Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649554 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #825 -: Юли 04, 2023, 10:52:09 am »
Надявам се сам разбираш, че това което си издекламирал не е вярно.
1. Защитата на украинското население е работа на украинската държава. Или го приемаш, или приемаш че е работа на САЩ да защитава либийското население в Либия или сирийското население в Сирия или иракското население в Ирак.

2. За 20-ти път те питам: "Ти ще посрещнеш ли султан Ердоган с баклава на турската граница, когато той дойде да защитава етническото турско малцинство в България?" Или отричаш да има такова? Или смяташ, че етническото турско малцинство в България е абсолютно равнопоставено във всички сфери на живота в България?
Айде да те видим, войводо - какво ще кажеш?

1. САЩ защитаваха мюсолманското население от геноцид в Югославия. Защитиха и брадатата демократична опозиция в Сирия, и още я защитават, като им точат нефта. Защитиха и либийското население от "диктатора" Кадафи, който позлатяваше народа си и не работеше, а получаваше пари, сега да бачка за американските колониалисти.


2. От какво Ердоган да защитава българските турци в България, от американския геноцид ли или неофашизма? Ако започнат да избиват турците, да, Ердоган ще дойде да ги защитава и ще го подкрепя, но няма нито изгледи за геноцид, нито да ги защитава.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #826 -: Юли 04, 2023, 11:16:04 am »
... Защитиха и брадатата демократична опозиция в Сирия, и още я защитават, като им точат нефта..
А руснаците защитават не-брадатата власт в Сирия, избрана по най-демократичния начин? :)
Кюрдите не са ли сирийци? Защо Путин не се опъне на Ердоган и не настоява да ги остави да си живеят на спокойствие в северна Сирия? Стои и гледа как ги бомбардират. Нали е голям радетел за човешките права?
А кой изнесе цялото жито от окупираните територии на Украйна миналата година? За пералните и тоалетните чинии няма да споменавам нищо.
Сега когато САЩ се изнесоха от Афганистан - какво се случва там? Процъфтяха ли? Какво се случи когато се инесоха от Виетнам? Вече минаха над 50 години - стана ли Виетнам един икономически колос? Стоят си в същата дупка в която си бяха.

2. От какво Ердоган да защитава българските турци в България, от американския геноцид ли или неофашизма? Ако започнат да избиват турците, да, Ердоган ще дойде да ги защитава и ще го подкрепя, но няма нито изгледи за геноцид, нито да ги защитава.
Може би просто щото им беше скучно, над 1 милион български турци си взеха бохчите и напуснаха България 80-те години. Не искаха да ги убиват, просто ... бяха им забранили да говрят на турски и искаха да им сменят имената. Дреболии някакви... Няма никаква причина да ги защитават, естествено...
И нито Турция, нито Русия, нито САЩ се намесиха. Защо ли?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #827 -: Юли 04, 2023, 11:16:54 am »
С'я ако се съгласиш и че няма разлика между целите на специалните операции които провежда САЩ по света и тази която провежда Русия в Украйна...
Либераст, сороспия и полезен идиот. Това 3 в 1 би изглеждало така:

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #828 -: Юли 04, 2023, 11:19:12 am »
Оловни обувки,
забелязвам, че ти липсва концентрация, не коментираш отговорите ми по поставените от теб въпроси, а отваряш все нови и нови въпроси в широк спектър, и за миналото от соца...., та не че не мога да ти дам аргументиран отговор, но започваш да ми губиш времето - напразно.

Никога в България армията не е обстрелвала с артилерия и ракети турското население, както го правеха украинците - това е разликата.
По отношение на забраните в соца над турсокото население, същите са били в Турция на българското - турски език, турски имена и то много преди възродителния процес у нас.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #829 -: Юли 04, 2023, 11:20:01 am »
Либераст, сороспия и полезен идиот. Това 3 в 1 би изглеждало така:
Ти си ясен... обади се да ти пратят второто листче с опорките, че с тия три думи омръзна на всички. Или отиди на риболов за една седмица - може да ти се избистри главата. Виждам че на ЕДМ-а му се е отразило добре - почти може да се води диалог с него :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #830 -: Юли 04, 2023, 11:29:30 am »
Никога в България армията не е обстрелвала с артилерия и ракети турското население, както го правеха украинците - това е разликата.

Донецк, 2019 година. Снаряди, ракети, окопи, хора в каски:
<a href="https://www.youtube.com/v/R5PYUwJryWo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/R5PYUwJryWo</a>

Луганск, 2018 година. Снаряди, ракети, окопи, хора в каски:
<a href="https://www.youtube.com/v/9K3ZaksHcrE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/9K3ZaksHcrE</a>

За положението в България през 86-87 година... Да, ракети и снаряди нямаше. Защото отсреща нямаха дори и прашки, за разлика от това което се случи в Украйна.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #831 -: Юли 04, 2023, 11:43:00 am »
Донецк, 2019 година. Снаряди, ракети, окопи, хора в каски:
<a href="https://www.youtube.com/v/R5PYUwJryWo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/R5PYUwJryWo</a>

Луганск, 2018 година. Снаряди, ракети, окопи, хора в каски:
<a href="https://www.youtube.com/v/9K3ZaksHcrE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/9K3ZaksHcrE</a>

За положението в България през 86-87 година... Да, ракети и снаряди нямаше. Защото отсреща нямаха дори и прашки, за разлика от това което се случи в Украйна.

