Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738640 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2325 -: Ноември 21, 2021, 06:23:10 pm »
А ковидните пък са съвсем дуга бира, в тях със сигурност няма нищо живо.
Да бе, е сега ти повярвах, пак повтарям това което написах по напред в темата, тука една жена прясно ваксинирана зарази няколко човека. Това с очите си го видях, верно някакъв грип беше ма после прочетох че и тия симптоми ги водят ковид. Има и още други патили от ваксинирани и хората се пазят. Вчера жената слезе с рейса до Перник и един от пътниците се похвалил че отива да се ваксинира. Шофьора като чул това казал, добре ваксинирай се но ще се прибираш или с такси или пеша, един месец да не си ми стъпил в рейса.
« Последна редакция: Ноември 21, 2021, 06:41:51 pm от krasias »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2326 -: Ноември 21, 2021, 06:48:04 pm »
А аз си мислех, че многодозови ваксини отдавна не се произвеждат. Както и да е. Ковид ваксините са напълно живи вируси.
Само дет са генномодифицирани за да не могат да правят свой копия когато влязат в някоя клетка на човешкия организъм а само произвеждат протеин който да бъде разпознат от имунната система. Това за векторните ваксини.  А да и това е в идеалния случай да ама идеални неща няма. Длъжен съм да  споделя, че това го научих от руски сайт линк към който даде Витан.  И това не беше сайт който плюеше по ваксините а сайт в който се хвалеха с постиженията на генното инженерство.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2327 -: Ноември 21, 2021, 07:41:04 pm »
Абе Светльо ти наистина ли вярваш, че мякой ще сложи чист живак във ваксините???? 
Осъзнай се по голяма глупост от това за последните 20 години не съм чел в интернет. Чел съм равни на тая ама по голяма не.
Живакът и живачните съединения си имат симптоми. Тези симптоми се случват на натровените хора. Те се знаят. Знае се и какво се случва с процент от децата, които се ваксат. Не е нужно да си гении, за да установиш наличието на живак и формалин във ваксините по симптомите на повечето ползващи ги. Има живак във ваксините. Няма да давам източници, защото виждам колко ви дреме.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2328 -: Ноември 21, 2021, 07:46:09 pm »
А аз си мислех, че многодозови ваксини отдавна не се произвеждат. Както и да е. Ковид ваксините са напълно живи вируси.
Само дет са генномодифицирани за да не могат да правят свой копия когато влязат в някоя клетка на човешкия организъм а само произвеждат протеин който да бъде разпознат от имунната система. Това за векторните ваксини.  А да и това е в идеалния случай да ама идеални неща няма. Длъжен съм да  споделя, че това го научих от руски сайт линк към който даде Витан.  И това не беше сайт който плюеше по ваксините а сайт в който се хвалеха с постиженията на генното инженерство.
А що се отнася до ковид ваксините, модифицираният им вирус до сега щеше да умре ако не бяха ваксините. Пандемията се поддържа от ваксинираните. Там стават големите и бързи мутации заради които още го бутаме. Ваксинираните са развъдници на ковид!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2329 -: Ноември 21, 2021, 07:48:43 pm »
Във Флорида колят и бесят..... ваксърите!
50 000$ глоба за голяма компания, ако те натиска да се дупчиш... Един от примерите.
Маски долу  8)
-
<a href="https://www.youtube.com/v/5XV5E-Ryby0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5XV5E-Ryby0</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2330 -: Ноември 21, 2021, 10:04:04 pm »
Във Флорида колят и бесят..... ваксърите!
50 000$ глоба за голяма компания, ако те натиска да се дупчиш... Един от примерите.
Маски долу  8)
-
<a href="https://www.youtube.com/v/5XV5E-Ryby0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/5XV5E-Ryby0</a>
Супер!!! Ето това е добра новина!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2331 -: Ноември 21, 2021, 10:42:56 pm »
...Ковид ваксините са напълно живи вируси. ...
Това е един спорен дори и в научните среди въпрос, като за нем не си прав. Вируса няма обмяна на веществата. Той не обработва "храна". Така че не е изключено живака - дори и чистия, течния метал - изобщо да не му повлиява.

... Има живак във ваксините. Няма да давам източници, защото виждам колко ви дреме.
А така твърдението звучи по убедително ли? Дай източника, за да можем ние като възрастни хора да си съставим сами мнението.

