоя свят.
Карам си вчера Жигулата със самочувствие на олигарх, а погледът ми е надменен, присмивам се на ония дето карат Мерцедеси и си мислят, че са на върха на лайното  :), а в багажника ми стои в бойна готовност зеления лазер  :), като спра на някой паркинг и си го пускам, докато правя лицеви опори, да ми показва левела и нивела :D на физиката и ми минават следните мисли под широката ми усмивка  ;D:

- Викам си, глей ги сея тия тъпунгери, дето скачаха по площадите, като малоумни маймуни, как си мислиха, че западът им носи "свобода" и "демокрация", щастлив начин на живот и как им увиснаха носовете - животът им мина в една измама и се превърна за тях в развалина и трагедия.
 
Дъщеря му отишла да мие чинии в Белгия и Холандия, а му праща снимки от витрина - издухва "сапола" на арабите ката вечер. Синът му отишъл в Испания, разправя му: тате тук хората са много свободни, живея в квартала на гейовете и трансвеститите, разни безброй вида джендари - много години хора, ние сме истински приятели, тук разбрах какво е истинската свобода  :D, а жена му отишла да бере моркови в Гърция, там дебелогъзия черен грък и купил една басма и я опраскал. Държи я на кучешка каишка и си я придърпва всяка вечер, да я пълни кът Митьо Пищова. Нашенеца осъзнал и унил от съдбата си посяга към чашката. Какво друго му остава. Има стар Мерцедес, не е селенясъл кът жигуладжията  :D, но вместо щастие - така трябвало да бъде по дефолт, то не му се живеело. Минавали му мисли да направи един единствен опит за екстремен скок от Аспаруховия мост, но без бънджи  :D. Уви не му достигала още смелост.

Почнал да пие всяка вечер, защото само спирта във вените му успявал, да го откъсне от обективната реалност. Търсил причината за състоянието си и гледал телевизия. А там постоянно му говорили, как Путин, Русия и комунистите били причината на всички световни несгоди, как правили зависими всички с агресивните си суровини. Той понеже бил и много "умен"  :D, щот се образовал от Интернет и давал акъл на децата си, че нямало никакъв смисъл да се учи, в чужбина имало бол чинии за миене  :D, решил, че източникът на всичките му беди били мръсните, долни комунисти срещу които скачал на площадите под тактовете на ударни инструменти за подсилване на екстаза и глъч: "кто не скакает, тот москал"  ;D.

Ей такива мисли ме спохождат, докато си карам Жигулата...  :D

Горелкаджия,
нали не се сърдиш, че си горелкаджия, защото не аз-комуниста съм ти избрал професията - ти сам си си я избрал.
Мога да ти посоча факти от скорошната действителност, които показват метафизиката на случващото се и когато говоря че е дошло време за плащане на грехове, то вече е в ход.
Колкото и да се возиш на разните си там коли, това няма да те направи щастлив, иска ти се, но не може. Затова и постоянно се хвалиш с такива прости неща. Мен не можеш да ме впечатлиш. Това което си постигнал с колите са джобни пари и много лесни цели.

Иначе замисли се, професията която имаш "огняр", "горалкаджия" се практикува изключително в подземния свят, в центъра на Земята.  :D
Там има много горелки, газ, лава и едни казани в които всеки който не е мислил адекватно /не имал умението да разпознава доброто от злото/ на повърхността на Земята - предградието на ада, ще ври в тия казани, докато му увре шопската твърда пача.
Добрата новина за теб е, че си горелкаджия  :D, ще си нещо, като евреин-сътрудник в немски концлагер с ония горелки с които са изгаряли хората, след като са им одрали кожите и са направили от тях седалки за днешните Мерцедеси и тогавашните абажури и чанти.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #331 -: Април 12, 2023, 09:35:49 am »
Колкото и да се возиш на разните си там коли, това няма да те направи щастлив, иска ти се, но не може.
А, споко, иде 2024-та година.
Там по повеление брюкселско трябва да спрем да внасяме недемократични молекули руски нефт.
И на филма ще дойде надписът: THE END

