Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649864 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #390 -: Април 22, 2023, 07:04:59 pm »
Съжалявам, че се налага да пиша не по темата, а в качеството на..."звероукротител"!

Като обикновен член на форума, често съм спорил, запъвал съм се, признавал съм свои грешки, наддумвал съм се с опоненти...понякога съм бил прав, друг път - не...
НО!!!
 Когато съм грешал, ВИНАГИ съм си признавал!
Опитайте и вие, не е страшно! По-страшно е егото да управлява човек - т.е. дори, когато вижда, че не е прав, да си "мре на ината"!

Когато обаче гледам през погледа на модератор, не мога да си позволя в никакъв случай лични пристрастия!!! Ама...кой ми бил симпатичен и кой - не? Кой можел да запоява или да лепи плочки, кой можел да изпие два литра ракия или да опъне 5 пъти жена си за една нощ... Това няма никакво значение! Важно е каква мисъл изказва (дали изобщо има такава) и на какво се базира!

Конкретно - Юлиан, ЕДМ, Динев, дори и Бат Ванко...има и много други.
Хора, тук не е трибуна за самодоказване!
Давам пример - ЕДМ показа на Юлиан качествена изработка, но...защо тази жлъч и надменност? Защо и кому е нужно това "натриване на носа" ?
Юлиан пък, от своя страна, вместо да признае достойнствата и уменията и да благодари за съветите, просто сменя плочата?
Това е само един пример от многото, да не задълбаваме в конкретиката.

Не съм тук, за да бъда психотерапевт, разберете го!

Всеки има право на лично мнение! Всеки може да застане зад мнението на съфорумец, ако съвпада с неговото лично! Тук частните разговори се водят на лични съобщения! Всичко останало е...ФУРУМ (ПАЗАР). Затова сме ФОРУМ!

Обаче!!!

Изобщо не толерирам личностните нападки! Престанете, бе, хора!!! Толкова ли е трудно да се абстрахирате от личността, която пише даден пост, а вместо това да акцентирате върху изложената МИСЪЛ???



Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #391 -: Април 24, 2023, 09:17:04 am »
САЩ отказаха да дадат визи на руски журналисти при участието на Лавров в председателствено заседание на ООН.

Това показва още по-ясно какво представлява американската демокрация - цензура, ограничаване на права, запушване на уста. Да оставим на страна политическия инженеринг с изборите. Те така ги нагласяват, както комунистите навремето не са правили избори между БКП и ОФ.

Но не с това се изчерпват чудесата на тяхната демокрация. Да не забравяме как заради казани истини за нарушение на закона от страна на държавни служби и съответните им лица, беше преследван с бутафорни обвинения Джулиан Асандж. Превърнаха човека в старец от тяхната демокрация. За Едуард Стоудан пък да не говорим. Човека са принуди да избяга от САЩ, защото беше отвратен от чудовищните неща които вършат със света.

krasiаs,
къде си, какво мислиш по този въпрос, знам че ти си голям фен на западната цивилизация и демокрация?  :) Да не те хвана срам заради тях?  :D
Ты чувствуеш куда катистся мир и что будеть завтра?  :D
У тебя есть шестое чувство будиста, есть екстрасензорность и интуиция?  :D

Ето тук долу може да видите един специално подбран интересен клип, докъде са стигнали т.н. евроатлантически ценности:


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #392 -: Април 24, 2023, 12:06:26 pm »
САЩ отказаха да дадат визи на руски журналисти при участието на Лавров в председателствено заседание на ООН.

Което е в отговор на какво?

Едно е да ти откажат виза, друго е да те тикнат в затвора за 20 години с измислено обвинение в шпионаж, ще се съгласиш: https://www.svobodnaevropa.bg/a/32369028.html

А това що не го споменаваш: https://www.svobodnaevropa.bg/a/32367124.html


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #393 -: Април 24, 2023, 01:34:31 pm »
Което е в отговор на какво?

