Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 654809 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1920 -: Октомври 27, 2023, 03:07:23 pm »
Диляна Гайтанджиева: Това, което видях в Газа, ме разтърси из основи

Когато палестинците направят нападение в Израел на военни обекти медиите в целия свят се активизират и ги показват, като терористи.

Когато Израел нападне палестинците и трепе наред, като със самолети ги залива с БЯЛ ФОСФОР, не от последния конфликт, а ВИНАГИ!!, медиите не забелязват нищо. Това са т.н. демократични медии, които постоянно говорят за демокрация и права на човека.

Журналистката разказва какво е видяла с очите си, как деца горят живи от белия фосфор, който е забранено оръжие и то над цивилни. Плакала е часове в колата си. Разбрала е лицемерието на запада и бутафорната им демокрация.

Михаил Кузмов отново ще се скрие, ще се направи че не е прочел и видял, няма да коментира - той предполагам одобрява. Вече колко пъти го питам, той мълчи и като един папагал или надраскана грамофонна плоча повтаря едно и също за лошите комунисти. Тях отдавна ги няма, но той продължава да тъмани, но не тъмани задето е работил в Института по изобретенията на комунистите, щото там е било голямото чесане на пъпа. Когато имаме изгода си траем - не са лоши комунистите, когато нещо не ни е угодно - тез мръсни комунисти.....

Гледайте:

<a href="https://www.youtube.com/v/tCYpAt6HipY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/tCYpAt6HipY</a>


От 2008-2023 г. в Концлагера Газа са убити и ранени над 150 000 палестинци - се говори в кулоарите на ООН.

33 000 от тези жертви си били деца, повече изгорени с бял фосфор!

Това ли е американската демокрация, а Михаил Кузмов?

Вижте, вижте за какво иде реч в ООН:
https://www.tiktok.com/@jemalkehaiov/video/7290450614885174560?lang=en


Ще мълчите като суеци либерал-фашистите.....

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1922 -: Октомври 27, 2023, 08:17:24 pm »
По американските и евроатлантическите стандарти моя прадядо, като е бил хайдутин и се е борил за освобождението от османско робство, за да може сега Горелкаджията да отрича робството и Баташкото клане, вместо да копа карпуз някъде в Анадола с фес на главата и шаечени потури, с гега в ръка,

прадядо ми е бил ТЕРОРИСТ! :)

По логиката и поговорката, че под крушата не падат ябалки илиза, че и аз съм терорист  :D. Ей такива терористи като мен хулят колониалното робство на 21 век.


Ей такива терористи са и Хамас, като мен и дядо ми.

По американските медии, които са въздесъщи, щото и нашите са тяхни, съобщиха едни големи лъжи:
- клали били Хамас бебета. Клали, ама на върба в сряда, клали...
Взели били заложници! Взели, ама не да ги убиват, напротив дори освободиха две бабички, защото били болни, да не умрат. Взели 200 заложници евреи с намерението да ги заменят за 5 000 - 6 000 палестински заложници, взети от израелските терористи и напъхени в затворите в Израел.

Ей такива терористи са се били в Плевен и на Шипка, да могат сега неблагодарниците да ги плюят.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1923 -: Октомври 27, 2023, 09:09:43 pm »
Ами нещата са досущ такива! Вие ще бъдете македонци а не българи! Ай сега вземи да вденеш защо Сталин е държал да се създаде държавата Израел!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1924 -: Октомври 27, 2023, 09:34:31 pm »
Другарю Кузмов, видя ли картите, които публикувах? Сигурно си ги видял, ама не ги
коментираш, щото не ти оттърва. Фараона е виновен, че ги е испуснал от ЕГИПЕТ.
На картите се вижда колко е била Ханаанската земя. А може би си масон?

