Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651471 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2370 -: Декември 13, 2023, 10:12:55 am »
В България над 75% от населението са русофили.
1. Бъркаш "русофил" с "фен на Путин". Вече не веднъж съм казвал - библиотелката ми е пълна с руски книги. В колата си слушам предимно руска музика. Знам руски език и не се срамувам да го ползвам. Няколко пъти ми се случва да комуникирам с някакви заблудени молдовци и дори украинци (представаш ли си :) ) по улиците на София на руски език. Но това не ме прави човек, който ще поддържа безумията на режима в Московия. Още по-малко пък съм човек, който ще приеме че сме били "освободени" през 1944 година и след това "освобождение" сме били свободна и независима държава.
Паметника е символ на една историческа лъжа. Говорим специално за този паметник. Отново ще повторя - Руски паметник в София никой няма да го пипне. Дори съм готов да се обазаложа, че и "Коня" дет стърчи баш пред парламента никой няма да го пипне, макар че чисто патриотично и националистически пред парламента е много по-смислено да има паметник на Левски или Ботев.

2. Огромната част от населението (може би наистина 70%) са благоприятно настроени към обикновения руснак. Но може би само единици са тези, които биха оправдали политиката, която води държавата Русия специално в този момент.

... Накрая и оркестър Вагнер ще дойде тук...
Виждам как изключително спокойно и дори радостно приемаш възможността чуждестранни военни да се настанят на територията на държавата ти и да определят нейната вътрешна и външна политика. Язък ти за хайдутското потекло...

... Та другарю Горелка, въобще не се радвай на подобни събития. Ще дойде ден, когато ще се хванем за гушите...
Ако такъв ден дойде, това няма да е защото на българина му е дошло до гуша. Единствения начин това да се случи е украинския, и това ще е следствие от изключително деструктивния подход на някои външни сили. За съжаление дори и тогава ще се намерят хора като теб, които ще се съгласят с позицията на официален Мухонасранск че Русия е дошла изключително да защити интересите на коренно руското население, живеещо от поне 70 години на част от териториите на България. И ще се намерят едни 20-30% от населението, които ще повярват на такива приказки.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2371 -: Декември 13, 2023, 10:33:10 am »
Колкото и да е тъжно и цинично, ще перефразирам едно изказване на Бойко! Лош маТриял сме българите! По точно разделен, разцепен, умишлено за нуждите на лидери! В крайна сметка страдащи са населението което няма нищо общо с тези амбиции! 
Отговор за ЕДМ, така е за ЛНР, така е за ДНР, така е за СВО, такае за конфликта хамас Израел! Същото не стана ли вчера с футбола в Турция? От къде на къде да страдат тези около безумните лидери? Това е моята позиция! Ако на вас ви харесва друго......!?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2372 -: Декември 13, 2023, 10:42:19 am »
Колкото и да е тъжно и цинично, ще перефразирам едно изказване на Бойко! Лош маТриял сме българите! По точно разделен, разцепен, умишлено за нуждите на лидери! В крайна сметка страдащи са населението което няма нищо общо с тези амбиции! 
Отговор за ЕДМ, така е за ЛНР, така е за ДНР, така е за СВО, такае за конфликта хамас Израел! Същото не стана ли вчера с футбола в Турция? От къде на къде да страдат тези около безумните лидери? Това е моята позиция! Ако на вас ви харесва друго......!?

Ами той Бойко - крадеца на коли от Чехия първо трябва да пита огледалото, той какъв материал е, че тогава да квалифицира останалите. Та именно той е подлога на чужди лидери и посолства.

Ами като си съгласен с геноцида нада населението в ЛНР и ДНР, защо задаваш тъпи провокативни въпроси, как да сме квалифицирали ранените в Киев от руските атаки?

Нали ти дадох примери?
Не може да посегнеш, за да нараниш и после да се чудиш, защо ти чупят главата.
Не може да искаш да ти изрежат тумор, без да си наясно, че ще се реже и здрава тъкан.
Няма как Русия да бъде безкрайно прецизна в ударите си. Ако не ги интересуваше живота на мирното население, щяха на направят, като САЩ в Багдат. Още първата седмица те опустошиха целия град с авиация и ракети и загинаха над 750 000 мирни жители.