Едно е да ти откажат виза, друго е да те тикнат в затвора за 20 години с измислено обвинение в шпионаж, ще се съгласиш: https://www.svobodnaevropa.bg/a/32369028.html

А това що не го споменаваш: https://www.svobodnaevropa.bg/a/32367124.html

Това ми прилича на следното:
Оправдание на тоталитарно отношение с извинение - вижте ги те какви ги вършат. Това не може да бъде оправдание, защото всеки случай е отделен.
Джулиан Асандж знаеш ли откога е задържан? Та той се криеше по целия свят, защото го заплашваха с дело за държавна измяна. Сега руснаците пак били виновни.

А как преследваха Едуард Сноудан и още го плашат. Добре, че беше Русия, да му даде убежище, иначе тоя човек щяха да го убият в затвора, както убиха Милошевич, който съда оправда.
Ей на това му викат демокрация...

Руснаците ли направиха либералите педали? Те ли ви го набутаха насила?  :D

Ти видя ли в клипа който горе съм закачил, тоя либерал с полата е на твоите години 60 г., видя ли го тоя красавец какъв демократ е?  ;D
Видя ли как смуче биберона?  :D
Хахаха....  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #394 -: Април 24, 2023, 01:53:38 pm »
Аз ти отговарям защо не са дали визи на руските журналисти. А ти се опитваш да сервираш претоплени манджи на фона на новина от преди два дена. И к'во общо имат гейовете или оня с розовата поличка с това, че не са дадени визи на руски журналисти?

Кой съд оправда Милошевич? Същия тоя, дет издаде заповед за арест на Путин ли? Вземи се определи най-накрая - тоя съд съд ли е или не е.

За откачалката в клипа - по света има достатъчно откачени хора.

И да - всеки случай е отделен. И от тази, и от другата страна на барикадата. Не можеш заради един Асанж и един Сноудън да генерализираш целия западен свят. Както аз се опитвам да не генерализирам цяла Русия заради "Два слова".


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #395 -: Април 24, 2023, 01:58:36 pm »
Е как да не може:
та това е политика и основна евроатлантическа ценност. Нали затова ни натискат за Истанбулската конвенция.
Да не би гей-парадите да са нормални? Да не би това да дават във всеки филм гейове, да е нормално?

Тази чума - либерализма иска да направи така, че нормалното да стане ненормално, а ненормалното нормално!


Скоро ще ви дам да видите още един вид "нормалници".

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #396 -: Април 24, 2023, 02:13:43 pm »
Едно е да ти откажат виза, друго е да те тикнат в затвора за 20 години с измислено обвинение в шпионаж...
Кехая,

не знам как "Козяк-16" са пропуснали такъв ценен кадър като теб!

Нито ти, нито GMG казвате нещо за най-новата демократична американска престъпност. Не стига, че нямат магазини за храна, а супер-хипер-гига маркети, ами заради кражбите (най-най-ненаказуеми), като ти затворят маркета, нормалният и ненормалният ще търсят храна праз 9 земи в 10-та. А, ако и бензина хвръкне нагоре, негърските бунтове ще ви се видят безобидно шоу:

«Избрали клоунов - готовьтесь к цирку»: в США закрывают 4 магазина Walmart из-за чернокожих мародёров

Источник: https://m.fishki.net/4404184-izbrali-klounov---gotovytesy-k-cirku-v-ssha-zakryvajut-chety.html

Видео:
https://cdn.fishki.net/upload/post/2023/04/19/4404184/a3afae5391279628464b32482b6f9cbb.mp4

https://cdn.fishki.net/upload/post/2023/04/19/4404184/9aa43e932048b48aeef414c38478960f.mp4

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #397 -: Април 24, 2023, 02:18:56 pm »
Е как да не може:
та това е политика и основна евроатлантическа ценност. Нали затова ни натискат за Истанбулската конвенция.
Да не би гей-парадите да са нормални? Да не би това да дават във всеки филм гейове, да е нормално?

Тази чума - либерализма иска да направи така, че нормалното да стане ненормално, а ненормалното нормално!


Скоро ще ви дам да видите още един вид "нормалници".