XAU/USD... подмина 2000$

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 969
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1925 -: Октомври 27, 2023, 10:11:02 pm »
Бат ти Мишу,
ако е свастика, ще я види от орлов поглед,
ако няма никой на хоризонта му изплува мираж с комунист насреща,
но като не му отърва мълчи кът пъдарску дупи.  :)

Той завалийката хал хабер си няма как е създаден Израел, за Сталин говори. Кой го знае какви пропагандни книги е чел с лъжи, като тия дето постоянно засичам тук.

Израел е създаден от Британската империя в подвласни на империята земи. А СССР е една от първите страни, които признават държавата Израел.

Но пропуска тоя тарикат нещо друго, просто не знае. По същото време е създадена и държавата Палестина, но с тайната идея да се случи това с нея, което виждаме днес. Така и тази държава не се създава, защото ционистите освен, че присвояват цялата палестинска територия, извършват вече 80 геноцид по всички критерии на евроатлантизма.

Бат ти Мишу га е чесал пъпа в комунистически Институт по изобретенията в Пловдив, аз прав съм варвял под масата. Но на, порснал съм, за да му го напомням по-често.

Много лоши теС комунисти Ве другарки и другари?

Може ли някой да ме уреди в някой демократичен Институт да правя изобретения, да чеша пъпа кът Бат Ви Мишу през соца със заплата 4 700 лв., еквивалент на тогавашната 470 лв., аз да ви кажа какви долни са тия демократи, както за него комунистите, аз да ви кажа....  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1926 -: Октомври 27, 2023, 10:15:40 pm »
Как се говори с хора които не разбират какво искаш да кажеш?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 499
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1927 -: Октомври 27, 2023, 10:27:23 pm »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 911
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1928 -: Октомври 28, 2023, 12:50:27 am »
Путин води многочасови срещи с медии и граждани.
От 12 държави са идвали да вземат ноу-хау за това: годишната пресконференция Владимир Путин (например).
Обаче никъде нищо подобно не се прави!
Защо?!
Правеше се. Кастро го правеше. Всички знаем до какво доведе :)

Представяте ли си някаква наша Тиква или Просто да дават 4 часа пресконференция на световни медии и да отговарят
без забавяне/задръжка на въпроси от абсолютно всякакъв характер!?
Да отговарят умно и адекватно?

Да, абсолютно адекватно отговаря... Превъртях набързо и ми попадна Ксения Собчак: https://youtu.be/qV1EeEpRBsk?t=10735
Поне не се крие какво мисли относно опозицията... :)

Само човек с много елементарни разбирания може да мисли и вярва, че двойник може да замести държавен глава на 100%.

Първо този двойник никога не може да е 1:1 същия по височина, структура на тялото, геометрия на черепа, пропорции на лицето, да не говорим за гласа.

Толкова назад си с материала, че няма накъде повече... Но за едно си прав - гласа е нещо, което се имитора най-трудно, и именно там нещата леко издишат. За обикновения човек е трудно да го схване, за посинелия от водка Вася - невъзможно, но компютърни анализи на записите на Путин разкриват интересни неща. Потърси в тубата, едни японци са си направили труда да пуснат малко данни за "предъвкване" през компютрите...
Както подсказвам за 4-ти път вече, преди 1989 години имах кратковременно трудово вазимоотношение с една ... структура, част от която се занимаваше с тогава тепърва навлизащите в тази сфера компютри. Резултатите от написаните "на коляно" програми показаха доста изненадващи резултати. Успяваха да разпознаят глас който умишлено и доста талантливо се представя за някой друг и резултата беше над 80% спрямо под 50% при разпознаване от човек, при това човек който се занимава професионално с такава дейност. Подобно беше съотношението и при разпознаване на снимки. Можеш да си начучориш всякакви гримове, ботокси, перуки и каквото се сетиш, и такива "украшения" сравнително лесно заблуждават човек, защото са правени да заблуждават хора. Обаче компютъра работи по съвсем друг принцип, и когато успееш да му обясниш какво да търси, всякакви "мимикрии" стват до голяма степен безполезни. Защото не можеш да скриеш съотношението между разтоянието между очите и височината на която ти почват или свършват ушите (съвсем примерно). Тоест вероятно можеш, но никой никога не си е поставял за цел да промени тези съотношения, защото те не се "хващат" от човешкото око и мозък. Компютъра работи със съотношения и ъгли, а не наслагва шаболни върху образа и да гледа за съвпадение.

