Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651015 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #510 -: Май 09, 2023, 03:42:10 pm »
В държавата ни се намират чуждестранни окупационни военни бази и около 10 000 чужди войници
Данни откъде почерпи, или Пламен Пасков ти нашепна тая цифричка?

На следващо място, обществена тайна е, че 80% от българите са русофили
Аз мисля че са поне 97%.

Да не говорим, какви манипулации на изборния вот правят колониалистите у нас. Никога с избори не е отразяван реалния вот, всичко е една лъжа и измама.
В момента все още са активни ВСИЧКИ видеа с броенето на бюлетините на ВСИЧКИ секции. Можеш да загубиш няколко години да гледаш и да се убедиш с очите си че резултатите са равни на официално оповестените. Но ти естествено няма да го направиш, защото ти е по-лесно да вярваш на някакви измислици за манипулации.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #511 -: Май 09, 2023, 04:41:25 pm »
Виждам, че нямаш какво да противопоставиш на фактите.
И не е важна точната цифра, а фактите по принцип. Никога в България не е имало руски войски и бази. Русофилска България ще трябва насила да заема позиция анти Русия, щото една шепа неолиберални лайна подкрепят колониалния началник. А той рано или късно ще бъде изхвърлен със шутове - това трябва да ти е ясно. Няма да се примири народа с това положение.

Един ден ще лъсне цялата истина за лъжедемокрацията в България.
Властта ще бъде взета от малцинството. Малцинството трябва да се подчинявате на мнозинството - това е демокрацията.

Ако дядо ти възкръсне, ще иска да се върне обратно, като те види какъв гей-защитник си и на деня на антифашизма развяваш фашистки идеологии.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #512 -: Май 09, 2023, 05:01:15 pm »
Виждам, че нямаш какво да противопоставиш на фактите.
И не е важна точната цифра, а фактите по принцип.
Давай факти де. Аз давам факти, вие крещите че са манипулации.

Никога в България не е имало руски войски и бази.
Най-голямото учение в България за всички времена беше командвано от руски генерал. Учението ако не ти е ясно си е тренировка за война. Питам аз "Що руски генерал командваше българско учение?"
В баирите покрай Самоков имаше площадки за ракети със среден обсег на действие. В пещерите под скалите имаше и ракети. Но нямаше бойни глави. В поделението в Самоков нямаха и кодовете за изстрелването на тези ракети. При евентуален проблем с Турция и Гърция от Одеса щяха да дойдат подходящите глави и обучените оператори. Това ти го казвам от член на семейството, който си изкара там войниклъка.
Толкоз по въпроса "нямаше руски военни".
А, да... вероятно вече се досещаш къде работих няколко години преди 1989-та... Е там редовно идваха съвЦки колеги да огледат к'во точно правим и дали не правим нещо, дет не трябва да правим или нещо за което те не знаят че правим... Това вече ти го казвам от първо лице.

... Русофилска България ще трябва насила да заема позиция анти Русия, щото една шепа неолиберални лайна подкрепят колониалния началник.
Само до преди 2-3 години почти нямаше българин, който да изпитва някаква неприязън към Русия. Руснаците бяха добре дошли на почивка в България, дори да си купуват имоти по нашето Черноморие и другите ни курорти. Визи се издаваха по облекчената процедура. Да, имаше няколко откачени политици дето ореваваха студиата, имаше някакви плахи изказвания относно МОЧА... но всичко беше общо-взето приятелско.
Ти сега ми кажи какво се случи, че анти-руските настроения така избуяха? И дали българите са виновни за това?

Един ден ще лъсне цялата истина за лъжедемокрацията в България.
Властта ще бъде взета от малцинството. Малцинството трябва да се подчинявате на мнозинството - това е демокрацията.
Време е да го приемеш. Властта вече е взета от мнозинството. И ако ватенките продължават да правят глупости, това мнозинство ще продължава да нараства.

Ако дядо ти възкръсне, ще иска да се върне обратно, като те види какъв гей-защитник си и на деня на антифашизма развяваш фашистки идеологии.
Възхищвам се на асоциациите които възникват в главта ти. Какво общо имат гейовете с фашизма? Ако продължаваш в тоя дух след няколко дни ще твърдиш че Вермахта и СС са били някакви гей-организации... :)
Да, разбирам напъните ти  в едно изречение да се опиташ да ме обидиш няколко пъти, но... не разбра ли че това не ми действа?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #513 -: Май 09, 2023, 05:16:28 pm »
Давай факти де. Аз давам факти, вие крещите че са манипулации.
/quote]

Колко пъти да ти давам факти, нали ти казах, че има американски бази у нас с около 10 000 в момента войници?

Най-голямото учение в България за всички времена беше командвано от руски генерал. Учението ако не ти е ясно си е тренировка за война. Питам аз "Що руски генерал командваше българско учение?"
/quote]

Какво общо има кой е командвал някакво учение, руснаците са нямали военни бази у нас.


