Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737201 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2085 -: Ноември 08, 2021, 01:09:17 pm »
Ето докъде доститна необузданата наглост на докторите https://www.pariteni.bg/novini/zdrave/shte-triabva-li-da-se-vaksinirame-vsiaka-godina-sreshtu-covid-19-240707 . Да се ваксинираме непрекъснато и цитат от статията : "Най-доминиращият вариант на вируса у нас е делта вариантът, но не това трябва да ни притеснява, а броят новозаразени, обясни още доц. Гломб. Тя категорично заяви, че в страната вече няма грип." И как да няма грип като точно ваксинираните го разнасят като бонус, тука една прясно ваксана шматка зарази няколко човека с грип, значи във ваксината има вирус на грипа.
Именно! И ето същността на нещата и причините за държавните политики спрямо болшета:

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2086 -: Ноември 08, 2021, 02:53:40 pm »
Ваксина тероризъм. Да, ново понятие от скоро. И кой е виновен?

Дебилите, които по неведоми причини са решили, че колекцията им от зелени хартийки с холивудско покритие вече имат някаква стойност! Тоя нагъл диктат се крепи на долара, а вече на на смешната им армия.

Ако тия хартийки се втурнат в родината си, за да спясят поне малък % от стойността си, САЩ ще фалира на момента!!!
И не по начина, когато долари с кораби се возеха, за да си поискат златното обезпечение през 70-те, а в пъти по-мощно!! Доказателства тук: https://usdebtclock.org/

US TOTAL DEBT = 85 000 000 000 000 USD. Официалният дълг. За неофициалния умножете по 2 поне.


Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2087 -: Ноември 08, 2021, 02:59:53 pm »
Стойността на тези хартийки се крепи от доверието на милиарди хора по света, включително и твоето доверие към тях, това доверие няма как да го изтриеш, може би дълга да и тройно по голям, но инвестициите надвишават този дълг и напълно го покриват. В една финансова система няма са мо дълг има и активи, когато ги отчетеш и тях ще разбереш колко е дълга. А и 90% от този дълг си е чисто американски, от гражданите към държавата.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2088 -: Ноември 08, 2021, 03:42:34 pm »
...това доверие няма как да го изтриеш, може би дълга да и тройно по голям, но инвестициите надвишават този дълг...
Индоктринацията е буквално предаването и налагането на фундаментални положения, като системи от вярвания в религиозно отношение; това по-късно придобива смисъла въобще на процес на налагане, насаждане и дори втълпяване на идеи, обществени нагласи, когнитивни стратегии посредством професионална методология.

Линка, сайта: TOTAL DEBT TO GDP RATIO = 140,33%

Тия буквички горе как се тълкуват?!

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2089 -: Ноември 08, 2021, 03:59:16 pm »
Не разбрах, какво трябва да заключим от това? Да се ваксаме или не?

Да не се ваксаме!

Като ви гледам за кво си ползвате очите и ушите едва ли скоро ще прогледнете. Простата статистика, която може да се провери и види с въпросните очи е там от самото начало на план-демията. Колко милиона човека е държавата, колко хиляди човека са се "заразили"(ПСР тестовете са болшет), колко са умрели. Така процента смъртност ще ви отведе при грипа. Сега като погледнете ще видите процента смъртност вече не от грипа, а от ваксините. Вълните се предизвикват от тях. Но Исус говори за едни очи и уши, които не могат да бъдат изцерени. Той изцерява очи и дори възкресява мъртви, но фарисеите ще си останат слепи.

Аз ги знам тези работи отдавна Светльо, така че не сте вие човекът, който знае дали съм прогледнал или не!
Като не пиша тук във форума всеки ден, не значи, че не знам за какво става на въпрос!
Знам и за ПСР тестовете, и за статистиката, и за стъкмистиката, и за това какво са задължени медицинките работници да правят и да пишат, така че да поддържат статистиката.
Или може би вие сте тук последна инстанция и най-информираният?!?!

Ето едно видео от Антверпен, където в интензивното отделение са само напълно ваксинирани /с две дози/

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2090 -: Ноември 08, 2021, 10:06:16 pm »
Да не се ваксаме!

Аз ги знам тези работи отдавна Светльо, така че не сте вие човекът, който знае дали съм прогледнал или не!
Като не пиша тук във форума всеки ден, не значи, че не знам за какво става на въпрос!
Знам и за ПСР тестовете, и за статистиката, и за стъкмистиката, и за това какво са задължени медицинките работници да правят и да пишат, така че да поддържат статистиката.
Или може би вие сте тук последна инстанция и най-информираният?!?!

Ето едно видео от Антверпен, където в интензивното отделение са само напълно ваксинирани /с две дози/
Ми тогава реагирай подобаващо, псувай ги, наричай ги с истинските им имена, наричай го грип, а ваксинацията наричай евтаназия както е редно, не увъртай!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2091 -: Ноември 09, 2021, 09:58:08 am »
що си мислиш, че твоето мнение е по-важно от това на другите, или и ти приемаш да те обиждат, всеки сам си решава какво да прави с живота си, ти си решил да не се ваксинираш, ами не се ваксинирай и си трай, друг е решил да се ваксинира, що трябва да го обиждаш, какво те бърка това теб.

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2092 -: Ноември 09, 2021, 10:05:16 am »
четох някъде че вакснатите не можели да даряват кръв?

