Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737032 пъти)

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2865 -: Декември 24, 2021, 10:52:02 pm »
plcsoft
Това, че ти нищо не знаеш за историята на Майте въобще не значи, че Майте нямат история. Аналогичен е случая и със турският ти братовчед. Това, че той не знае нищо за историята на страната в която се е родил говори лошо само за него. Въпреки, че не е Българин а Турчин той не знае истината а и явно не иска да я научи поради някаква причина. Негова си работа де. Въпреки, пе със риск да те обидя:
Това, че Българите  знаят повече  за историята на Турция от колкото Турците за историята на България. Това говори, че изглежда бащата на генетиката изглежда е прав, въпреки, че наскоро му отнеха нобеловата премия заради изказвания по въпроса.

Ти пък се изказа неподготвен, Радико! А аз те имах за бая окумуш момче! Недей така..........  :)
Но да те открехна, малко! Истината е че, турчина знае истинската неподправена история и него не можеш го заблуди със изсмукани от пръстите фантазии, както това правят българските историци на държавна хранилка с 2-3 милиона лековерни църволанковци. Но толкова им е Акъла!!!!!!  За да не съм голословен ще ти кажа какво ми каза моят братовчед когато го попитах дали не мрази българите, защото са го изгонили от родният му дом. Все пак човека е учил в българско училище до 18 години и след казармата се преместват да живеят в Турция. Та думите му бяха - не само че не ги мразя, ами напротив, благодарен съм им, че ми отвориха очите и дойдохме да живеем в Турция. Защото тук съм си много добре, нали виждаш!(Или както се казва -- вместо да му избодат очите, му изписаха веждите) Ако бяхме останали в България и до сега щях да им слушам лъжите и да им живея мизерията. Но за лъжите утре! Че вече е много късно.......
Пък и май се отклонихме от темата на Витко!?  ;D
« Последна редакция: Декември 24, 2021, 11:13:54 pm от plcsoft »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2866 -: Декември 24, 2021, 11:29:58 pm »
Pfizer, Astra Zeneka, Moderna и Johnson пожелават весели празници на всичките си абонати.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2867 -: Декември 25, 2021, 08:50:44 am »
...Защото тук съм си много добре, нали виждаш!(Или както се казва -- вместо да му избодат очите, му изписаха веждите) Ако бяхме останали в България и до сега щях да им слушам лъжите и да им живея мизерията. ...

Как се променят нещата само за някакви си 20-30 години. Избягал от Живков, и получава Ердоган...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2868 -: Декември 25, 2021, 09:27:29 am »
Аз обяснение имам, има и официално изявление от говорителя на СЗО, но няма как да ти го обясня така, че да го приемеш.
Ми и ти да се изръсиш, че е редно да се убиват старци, а не деца, и ти ще правиш изявления после ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2869 -: Декември 25, 2021, 09:32:28 am »
Pfizer, Astra Zeneka, Moderna и Johnson пожелават весели празници на всичките си абонати.
В тази връзка са ви направили и поздравително клипче:

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2870 -: Декември 25, 2021, 09:54:20 am »
plcsoft
Това, че ти нищо не знаеш за историята на Майте въобще не значи, че Майте нямат история. Аналогичен е случая и със турският ти братовчед. Това, че той не знае нищо за историята на страната в която се е родил говори лошо само за него. Въпреки, че не е Българин а Турчин той не знае истината а и явно не иска да я научи поради някаква причина. Негова си работа де. Въпреки, пе със риск да те обидя:
Това, че Българите  знаят повече  за историята на Турция от колкото Турците за историята на България. Това говори, че изглежда бащата на генетиката изглежда е прав, въпреки, че наскоро му отнеха нобеловата премия заради изказвания по въпроса.
Не, че не съм националист и не че не си обичам държавата, ама като гледам при възникването си къде и колко малка е била Турция(Османската империя) и като знам как турците чинно и старателно крият индивидуалните си генетични резултати за дето излиза че са българи, ми е интересно защо Турция не я наречем ислямска България, а й викаме Турция? Пет века кой кого е клал? Мен ако питате Турция е помохамеданчена България. Ни повече, ни по- малко.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2871 -: Декември 25, 2021, 10:11:28 am »
Тук си абсолютно прав. И

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2872 -: Декември 25, 2021, 02:49:56 pm »
В тази връзка са ви направили и поздравително клипче:
Мисля, че по правилно би било да използваш ни

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2873 -: Декември 25, 2021, 03:36:15 pm »
Не, че не съм националист и не че не си обичам държавата, ама като гледам при възникването си къде и колко малка е била Турция(Османската империя) и като знам как турците чинно и старателно крият индивидуалните си генетични резултати за дето излиза че са българи, ми е интересно защо Турция не я наречем ислямска България, а й викаме Турция? Пет века кой кого е клал? Мен ако питате Турция е помохамеданчена България. Ни повече, ни по- малко.

