Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737275 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2760 -: Декември 14, 2021, 03:01:27 pm »
Та ние дори нямаме един хеликоптер за да закараме някой о тедна болница в друга. С какво да ги разкарваме по други области, където случайно има легла? С автобуси? С влака?


Колега, всичко това което си написал е вярно и съм съгласен. Освен това тия отделения за КОВИД трябва да имат огромно количество бутилки сгъстен въздух за обдишване /по1-2 на ден за човек!/, това е едно тътрене, зареждане и т.н. хамалогия.


Но я ми обясни нещо друго:
Защо нямаме хилекоптер, защо вече в 21 век уж трябваше да сме по-напред от 20 век, а е точно обратното?

Преди комунизма ви пречеше, той  и сега ви е виновен за управлението. Преди бяха затворени границите да не бягат, дойде "хубавото", "демокрацията", "икономическия растеж", ти си играеш на работа със Сименс, Филипс и пр. несъществени глезотии, а населението бяга зад граница и мре, намаля на 50% от преди, когато бяхте насила затворени. Тодор Живков ли ви е виновен пак? Пак някой му е виновен на некадърника, дето чака някой да го оправя, чака някой да му даде работа.

Според мен калпав народ, калпава държава...По законите на природата калпавия се затрива по естествен път. В тоя свят /предградие на ада/ оцеляват само силните. Нашите предшественици по тия земи - траките, ги няма.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2761 -: Декември 14, 2021, 03:09:09 pm »
През социализЪма имахме медицински хеликоптери. Летяха си.
Тия огромни високоволтови стълбове, особено в планините - пак с хеликоптери са слагани.

Според мен калпав народ, калпава държава...По законите на природата калпавия се затрива по естествен път. В тоя свят /предградие на ада/ оцеляват само силните. Нашите предшественици по тия земи - траките, ги няма.
Аааа, янките ще вземат своите в англо-саксонското светло бъдеще. Само трябва да се пристегнат към самолета с повече каиши, че от устрема нагоре се късат! Афганистанският опит го показва.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2762 -: Декември 14, 2021, 03:14:09 pm »
Нека отбележа и това, че омикронът е същият като останалите хрема видове на ковид. Проблемът на сатанистите е, че се разпространява много повече и страхът, че ще завони много по- силно дори от предходните форми на хремата е много голям. За тях е по- удобно да кажат, че има поредна мутация, отколкото да я обявят за опасна, защото и без друго вече и ваксините не предпазвали, но видите ли, трябвало да си ги сложим. Припомнете си, че от началото на лайната хората умираха не ОТ а С корона и това по никакъв начин не се е променило. Гледам юлиян ми отговорил с дълъг текст. Юлияне не си давай зор. Не го чета. Не че мога да прихвана, но не искам да си развалям храносмилането.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2763 -: Декември 14, 2021, 04:35:08 pm »
Има тука колеги, които само политиците са им виновни и ще ви кажа кои са те, сами да се разпознаят:
Тоз му бил виновен, оня бил, а той никога не е виновен. Какъвто народът, такива и управниците му. При калпав народ, няма как да има загрижени, всеотдайни и некорумпирани управници, било то социализъм или демокрация.

Ти същия, точно ти, дето се възмущаваш сега, погледни се в огледалото - то е форумът, то е твоята тетрадка - неграмотник, виж за толкова хиляди постове дето си начаткал, имаш ли едно съпротивление запоено тук. Нищо не си направил за толкова години, нищо не си дал от себе си, но имаш претенциите да получаваш и изискваш. Какъвто си във форума, такъв си и на работа и навсякъде, цялата ти работа е такава.


« Последна редакция: Декември 14, 2021, 05:04:02 pm от EDM electronics »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2764 -: Декември 14, 2021, 06:43:52 pm »
Цитат
  Та ние дори нямаме един хеликоптер за да закараме някой о тедна болница в друга. С какво да ги разкарваме по други области, където случайно има легла? С автобуси? С влака?
Нм. Дали наистина е така???
Я първо разгледай, поразцъкай малко този сайт, пък после може да поспориме дали наистина нямаме или някой не иска и пречи да имаме:
  https://ivankristoff.com/safety/?fbclid=IwAR26spdwSpaqRYkAuT-6yM2fu5p_Y5qE83PCZsp91xpFwj29iWRSmHGkut0 ви 

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2765 -: Декември 14, 2021, 07:10:37 pm »
Колега, всичко това което си написал е вярно и съм съгласен. Освен това тия отделения за КОВИД трябва да имат огромно количество бутилки сгъстен въздух за обдишване /по1-2 на ден за човек!/, това е едно тътрене, зареждане и т.н. хамалогия.
Кислород е, концентриран кислород. По време на пика преди месец Пирогов имаше нужда от 9 ТОНА течен кислород всеки ден.

Но я ми обясни нещо друго:
Защо нямаме хилекоптер, защо вече в 21 век уж трябваше да сме по-напред от 20 век, а е точно обратното?

Защото плащаме 8% здравна осигуровка върху заплата от 800 лева. Защо здравната осигуровка е 8% и защо заплатата е 800 лева ... не ме питай. Не е за тая тема.