Аз пак питам - какво общо има това с отказа на визи за руските журналисти? Или просто ще си сервираме претоплените манджи? Знаеш, че и аз имам достатъчно - и видеа, и снимки, и статии...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #398 -: Април 24, 2023, 02:23:04 pm »
Аз пак питам - какво общо има това с отказа на визи за руските журналисти? Или просто ще си сервираме претоплените манджи? Знаеш, че и аз имам достатъчно - и видеа, и снимки, и статии...
Срам ли те хвана от неолибералната откачалка?  :D
Нямало общо, как да няма общо - всичко това му викат демокрация и го облицоват под названието евроатлантически ценности.
Представяш ли си какви хора и ценности защитаваш?
Ама чакай, още нищо не си видял. Тепърва ще има да показвам това, което крият официалните медии.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #399 -: Април 24, 2023, 03:37:34 pm »
Срам ли те хвана от неолибералната откачалка?  :D
Нямало общо, как да няма общо - всичко това му викат демокрация и го облицоват под названието евроатлантически ценности.
Да, младежо, ще защитавам дори и тая откачалка, защото това е най-голямата ценнст - да си СВОБОДЕН. Ако те кефи да носиш розова поличка на 60 години - прави го, защото си СВОБОДЕН. Личен избор, свобода. Да пътуваш, да не работиш, да си обратен, да си смешен, да си какъвто искаш.

А на теб явно стремежа е Северна Корея - там дори и прическата се спуска по подобие на тази на другаря Ун.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #400 -: Април 24, 2023, 04:03:37 pm »
Жужи Кехая,

Не си в час. Просто не си живял в САЩ и Канада. За центъра на Лондон ти пускам по-долу прясно видео (с аргументацията за Канада).

Няма свобода там, де я дириш! Има свобода само за сатанизъм и извратеняци. Там е концлагер - това ще ти го каже тоя, де е работил 20 години в Канада.
Имам и свидетелства на българи от 1-ва ръка за САЩ, но нямам видео за това.
Тук гледаме до края:

<a href="https://www.youtube.com/v/6Tabdp-7S6A" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/6Tabdp-7S6A</a>
Нощен Лондон не спира да ни учудва! Бездомници и пияници навсякъде.

П.п. Поживей малко при тяхната свобода, па после се отваряй...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #401 -: Април 24, 2023, 04:26:39 pm »
Да, младежо, ще защитавам дори и тая откачалка, защото това е най-голямата ценнст - да си СВОБОДЕН. Ако те кефи да носиш розова поличка на 60 години - прави го, защото си СВОБОДЕН.
Това означава, че си изтрещял не по-малко от тази откачалка. Това не означава свобода, а обуначване и даване на много лош пример в обществото. Когато бяхме нормална държава тези ги поставяха в усмирителна риза и бяха на инжекции, ти сега ни ги представяш тези говеда, като олицетворение на свободата. Защо не казваш, че свободата е да правиш митинги против участието на България във войната на САЩ с Русия? Не е ли най-висшата форма на свобода да се реши с референдум участието на България в ЕС и НАТО, приемането на Еврото? - това не спада към идеалите ти за свобода...


Личен избор, свобода. Да пътуваш, да не работиш, да си обратен, да си смешен, да си какъвто искаш.

Въобще това не е личен избор. Личен избор е да си навреш кол в задника, но не е личен избор да го предаваш по телевизията или публично - това не е лично, то е публично, публично си показваш гъза и полудяванията, да те видят други хора, нормални хора, защото това е престъпление. Нарича се хулиганство най-малкото. Не е никаква свобода да нарушаваш моралните ценности и добрите нрави в обществото, и да наричаш това "свобода". Педерастията е болест според медицината и рекламата и дава много лош пример на подрастващите, а на такива като мен ги дразни и един ден ще взема и аз свободно да ги сурвакам ей такива - ще е свободно.

Скоро гледах един клип - голяма мода сега на запад, панталони на които задника е само една презрамка, представи си два обути крачола, малка предница, а задницата презрамка. И така се разкарват в града. Целия гъС е отвън. Ето това е хулиганство и не е никаква свобода, това е престъпление, което неолибералната чума нарича свобода.