Да бе ,даааа!  :D
Мен ако питаш, и византийците са били булгари, още преди да се христосат! Гърците и те, пък са остатък от най-чистокръвните, предхристиянски булгари! Да не споменавам за македонците, сърбите, румънците  и др, че ще стане мазало............ :) :)

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2874 -: Декември 25, 2021, 03:43:14 pm »
по време създаването на България като държава,българите са разрушавали християнски храмове по тез земи!
мисля 200г. по късно са покръстени на сила от цар Борис,като много българи са били убити,защото не са искали да сменят вярата си-м/у другото подобно на тюрците ,а цар борис става светия!
диво-примитивно разбиране е, да не признаваш религията на друг ,а да налагаш своята .. е моето мнение..незнам за вас

 
хубу е, да се напомнят тези факти от време на време!
« Последна редакция: Декември 25, 2021, 04:11:56 pm от Номак »

GMG

  • Гост
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2875 -: Декември 25, 2021, 05:06:05 pm »
plcsoft  не знаеш за историята на Майте въобще не значи, че Майте нямат истори
 
Мисля, че по правилно би било да използваш ни
  По-правилно е Радико да не СЕ излагаш!
    Ти май ли си?  ;D

  Осрахте са сичките - не Ви ли прай впечатление, че изнемогвате вече....  ;)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2876 -: Декември 25, 2021, 05:57:51 pm »
Да бе ,даааа!  :D
Мен ако питаш, и византийците са били булгари, още преди да се христосат! Гърците и те, пък са остатък от най-чистокръвните, предхристиянски булгари! Да не споменавам за македонците, сърбите, румънците  и др, че ще стане мазало............ :) :)
Така е, доказа се, че ние си живеем на Балканите откак свят светува. Държавите и империите не важат. Проследи пътя на парите, демек на търговските пътища. Какво е Китай без пътя на коприната? И какво сме ние без протоците...? Шушляци с революционно вдъхновение! ;D ;D ;D Винаги когато сме живели в империя, в която влизат протоците, сме били могъщи.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2877 -: Декември 25, 2021, 08:20:48 pm »
Честито Рождество Христово!!!
 Чистите  Турци са Кюрдите. Всичко останало, е смес от италиянци, българи, траки и т. н.
 Не искам да обидя никого, но това е.
Историята говори.
 

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2878 -: Декември 25, 2021, 09:49:24 pm »
Неваксинираните
Корона - хайл, вирус - хайл, Модерна - хайл, Пфайзер - хайл!  :)

С янките или с братушките?
Какво казва едно младо момче на 26 г. - рапър, татуиран до ушите.  :D
Един татуиран рапър разсъждава по-мъдро и правилно от повечето предпенсионери с прогерия във форума.  :D

<a href="https://www.youtube.com/v/sjg0XT1cQMY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/sjg0XT1cQMY</a>

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2879 -: Декември 26, 2021, 12:14:30 am »
Как се променят нещата само за някакви си 20-30 години. Избягал от Живков, и получава Ердоган...

Да променят се!
Докато в единият режим щеше да е овчар и в най-добрият случай кравар на вечно заточение в някое концлагерно село, то в другият случай получава най-добро развитие и от там, уважение в обществото, като води приличен живот и добре подсигурява своето и бъдещето на децата си.
Няма място за сравнение между Ердоган и Живков.
Ердоган е с имперско мислене(тоест взима самостоятелни решения, има достойнство, чест от който се води(тоест има вътрешна опора) и е толерантен към друго мислещият) а Живков си беше един най-обикновен цървул, който беше дресиран, да контролира, да потиска и да убива живота !?!? Огледай се, от къде идва тази разруха в умираща България!? Това не е станало за ден, два........ за 142 години е станало, това!!!