...Преди комунизма ви пречеше, той  и сега ви е виновен за управлението. Преди бяха затворени границите да не бягат, дойде "хубавото", "демокрацията", "икономическия растеж", ти си играеш на работа със Сименс, Филипс и пр. несъществени глезотии, а населението бяга зад граница и мре, намаля на 50% от преди, когато бяхте насила затворени. Тодор Живков ли ви е виновен пак? Пак някой му е виновен на некадърника, дето чака някой да го оправя, чака някой да му даде работа.
Мен комунизма ми пречеше, но това не ме спря да работа в "репресивния апарат" година-две. Преглътнах си гордостта така да се каже. Не съм фанатик нито на оня, нито на тоя строй. Искрено - за мен този строй е по-удобен. Не казвам "хубав", не казвам "справедлив", просто "удобен".

Според мен калпав народ, калпава държава...
Ми калпави сме - и аз, и ти... щото народа - това ме аз и ти, и Светльо, и Витан, и Радико...

Я първо разгледай, поразцъкай малко този сайт, пък после може да поспориме дали наистина нямаме или някой не иска и пречи да имаме...

Кой бе Радико, кой е тоя?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2766 -: Декември 14, 2021, 07:22:30 pm »
juliang, аз мисля, че не е чист кислород, защото той изгаря всичко.
Според мен е сгъстен въздух, защото в болниците имат компресорни станции, но вероятно го обогатяват с кислород, т.е. става над 21%.

При тежките случай /интубирането/ май там е почти чист кислород, затова и става увреждане на дроба от кислорода.

Казвам тези неща бе да съм сигурен, да не вземе сега някой да ми скочи  :D, така мисля само.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2767 -: Декември 14, 2021, 08:05:48 pm »
Цитат
  Кой бе Радико, кой е тоя?
Един луд ентусиаст. Харчи си парите за лудата кауза да има спасителен медицински вертолет в България. Обаче всички политици се правят на ощипани, все едно не знаят за съществуването му. Защото няма какво да откраднат покрай него. Те така те. В бЪлгария има медицински вертолет. Но никой не иска да го използва въпреки, че могат да го използват напълно безплатно??????
Или може би точно за това.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2768 -: Декември 15, 2021, 11:20:44 am »
Има тука колеги, които само политиците са им виновни и ще ви кажа кои са те, сами да се разпознаят:
Тоз му бил виновен, оня бил, а той никога не е виновен. Какъвто народът, такива и управниците му. При калпав народ, няма как да има загрижени, всеотдайни и некорумпирани управници, било то социализъм или демокрация.

Ти същия, точно ти, дето се възмущаваш сега, погледни се в огледалото - то е форумът, то е твоята тетрадка - неграмотник, виж за толкова хиляди постове дето си начаткал, имаш ли едно съпротивление запоено тук. Нищо не си направил за толкова години, нищо не си дал от себе си, но имаш претенциите да получаваш и изискваш. Какъвто си във форума, такъв си и на работа и навсякъде, цялата ти работа е такава.
Не се разпознавам, но превантивно да се защитя ако визираш мен. Българският народ е виновен за политиците, които си е сложил на главата и за да направя дългото ми писане кратко и ясно, потърсете клип на Пасков за да чуете в какво е виновен българският народ.
 Само че, понеже съм християнин, та смятам, че българският народ не е виновен само в това, което Пасков посочва. Българите се лъжем и грабим преди всичко по между си и чак тогава ни граби държавата. Българските бракове са преди всичко непостоянен житейски урок отколкото нещо солидно вградено в моралните ни устои и за това чрез стратегията за детето плодовете от тези непостоянни бракове- децата- ни биват отнемани.
 Българите сме умрели отвътре навън и за това ни убиват с евтаназията, точно отвътре навън. В България мъжкото начало е отстранено чрез феминизма и ние сме скопени и за това джендърията(педерастията), педофилията и смяната на половете, което е демонстрация на евнухизъм, дойде и тук. Представям си какво би било ако хората нямаха достъп до контрацептиви и възможност за аборти. Убиваме деца преди да се родят, за това Божият гняв ни убива по много начини един от които е принудителната евтаназия.
 Понеже описаните от мен грехове се извършват и трупат Божи гняв глобално, за това и наказанието е глобално. Ние, българите, поне сме страдали през тези последни 30 години, та сме си понесли част от наказанието, за това тук евтаназията е по- малко принудителна.
 Този текст го пиша най- вече за хората, които се чудят защо Бог допуска сатанистите да имат такава власт и да извършват този геноцид точно по този начин.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2769 -: Декември 15, 2021, 11:34:03 am »
ИЗОБРЕТАТЕЛЯТ НА иРНК ВАКСИНАТА: ВАКСИНАТА ПРЕДИЗВИКВА КАРДИНАЛНИ ПРОМЕНИ В ИМУННАТА СИСТЕМА! ЩЕТИТЕ СА НЕОБРАТИМИ И НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ОТМЕНЕНИ! НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОПРАВИТЕ ГЕНЕТИЧНО ЗАНУЛЕНАТА ИМУННА СИСТЕМА! /ВИДЕО!/

https://afera.bg/%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%8f%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b8%d1%80%d0%bd%d0%ba-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d1%81/

Д-р Робърт Малоун е човекът, изобретил технологията иРНК, която лежи в основата на днешните така шумно рекламирани от либерал-глобалистите експериментални субстанции.