Защо не перефразираш въпроса си със САЩ при подобна ситуация, как квалифицираш тяхното?
Разбираш ли, че няма никакъв смисъл от твоите провокативни абстрактни въпроси?

Отговорено ти беше и ти нищо не каза - започна да ми говориш общи приказки, как страдал разделения народ.

Ами като искате да не страда и да не е разделен, не правете провокации, защото ви казах - отиваме към украинския сценарий.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2373 -: Декември 13, 2023, 10:48:06 am »
1. Бъркаш "русофил" с "фен на Путин". Вече не веднъж съм казвал - библиотелката ми е пълна с руски книги. В колата си слушам предимно руска музика. Знам руски език и не се срамувам да го ползвам. Няколко пъти ми се случва да комуникирам с някакви заблудени молдовци и дори украинци (представаш ли си :) ) по улиците на София на руски език. Но това не ме прави човек, който ще поддържа безумията на режима в Московия. Още по-малко пък съм човек, който ще приеме че сме били "освободени" през 1944 година и след това "освобождение" сме били свободна и независима държава.
Паметника е символ на една историческа лъжа. Говорим специално за този паметник. Отново ще повторя - Руски паметник в София никой няма да го пипне. Дори съм готов да се обазаложа, че и "Коня" дет стърчи баш пред парламента никой няма да го пипне, макар че чисто патриотично и националистически пред парламента е много по-смислено да има паметник на Левски или Ботев.

2. Огромната част от населението (може би наистина 70%) са благоприятно настроени към обикновения руснак. Но може би само единици са тези, които биха оправдали политиката, която води държавата Русия специално в този момент.
Виждам как изключително спокойно и дори радостно приемаш възможността чуждестранни военни да се настанят на територията на държавата ти и да определят нейната вътрешна и външна политика. Язък ти за хайдутското потекло...
Ако такъв ден дойде, това няма да е защото на българина му е дошло до гуша. Единствения начин това да се случи е украинския, и това ще е следствие от изключително деструктивния подход на някои външни сили. За съжаление дори и тогава ще се намерят хора като теб, които ще се съгласят с позицията на официален Мухонасранск че Русия е дошла изключително да защити интересите на коренно руското население, живеещо от поне 70 години на част от териториите на България. И ще се намерят едни 20-30% от населението, които ще повярват на такива приказки.

В пълна грешка си за отношение на русофилите към политиката на Путин. Те я одобряват. Одобряват, защото той защитава националния си интерес, защото той прекрати източването на държавата и разпарчетосването. А всеки знае, че тази война е подготвена от САЩ, дори и те го казват, не е нужно да спорим с тях. За никого не е тайна, че украинците не биха издържали и 1 ден без американските оръжия, разузнаване и командване, силите им са несъпоставими.

За каква лъжа говориш за паметника?
Защо не говориш за лъжата на паметника на американските летци, защо не съборите него?
Тези летци спасители на българския народ ли са или убийци?
Виждаш ли двойния аршин?
Защо германците не събориха крематориумите?

Аз ли съм приемал с радост чужди войски на територията на България?
Не беше ли ти защитника на намиращите се в България американски окупационни войски?

Продължавайте да дразните ситуацията в България, обещавам ви сериозни последствия и то в близко бъдеще.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2374 -: Декември 13, 2023, 11:19:28 am »
Ами като си съгласен с геноцида нада населението в ЛНР и ДНР,        къде точно прочете това?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2375 -: Декември 13, 2023, 11:49:21 am »
... А всеки знае, че тази война е подготвена от САЩ, дори и те го казват, не е нужно да спорим с тях...
За стотен път го казвам - на международно признатата територия на Русия няма чуждестранни войски. Военните действия се развиват на чужда територия.
Сам намекваш, че Русия евентуално подготвя и се стреми да въвлече и България в конфликта. Дори би приветствал такова развитие на събитията. И имаш наглостта да обвиняваш САЩ че правят същото?

