Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738436 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2280 -: Ноември 19, 2021, 07:20:11 pm »
Майдан в Австрия. Утре голям митинг против заключването (локдаун му викат политиците).
Армията и полицията казали, че вземат страната на хората...
-
<a href="https://www.youtube.com/v/0npvdy4OReQ" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/0npvdy4OReQ</a>
Ще видим утре какво ще е.
Както казах кочината се тресе. Едни като тръгнат може да спечелят. Едни като спечелят други може да тръгнат и после става си е.е ;D Радостно ми е на душата кога кочината се тресе!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2281 -: Ноември 19, 2021, 07:47:00 pm »
Тези, дето ходят на предизборни събрания са толкова "подковани" че с и без такова мероприятие са сигурни гласове. А да ме убедиш, че присъствието на някакъв митинг ще промени отношението ти към дадена партия... това би могло да се случи само ако Слави направи още един концерт на Орлов мост... Но за съжаление нито Б.Б. нито Нинова няма да могат да излезнат и да пеят пред симпатизантите си :) Т.е. теоретическ ие възможн0, но резултата ще е негативен откъм бройки гласували :)
Лично за мен, а надявам се за всеки човек, от който зависи бъдещето на България такива показни мероприятия са пародия.
Така като те чета си много зле, може ли да не знаеш че кюфтетата и кебапчетата вършат много повече работа отколкото да ти пее някакъв гологлавец. Няма смисъл да убеждавам човек дето само поправя горелки и парни котли а не познава нещата отблизо. Ма карай както и да е, на следващите избори ще бъде пак същия сценарий и според теб съвсем случайно, да ама не!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2282 -: Ноември 19, 2021, 07:56:54 pm »
Не знам как ти звучи въпреки, че се досещам обаче да ти кажа на мен въобще не ми звучи. На мен това ми се вижда....
Щото съм го виждал с очите си. Писал съм го вече тук. С опите си съм го видял. Как се взимат пари за да бъдат сложени хора под карантина. Кора които са напълно здрави и ги записват като болни тествани всички екстри. И въобще не те карам да ми повярваш ако желаеш да провериш тези факти въобше не е трудно да стигнеш до такива. Въороса е че ти предпочиташ да Вярваш а не да търсиш истината. Ама това си е твой избор. Аз не се паля като Светльо.
Ми паля се. То е същото като да ми каже някой, че Левски и Ботев са били терористи, а турското робство е било присъствие!!!
п.п. След последните ми проучвания смятам, че е било по- скоро владичество, защото в Европа и Азия не е било по- добре от тук, но не и присъствие! И все пак думата "робство" не е неточна!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2283 -: Ноември 19, 2021, 08:15:04 pm »
Витане това дето си го публикувал и аз го публикувах само, че от френски източник
За "отговор #2239" иде реч. Това съвпадение е добре, че го има. Друго си е като се потвърди информацията от повече източници. Ще гледам да потърся един приятел в Австрия за информация от първа ръка.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2284 -: Ноември 19, 2021, 09:51:15 pm »
Във връзка с управляването на "стъкмистиката" за Короната на вирусите. Дали политиците могат да я управляват или Корнелия Нинова говори така, защото не се е представила добре на изборите (давам подсказка на хората, които защитават честността на политиците)... това е въпроса???
https://youtu.be/xQioSJ8es6U?t=992

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2285 -: Ноември 19, 2021, 11:20:56 pm »
Д-р Румен Стойчев
Вчера в 21:18 ч.  ·
УЧЕНИ ОТКРИХА, ЧЕ ЗЪБОБОЛЪТ ИЗЧЕЗВА НАВЕКИ, КОГАТО ТИ ОТРЕЖАТ ГЛАВАТА
Започна се с едно писмо, което достигна до мен като… всъщност, няма значение как е достигнало до мен. Не е нищо секретно, поне още 20 хиляди български лекари са го получили.
Озаглавено е „Информация от СЗО във връзка с правилата за кодиране на умиранията по причини и отражението и в статистическата практика“.
