Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738654 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #570 -: Май 12, 2020, 01:33:30 pm »
Радико, ходил ли си на Черноморието, Гърция, Турция, Кипър, Италия, Испания по курортите, островите, да видиш колко много концлагеристи има и колко имоти са накупили покрай крайбрежието? Не ми отговаряй, не си, ти си по гастарбайтлъка, не си по купона.  :D

Аз съм виждал по тия места толкова "концлагеристи" и странно обитават най-скъпите хотели, каквито българопитека не може да си позволи, нищо че живее на супер свободната - колониална територия.
Значи населението на Русия е 144 милиона. Това съвсем грубо прави 144 олигарси милиардери около тях 144000 приближени с много пари и околи 1400000 богаташи които ти можеш да видиш по въпросните курорти. Останалото са концлагеристи 140 милиона. Е има и няколко около два три милиона които са скъсали оглавника като мен. И с които съм имал възможност да контактувам и да си сверя часовника за сегашното положение. Е да ти кажа за тези хора с нищо не е по различно от преди. 140 милиона руснаци продължават да са социалистически крепостници.

П.П.
Във този форум освен Юлиян и Монтанар не се сещам за друг който да отрича световната конспирация.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #571 -: Май 12, 2020, 01:37:24 pm »
Аз съм виждал по тия места толкова "концлагеристи" и странно обитават най-скъпите хотели, каквито българопитека не може да си позволи, нищо че живее на супер свободната - колониална територия.  :D
  EDM electronics, сега ако ми кажеш и тайното знаме на тези "концлагеристи" знаеш ли колко много неща ще се изяснят отведнъж и няма да има и нужда от коментари.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #572 -: Май 12, 2020, 01:42:52 pm »
П.П.
Във този форум освен Юлиян и Монтанар не се сещам за друг който да отрича световната конспирация.
1. Значи и ти мислиш, че има световна конспирация.
2. Съдя по доводите и аргументите ти я одобряваш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #573 -: Май 12, 2020, 01:50:38 pm »
Радико, голямо е противоречието в твърдението ти. Олигарси били един колко си, другите били социалистически концлагеристи!

Олигарси са станали от трупане на капитал, пък другите били още в социалистическия строй - чуваш ли се какви ги говориш?
Ако на най-дивашкия капитализъм му викаш социализъм...
А отделно там има и същия, като нашия колониализъм - Русия е страна, която не може да взема самостоятелни решения по всички въпроси. Тя не е суверенна страна.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #574 -: Май 12, 2020, 01:57:03 pm »
Не знам какво точно ще има след казпитализмът, който познаваме, но определено ми прилича на електронен концлагер.

И там, както във всеки концлагер ще има кучета. Да охраняват.
Които ще бдят, за правилните ценности, вероизповедание, мироглед, приятели и врагове.
Ще има платени.
Още повече доброволни.
Верни на правилния курс към все по-светлото бъдеще, във все по-дълбоките тунели.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #575 -: Май 12, 2020, 04:35:31 pm »
Концлагер казвате?

 WO-2020-060606

060606 или 666 ?
Каква е тази символика 666, съвсем случайна ли е тя, съвпадение ли е това - съвсем случайно, аз ли съм го писал нарочно, руснаците ли го туриха, като си има предвид какви изпълнения видяхме в откриването на тунела в Швейцария. Обадих се веднага на мои агенти  ;) в Швейцария, да ги питам. Те ми викат ДА, голям скандал имаше тук по телевизиите по повод сатанинското шоу. Едни викат браво, другите са възмущават.

WO-2020-060606 е патент на MICROSOFT TECHNOLOGY LICENSING, LLCл
Собственика е Бил Гейц, пак той, кой друг.
Ами вижте за какво става въпрос, който знае английски да ни разкаже - нещо свързано с боди:
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606&tab=PCTBIBLIO

Нали все доказателства търсите...



Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #576 -: Май 12, 2020, 04:54:37 pm »
Световната Здравна Организация - Доналд Тръмп и спря многото милиони долари дотации,
що го финтирала с "пандемията".