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2093 -: Ноември 09, 2021, 10:27:45 am »
а, аз дочух, че и секс не можели да правят

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2094 -: Ноември 09, 2021, 12:43:18 pm »
що си мислиш, че твоето мнение е по-важно от това на другите, или и ти приемаш да те обиждат, всеки сам си решава какво да прави с живота си, ти си решил да не се ваксинираш, ами не се ваксинирай и си трай, друг е решил да се ваксинира, що трябва да го обиждаш, какво те бърка това теб.
На никой нищо не казвам и с никой не се заяждам. Единственото което правя е, че назовавам нещата с истинските им имена. То е същото като педалите. Ако не вдигаха пушилка да се правят на нормални изобщо нямаше да ги отразя, но когато влязат в училищата и кажат, че всички хора са педерасти и трябва да си сменят пола, малко ме дразнят. Та така и с ваксината. Когато ме задължават да съм хипохондрик и да се самоубия, малко ме дразнят и изразявам това по нормален начин.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2095 -: Ноември 09, 2021, 02:46:06 pm »
четох някъде че вакснатите не можели да даряват кръв?
Аз го нсписах това малко по нагоре тук в темата. Имаше го във фейса. Споменах и, че не съм сигурен дали не е фалшива новина. Най вероятно не е.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2096 -: Ноември 09, 2021, 03:55:16 pm »
условията за кръводаряване за всяка ваксина, включително и ковид са, ако ваксината не е активна (деактивирана), може да дариш кръв на същият ден стига да се чустваш добре, ако ваксината е "жива", кръв се дарява след две седмици, всичко друго е измислица. По вашата логика Западният свят сега здравата го е закъсл за кръв и краде деца бежанци да си навакса с кръв.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2097 -: Ноември 09, 2021, 05:44:52 pm »
Нещо не сте разбрали, не взимат кръв от ваксинирани за кръвна плазма, щот явно антителата на ваксаните са фалшиви.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2098 -: Ноември 09, 2021, 06:07:38 pm »
На всички ваксинирани- честита евтаназия

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2099 -: Ноември 09, 2021, 06:50:08 pm »
На никой нищо не казвам и с никой не се заяждам. Единственото което правя е, че назовавам нещата с истинските им имена. То е същото като педалите. Ако не вдигаха пушилка да се правят на нормални изобщо нямаше да ги отразя, но когато влязат в училищата и кажат, че всички хора са педерасти и трябва да си сменят пола, малко ме дразнят. Та така и с ваксината. Когато ме задължават да съм хипохондрик и да се самоубия, малко ме дразнят и изразявам това по нормален начин.
Светльо, твоето обаче малко почва да прилича на космат миришещ на чесън селяндур, седнал с разкопчана до пъпа риза на пейка в мол-а, чешещ си косматите гърди и пеещ на висок глас някаква песен от неговото село...

Всички разбрахме че си натурален. Не е наложително да ни го навираш в очите постоянно. Щото почваш да приличащ на ония дет се кълчотят на прайда.
Остави простите самоубийци сами да решат какво да правят с живота си. Да вземат решение дали да се срещнат с вируса или да се ваксинират.
Или ОК... давай някакви разумни доводи, а не някакъв колаж от видеа, в които изобщо не е ясно какво се случва. Някакви спортисти се тръшват по време на състезание... Това се е случвало толкова пъти и преди ковида, че не е истина. Спомняш ли си какво се е случило с войника, тичал да донесе веста за победата на Маратонското поле? Ми зел че умрял, нещастника... баш на площада...

Да, очевидно е че има натиск хората да се ваксинират. Но все още не е задължително, и неваксинирането не се преследва от закона. Да, създават се неудобства на хората които не са ваксинирани. Умишлено, за да се принудят да се ваксинират.

Но статитиката казва, че ваксинираните хора по-рядко стигат до болница. По-рядко умират. Ясно е че се заразяват, но усложненията при тях са в пъти по-мако вероятни.
Ти отказваш да повярваш на официалните данни. Но какви данни имаш че резултатите не са такива? Не можеш да вадиш статисика въз основа на 5 или дори на 50 случая. Статистиката не работи по тоя начин. При 100 случая грешката ти ще е 10%. При 10 случая ... грешката надхвърля 50% и вече се доближава до врачуване.

Имаш един-единствен случай който наблюдаваш. Как ще прецениш каква е вероятността дадения човек да се зарази, да влезе в болница или да почине от Ковид? Или да го изкара безсимптомно, или изобщо да не се зарази? Тук статитиката не работи - всичките варианти имат "вероятност" точно 50%. И понеже човек взима решения сам за себе си - вероятността от всеки един изход е точно толкова - 50%.
Наблюдаваш 2 човека от колектив от 100 човека. Вероятността и двамата да починат от Ковид е нищожна, но ако се случи - какъв ще е твоя извод? Ами да - Ковид е смъртоносен в 100% от случаите.

Същото е и с педалите. Гледаш само тези, които ти се навират в очите и си вадиш заключения. Но докато не се разчу за Парцалев никой не е казал "егати педала мазен"... и след като се разчу пак никой не казва такива неща. Щото човека си е нормален, просто харесва мъже.... както някои хора харесват френски коли :)
Когато преобладаващата част от едно общество почне да харесва ддено нещо, ще трябва да се примиряваш. Примерно не можеш да отидеш във Франция и да им обясняваш, че френските коли са боклуци и че притежателите им са болни хора... просто няма да те разберат.