А на теб явно стремежа е Северна Корея - там дори и прическата се спуска по подобие на тази на другаря Ун.
Щом ти ми определяш стремежа към Ким, аз те асоциирам с тия откачалки. Два боя скачаш, като ги изтипосам, като разоблича тая съвременна чума. Дано тази свобода ти дойде в семейството тогава. Ти я искаш - вземи я, дано вселената ти я предостави в най-хард вид.  :D

И защо да се стремя към Ким Чен Йън /да, той е пич, харесвам го/, но аз не веднъж съвсем демонстративно съм изявявал моята съпричастност към моя Бог Путин. Един вика аз съм будист, другия бил евангелист, аз пък съм путинист. Но като такъв да си ме видял в пола или със страпон в ръка да дефилирам по софийските улици?  :D

Няма да излезете на митинг против войната, но на гей-паради ходите, нали? :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #402 -: Април 24, 2023, 06:39:28 pm »
... Защо не казваш, че свободата е да правиш митинги против участието на България във войната на САЩ с Русия? Не е ли най-висшата форма на свобода да се реши с референдум участието на България в ЕС и НАТО, приемането на Еврото? - това не спада към идеалите ти за свобода...
Правят го, и аз не им преча, не призовавам да ги вкарат в концлагер или да ги държат на хапчета. Макар че за мен те са болни хора, или още по-лошото - продажници.

Въобще това не е личен избор. Личен избор е да си навреш кол в задника, но не е личен избор да го предаваш по телевизията или публично - това не е лично, то е публично, публично си показваш гъза и полудяванията, да те видят други хора, нормални хора, защото това е престъпление.

Конституцията повелява човек да е свободен в действията си, независимо дали са лични или публични. Има свобода на словото, дори и тя да не се харесва на останлата или преобладаващата част от обществото. Телевизията е търговско дружество и е нейна лична работа какво ще редава и какво не. Защото това е СВОБОДА. Няма как да се хареса на всички. Особено на назадничави натури като теб.

... Педерастията е болест според медицината и рекламата и дава много лош пример на подрастващите, а на такива като мен ги дразни и един ден ще взема и аз свободно да ги сурвакам ей такива - ще е свободно.
Педерастията не е болест дори и в обичаната от теб Русия. Точно както русофобията не е болест, но е смущаваща за околните... :) А за "сурвакането" има член в Наказателния кодекс.

Скоро гледах един клип - голяма мода сега на запад, панталони на които задника е само една презрамка, представи си два обути крачола, малка предница, а задницата презрамка. И така се разкарват в града. Целия гъС е отвън. Ето това е хулиганство и не е никаква свобода, това е престъпление, което неолибералната чума нарича свобода.
Виждам живо се интересуваш от тази мода. Аз лично не съм забелязал такива индивиди да се разхождат по улиците, но и да се разходжат - това си е тяхно лично извращение. Защото те са точно толкова свободни, колкото ония, развяващи съвецки знамена по площадите.

Щом ти ми определяш стремежа към Ким, аз те асоциирам с тия откачалки. Два боя скачаш, като ги изтипосам, като разоблича тая съвременна чума. Дано тази свобода ти дойде в семейството тогава. Ти я искаш - вземи я, дано вселената ти я предостави в най-хард вид.  :D
Разобличаваш нещо, което огромна част от населението вече е приело. Това че ти скачаш два боя като видиш такова нещо, говори само за твоята закостенялост.
А какво ще дойде в моето семейство зависи само от това какво усилие вложа във възпитанието на потомството. Ако ти се съмняваш в твоите способности и очкаваш обществото да пази децата ти, защото ти няма да можеш... не ставаш за родител.

И защо да се стремя към Ким Чен Йън /да, той е пич, харесвам го/, но аз не веднъж съвсем демонстративно съм изявявал моята съпричастност към моя Бог Путин. Един вика аз съм будист, другия бил евангелист, аз пък съм путинист. Но като такъв да си ме видял в пола или със страпон в ръка да дефилирам по софийските улици?  :D
Както казах - всеки със своето психическо отклонение. Бъди щастлив и се чувствай СВОБОДЕН да бъдещ съпричастен на който си пожелаеш. Но бъди така добър да бъдеш толерантен и към тези, които не споделят изцяло твоите предпочитания, или имат такива, които ти не одобряваш. Така е прието в едно общество.