Интересна тема, не мислите ли?
Зачитам се в приложения файл, който разхожда читателя из МКБ (Международната класификация на болестите). И нали съм си любопитен, аз изчитам всяка буква. Благодарение на което достигам до информацията, че „Във връзка с разпространението на COVID-19 се въвеждат нови кодове както следва…“. (Нека поясня, че въвеждането на нови кодове се извършва от СЗО.)
Стигам до текст, при чието прочитане зениците ми удвояват размера си, пулсът се вдига с 20-30%... надбъбречните жлези включват на продукция на адреналин.
Текстът е наглед простичък, но аз съм си проклетичък:
„U 12.9 – Неблагоприятни реакции при терапевтично прилагане на ваксини срещу COVID-19, неуточнен.“
Неблагоприятните реакции при прилагане на ваксини не са никаква новост за мен. Рано или късно трябва да влязат в МКБ и явно вече е достатъчно късно, та СЗО са решили, че вече няма накъде.
Това, заради което ми се изръсва адреналинът, е словосъчетанието „терапевтично прилагане на ваксини“.
През целия дълъг период, през който ваксини „спасяват милиарди хора“, те винаги са били промотирани като средство за превенция на инфекциозни болести. ПРЕВЕНЦИЯ. Превенция означава предотвратяване на някаква болест, т. е. превантивното средство се прилага ПРЕДИ тази болест да се е развила.
„Терапевтично прилагане“ означава средството да се прилага СЛЕД КАТО болестта вече се е развила. Което означава, че за превенция вече е късно. Което пък означава, че не следва да се използва терминът „ваксина“.
Но някой смята, че няма проблем. Сто прочели, десет разбрали, един реагирал, нула са го чули.
Воден от проклетията си (преди ковид-кампанията това се наричаше „научно любопитство“), аз се качвам на сърфа и тръгвам да сърфирам из виртуалното пространство.
И откривам… това, което и очаквам да открия.
Обърнете внимание, че коментарът ми е върху едва втория интересен материал, на който попаднах. Такива сигурно има още хиляди.
Откривам този материал не къде да е, а на официалния сайт на авторитетния „Nature”. (Мимоходом да припомня – „тръгвам“ от официално писмо на МЗ, разпратено до всички лекари в България; „минавам“ през официалната МКБ на СЗО; и стигам до официален авторитетен източник. Т. е. дотук елементът на конспиративност би трябвало да клони към абсолютната нула.)
Та на сайта на „Nature” попадам на статия на няколко японски момци (допускам, че може да има и моми – всичките са с японски имена) под заглавие:
„Therapeutic vaccine for chronic diseases after the COVID-19 Era“.
И ето къде се оказва заровено кучето.
Не че не го подозирах преди известно време. И не че го откривам сега. Тази тенденция ми е ясна не от вчера. А аз съм абсолютно посредствен, средно интелигентен български лекар. Което означава, че изтъкнатите ни лекари, светилата, експертите… знаят това, което аз знам, много по-отдавна. (Ама не казват.)
Световната научна общност работи не от вчера върху ваксини не за превенция на инфекциозни болести (каквото до вчера бяха ваксините), а за ТЕРАПИЯ. НА ХРОНИЧНИ БОЛЕСТИ.
Защо им е да го правят?
Главните причини, които сега ми идват на ум, са две:
1. Инфекциозните болести са ограничен брой и повечето от тях биват държани далеч от съвременния човек чрез обикновеното миене на ръцете и зъбите, чрез редовното къпане и чрез централното водоснабдяване.
Хроничните, обаче, са безброй. И ще се увеличават.
На кое бихте заложили, ако произвеждате медикаменти?
2. Инфекциозните болести идват и си отиват, на вълнѝ.
Хроничните са тук непрекъснато.
На кои бихте заложили, ако искате да продавате повече медикаменти?