Какви убедителни доказателства само.
Снимки от концерт, а не от бомбардировки.
Те показват само, че концерта не е бил бомбардиран в този момент на снимката. Нищо друго.

Ако постна снимки от някоя богаташка къща в Афганистан, това няма да промени факта, че в страната няма фекална каналицазия и фекалиите плуват във вади по улиците. Съхнат от слънцето и вятъра разнася лайнян прах.  :D

Ако ти постна снимки от Киев от 1986 г. по нищо няма да разбереш, че е имало ядрена авария в Чернобил на Днепър, който минава през Киев и аз съм ловил риба на тая река.  :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #832 -: Юли 04, 2023, 12:05:40 pm »
Какви убедителни доказателства само.
Снимки от концерт, а не от бомбардировки.
Те показват само, че концерта не е бил бомбардиран в този момент на снимката. Нищо друго.


Ако не вярваш на мен, повярвай поне на Пригожин :)
<a href="https://www.youtube.com/v/O9X91rVo1cE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/O9X91rVo1cE</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #833 -: Юли 04, 2023, 01:35:28 pm »


Ако не вярваш на мен, повярвай поне на Пригожин :)


Добре де, да му вярвам на Пригожин, но хайде да тогава, когато не играе в Балшой театър?

Ти чувал ли си някъде в историята на света преврататджия да обяви предварително /обикновено това е най-голямата му тайна  ;)/, че напада военно ведомство на висшия офицерски състав и те го чакат с вдигнати ръце без да се противопоставят, водят разговор пред камера, като заснемане на филм в Холивуд, после обявява че тръгва към столицата с колона въоръжени съпреврататджии - затворници, никой не го спира на пътя с малко фоерверки за декор и за капак се договарят - простено му е, все едно нищо не е станало, а държавния глава говори принципно за "превратаджии и предатели", обаче без да назовава страна и имена и не можеш да разбереш за кой/кои говори. После баш превратаджията отива на среща в Москва.

Еми извинявай, но не само не съм наивен, ами и не съм усещал летящи майски бръмбари около главата си.
Ся ако твоята е кошер от бръмбари, моите съболезнования - не мога да ти помогна.  :D
Докато не престанеш да четеш тия сайтове и да включиш сам мисловната си дейност, по-зле ще става при теб.  :D

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #834 -: Юли 04, 2023, 01:52:30 pm »
Добре де, да му вярвам на Пригожин, но хайде да тогава, когато не играе в Балшой театър?
А, начи и на Суровикин да не вярвам - всичко е било театро? А в момента Суровикин сигурно са го извикали на бис, нещо се загуби от хоризонта... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #835 -: Юли 04, 2023, 02:04:29 pm »
А, начи и на Суровикин да не вярвам - всичко е било театро? А в момента Суровикин сигурно са го извикали на бис, нещо се загуби от хоризонта... :)

Не знам, не мога да ти помогна в какво да вярваш и в какво не, това е твоя лична функция.
Доколкото можах, ти бях полезен - безплатно.  :D

Иначе оценявам, че искаш да чуеш мнението ми, той и Кузмов постоянно се допитва до мен.
Ами явно освен скромен съм и компетентен.  :D

Но ти не се ли убеди за себе си, че първоначалните ти радости за гражданска война и преврат на Путин не само не се сбъднаха, ами се циментира властта му.

Не че не мога да ти дам прогноза как ще завърши тоя конфликт, но нито ме е питал някой, нито усещам ще му хареса - затова му спестявам излишен стрес по моя инициатива.  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #836 -: Юли 04, 2023, 08:22:37 pm »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #837 -: Юли 04, 2023, 08:34:23 pm »
Кузмов,
може ли да си толкова възрастен, а наивен?
Като един лапнишаран си.
Може ли тъпия вестник да знае за тая среща, а Путин да не е узнал и зад гърба му да преговарят подчинените му, да го свалят в заговор с ЦРУ?
А пък Путин е баш ГРУ, КГБ и БКП взети заедно и лаици подчинени ще му скроят шапката.

Така ви пълниха главите 34 г. с проамериканска пропаганда, затова сте на това дередже с акъла.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #838 -: Юли 04, 2023, 11:54:05 pm »
Кузмов,
може ли да си толкова възрастен, а наивен?
Като един лапнишаран си.
Варианти:
- с възрастта човек става като малко дете;
- с възрастта човек става слаб на ум;
- човек си е бил лапнишатан:
 -- цял живот;
 -- по желание под въздействието на пропагандата.

Такива мисли ми хрумнаха само след няколкото секунди, които реших, че си заслужава да отделя за въпросната "статия".

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #839 -: Юли 05, 2023, 08:30:32 am »
Значи сте я прочели! Ами ако е вярно? За информация, аз не вярвам от раз на никаква пропаганда, от коя ще страна да е на фронта! Ако има нещо вярно, какво пишат едните за другите, и обратно то ще се види след време! Иначе ми е забавно да чета pogled.info, ако е вярно с Украйна трябваше отдавна да е свършено. А те мамка им се опъват втора година, и видиш ли, други разправят пък че били напреднали! На кой да вярваш?      М,дааа лапни шарани колко щеш!