Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 289917 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #180 -: Май 27, 2021, 11:52:32 pm »
Ето накъде сме се запътили, мечтания запад до къде я е докарал.
Това е от миналия месец, пресни кадри - имам чувството, че е филм за зомбита. Така не живеят и най-бедните цигани у нас. Защо не е жив Тодор Живков, да види как за две--три дъвки Би-Бип от стрелбищата и едни скъсани дънки Рифле от корекома ни излъгаха, ще ставаме, като тия:

<a href="https://www.youtube.com/v/33Cz9Ng3RqY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/33Cz9Ng3RqY</a>

Пък хамериканците да направят като мен. Нарамват мотиката и отиват у кънтрито и вилиджа да копаят на къра и да изкарват за ядене, вместо да мрънкат, че печатницата ги е прецакала.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #181 -: Май 27, 2021, 11:59:04 pm »
Путин също е евреин за който не знае.
Не лъжи.
За кого е казано?

Момко, уникално си доверчив. Ако Димел-а благослови, може да те срещна и на богословски диспут.
Набил си си клишета - като цяло верни, но както се казва, дяволът се крие в детайлите.

Определено си протестант. Питал такива:
- Защо сте махнали толкова книги от Старият Завет?
- Това са го решили по-умни от нас...

Упс, по клишета не бяха ли най-умни евреите?
Никак няма да ме затруднят знанията ти, но това излиза от много рамките на форума.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #182 -: Май 28, 2021, 01:57:40 am »
Витане, протестант съм от поне 30 години, учих три години богословие и ме изгониха за непристойно поведение, като не ми казаха в какво се състои то, водил съм богословски спорове и дискусии и с привърженици на Ванга, и с привърженици на Дан Браун, и с бяло братство, вегани, още мастити окултисти, медиуми, екстрасенси и съзвездия начетени и велики хора. Вервай ми наслушал съм се и съм се нагледал на всичко. Както в преден пост казах, когато си сляп за очевидното и виртуоз да намираш под вола теле и да успяваш да вадиш вода от 99 неизкопани кладенеца, не си за мен. За мен са тези дето виждат очевидното и предполагат за това дето не се вижда. Библията е четиво изпитано през вековете и удържало проверката на времето. Ако имаше Библия на Тангра, или българска Библия, щях да съм тангринист изповядващ български бог, ама няма. Ако имаше по- смислени евангелия от тези четирите, каноничните, щях лично да си ги добавя към моята библия. Относно стария завет, приемам макавейските книги, донякъде приемам книгата на Енох, донякъде и всички останали православни не прибавени към протестантската Библия книги и това ми е предела. Прераждане няма, астрални езотерични идиотщини няма, а и да има не ме касаят, свещени предмети има когато си втълпиш, че са свещени, какво друго? Аа! Разните му сатанински ритуали ти въздействат когато им се вържеш и им повярваш, тоест плацебо. Та това е. За теб клише, за мен факти.
 А що се отнася до Путин, ако Путин не умееше да омайва евреи, Русия отдавна да е станала като една от бившите комунистически страни, а Путин няма как да омайва евреи ако самия той не е евреин, защото те не се лъжат лесно! И Путин преди 2016 бяха 4 двойника, но убиха единия и сега са трима. 50% притежава и управлява руската мафия, останалото се дели между още 3 групировки и всичките тези някак се разбират и диктуват на Путин как да се държи и какво къде да говори. Кой от тези тримата е оригинала не е много ясно, не е ясно и дали не е точно той убития, защото поне един от двойниците му не знае немски. Надявам се този отговор да те устройва.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #183 -: Май 28, 2021, 04:30:06 am »
EDM-чо - на 34 години и помни дънките "Рифле" и Корекомите... Интересна работа.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #184 -: Май 28, 2021, 07:17:12 am »
EDM-чо - на 34 години и помни дънките "Рифле" и Корекомите... Интересна работа.
Не не тои не е на 34 реални.  Той е на 34 според вътрешният биологичен часовник защото поради здравословният начин на живот е забавил работата му и си е съхранил тялото. Кофтито обаче е, пе като забавиш часовника нарушаваш и развитието на мозъка което се вкияе от този часовник. Всяка монета има и обратна страна.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #185 -: Май 28, 2021, 08:15:39 am »
А що се отнася до Путин, ако Путин не умееше да омайва евреи, Русия отдавна да е станала като една от бившите комунистически страни, а Путин няма как да омайва евреи ако самия той не е евреин, защото те не се лъжат лесно! И Путин преди 2016 бяха 4 двойника, но убиха единия и сега са трима. 50% притежава и управлява руската мафия, останалото се дели между още 3 групировки и всичките тези някак се разбират и диктуват на Путин как да се държи и какво къде да говори. Кой от тези тримата е оригинала не е много ясно, не е ясно и дали не е точно той убития, защото поне един от двойниците му не знае немски. Надявам се този отговор да те устройва.
Абсолютно ме устройва. Разбрах защо са те изгонили. За бездоказателствено фантазьорство. Което ще рече, че няма смисъл с теб да се води богословски диспут. Което още ще рече, че за теб: Не лъжи - не важи.