Въпросният екип от японци тръпне от перспективата „утре“ да започне ваксинация на хора с хипертония, дислипидемия, Алцхаймер, рак, хронични възпалителни болести. И изобщо не се боят да говорят за ДНК-ваксини.
Чрез тези неща, абсолютно превратно наричани „ваксини“, ще се провокира производство на антитела срещу нормални човешки ензими.
Т. е. след като разбрицахме имунната система на милиарди хора до степен самата имунна система да не може да се познае, наред е ендокриниумът и най-фината биохимия на човека.
Идеята, очевидно, е да се работи в абсолютно всички направления.
Няма да минат и 2-3 години и ще бъдем зарадвани с „ваксини“ срещу главоболие, болезнена менструация, подуване на корема, „шипове“, хемороиди и каквото ви дойде на ум. (На тези умници им е дошло на ум много преди вас.)
И няма да мине и година след въвеждането на тези „ваксини“ и ще се надигнат мощните гласове на учени и експерти „ваксинацията“ с тези „ваксини“ да стане задължителна. Иначе няма разходка сред природата, няма ресторант, няма работа, няма вода, няма въздух.
А подобна арогантна и безумна намеса в работата на човешкия организъм без съмнение ще доведе до поява на болестни състояния, каквито днес не можем дори да си представим.
Земята просто ще се изпълни с Франкенщайновци. Раждащи Франкенщайновци. "Лекувани" от Франкенщайновци.
Оставихме твърде дълго детето да си играе с пистолета. То отдавна го държи насочен срещу нас.
И вече откри къде е спусъкът.
Сега няма търпение да види какво ще стане, когато го натисне.
Ковид ще им стане безинтересен много скоро. Защото е само репетиция, а те тръпнат да започне истинското представление.
Бруталната безбожна и безчовечна преса да се ваксинираме „срещу“ ковид е само подготвителният период, през който трябва да ни счупят гръбнаците.
За да нямат проблемите с масовото прилагане на любимото им творение, за което тепърва ще научаваме.
„Ваксини“ за всичко. „Ваксини“ за всички. Задължително.
Освен ако...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2286 -: Ноември 19, 2021, 11:52:33 pm »
Във връзка с управляването на "стъкмистиката" за Короната на вирусите. Дали политиците могат да я управляват или Корнелия Нинова говори така, защото не се е представила добре на изборите (давам подсказка на хората, които защитават честността на политиците)... това е въпроса???
https://youtu.be/xQioSJ8es6U?t=992
1. През 2018 година Корнелия и Радев в един глас припяваха "Чумата по животните се разпрастранява, проблема е огромен, но ГЕРБ не взима адекватни мерки" Тъй като аз съм си селянче и тогава се бях вкарал във филма яко, мога да кажа, че сега с ковида ситуацията е същата само че вече животните сме ние. Дойде 2020 година и делото за онази ферма с онези овце беше спечелено с адвокати от Възраждане и Пасков без никакво участие на БСП. Тогава КУРнелия излезе пред народното събрание и дръпна една пламенна реч досущ като тази тука на този линк, в която обясни колко самоотвержено БСП се е борило тази ферма да успее да просъществува и е успяла и сега вий да видите как ГЕРБ ще си получат заслуженото.
2. След тези събития дойде ред на педофилските закони. Ей тъй както бяха на страната на стачкуващите и изведнъж БАМ закона приет! Обяснението беше, че е приет за малко, нещо като леко позабременяла, заради някакви пояснения и допълнения за хората с увреждания.
3. Добре, че не съм от БСП. Колко ли още такива истории щях да чуя. Тези ги чух защото приятел експерт по български език ме беше убедил, че трябва да гласуваме за БСП за да махнат ГЕРБ пък после ще видим. Сега вече и той е за "Възраждане" Само, че вече аз не съм за "Възраждане" защото се явиха по- добри. Беше "Българско лято" а после "БНО" с Боян Расате. Така че КУРнелия е способна да говори с патос за каквото поиска и най- малкото нещо което ще я интересува е дали е вярно, съответно най- голямото нещо, което ще я интересува е да ИЗГЛЕЖДА вярно. Така че не вярвам и на думичка на това което приказва. Права е за едно- спечели отново Херо Мустафа, което беше очаквано. Все пак сите ходиха за гъби.