Само до преди 2-3 години почти нямаше българин, който да изпитва някаква неприязън към Русия. Руснаците бяха добре дошли на почивка в България, дори да си купуват имоти по нашето Черноморие и другите ни курорти. Визи се издаваха по облекчената процедура. Да, имаше няколко откачени политици дето ореваваха студиата, имаше някакви плахи изказвания относно МОЧА... но всичко беше общо-взето приятелско.
Ти сега ми кажи какво се случи, че анти-руските настроения така избуяха? И дали българите са виновни за това?
/quote]

Това не е вярно. Не се е променило по никакъв начин отношението на българите към Русия. А русофобията я имаше и преди СВО.
Това с визите не е народната воля, а решение на колониалната администрация под диктата на колониалния началник. Дори изгонването на руските дипломати направи едно говедо от 5-тата колона, което дори не може да говори български език.

Време е да го приемеш. Властта вече е взета от мнозинството. И ако ватенките продължават да правят глупости, това мнозинство ще продължава да нараства.
/quote]

Това също не е вярно. Властта е взета от едно малцинство наричано колониална администрация. В момента в който се промени геополитическата обстановка и американците се свият в черупката си, ще видиш как бърза ще се промени риториката у нас.

Ти си нямаш представа какви са настроенията на народа извън столицата.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #514 -: Май 09, 2023, 05:50:02 pm »
Време е да го приемеш. Властта вече е взета от мнозинството. И ако ватенките продължават да правят глупости, това мнозинство ще продължава да нараства.
Мм'да ве!
Тук имаш африканска държава (коя ли?) бивша, разбирай настояща френска колония.
Демонстрация на мнозинството: имаш на картинката от линка френско знаме с череп и кости.
https://pbs.twimg.com/media/FEf4NX5XoAUenDH.jpg
И после какво? И после кой?

Толкоз за вашата демокрация.

Жужи Кехая, сопри се малко! Той GMG се усети, че нещо "совите не са това, което са",
но то акъл се иска...

P.s.: SVP! == s'il vous plaît

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #515 -: Май 09, 2023, 07:29:45 pm »
Колко пъти да ти давам факти, нали ти казах, че има американски бази у нас с около 10 000 в момента войници?
Това са приказки в кръчмата, не факти.
Ще потърся по-свежи данни, това което намерих до момента е от 2020-та:

Не докарваме и до 1000 души...
Пак ти казвам - това че надписваш сметките не прави думите ти по-достоверни, даже напротив. Особено когато има открити данни, където човек може да ги провери.

П.С. И пак се сещам за филма "Кит"... :)

P.S.S. да, знам Уикипедията е доста съмнителна като източник на информация, но все пак... : https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_military_deployments
Явно дори и до 100 не докарваме като присъствие... :)


Мм'да ве!
Тук имаш африканска държава (коя ли?) бивша, разбирай настояща френска колония.

Е тия останаха като съюзници само... и намаляват с всеки изминал ден, щото дори и африканците искат да си реализират мижавата продукция на платежоспособен пазар.
« Последна редакция: Май 09, 2023, 07:59:06 pm от juliang »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #516 -: Май 10, 2023, 09:36:09 am »
Специално за Жужи 8)
С дньом Победы!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #517 -: Май 10, 2023, 10:05:26 am »
Е тия останаха като съюзници само... и намаляват с всеки изминал ден, щото дори и африканците искат да си реализират мижавата продукция на платежоспособен пазар.
Жужи Кехая,

0. ЕС е намалил консумацията на газ с около 12 000 000 000 м3 газ. При небивало топла зима! И Брюксел иска още жертви!! Такива като теб на 1-во място (които осигуряват енергетиката, сиреч благосъстоянието).
1. Русия стана сега официално 8-ма икономика в света ( през $ вероятно сметнато, което е измама: https://usdebtclock.org/ ).
2. 9 в света по брой население.
3. От първата икономика Китай има около 10 пъти по-малко население...
4. Колко ли е покупателната способност?!
5. За съюзниците - 19 нови страни (големи икономики) скоро ще се присъединят към BRICS? А какво ли беше това BRICS?!
6. Понеже пак ще започнеш да ми пробутваш стари брътвежи, едно образователно видео за либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти:

Что такое государство Ф? Про фашизм, нацизм, шовинизм.
За фашизма, нацизма и шовинизма.

<a href="https://www.youtube.com/v/6bVhP8gXjJY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/6bVhP8gXjJY</a>

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #518 -: Май 10, 2023, 11:34:28 am »
https://offnews.bg/sviat/gotvacha-na-putin-a-ako-se-okazhe-che-shtastliviat-diado-e-palen-tap-800604.html?utm_source=upday&utm_medium=referral      да бе, ама на фона на това което чета нещо не ми се връзва!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #519 -: Май 10, 2023, 11:45:49 am »
...ама на фона на това което чета нещо не ми се връзва!
Това е целта бе деде  8)
Спокойствие и силна храна. Накрая ще ти се върже.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #520 -: Май 10, 2023, 11:47:31 am »
https://offnews.bg/sviat/gotvacha-na-putin-a-ako-se-okazhe-che-shtastliviat-diado-e-palen-tap-800604.html?utm_source=upday&utm_medium=referral      да бе, ама на фона на това което чета нещо не ми се връзва!