Да опитаме все пак светски: тъй като си еврейски разбирач.
За какви заслуги евреите са сложили на 20, 50 и 100 лева изгодни тям хора?
Жокерчта:
20: Фердинанд е педераст според банкера Атанас Буров.
50: Защо баща му на този е писал:
Пенчо бре, чети!
Пенчо не чете.
Пенчо, работи!
Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,
гледа да лежи,
ходи, та се май,
търси да играй.

Време се мина,
Пенчо порасна,
иска да яде,
няма откъде.

100: При производството на гюл (розово масло) се влага много труд, но основният каймак го прибира търговеца.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #186 -: Май 28, 2021, 08:22:24 am »
Цитат
Абсолютно ме устройва. Разбрах защо са те изгонили. За бездоказателствено фантазьорство. Което ще рече, че няма смисъл с теб да се води богословски спор. Което още ще рече, че за теб: Не лъжи - не важи.
Естествено е че не важи, нали е протестант, за тях е важна вярата а не делата. Делата могат да бъдат и непристойни, стига да има вяра.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #187 -: Май 28, 2021, 10:21:03 am »
Естествено е че не важи, нали е протестант, за тях е важна вярата а не делата. Делата могат да бъдат и непристойни, стига да има вяра.
Димитре не бъркай протестанти с католици, даже не всички католици а Йезуитския орден, това важи само за тях.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #188 -: Май 28, 2021, 10:31:47 am »
Делата могат да бъдат не морални, само чрез вяра се опрощава всичко, без никакво друго услиие. Това е мотото на протестантите и на най-ранните капиталисти. Не случайно кпитализма се е развил най-бурно сред протестантите, защото много много не му мислят за това какво правят, а и ранният а и сегашният капитализъм ама хич не му пука дали делата са пристойни или не.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #189 -: Май 28, 2021, 12:46:35 pm »
Делата могат да бъдат не морални, само чрез вяра се опрощава всичко, без никакво друго услиие. Това е мотото на протестантите и на най-ранните капиталисти. Не случайно кпитализма се е развил най-бурно сред протестантите, защото много много не му мислят за това какво правят, а и ранният а и сегашният капитализъм ама хич не му пука дали делата са пристойни или не.
В голяма грешка си. Протестант идва от протест протестантите се отделят от католическата църква именно защото Протестират срещу тази двойнственост. А основната част от идейте си протестантите взимат от българските Богомили.
Въобще това което знаеш и твърдиш е нагла идеологическа лъжа на комунистите. Хрле па чак и капитализма намесиха.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #190 -: Май 28, 2021, 01:09:09 pm »
Колеги,
Слава на руските братя славяни, православни с които говоря на един език и пиша на една азбука, че са помогнали на моите прадеди, като са ги освободили от турско робство и фашистко иго, че сега не нося фес и потури и съм православен християнин. Не мога да си сменя религията, защото това считам за смъртен грях.

След безгрижното време на 1989 г. американците изпратиха в България мисионери на разни християнски секти - свидетели на Йехова, евангелисти и т.н. и те намериха корени на пъкления си план в душите на психически лабилните хора, слабаците - превърнаха ги в техни инструменти. Целта е само една: разделяй и владей. Така те искат у нас да няма единна религия, а микс от уродлива по-уродлива, също като в САЩ, където има безброй видове църкви и те не знаят на кой бог се кланят.

Благодаря ти Господи, че съм се родил българин и че никога съм нямал желание да ходя в САЩ, освен за един океански риболов във Флорида.  :D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #191 -: Май 28, 2021, 01:17:06 pm »
ЕДМ, майка ми и баба ми също са протестанти, да не са били западни агенти по комунизма, че до колкото знам от деца са протестанти ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #192 -: Май 28, 2021, 01:19:27 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=_nE8MMeWs8E Ето ви още един "враг на народа" ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #193 -: Май 28, 2021, 01:50:31 pm »
svetlio760, не съм споменавал нищо за протестанти, баба ти, камо ли пък за комунизма.  :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #194 -: Май 28, 2021, 05:46:20 pm »
Евангелистите са протестанти и те са тук от началото на 20 век! https://protestantstvo.com/kostadin-tomov-moshtno-upotreben-ot-bog/