Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737878 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2295 -: Ноември 20, 2021, 06:45:17 pm »
Виждам си наясно как работи демокрацията за всички неща, различно от ваксини и пр. високи топки.
Пито - платено (от балъците, на които държавата ще открадне спестяванията, вземайки заеми, загробвайки внуците).
...БМВ на 25 години без катализатори, което гори литър масло на 1000 км.
Ма верно си зле.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2296 -: Ноември 20, 2021, 07:12:32 pm »
Да, и от това не правя световна конспирация.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2297 -: Ноември 20, 2021, 07:13:35 pm »
ОК, аз вчера получих ЕКО 2 лепенка на БМВ на 25 години без катализатори, което гори литър масло на 1000 км. Да ти казвам ли как? Приятел на сина ми преди месеци му е предлагал да му издадат сертификат за ваксинация, за да могат да ходят на мол и на фитнес.

Винаги ще има едни хора, дето искат да припечелят. 300 лева са добра цена да си стоиш в къщи 2 седмици, особено ако си почнал ремонт. Ако взимаш заплата 1000 лева, държавата ще ти даде 400 за болнични. Седемстотин лева си "напред", за да не ходиш на работа... що па не?

А защо дават по 300 лева - ми щото болниците са търговски дружества. На тях пък държавата ще им даде 1 000 лева за лечение на болен. А те няма да похарчат и стотинка, щото болен няма....
Да винаги ще има такива хора. Обаче забележи няма разкрит нито един случай на такава фалшификация дори помня, че и по телевизиите заявиха, че няма да бъдат подлагани на съмнение и проверявани никакви случай на Заболявания.  Виж за  припечелването от фалшиви сертификати веднага ги изловиха, що така бе Миме" що така тоя двоен стандарт. Измамите които им отърват не се преследват дори това изявление ги поощрява другите се преследват.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2298 -: Ноември 20, 2021, 07:40:30 pm »
ОК, аз вчера получих ЕКО 2 лепенка на БМВ на 25 години без катализатори, което гори литър масло на 1000 км. Да ти казвам ли как? Приятел на сина ми преди месеци му е предлагал да му издадат сертификат за ваксинация, за да могат да ходят на мол и на фитнес.

Винаги ще има едни хора, дето искат да припечелят. 300 лева са добра цена да си стоиш в къщи 2 седмици, особено ако си почнал ремонт. Ако взимаш заплата 1000 лева, държавата ще ти даде 400 за болнични. Седемстотин лева си "напред", за да не ходиш на работа... що па не?

А защо дават по 300 лева - ми щото болниците са търговски дружества. На тях пък държавата ще им даде 1 000 лева за лечение на болен. А те няма да похарчат и стотинка, щото болен няма....
Не правиш световна конспирация щото си ги нагласяш твоите неща според схемите в мозъка си. Сега пък болниците самоотвержено борещи се със смъртоносният вирус станаха търговски дружества, които плащат на ей тези хора дето "Винаги ще ги има" едно маалко мнозинство конспиратори.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2299 -: Ноември 20, 2021, 07:48:41 pm »
Да винаги ще има такива хора. Обаче забележи няма разкрит нито един случай на такава фалшификация дори помня, че и по телевизиите заявиха, че няма да бъдат подлагани на съмнение и проверявани никакви случай на Заболявания. 
А що не мислиш че във фалшивите инвалиди с ТЕЛК няма световна конспирация? На колко от тях отнеха ТЕЛК-овете? Колко лекаря вкараха в затвора? Нула, нали?
Колко пунка за ГТП затвориха като е очевАдно че 20% от автомобилите по никакъв начин не могат да се движат по пътищата?
Да, да... притежаването на автомобил не е задължение...

Къде го това изявление "по телевизиите"?

Не правиш световна конспирация щото си ги нагласяш твоите неща според схемите в мозъка си.
А ти не го ли правиш? Нагласяш ги по своите схеми, и настояваш че това са единствените правилни мозъчни схеми.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2300 -: Ноември 20, 2021, 08:08:18 pm »
Часът какво е, литърът защо е...
Или какво има във ваксините, що е графенов оксид и пр. Къде се отлага и какво уврежда!!

В експерименталните течности освен графенов оксид има.... има.... има.а..а......
W, Fe, Al, етилен гликол ( Етилният гликол е отровен и при поглъщане в по-големи количества води до смърт. Важно свойство на етиленгликола е, че замръзва при много по-ниски температури от водата.)
<a href="https://www.youtube.com/v/RVDF1aNAhe4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/RVDF1aNAhe4</a>
Хулио разбита от коли, тия вещества са му познати  8)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2301 -: Ноември 20, 2021, 08:11:35 pm »
Юлияне омръзна ми от твойте опити за хиперболизирани сравнения  дето са доста далеко от това за което говориме.
Както и да е мисля, че е време да обърнеме внимание на още нещо което е силно свързано с темата. За да се спре това коронобесие както го нарича Витан и тази сертификатска подигравка със хората трябва да има редовно правителство което да е с пълна отговорност и да им е ясно, че можем да им потърсим сметка. Точно заради това на никоя сила в парламента няма да и се ще да поеме тази отговорност и едно временно безотговорно правителство устройва всички, стига разбира се да го назначава Радев. Ако обаче следващият временен кабинет ще се назначава от Герджиков. Такъв временен кабинет въобше не ги устройва. И остава единствената алтернатива редовен кабинет.
Нека им създадем стимул да вземат правилното решение.
Гласувайте за това което лично вас ви устройва избирайте между служебен и редовен кабинет. Утре е тест за интелигентност за българския народ.
Аз не съм ходил на избори поне от 10 години и миналата неделя не ходих. Утре ше отида.
 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2302 -: Ноември 20, 2021, 08:16:02 pm »
Утре е тест за интелигентност за българския народ.
Ъмда ве! Ще избираш между чумата и холерата. Между масонската престилка и .... (нещо си, което е съпоставимо с Цецка Цачева).