Примерно знаеш ли как компютъра търси пръстови отпечатци за съвпадение в база данни? Може да прерови базата данни на всички които някога са дали отпечатъци за секунди (това преди 30 години, сега вероятно ще е за стотни от секундата), и да ти "изплюе" 10-20 вероятни съвпадения, сравнението с които вече е фасулска работа.
Първо търси "центъра" на отпечатъка. Всеки отпечатък е до голяма степен концентричен и има най-вътрешен контур. След това тръгва навън и търси край или разклонение на линия. Най-вътрешното (най-близкото до центъра) такова отклонение се приема за "посока север" или 0 градуса. Към всяка следваща такава специфична точка се измерва ъгъла спрямо "север" и се брои колко линии се пресичат от "центъра". И вместо картинка която трябва да сравняваш с друга, теб ти се налага да сравниш само две поредици от числа  във вида "3,72 5,115 6,18 8,43..."

Ма що ли ти ги обяснявам тия работи, ти си велик програмист... :)

Момченце, такива неща съм правил, такива неща съм виждал, че ти е бедна фантазията... Бълвай си змиите и гущерите, само внимавай да не се презорваш много, че инфаркта покосява все повече млади хора...



Диляна Гайтанджиева: Това, което видях в Газа, ме разтърси из основи

Когато палестинците направят нападение в Израел на военни обекти медиите в целия свят се активизират и ги показват, като терористи.

Ще мълчите като суеци либерал-фашистите.....

Нищо няма да казвам:
<a href="https://www.youtube.com/v/f6SkOnToe5w" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/f6SkOnToe5w</a>


За фосфора - можеш да си припомниш тези кадри:
<a href="https://www.youtube.com/v/W3MK-xkx_ck" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/W3MK-xkx_ck</a>
Сега чакам от теб подобни от Палестина... ама само ще си чакам май...

И пак ти казвам - много ти е разтегателен аршина...
« Последна редакция: Октомври 28, 2023, 01:09:35 am от juliang »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1929 -: Октомври 28, 2023, 09:11:44 am »
Жужи И. Кехая,

1. Как те търпи жена ти не знам. Такова дребнаво човече, което, като аргументация заядливо да дребнави - не знам как се търпи.

2. Ксения Собчак?! Трябва да си претърпял инсулт, за да пробутваш това глупаво мекотело за аргумент? И честно, не знам кой е по-нагъл: тя или Нахални. Той поне не е толкова тъп.

3. В "Азовсталь" твоите нацисти в подземията държаха като заложници (жив щит) цивилни. После почти всичко живо изпълзя от дупките и се предаде... Разбирам, че не разбираш разликата, но ей тъй - "за протокола".

4. Пак се правите на луди (не само ти, ами и водородния). Акъла и паметта на Путин (сиреч начина на мислене) никой не може да фалшифицира. Този "отпечатък" може да имитира само по-умен и паметлив от него. В кибернетиката се казва: управляващата система трябва да е по-сложна от управляваната (разбирай имитираната). А като сложим, че трябва да има и физическа тотална прилика - мисия невъзможна!

5. Простей си де, щом Димел-а и EDM те търпят, нещата са ОК. Демокрация. Да обясня: демокрацията на древна Гърция е власт на олигархията, която се прави, че управлява от името на народа. Тирания - тирана с помощта на народа - мачка олигархията. Кога пада Константинопол?! Когато от чиста монархия Византия става олихархат. Държавата приватизира своите монополи и ги дава на честните частници... И държава => йок кахър!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 911
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1930 -: Октомври 28, 2023, 10:21:48 am »
Жужи И. Кехая,

1. Как те търпи жена ти не знам. Такова дребнаво човече, което, като аргументация заядливо да дребнави - не знам как се търпи.

