Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 654624 пъти)

Активен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1875 -: Октомври 23, 2023, 07:10:47 am »
Изобщо не мога да се сетя, как да отговоря на сливенската завист и простотия! Това да заливаш форума нонстоп с едно и също....нямам думи! За капак се намират и ръкопляскащи!  На времето комунистите така убиха Сашо сладура! Ми дай нещо позитивно!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1876 -: Октомври 23, 2023, 08:51:58 am »
Истината боли, разбирам.  :)

Нещо позитивно от "демокрацията" - това е бъдещето:  :)

https://www.tiktok.com/@migrantinusa/video/7290619158012726574?lang=en

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1877 -: Октомври 23, 2023, 03:23:26 pm »
Иван Ефремов — Часът на Бика фантастика 1968 г.
Май вървим на там.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1878 -: Октомври 23, 2023, 03:26:03 pm »
Какво е "Гражданин на света"?

1. Изрод. Сиреч: из-род. Сиреч от славянски: вышел из рода.
Сиреч: излязъл от рода си. От рода болгарского.

2. "Гражданин на света" е индоктриниран от глобалистите индивид.
При програмирането му са използвани глобални променливи (private декларации няма).
Въпросният е щастлив тогава и само тогава, когато неговото поведение и това на околните
не влиза в конфликт с тези на програмистите.

3. Степента на индоктриниране зависи от сложността на индивида и неговият background.
На умните индивиди може да се инсталира сложен и гъвкав юзър интерфейс (UI).
Такива перфектно могат да се използват и като агенти на влияние. По-сложните индивиди проявяват и висши потребности, които завършват на височина с:
био-еко-френдли-форевър.
При несложните индивиди основното "символ-верую" се изразява в идеала: вкусно жрать и сладко спать. Сакън! Да не забравяме и развлеченията!
За който е забравил:
<a href="https://www.youtube.com/v/RiguAWRy3CU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/RiguAWRy3CU</a>

4. С други думи, първите споменати клонят към: изтънчени либерали, а вторите към: либерасти.

5. Когато околната среда не предразполага към "вкусно жрать и сладко спать", то индивида по определение забравя за своите ценности, начиная от висшите до най-нисшите. И се превръща в средностатистически паразит. По подобие на своите глобалисти, упс - ошибочка - програмисти.

6. Въпросният "гражданин на света" може и да обича родното си място, но само при условие, че то удовлетворява неговите потребности за "вкусно жрать и сладко спать" + развлечения. За война дори не заеквам да намеквам. Ако не, "гражданинът на света" запява горе-доле следното:

" Стягам багажа и дим да ме няма.
Изключвам телефона си и дим да ме няма.
Не ме търсете известно времеее.
...
Дим-дим-дим-дим дим да ме няма.
Дим-дим-дим-дим дим да ме няма.
Дим-дим-дим-дим дим да ме няма.
Дим да ме няма и кой откъде е ! "

7. "Гражданинът на света" вече се е преселил на друго място. Там, където дават: вкусно жрать и сладко спать. Сакън! Пак забравихме развлеченията!

Активен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1879 -: Октомври 23, 2023, 04:19:30 pm »
Не така EDM! Ами така! Кажи като уловиш нещо на Жребчево примерно. После, от мен рибата, от вас бирата! Нещо такова!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1880 -: Октомври 23, 2023, 05:33:37 pm »
А аз съм сложил шампанското да се изстудява, и чакам... :)

При несложните индивиди основното "символ-верую" се изразява в идеала: вкусно жрать и сладко спать. Сакън! Да не забравяме и развлеченията!

Ако под "развлечения" подразбираш риболова, всички се сетихме за кой говориш :) Щот е всеизвестно че исновното му занимание е да си бърка в пъпа...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1881 -: Октомври 23, 2023, 05:41:18 pm »
Ако под "развлечения" подразбираш риболова, всички се сетихме за кой говориш :) Щот е всеизвестно че исновното му занимание е да си бърка в пъпа...
Забравих:

8. Поради програмираното безгръбначие, гражданинът на света е склонен към самоизмама (при индивидите с интелект) и лукавство (тия без него).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1882 -: Октомври 23, 2023, 05:47:20 pm »
Забравих:

8. Поради програмираното безгръбначие, гражданинът на света е склонен към самоизмама (при индивидите с интелект) и лукавство (тия без него).