П.п. Нещо не чувам, Нефтохим Бургас да се е пренастроил 100% на нефт от арапите или пък за най-демократичният от Тексас или шистите на Канада. Мм.
Или съм пропуснал нещо, що телевизия не зяпам. Ако нещо - светнете ме...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #332 -: Април 12, 2023, 11:10:52 am »
Както казват испанците "Дяволът е прозрачен", но има едно интересно нещо - имал две опашки, една отпреде, другата одзаде, кой която хване, не се различават. 8) ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #333 -: Април 12, 2023, 03:39:46 pm »
Както казват испанците "Дяволът е прозрачен", но има едно интересно нещо - имал две опашки, една отпреде, другата одзаде, кой която хване, не се различават.
За испанците не знам, но някъде в православната иконография дявола се изобразява с три лица. Едно горе, където си стои нормално и 2 долу - едно отпред, другото отзад.
Може оттам на рогатия да му е любовта към Плейбой и пр. садо-мазо.

Като стана дума за три, то тия дни Германия ще закрие последните си три АЕЦ-а. И да се произвеждат горелки ще стане още по-скъпо. Гръмнаха пАтоците - няма и какво да се гори. Дойчевата марка ще забълбука, след нея и ойрото.
Авее, как ви казах: THE END
(край на английските субтитри, следват надписи за актьори и сценаристи)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #334 -: Април 12, 2023, 04:23:08 pm »
Качвам едно видео.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #335 -: Април 12, 2023, 08:34:22 pm »
Майкууууу! Атос нищо не казва, сигурно е припаднал от смях! Хумор сатира и забава, това предаване го имаше по комунизъмът! А тук ЕДМа го води!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #336 -: Април 12, 2023, 08:42:19 pm »
Само едно искам да ви вметна:
- Никъде по света досега не е имало комунизъм!
- Никъде по света сега няма и демокрация!

Изобщо не знам кой и какво си мери в момента...забавно е ;D


Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #337 -: Април 12, 2023, 09:20:51 pm »
Колкото и да се возиш на разните си там коли, това няма да те направи щастлив, иска ти се, но не може. Затова и постоянно се хвалиш с такива прости неща. Мен не можеш да ме впечатлиш. Това което си постигнал с колите са джобни пари и много лесни цели.
За осми път повтарям - нямам никакво желание да впечатлявам някого си. Споделям това, което съм напрвил и което ми носи удоволствие.
После - не съм дебил, за да се хваля с коли от по 3 - 5 000 лева.
И накрая - колкото и да ти е чудно - прави ме щастлив факта, че мога да си купя кабрио, просто щото ми се кара кабрио. Преди няколко години ми се караше БМВ - купих едно на сина ми, за да го покарвам и аз. Вече ми писна, и го кара само сина ми. Вероятно и кабриото ще ми писне след 2-3 години и ще си намеря нещо друго, което да ме кефи.

Кво да прайш... кефят ме дребни неща... :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #338 -: Април 12, 2023, 10:12:49 pm »
А днеска е денят на космонавтиката, ако сте забравили. Медиите мълчат гробно.
« Последна редакция: Април 13, 2023, 05:15:23 pm от Аtos »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #339 -: Април 13, 2023, 09:08:01 am »
Светлодуш, къде се губиш, къде се криеш?  :)

Ела тук и пак публично да ме опишеш какъв голям комунист съм аз и какъв капиталист и евроатлантик си ти /как работиш пазач на комунистическия язовир на Тодор Живков  :D/, как ти била много светла душата и по аналогия на обратното, как моята комунистическа душа била черна кът катран.  :D

Като ми попадне в полизрението някой будист и се сещам за тебе.  :D
Но нали си ме знаеш, не съм от ония, които се подмазват, а напротив стрелям директно и буча с рогата - такава ми е природата /зодия овен съм, нали си по зодиите/.
В тоя ред на мисли ще ти кажа, че никак не приветствам хора, които са се родили в славянската култура и традиции, с традиционните религии, да направят обратен завой и да залитнат в посока на чужди за нас религии. Не че и аз не приветствам някои техни схващания, но за мен е изневяра не само към собствения си народ, но и към Бога /Христос/ към който принадлежиш, ти е дал душа да се родиш по тези земи и при тези хора, а те го изоставили и поели по пътя на езическите богове. Та тая светлост на душата за която говориш е много измамна. Като го гледам оня Дони /певеца/ - бая го хапят мухите и то посред зима  :D /то да го съжалиш с тоя му вид/, има зад гърба си два опита за самоубийство - вероятно бог Буда го тика към пропастта.  :D

Ти знаеш ли историята на Буда? Щото EDM-a я знае очень харашо. При интерес мога да я разкажа съвсем накратко...