Ходил ли си на Балшой театър? - не си...
Ти не разбираш от изкуство и театър.  :)

От изкуство разбира Оловните обувки, ама неговото е свързано с педераслък и курваджалък от сп. Плейбой. Той ми вика, ти нищо не разбираш от изкуство, Плейбой било изкуство.  :)

Кузмов, наясно ли си, че твоите идеалсити - западните глобалисти вече провеждат обучения в детските градини на сатанизъм - преподават уроци на малките деца за дявола и разни травестити ги учат, че било съвсем нормално да има Родител 1 и Родител 2, обясняват им за педерастията с умиление и просълзени очи, каква човешка ценност е това.

Един слънчев ден, когато твоите деца ти се оплачат, че в детската градина учат внуците ти на ей тия работи, ще си спомниш за EDM electronics и ще ми искаш прошка, ще си кажеш кооооолко прав е бил този младеж, че се е запазил от порока на дявола на западния свят. Голям грях е да си защитник на тия ценности и не само - да не ги осъждаш публично, не просто да си траеш безучастно и да не ти пука какво става с околните. Огънят гори в съседа, а ти стоиш и викаш какво толкова е станало, докато не се прехвърли в твоя дом - запомни това.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #521 -: Май 10, 2023, 01:20:01 pm »
На ясно съм! Аз правя нещо. Ти какво правиш?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #522 -: Май 10, 2023, 07:37:34 pm »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #523 -: Май 11, 2023, 09:46:01 am »
Михаил Кузмов,
направило ли ти е впечатление, че по време на лъжедемокрацията в много български семейства се появи трагедията от жертвите на наркоманията, педерастията, трафикът на хора и проституцията. Нищо от това го е нямало при комунистите. А ти се глезиш и се оплакваш кооооооооооолко ти били навредили те, щото ти била ниска заплата от 470 лв., докато моя баща в същото време е получавал 220 лв. и не се е оплаквал.

Колко майки загубиха синовете си наркомани и дъщерите си, които проституират на запад и нито могат да родят, нито да имат нормални семейства - ей я твоята демокрация. Оня пък софийски селянин се радва, че имал 3 коли и бил много добре. А тези които са загубили децата си безвъзвратно не са се оплакали във форума.

При Тодор Живков нямаше наркомани и наркотици не се продаваха. Ако някой дори си беше помислил подобно нещо, да развращава обществото, да го уврежда, да уврежда детското съзнание - изчезваше безследно. Паразита трябва да се унищожава, в противен случай той ще унищожи живия организъм - обществото.

Да не кажеш сега, че комунистите са виновни за това, че на запад, а идва скоро и у нас по евроатлантическите ви ценности, обучение на невръстни деца в детските градини на сатанизъм и педерастия - съвсем целенасочено, без да се иска разрешението от родителите. Скоро в Германия отнеха няколко деца, на които родителите им казали, че имало само два пола - мъж и жена. Имаше голям медиен скандал в Германия без резултат.

Ако ти дойде до главата, чак тогава ще ме разбереш. Горелкаджията никога няма да може да разбере /той е духовна тотал щета/, остави го него, ти все още имаш шанс да започнеш да мислиш по правилния, богоугодния начин.

Основната евроатлантическа ценност днес е, че вкараха педеразите от градските кенефи и обществените бани, където се помещаваха преди, в кулоарите на властта, но по-приятни места, да не си човъркат кафявите шпионки при миризмите и да развращават чрез медии целенасочено младите хора в хомосексуализъм и джендърен сатанизъм.  :) Да не кажеш само, че комунистите са ги привилегировали така.

Големи полудявания днес Бай Мишо, големи...
Ако преди години някой ми беше казал, че така ще се развият нещата, не бих му повярвал и щях да го обявя за най-големия фантазьор.
« Последна редакция: Май 11, 2023, 10:07:56 am от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #524 -: Май 11, 2023, 09:22:32 pm »
https://youtu.be/IQq5DcJgitg
Деде,

1. Лош маниер е да дадеш само линк.
2. Не ни е новина. Поне за тия, за които си го постнал.
3. Страх те е да питаш, да упрекваш? Тогава защо постваш?
4. Сало и хорилка. Сало знаеш какво е, хорилка = горелка = самогон =
Самогон домашний - 28 домашних вкусных рецептов приготовления =
https://1000.menu/catalog/samogon
5.
Председателят на Следствения комитет на Руската Федерация Александър Бастрикин заяви, че има документални доказателства, че бойци от Въоръжените сили на Украйна са подготвяли военна операция срещу Донбас през март 2022 г. Главата на СК РФ обяви по време на реч в Конституционния съд на Русия.
Да се чете: Путин предотврати генодидът над Луганск и Донец, защото силите са били 1:10. Или нещо подобно...