Днес гледах видео, в което се казваше, че Бил Гейтс се явява един от най-големите спонсори
(ако не и най-големия вече) на т.н. Световната Здравна Организация.

Припомням, тия от СЗО ходили да шантажират батька Лукашенко в Белорусия, да не се цепи от колектива и да въвежда правоверна карантина.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #577 -: Май 12, 2020, 05:49:59 pm »
Преди 2 месеца Сергей Михеев, руски политолог - (свалям му шапка, щото не бръсне никого) каза:
"Наступает ера мировога цифробесия"
А според мене - ПАНДЕМИЯ=ПАНТОМИМИЯ.
Превъртат се много Трилиони $, даже още три нули може да не стигнат.
Щом и Билли почна да говори за криптовалути - работата е на ЗЛЯ ВА.
А, и друго. Защо никой не показав сравнителна статистика по години назад за починали? Да не би да няма?
Сигурно и NSI.BG няма.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #578 -: Май 12, 2020, 07:24:02 pm »
Ksurnev, не си разбрал напълно за какво иде реч в патента на Майкрософт, т.е. на Бил Гейц:

Да там има криптовалута, но тя се явява предлог към съществото - отчитане параметрите на тялото чрез имплантиране на чип, които ти носят криптовалута, ако са в определени норми. Аз не знам английски, но нашия колега полуамериканец може да попреведе. Доколкото разбирам, ако тоя чип отчита примерно, че има високо кръвно налягане, кисела среда, захар, много патогени, тогава носителя на вградения чип ще бъде приветсван с критопари, а ако всичко ти е наред, имаш показатели на спортист и младенец - това са негативни показатели и няма да има пари, за да може тоя човек да достигне нужните показатели. Само така Бил Гейц би могъл да реализира мечтата си, да намали населението, че издишвало по 5 т въглероден двуокис на калпак.

Патента е за имплантиране на чип!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #579 -: Май 12, 2020, 07:43:55 pm »
EDM, няма как да знаеш какво знам. Аз не обичам да си чеша клавиатурата.
Пък и не коментирам никаде патента.
Очаквах да коментирате останалото, Билли е ясен.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #580 -: Май 12, 2020, 07:46:30 pm »
Забравих, извинете!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #581 -: Май 12, 2020, 07:54:32 pm »
Тази таблица не носи никаква информация. Тази година зимата беше много мека, грипът дойде късно и умиранията януари февруари със сигурност са по-малко от миналата години. Интересни ще бъдат данните от март и април тази година, но трябва внимателно да се сравнят, защото всяка година си има флуктуации по различни причини.

https://www.nsi.bg/bg/node/18121/
« Последна редакция: Май 12, 2020, 08:25:29 pm от dmitarp »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #582 -: Май 12, 2020, 07:55:08 pm »
EDM, няма как да знаеш какво знам. Аз не обичам да си чеша клавиатурата.
Пък и не коментирам никаде патента.
Очаквах да коментирате останалото, Билли е ясен.

Очакваш да си чешем клавиатурите ли?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #583 -: Май 12, 2020, 09:05:27 pm »
1. Значи и ти мислиш, че има световна конспирация.
2. Съдя по доводите и аргументите ти я одобряваш.
По добре не се опитвай да съдиш защото са ти прекалено малко годините натрупан опит за да съдиш постъпките и думите на такъв като мен. По стечение на обстоятелствата съм трупал личен жизнен опит 5 - 6 пъти повече време от теб. По полезно ще ти е ако мислиш повече дори и когато се опитваш да отхвърлиш нещо казано от мен. То това, че се опитваш да докажеш, че не съм прав въобще не е лошо дори и когато съм прав. Стига разбира се да анализираш малко повече казаното. Това важи не само за тебе.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #584 -: Май 12, 2020, 09:24:17 pm »
EDM, не си от тях.
Доста хора го правят в този форум.
dmitarp
Излиза, че няма увеличение, даже е леко под. Защо тогава е тази олелия?
Каква е целта на занятието, защото има цел, да не казвам конспирация.