Колкото по им гласуваш на чумите и холерите, толкова ще са по-ербап да те заключват!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2303 -: Ноември 20, 2021, 08:46:07 pm »
Часът какво е, литърът защо е...
Или какво има във ваксините, що е графенов оксид и пр. Къде се отлага и какво уврежда!!

В експерименталните течности освен графенов оксид има.... има.... има.а..а......
W, Fe, Al, етилен гликол ( Етилният гликол е отровен и при поглъщане в по-големи количества води до смърт. Важно свойство на етиленгликола е, че замръзва при много по-ниски температури от водата.)
Да, много добре са ми познати. Графеновия оксид е ясен, желязотое нещо ново, но се сещам че когато жена ми беше бременна, имаше недостиг на желязо. Няма да ти казвам колко на брой и какви по размер ампули й биеха.
Алуминий - всяко кенче бира и всеки шоколада е обвит в алуминий. А бира пием и шоколад ядем. Предполагам че човек изяжда без да разбере килограми алуминий през живота си.
Етилен гликола... става интересно. Това е опаковка от ваксина:

На нея ясно пише "10 дози по 0.2 милилитра".
Ако цялата доза е 0.2 милилитра, кажи ми колко от нея е етилен гликол, за да остане място и за някакво смислено количество алуминий, желязо, графен оксид и... а, да и за чиповете :) Щот нали един се връзваше с телефона към ваксината? И най-вече за батериите дето захранват блутуут интерфейса за поне 6 месеца, до следващата бустерна доза.
И ако в 4 литра кръв сложиш 0.2 милилитра етиленгликол - с колко ще се понижи температурата й на замръзване?

Юлияне омръзна ми от твойте опити за хиперболизирани сравнения
Да, преувеличавам за да разбереш какво ме смущава. Приеми го че пиша с главни букви.

Гласувайте за това което лично вас ви устройва избирайте между служебен и редовен кабинет. Утре е тест за интелигентност за българския народ.
Теста беше преди 5 дена. Тогава избирахме парламент. Утре избираме президент - гръмка длъжност с никакви функции. Надявах се поне че ти е ясно какво избираме утре...


Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2304 -: Ноември 20, 2021, 08:49:53 pm »
Не е точно така Витане те са си наредили едно тесте карти и са спокойни обаче ако някой им го разбърка изневиделица в последния момент и става интересно. Не е важно кой къв бил. Важното е да се спази римското правило Като няма добър политик който да управлява се слагат на власт двама които се мразят един друг. Разбираш ли няма значение че са лоши важното е да се мразят един друг.  Искуството да направиш нещо което работи от негодни суровини.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2305 -: Ноември 20, 2021, 08:54:15 pm »
Цитат
  Надявах се поне че ти е ясно какво избираме утре...
Абсолютно ясно ми е утре ще избереме този който ще назначи следващото служебно правителство. Този факт на теб ясен ли ти е???

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2306 -: Ноември 20, 2021, 08:55:42 pm »
Така е Хулио, това, което ти поемаш като цигари, бледнее пред всичко друго.
Приеми, че ние непушачите разсъждаваме различно.

Наскоро разбрах, че един съученик (доктор) си е заминал от тумор. Доста преди 9-ти клас е пафкал и после пафкаше "Стюардеса".
Вервай ми, по-млад е бил от тебе.

Апропо във видеото има, че черният кимион действа яко при Ковид.
Упс, нещото което съм вземал и чат-пат сега вземам съдържа и черен кимион.
Продава се у нас тоя чер кимион.

Радико, ааааабсолютно няма значение кой те управлява, след като преди избори е ходил на консултация на ул. "Козяк" 16. А познай кой е ходил и какво има на този адрес...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2307 -: Ноември 20, 2021, 09:46:28 pm »
Чудех се на какво ми приличат половинчатите аргументи и умствените котешки каваци на Юлиян да се заяжда и да доказва недоказуеми тези и се сетих кои други го правят- троловете. Имам чувството, че тук тренира, за да може да се представи добре в социалните мрежи където ще му плащат после.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2308 -: Ноември 20, 2021, 11:17:04 pm »
Да бе Радико, трол съм - разкри ме.
Витан ми обяснява че във ваксините имало желязо (дето не само не е отровно, ами направо жизнено необходимо), без да уточнява никакви количества, без да посочва източници, но аз като задавам смислен въпрос - аз съм трол.
Направо се чудя как Витко забрави за живака - от десетилетия се твърди, че го има във всички ваксини. Или тая конспирация вече не е актуална?

Тоя ходил на Козяк, оня ходил на Козяк... Абе що на Козяк, нямаме ли си Европейски парламент, с Еврокомисии, където имаме десетки наши депутати, дет са там на място и "пеят" всички тайни, и донасят депешите какво трябва да се направи? Срещу Пирогов се е изтъпанил център на НАТО и изобщо не го крият... к'ъв Козяк го гони не ми е ясно... тоя човечец още живее в ерата на Студената война, Брежнев и Кенеди...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2309 -: Ноември 20, 2021, 11:20:11 pm »
 Юлияне пак ме обърка нещо.
Нищо де, вече свикнах.