Няма да излезете на митинг против войната, но на гей-паради ходите, нали? :)
Не, няма да излеза на митинг против точно тая война, не съм ходил и няма да отида и на гей парад. За мен и двете са еднакво сбъркани като цели.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #403 -: Април 25, 2023, 09:13:56 am »
Правят го, и аз не им преча, не призовавам да ги вкарат в концлагер или да ги държат на хапчета. Макар че за мен те са болни хора, или още по-лошото - продажници.
Никой не е пращал в концлагери педалите на които си се взел в защита. По времето на соца имаше много български педали, които бяха в елитните среди. Никой нищо не им е правил. Просто беше забранена пропагандата, за да не се развращават малолетни и непълнолетни. Защото педерастията е заразна, като простотията и либерастията, която е олицитворение на първите две. :D
Продажници са тези, които извършват държавна измята, като ката ден ходят в някои посолства да им дават указания, какъв курс политика да поддържа. В момента се подготвя законопроект по аналогия на американския за чуждестранните агенти. С техните камъни по техните глави ще има.  :)


Конституцията повелява човек да е свободен в действията си, независимо дали са лични или публични. Има свобода на словото, дори и тя да не се харесва на останлата или преобладаващата част от обществото. Телевизията е търговско дружество и е нейна лична работа какво ще редава и какво не. Защото това е СВОБОДА. Няма как да се хареса на всички. Особено на назадничави натури като теб.
Конституцията повелява свободи в рамките на законите, не абсолютни и не такива, които противоречат на морала и добрите нрави в обществото.
Свобода на словото има само на приказки, колкото имаше през соца диктатура на пролетариата. Всички видяхме по времето на Тръмп, каква цензура имаше и продължава да има в САЩ. У нас тя има застрашителни размери - цензура + проамериканска пропаганда и прорусофобска. Да си забелязал по наша централна медия да се правят русофилски репортажи? Ако някъде някой се изпусне, то водещия незабавно го атакува и започва полемика, както с изопачаване на историята, така и те замерят с евроатлантически ценности.

Това дали една медия е частна или държавна, не рефлектира върху нейното направление в политиката. Има регулаторен държавен орган, който официално и също НЕофициално могат да ти дадат такова направление. В противен случай ще ти отнемат лицензията на медия и ще фалира тази медия. Дадох ти живия пример с моя интернет доставчик: наредили им от ДАНС неофициално, да блокират множество руски сайтове - ето това е цензурата по време на демокрация. Частници са, но са били заплашени с отнемането на лиценза. Резултата е, че са ми ограничили правото на СВОБОДА - точно тая, за която ти тръбиш, че съществувала.

Педерастията не е болест дори и в обичаната от теб Русия. Точно както русофобията не е болест, но е смущаваща за околните... :) А за "сурвакането" има член в Наказателния кодекс.
Виждам живо се интересуваш от тази мода. Аз лично не съм забелязал такива индивиди да се разхождат по улиците, но и да се разходжат - това си е тяхно лично извращение. Защото те са точно толкова свободни, колкото ония, развяващи съвецки знамена по площадите.
Разобличаваш нещо, което огромна част от населението вече е приело. Това че ти скачаш два боя като видиш такова нещо, говори само за твоята закостенялост.
Педерастията е била болест - душевна много време в медицинската теория. След като се е появила либералната идеология и заедно с нея прокарването на тезисите на ционските "мъдреци" за разпространение на педерастията и разврата при гоите, тя е премахната от учабниците, като психическа и душевна болест. Целта е пак политика, която наблюдаваме днес предимно в западния свят. Зараза предназначена за съкращение на населението от каквато нашия народ няма никаква нужда. Боли мъ газъ дали в САЩ всички щели да се превърнат в педерази - да мрат поголовно ако щат, интересува ме тази зараза да не се разпространява у нас.