4. И най- вече!!! Тя нямаше нищо против ваксините. Сега реагира за зелените паспорти в някакъв безумен опит да спечели някакви симпатии с което не успя. Знаете как е. Заговаряте за истината когато изпаднете от клона. Нещо такова. Когато шефовете те съборят гледаш да се харесаш на народа, защото явно не си бръкнала с езиче достатъчно дълбоко в правилният анус.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2287 -: Ноември 20, 2021, 12:00:35 am »
Не знам как ти звучи въпреки, че се досещам обаче да ти кажа на мен въобще не ми звучи. На мен това ми се вижда....
Щото съм го виждал с очите си. Писал съм го вече тук. С опите си съм го видял. Как се взимат пари за да бъдат сложени хора под карантина. Кора които са напълно здрави и ги записват като болни тествани всички екстри. И въобще не те карам да ми повярваш ако желаеш да провериш тези факти въобше не е трудно да стигнеш до такива. Въороса е че ти предпочиташ да Вярваш а не да търсиш истината. Ама това си е твой избор. Аз не се паля като Светльо.

Радико, винаги ще има някаква далавера. Сега е ясно, че поне едно 20% от зелените сертификати са менте. Не изключвам че има и немалко случаи с фалшифи позитивни случаи, с фалшиви негативни случаи, с неправилн озаписани умрели от Ковид... Но не може да ме убедиш, че няма нищо. Че няма никаква пандемия, а по целия сват всички са тръгнали да фалшифицират данни. Вкл и в Швейцария, а и в Тринидад и Тобаго, в Япония, в Англия с нейната кралица, в Русия с нейния император...
ОК, има някакъв % далавера, но тенденцията е ясна. И да ми кажеш че Боко и Корнелка са седнали и са се разбрали за бройката която да се надписва... и в това е включена цялата пасмина дет само чака отнякъде да стане скандала, но за това си трае... просто не е възможно.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2288 -: Ноември 20, 2021, 12:03:05 am »
Радико, винаги ще има някаква далавера. Сега е ясно, че поне едно 20% от зелените сертификати са менте. Не изключвам че има и немалко случаи с фалшифи позитивни случаи, с фалшиви негативни случаи, с неправилн озаписани умрели от Ковид... Но не може да ме убедиш, че няма нищо. Че няма никаква пандемия, а по целия сват всички са тръгнали да фалшифицират данни. Вкл и в Швейцария, а и в Тринидад и Тобаго, в Япония, в Англия с нейната кралица, в Русия с нейния император...
ОК, има някакъв % далавера, но тенденцията е ясна. И да ми кажеш че Боко и Корнелка са седнали и са се разбрали за бройката която да се надписва... и в това е включена цялата пасмина дет само чака отнякъде да стане скандала, но за това си трае... просто не е възможно.
И защо не е възможно?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2289 -: Ноември 20, 2021, 08:49:46 am »
Цитат
Но не може да ме убедиш, че няма нищо. Че няма никаква пандемия,   
Въобще ама никога не съм твърдял такова нещо. Просто ти вместо да вникнеш в това какво съм искал да кажа с това което пиша просто си го интерпретираш по най удобния за целите на спора начин. Тоест като крайно мнение.
Винаги съм твърдял, че има такова заболяване, също така твърдя и че има и лечение за него и то доста ефективно.
Винаги съм твърдял, че ваксините предпазват от това заболяване.
И сега от тук нататъка започват различията във вижданията ни върху които трябва да се съсредоточиш.
Теърдя че:
Заради натиска на едни хора "политици" ваксините бяха пуснати преди да са достигнали ниво на достатъчно качество и безопасност.