С'я разбираш що ЕДМ-а няма ни жена, ни гадже, ни коте дори... :) Как не му писнаха оловните му обувки не ми е ясно. А това че оловни обувки носят тежководолазите за да не изплуват, а аз нося такива с метални бомбета показва и тоталната му дилетанщина в почти всички сфери на живота.

2. Ксения Собчак?! Трябва да си претърпял инсулт, за да пробутваш това глупаво мекотело за аргумент? И честно, не знам кой е по-нагъл: тя или Нахални. Той поне не е толкова тъп.
И се сещам за еленовода...
A ти доста селектвино наблягаш на задаващия въпроса, а не на дълбокия смисъл и многопластовостта на отговора на титана на мисълта... :)

3. В "Азовсталь" твоите нацисти в подземията държаха като заложници (жив щит) цивилни. После почти всичко живо изпълзя от дупките и се предаде... Разбирам, че не разбираш разликата, но ей тъй - "за протокола".
Сещам се за подземия, и за цивилни заложници. Никаква разлика. Чакаме да се предадат. Ама едва ли. Както казах малко по-нагоре - ако в Израел водата не беше толкоз кът, досега да са ги издавили като плъхове.

4. Пак се правите на луди (не само ти, ами и водородния). Акъла и паметта на Путин (сиреч начина на мислене) никой не може да фалшифицира. Този "отпечатък" може да имитира само по-умен и паметлив от него.

За да си царь всей Руси много акъл не е нужен. А недостига му се вижда от тоталното незабелязване накъде отива царството ти. Така че количеството акъл е най-малкия проблем при търсенето на двойници :)

5. Простей си де, щом Димел-а и EDM те търпят, нещата са ОК. Демокрация.

Не е демокрация. Един младеж де се прави на фатмака на форума нееднократно го е заявявал в прав текст.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1931 -: Октомври 28, 2023, 10:36:19 am »
Дано не накарат руснаците да запеят Ставай страна огромная, Ъхъъ!!!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 911
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1932 -: Октомври 28, 2023, 12:16:02 pm »
Дано не накарат руснаците да запеят Ставай страна огромная, Ъхъъ!!!
Целия цивилизова свят чака най-накрая тая огромна страна да се събуди и най-накрая да заприлича на цивилизована държава, а не на емиратство... за съжаление не се случва. Някаква шайка само търси "врага с партиен билет" извън границите за да оправдае блатото в което потъват всички с всяка изминала година.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1933 -: Октомври 28, 2023, 02:18:34 pm »
Ти си tavşan boku!!! Демек зайчд дарадонка.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 966
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1934 -: Октомври 28, 2023, 03:13:32 pm »
Жужи И. Кехая,

1. EDM в реалния живот не е като този във виртуалния. За него нямай кахър! Това, че с *** си прави гаргара, не значи, че от виртуалката можеш да правиш изводи живота му в реалката! Капиш?!

2. "а да си царь всей Руси много акъл не е нужен." Още по-малко за USA !! Виж какво бостанско плашило за сложили за президент! Колкото до акъла на дядя Вова, не съм виждал държавен глава, който да му стъпи на малкия пръст - вече обясних защо.

3. Твоите нацисти, най-върлите батальони на Укро-райха взеха насилствено пленници от "руските" украинци. Руснаци и укро-нацисти са различни същества. Толкова различни, колкото араби и евреи. Ако не си чувал, и едните, и другите са братовчеди - сите чеда на Авраама...

И да поздравя всички твои съмишленици - руските "невидимки" не са като американските:
не се боят от мъгла, слънце и пясъчни бури...

<a href="https://www.youtube.com/v/OZI5vflJo4w" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/OZI5vflJo4w</a>
Русские асы пронеслись мимо глаз НАТО и "вынесли" половину авиаполка
| Секретная разработка РФ