Да - да твърдиш че Жигулата е бест оф дъ бест в автомобилната индустрия е като минимум самоизмама ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1883 -: Октомври 23, 2023, 05:54:39 pm »
Де го чукаш, де се пука...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1884 -: Октомври 23, 2023, 06:53:14 pm »
Де го чукаш, де се пука...
Витко, докат се мотивираш с клипове от Соловьов, такива рекации ще предизвикваш, поне от мен.

А ония клипове с километричните опашки на изход от Московия в първите дни на "операцията" красноречиво говорят за провала на стратегията да се опитваш да задържиш робите доброволно в плантацията само с идеологически послания. Колкото и да не се харесва, света стана едно голямо село и всеки може без особени усилия да избира къде да прекарва мизерното си съществуване. А посоката красноречиво говори за това къде съществуването е по-малко мизерно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1885 -: Октомври 23, 2023, 09:15:01 pm »
Сливенския селянин, жигуладжията, комуниста - завиждал бил....  :)
На гоко и за какво?

Че нямам оловни обувки ли, че нямам разнебитено френско бюджетно кабрио на цената на един GSM ли?  ;)

Ами той докато ни ремонтирал хлебозавода в събота почивен ден, аз най-вероятно съм чесал пъпа по това време по кафетата в даун тауна и съм "хвърлял мрежи" на някоя чужда булка.  :)

Да взема сега да завидя, че не съм бил на негово място ли....при хлебарките?  ;D - не, мерси....  :D

То ако слушаме него, Путин първо го беше хванал Алцхаймера, после рака, после бункера, параноята и дистанцията на масата от Икея и сега ново 20 - сърдечен пристъп.  ;D
Той и Рамзан Кадиров беше умрял миналата седмица, но гледам го възкръснал - нищо му няма...Доооннн....  :D


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1886 -: Октомври 23, 2023, 09:36:19 pm »
Ами той докато ни ремонтирал хлебозавода в събота почивен ден, аз най-вероятно съм чесал пъпа по това време по кафетата в даун тауна и съм "хвърлял мрежи" на някоя чужда булка.  :)

Не се прай на две стинки - лежал си под жигулата да я гресираш :)

А с тия глупости дет ги плещиш цял живот ще хвърляш мрежи на чужди булки - никоя няма да те търпи. Затуй и още не си завъдил наследник...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 910
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1887 -: Октомври 24, 2023, 04:38:23 pm »
https://offnews.bg/sviat/pochina-predsedateliat-na-saveta-na-direktorite-na-lukojl-vladimir-nek-811144.html

Цитат
"С дълбоко прискърбие съобщаваме за внезапната смърт на Владимир Иванович Некрасов, председател на Съвета на директорите на ПАО "ЛУКОЙЛ". Според предварителното заключение на лекарите смъртта му е причинена от остра сърдечна недостатъчност", пише в съобщението.


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1888 -: Октомври 24, 2023, 07:06:15 pm »
Ба! То у САШ-ево при икономически сътресения стават и по-големи чудеса.

Като стана дума за чудеса: https://rutube.ru/video/71e7c0014c2c2929b86496974520eca2/
Зеленский запрещает УПЦ и внедряет однополые «браки»

Използвам повода да питам професионалиста за тия 2 горелки - аджеба, в какъв режим работят?!


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1889 -: Октомври 24, 2023, 08:00:22 pm »
Другарки и другари,
искам да ви представя един канал на Тодор от София, но той не е горалкаджия, човека е завиршил международни отношения, владее 7 езика, занимава се с аналитика и прави най-добрите сводки за войните У + И, не съм срещал по-добри коментари, дори спрях да гледам и да си губя времето много руски канали и български, защото Тодор представя синтезирано цялата информация, засяга и геополитическото положение.

Има и военно образование и той като мен не харесва демократи и гей-евроатлантици. Спестява ми много време за събиране на информация, а аз трябва да съм вчас.

Предупреждавам, канала не е за горелкаджии, на тях им дай някой да ги лъже, лъжливи новини, примерно Путин получил сърдечен пристъп и умрял. За такива хора - такива новини, за всяка стока си има клиент.  ;)

Силно препоръчвам за нормалните хора. :)

https://www.tiktok.com/@todor.tok/video/7293477853465791777?lang=en