Твърдя, че пак под натиска на тези хора  въпросните ваксини бяха направени
също както кучешката прнтадог със няколко едновременни действия някой от които НЕДЕКЛАРИРАНИ.
Твърдя, че за "рекламирането" и "убеждаването " на хората абсолютно "свободно" да изберат да се ваксинират се използват мерки които имат в същината си съвсем различна цел. Няма да я коментирам сега.
Твърдя, че това се прави  по абсолютно същият шаблон който се използваше и при истанбулската конвенция:
Яхват една добра кауза за да им пренесе тя гнусните намерения. Целият начин на налагане на тези ваксини е едно отвратително гнусно мероприятие.  И реално е по добре за света някой хора да измрат от ковид от колкото да бъдат налижени ваксините заедно със съпътствуващият ги товар.
По добре да умреш от колкото да си продадеш душата. Защото така или иначе все някога ще умреш.
Големият ороблем е, че някой хора въобще не знаят, че имат душа и какво и на кого продават. И на какво обричат децата и внуците си с тази сделка. Защото това си е сделка въореки, че не се афишира като такава.
Знам, че няма да ме разбереш, но тук четат и други хора които може и да ме разберат.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2290 -: Ноември 20, 2021, 08:53:55 am »
... Но не може да ме убедиш, ...
Тебе, ако някой вземе да те убеждава в нещо, значи е мазохист!

Ако и да адресирам неща по твой адрес, то е само "за протокола".

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2291 -: Ноември 20, 2021, 11:17:37 am »
И сега от тук нататъка започват различията във вижданията ни върху които трябва да се съсредоточиш.
Теърдя че:
Заради натиска на едни хора "политици" ваксините бяха пуснати преди да са достигнали ниво на достатъчно качество и безопасност.
Донякъде съм съгласен, но "достатъчно ниво на сигурност" може да се постигне само след много тестове в продължение на години върху много хора. А ако не се сещаш пролетта на 2020-та половината свят не излизаше от домовете си, и икономиката на практика беше спряла. Или забрави КПП-тата на входовете на градовете? Колко щяхме да издържим така? Да, научихме повече за вироуса, разбрахме че не е ебола и от него се оживява, но продължаваме да имаме опасения, че може да убие милиони. Ваксините са минали тестове върху десетки хиляди души преди да бъдат разрешени за употреба. Да, в рамките на месеци, не на години. Но просто не можем да си позволим да чакаме 2 или 3 или 5 години. Но за теб тези тестове нищо не значат.

Твърдя, че пак под натиска на тези хора  въпросните ваксини бяха направени
също както кучешката прнтадог със няколко едновременни действия някой от които НЕДЕКЛАРИРАНИ.
Ти тръгваш от презумпцията че ваксината по рождение има и някаква друга функция, така че не е проблем тестовете да показват някаква ефективност само в борбата с вируса, но умишлено да не показват скритото й предназначение. Няма как да опровергая това твое твърдение, но за мен това звучи шантаво. Пфайзер, Зенека, Синовак, Спутник, Джонсън... всички правят различни ваксини, но всички имат една и съща тайна цел.
Ако има някаква организация, която контролира правителствата на Германия, САЩ, Великобритания, Китай, Русия (тия дет произвеждат тия ваксини), а същ така контролират и бордовете на дироекторите на такива мултимилиардни корпорации (тия дет произвеждат ваксините)... просто щяха да слагат същата съставка във виаграта и в антибиотиците и в лекарствата за кръвно и за алергия. Никога нямаше да разберем нищо. Защо им беше пандемията, защо им бяха ваксините? Пишат короната предния грип, хората си пият витамините и аспирина и се "чипосват" в неведение.
Щом имат влияние върху Пфайзер, никакъв проблем не е да имат влияние върху Кока-Кола и Сникърс. Набухват го в швепса и във вафличките и ... проблема е решен. За к'во ти е да разлайваш кучетата?