Чета по новините за духовния будистки водач - Далай Лама, който живее в САЩ и е вербуван агент на ЦРУ, също както вселенския патриарх Вартоломей /абсолютна американска партенка и долен цереушник/, дядката е възприел еврогейските ценности и дори клони към профил педофилия.

Оня ден Далай Лама си хареса едно малко момченце и уж му прави някакви будистки ритуали, взе да го целува по устните уста-в-уста и го помоли, да му поосмуче миризливия дърт език. Представяш ли си каква будистка перверзия е това? Анатема!  :D

Далай Лама лъсна в скандален клип, моли малко момче да му "смуче езика"

https://www.bgonair.bg/a/4-world/302005-dalay-lama-lasna-v-skandalen-klip-moli-malko-momche-da-mu-smuche-ezika

Нали ти ми забрани да съм бил набожен, ко ми викаш: EDM-е ти нали си кУмУниС  :D, защо се позоваваш на Бог, не се докосвай до Бог, не го мърси с комунистическите си вибрации?  :D

Така ли беше, а Светлодуш, къде се криеш...?  :D

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #340 -: Април 13, 2023, 05:50:34 pm »
Оня ден Далай Лама си хареса едно малко момченце и уж му прави някакви будистки ритуали, взе да го целува по устните уста-в-уста и го помоли, да му поосмуче миризливия дърт език. Представяш ли си каква будистка перверзия е това? Анатема!  :D
Явно като прехвърлят определена възраст някои мъже почват да се интересуват от такива неща :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #341 -: Април 13, 2023, 06:01:04 pm »
Кехая,

1. Ако нашия не се мазнеше на техния, то ти нямаше да си купиш за смешни пари това, в което сега живееш. Енергетиката не е част от икономиката, тя Е икономиката.
2. Това са атеисти. Нали правите каквото си искате?! Where is the problem?
3. Тия не са се барали за духовни водачи. Идейни да, духовни не. Нали сте атеисти.
4. Ламата не само се бара за духовен водач, ами и за:
The best of the best, the most spiritual of the spiritual.
5. Това се води братско целувание. Няма езичета и пр. LGBTq+/-sqrt(3.14)
6. Правиш се на луд, но няма да ти е за последно.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #342 -: Април 14, 2023, 07:50:57 am »
Плаши, плаши...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #343 -: Април 14, 2023, 10:17:27 am »
Можете да гледате курса на залатото тук.

https://www.investing.com/currencies/xau-usd

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #344 -: Април 14, 2023, 08:58:51 pm »
Майкууууу! Атос нищо не казва, сигурно е припаднал от смях! Хумор сатира и забава, това предаване го имаше по комунизъмът! А тук ЕДМа го води!
Оркаджията е много скучен. Най-смешното нещо което е казвал някога в тоя форум е Jul  :D.
Ама за разлика от него Оркаджия ти се набоде с бустарите. Джул излезе по-умен от тебе. Има нещо комунистическо у Джул - той все пак за нещо се съмнява, не им се доверява изцяло и сляпо, като тебе. А ти като един истински лапнишаран си набоди ГМО-то и сега произвеждаш шипчест протеин  ;D. Т.е. ти си доброволец в изпитанието на 3-тата фаза на ваксина от Америка. Тя храната им не става за кучета дори, ти си нахака бустарите.  ;D
Твоите идоли са готови да те утилизират в името на науката, а и ти си готов да им се дадеш.  :D

А виж как е при мен: Някои казват, че Путин ми бил плащал - де късмет де, а де....  :D