Както казах - всеки със своето психическо отклонение. Бъди щастлив и се чувствай СВОБОДЕН да бъдещ съпричастен на който си пожелаеш. Но бъди така добър да бъдеш толерантен и към тези, които не споделят изцяло твоите предпочитания, или имат такива, които ти не одобряваш. Така е прието в едно общество.
Като те слушам и съпостявам с украинците имам чувството, че американската неолиберална пропаганда е употребила върху вас някаква много силно действащо душевно упойващо вещество. Вероятно в сайтовете в които се ровиш, там където русофобията зашкалва, употребяват някаква съвременна технология за зомбиране. Опазил ме Господ от това.
Не мога да бъда толерантен по вапроси, които вредят на обществото. Хилядолетна е историята на България, дори вчера гледах една чешма в Габрово по-възрастна от САЩ, те сега ни натрапват тяхната джендър-идеология насила. Назначават ни някакви обучени в техните школи политици - пета колона, която има за цел да наложи тяхното законодателство, за да превърнат народа ни в такива, каквито те си искат. Но народа това съм аз. А такива като мен са повече от 80% от населението. Такива като теб са под 20%. Разбираш ли, че малцинството налага идеологии на мнозинството?

Не, няма да излеза на митинг против точно тая война, не съм ходил и няма да отида и на гей парад. За мен и двете са еднакво сбъркани като цели.
А на войната в Югославия, Ирак, Либия, Сирия излезе ли на митинг?
Ти на гей паради не си ходил, но се надуваш тука за защитата на подобни мероприятия. Нашият народ е консервативен. Обществото ни няма нужда от такава пропаганда с паради. Педерасти е имало и ще има, но трябва да се приеме закон, както в Русия - забрана за пропагандирането и тежки наказания.

Ще дойде време помни ми думата палачинката ще се обърне на страната, която аз говоря. Процесът е запуснат. Или ще живееш с новите правила, или си търси място под слънцето другаде при неолибералните зомбита. 
« Последна редакция: Април 25, 2023, 11:39:30 am от EDM electronics »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #404 -: Април 25, 2023, 02:26:52 pm »
Свежи новини

Всички срещу САЩ: Още 19 държави искат членство в БРИКС, гради се нов свят

Целият свят е набарал момента, да се освободи от най-големия диктатор САЩ и народите да започнат да си отдъхват, да се разпореждат сами със собствения си суверенитет, да не им правят цветни революции и да не им точат крадците полезните изкопаеми. Всички знаем, че те живеят за сметка на останалия свят, като са организирали така финансовата система, да се търгува всичко в долари. Печатат долари от нищото и ги разменят за стоки и услуги в страните по целия свят, като така прехвърлят инфлацията именно там. Е, глупаците свършиха. Всички са наясно отдавна със схемата. Никой не иска да си дава суровините за пари, които не може да осребри обратно в стоки и услуги от длъжника САЩ. Облигациите им за държавен дълг стават само да си избършеш г..зъ. Те арестуват и крадат спестяванията на вложители в техните банки. Арабите си разпродадоха по тази причина активите. Откраднаха парите на Садам Хусеин, Моамар Кадафи и Русия. Сами си вкараха автогол. Всеки е заплашен да му бъдат откраднати парите. На ви сега вложители, на ви инвеститори, на ви купувачи на държавен дълг...

САЩ загубиха влияние в Близкия Изток и арабския свят, загубиха целия континент Африка, а цяла Латинска Америка най-сетне получи шанс да се освободи от мизерията подклаждана от САЩ, чрез спонсориране на криминалните групировки под названието "демократични сили и опозиция" и нарко кралете.

Единствените съюзници на колонизатора са само европедалите, защото те са доайените на колонизацията. Черни облаци са надвиснали в съдбата и кармата на тези.
БРИКС ще им видят сметката съвсем скоро.  :D

https://blitz.bg/ikonomika/vsichki-sreshchu-sashch-oshche-19-drzhavi-iskat-chlenstvo-v-briks-gradi-se-nov-svyat_news950032.html