Твърдя, че за "рекламирането" и "убеждаването " на хората абсолютно "свободно" да изберат да се ваксинират се използват мерки които имат в същината си съвсем различна цел. Няма да я коментирам сега.
Е точно щото не я споделяш, ми се губи смисъла на твърденията ти.

Големият ороблем е, че някой хора въобще не знаят, че имат душа и какво и на кого продават. И на какво обричат децата и внуците си с тази сделка. Защото това си е сделка въореки, че не се афишира като такава.
И в мозъка ми излиза спомена че има племена, които вярват че светкавицата на фотоапарата краде душата им... Наистина не разбирам какво искаш да кажеш. Т.е. не искам да повярвам, че водя спор с човек, който има толкова ... извинявай, ма ... средновековно мислене.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2292 -: Ноември 20, 2021, 02:30:26 pm »
Въобще ама никога не съм твърдял такова нещо. Просто ти вместо да вникнеш в това какво съм искал да кажа с това което пиша просто си го интерпретираш по най удобния за целите на спора начин. Тоест като крайно мнение.
Винаги съм твърдял, че има такова заболяване, също така твърдя и че има и лечение за него и то доста ефективно.
Винаги съм твърдял, че ваксините предпазват от това заболяване.
И сега от тук нататъка започват различията във вижданията ни върху които трябва да се съсредоточиш.
Теърдя че:
Заради натиска на едни хора "политици" ваксините бяха пуснати преди да са достигнали ниво на достатъчно качество и безопасност.
Твърдя, че пак под натиска на тези хора  въпросните ваксини бяха направени
също както кучешката прнтадог със няколко едновременни действия някой от които НЕДЕКЛАРИРАНИ.
Твърдя, че за "рекламирането" и "убеждаването " на хората абсолютно "свободно" да изберат да се ваксинират се използват мерки които имат в същината си съвсем различна цел. Няма да я коментирам сега.
Твърдя, че това се прави  по абсолютно същият шаблон който се използваше и при истанбулската конвенция:
Яхват една добра кауза за да им пренесе тя гнусните намерения. Целият начин на налагане на тези ваксини е едно отвратително гнусно мероприятие.  И реално е по добре за света някой хора да измрат от ковид от колкото да бъдат налижени ваксините заедно със съпътствуващият ги товар.
По добре да умреш от колкото да си продадеш душата. Защото така или иначе все някога ще умреш.
Големият ороблем е, че някой хора въобще не знаят, че имат душа и какво и на кого продават. И на какво обричат децата и внуците си с тази сделка. Защото това си е сделка въореки, че не се афишира като такава.
Знам, че няма да ме разбереш, но тук четат и други хора които може и да ме разберат.
Радико, захаросваш ада в името на спора с Юлиян.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2293 -: Ноември 20, 2021, 05:31:33 pm »
Юлияне сещам се,че точно пролетта на 2020та видях едни 300 лева получени срещу съглссие да запишат човека като положително тестван. Абе кво да ти обяснявам повече.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2294 -: Ноември 20, 2021, 06:17:42 pm »
Юлияне сещам се,че точно пролетта на 2020та видях едни 300 лева получени срещу съглссие да запишат човека като положително тестван. Абе кво да ти обяснявам повече.
ОК, аз вчера получих ЕКО 2 лепенка на БМВ на 25 години без катализатори, което гори литър масло на 1000 км. Да ти казвам ли как? Приятел на сина ми преди месеци му е предлагал да му издадат сертификат за ваксинация, за да могат да ходят на мол и на фитнес.

Винаги ще има едни хора, дето искат да припечелят. 300 лева са добра цена да си стоиш в къщи 2 седмици, особено ако си почнал ремонт. Ако взимаш заплата 1000 лева, държавата ще ти даде 400 за болнични. Седемстотин лева си "напред", за да не ходиш на работа... що па не?

А защо дават по 300 лева - ми щото болниците са търговски дружества. На тях пък държавата ще им даде 1 000 лева за лечение на болен. А те няма да похарчат и стотинка, щото болен няма....