Вчера той направи изявление, свързано с новата мания на глобалистите да витаминизират и всички деца. Не очаквам сутрешните блокове на българските телевизии да му обърнат някакво внимание, затова тази нощ си поиграх да го субтитрирам.

Най-вероятно комсомолците на сектата – любимите им факт-чекъри, още днес ще се активизират и ще обявят изявлението за дезинформация, както направиха и с Нобеловия лауреат Люк Монтание миналата година. Но всеки си решава сам на кого да вярва – на лекаря, изобретил технологията и решил да предупреди, или на платените комсомолски активисти с неясно образование, но ясни господари.

В оригинал изявлението му може да бъде прочетено на неговата интернет страница по тази връзка:

https://malone.substack.com/p/before-you-inject-your-child?fbclid=IwAR3_xpC4dqjDw2OhsAJWSTqri8Y7zfIZkTg-F-4GjwwhTJVj_iT-GxOz5XU

ВИДЕО С ПРЕВОД МОЖЕТЕ ДА ГЛЕДАТЕ ТУК!:

https://www.facebook.com/bobi123456

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2770 -: Декември 15, 2021, 12:43:12 pm »
Това е за Юлиян да си го чете, това е част от изказването на доктора създал ваксината: "Before You Inject Your ChildПреди да инжектирате детето си
The risk/benefit analysis is not even close with this vaccine for children.Анализът риск/полза не е дори близо с тази ваксина за деца.
Dec 1414 декември   

Казвам се Робърт Малоун. Аз съм лекар и учен. Но по-важното е, че аз съм баща и дядо. Обикновено не чета от подготвена реч, но това е толкова важно, че исках да се уверя, че получавам правилно всяка една дума и научен факт.

Поддържам това изявление с кариера, посветена на изследванията и развитието на ваксините. Ваксиниран съм за COVID и като цяло съм про-ваксин. Посветих цялата си кариера на разработване на безопасни и ефективни начини за предотвратяване и лечение на инфекциозни заболявания.

Преди да инжектирате детето си - решение, което е необратимо - исках да ви съобщя с научните факти за тази генетична ваксина, която се основава на технологията за иРНК ваксина, която създадох.

Има три основни въпроса, които родителите трябва да разберат, преди да вземат това неотменимо решение:

"Първият е, че вирусен ген ще бъде инжектиран в клетките на вашите деца. Този ген принуждава тялото на вашето дете да произвежда токсични шипове протеини. Тези протеини често причиняват трайни увреждания на критичните органи на децата. Тези органи включват:

Техният мозък и нервна система

Тяхното сърце и кръвоносни съдове, включително кръвни съсиреци

Тяхната репродуктивна система

И най-важното е, че тази ваксина може да предизвика фундаментални промени в имунната им система

Най-тревожният момент в това е, че след като тези щети са настъпили, те са непоправими, не могат да бъдат отменени."  Ама аз като му го обясних същото по нагоре взе да ми обяснява че видиш ли бил съм много тъп.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2771 -: Декември 15, 2021, 01:53:16 pm »
Страшни работи чета тук, не знам лидера на отбора на ваксарите - бате им Джул, как ще ги коментира. Най-вероятно ще измисли нещо с междумолекулните пространства, а тоя брадатия що го разобличи в некадърност.

Туй зорлян да си закараш детето при палачите...
Туй да вярваш на хора, като Бил Гейц и Сорос, та то на физиономията им е изписано мръснишкото - приличат на злобни гущери тия, мразят хората от постоянно практикуване на евгениката.

Чухте ли новия премиер, какви са му основните кахъри? Целта му е да ви ваксинира, за да тръгнела икономиката, а щял и да събира генетична банка на българските деца, да я предоставял в Европа.
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 02:28:45 pm от EDM electronics »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2772 -: Декември 15, 2021, 06:38:58 pm »
Поствам този линк https://thebulgariantimes.com/%d0%9f%d0%bb%d0%b0%d0%bd-%d0%b7%d0%b0-2022-%d0%92%d0%98%d0%94%d0%95%d0%9e-%d0%91%d0%93-%d0%a1%d0%a3%d0%91/  по молба на наш стар колега от форума като продължение на видето на Робърт Малоу.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2773 -: Декември 15, 2021, 08:15:16 pm »
... а тоя брадатия що го разобличи в некадърност...

Попрегледа ли биографията на брадатия или без да искаш налучка? :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2774 -: Декември 15, 2021, 08:28:30 pm »
Попрегледа ли биографията на брадатия или без да искаш налучка? :)
От всичко написано се хвана за брадатия. Явно зе да не ти се ака вече. ;D ;D ;D