... За никого не е тайна, че украинците не биха издържали и 1 ден без американските оръжия, разузнаване и командване, силите им са несъпоставими.
За теб обаче вероятно е тайна, че СССР щеше да престане да съществува без помощта на същите тия САЩ и Великобритания преди 80 години. Също така паметта ти услужливо скрива факта, че преди 30 години отново САЩ и Запада помагаха на разпадащите се остатъци от СССР да не влезнат в някакъв гладомор и революция...
За събитията в Куба, Сирия и къде ли не още по целия свят където СССР се намесваше за да помага на "националноосвободителинте движения" или за "запазване на демократичния строй и свободно избраните правителства" също забравяш. Тотално изтриваш от паметта си откъде Вагнер натрупаха богатствата си и пита си във военни действия.
Неее... само американците са виновни, ние сме света вода ненапита.

Защо не говориш за лъжата на паметника на американските летци, защо не съборите него?
Тези летци спасители на българския народ ли са или убийци?
1. Паметника на американските летци не се извисява на 30 метра баш в центъра на София.
2. На паметника на американските летци не пише "от признателния български народ". Всъщност съм сигурен че изобщо не знаеш какво пише на него. Най-малкото щото е написан на непонятен на теб език.
3. Ще е хубаво да прочетеш кой финансира и кой дарява този паметник.
4. Също така е добре да се сетиш на кой сме съюзник по време на тези бомбардировки.
5. А цирка е че СССР също бомбардира обекти на територията на България. Не само военни при това. Съвтска подводница потапя и български кораб, при който загиват стотици души.

... Защо германците не събориха крематориумите?
Както казах по-горе - на тях не пише "от признателния германски народ"

Не беше ли ти защитника на намиращите се в България американски окупационни войски?

Типично мухонасрански начин на пропаганда. Затова продължавам да твърдя - може да не си комунист, но си попил от тях най-отвратителните начини на пропаганда. За съжаление тук не ти е детската градина - тук са се събрали хора, които са успели да издържат на десетилетия "промиване на мозъци" и имаме имунитет. Елементарните копейковски похвати с поватряне до припадък на едни и същи ЛЪЖИ тук не вършат работа.

https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/a-60589534
Цитат
Към средата на януари в България са се намирали 206 американски военнослужещи с въоръжение и техника, заяви министърът на отбраната Стефан Янев в рамките на парламентарния контрол.

Янев уточни, че според споразумението от 2006 година в страната могат да присъстват не повече от 2500 американски военни. Тази численост не е била доближавана към нито един момент, обясни още министърът: "Дори и с ротацията, дори и на годишна база, числеността не превишава 2500 човека".

С тази държава ли се гордееш? 206 човека държат цялата нация в окупация и подчинение... :) Не те ли е срам от сънародниците ти? Сещаш се че само агитката на Левски може да разпердушини такава военна част...

Продължавайте да дразните ситуацията в България, обещавам ви сериозни последствия и то в близко бъдеще.
Точно такива копейки като теб постоянно нагнетяват ситуацията в България. С какво плашиш - с Виденова зима? Преживяли сме я, спести си заплахите :)
Газта ли ще ни спрат, или нефта? Ще спрат да ни доставят Москвичи? :)

П.С. И не мога да го разбера тоя Путин... уж целия свят воюва с него съвсем открито и без да се крие, обаче тъпо и упорито продължава да продава и нефт и газ на тия гадни западняци... да земе да им врътне кранчето и да ги гледа как им умира икономиката ... :)


P.S.S. Тая нощ доблестната червена армия за пореден път е изстреляла балистични ракети по Киев. Има поражения по водоснабдителната инфраструктура, както и по елетроснабдителната такава. 2 седмици преди Коледа...
Животни, милорд... зверове...
« Последна редакция: Декември 13, 2023, 12:18:01 pm от juliang »

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 713
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2376 -: Декември 13, 2023, 02:07:34 pm »
EDM electronics, виж българите не са купували крадени коли в онези времена, те ни ги продаваха..за да може мафията им да плаши народа че трябва да се застрахова, иначе колата му ще бъде открадната. Ние тогава бяхме хора живяли в изолация и при много ниска престъпност, от къде ще знае българин 90 - 96 година че може да се краде и да не го хванат, а в онези държави може.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2377 -: Декември 13, 2023, 02:54:03 pm »
1. За стотен път го казвам - на международно признатата територия на Русия няма чуждестранни войски.