... Ваксинираните са развъдници на ковид!
Колкото и да ти е странно, с това изречение съм съгласен. Само с него, в предните бъркаш. Обяснил съм по-нагоре защо, но ако настояваш - ще го повторя.

Във Флорида колят и бесят..... ваксърите!
50 000$ глоба за голяма компания, ако те натиска да се дупчиш... Един от примерите.
Маски долу  8)
Не е новина, и е обяснимо. Там си печатат парите, хората имат оръжие в гардероба и да ги ядосваш не е здравословно в буквалния смисъл. Но когато и до тях достигне тази вълна, която (надявам се) ние преминаваме а в Европа е в разгара си - тогава нещата ще се променят.
Отгоре на това там (или поне в големите градове) мерките са драконовски. Пораженията по бизнеса са ужасяващи.

<a href="https://www.youtube.com/v/vTW-veuq-JA?t=49" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/vTW-veuq-JA?t=49</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2332 -: Ноември 21, 2021, 10:47:56 pm »
Der Spiegel: във Виена 35 000 човека излязоха на протест против карантината

Оригинал новости ИноТВ:
https://russian.rt.com/inotv/2021-11-21/Der-Spiegel-v-Vene-35



Все пак излязоха, макар нашите медии да неглижираха и да намалиха цифрата.
Дойно вероятно поне.

Неактивен ppipilica

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 417
  • говори на жаргон и пише на "старобългарски"
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2333 -: Ноември 22, 2021, 01:41:59 am »
Цитат на: juliang link=topic=11134
Имаш ли идея какви са нивата на радиокативност в Кресненското дефиле? Защо не искат да пробият тунел там? Ами щото се оказа че първо минаването през тунела ежедневно ще надхвърли бзопасните годишни норми за радиоактивно облъчване на човек, и второ - никое населено място не се съгласи да приема на територията си скалите, които ще са изкопани от тоя тунел, щото са радиоактивни.

Заинтригува ме, дай линк да прочета за дефилето, за машините знам гледах руско видео където обясняваха как ги претопявали за желязо.

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2334 -: Ноември 22, 2021, 05:00:20 am »
Книга. Препоръчвам да я намерите и прочетете. Там също има това, което търсите, питате или срещу което плюете. (Радико & Хулио)

Световната конспирация срещу здравето

Прикачил съм я по-долу. Приятно четене!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2335 -: Ноември 22, 2021, 10:35:55 am »
Не е новина, и е обяснимо. Там си печатат парите, хората имат оръжие в гардероба и да ги ядосваш не е здравословно в буквалния смисъл. Но когато и до тях достигне тази вълна, която (надявам се) ние преминаваме а в Европа е в разгара си - тогава нещата ще се променят.
Отгоре на това там (или поне в големите градове) мерките са драконовски. Пораженията по бизнеса са ужасяващи.

Другото ми е ясно. Троловете имат подход. Това, обаче, нещо не ти схващам изкълчения мозък. Защо застрашените от ковид хора не са благодарни на правителството си, а са извадили оръжията и са готови да стрелят по кретени като теб?

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2336 -: Ноември 22, 2021, 11:09:15 am »
Заинтригува ме, дай линк да прочета за дефилето, за машините знам гледах руско видео където обясняваха как ги претопявали за желязо.
Пусни в Гугъла "радиокативност кресненско дефиле" де...
И за визуализация - уранови находища в БГ... Забележи какво е в дефилето:

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2337 -: Ноември 22, 2021, 10:56:24 pm »
работа за Юлиян ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 497
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2338 -: Ноември 23, 2021, 07:59:28 am »
Благодарности Светльо от името на домашната ми котка! Благодарим ти че ни светна твое медицинско светилище! Ако не беше ти, нямаше да знаем че във ваксините има нано частици, графен, живак, арсен, и цианкалий! Той последният бил за бързо ваксиниране една доза защото нямало време за втора!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2339 -: Ноември 23, 2021, 08:23:31 am »
работа за Юлиян ;D
Виж го какъв е професионалист, защо мислиш, че отдавна не работи  8)

От другата страна на Желязната завеса е същото, но с обратен знак. В западна Украйна, в най-западенският град Львов има платена армия антируски трлолове.
Една от задачите им е да измислят всякакви сценки и плювалки срещу руските ваксини. По една руска телевизия имаше добър репортаж по темата.
Определено ония са по-добри. В СССР там е била школата за политически офицери. Не са си губели времето с горелки, а направо са изучавали т.н. матчасть.