2. Сам намекваш, че Русия евентуално подготвя и се стреми да въвлече и България в конфликта.

3. За теб обаче вероятно е тайна, че СССР щеше да престане да съществува без помощта на същите тия САЩ и Великобритания преди 80 години. Също така паметта ти услужливо скрива факта, че преди 30 години отново САЩ и Запада помагаха на разпадащите се остатъци от СССР да не влезнат в някакъв гладомор и революция...

 4. На паметника на американските летци не пише "от признателния български народ". Всъщност съм сигурен че изобщо не знаеш какво пише на него. Най-малкото щото е написан на непонятен на теб език.

5. Ще е хубаво да прочетеш кой финансира и кой дарява този паметник.

6. Също така е добре да се сетиш на кой сме съюзник по време на тези бомбардировки.

7.Съвтска подводница потапя и български кораб, при който загиват стотици души.

8. Типично мухонасрански начин на пропаганда. Затова продължавам да твърдя - може да не си комунист, но си попил от тях най-отвратителните начини на пропаганда. За съжаление тук не ти е детската градина - тук са се събрали хора, които са успели да издържат на десетилетия "промиване на мозъци" и имаме имунитет. Елементарните копейковски похвати с поватряне до припадък на едни и същи ЛЪЖИ тук не вършат работа.

9. https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/a-60589534
С тази държава ли се гордееш? 206 човека държат цялата нация в окупация и подчинение... :) Не те ли е срам от сънародниците ти? Сещаш се че само агитката на Левски може да разпердушини такава военна част...

10. Точно такива копейки като теб постоянно нагнетяват ситуацията в България.

11. И не мога да го разбера тоя Путин... уж целия свят воюва с него съвсем открито и без да се крие, обаче тъпо и упорито продължава да продава и нефт и газ на тия гадни западняци... да земе да им врътне кранчето и да ги гледа как им умира икономиката ... :)



1. То не е и необходимо да ми казваш, и в САЩ няма. Разликата е тази, че около границите й е струпана военна ракетна инфраструктура, каквато се подготвяше в Украйна и беше унищожена още първите дни на СВО. Представи си ако руски ракети бяха разположени около американските граници?

2. Не намеквам, че Русия се стреми да въвлече България в конфликта, тъкмо обратното, че САЩ ни въвличат в тази война.

3. Всичко това е лъжа и твоя измислица. В този смисъл може да се каже, че по време на гражданската война Русия оказва военна помощ на САЩ с флота си, като патрулира и пази, да не се намесят други държави, докато трае конфликта. Да се счита ли, че русия спаси САЩ?

4. Без значение е какво пише на паметника, каквото и да е то правото му да стои там е много по-малко от правото на паметника на руската армия. Но аршина е двоен - ЗА СЕГА. След време паметника ще се върне на мястото му, а виновните ще бъдат наказани.

5. Не само, че не е важно кой финансира и кой дарява този паметник, той е срам и позор за българина да го има - хора, които са избивали българи, да им издигнем паметник.

6. Тогава и сега сме съюзници на едни и същи фашисти. Както тогава, така и сега те ще бъдат поставени на място със сила. Само боя е решение на такива проблеми - нямат друго решение. Бой до убиване и то...

7. Не ми е известен такъв факт и подробности. Но току-така не се потапя кораб без причина. Ако този кораб е застанал на пътя на съветската армия и то в качеството си на враг, е напълно оправдано потапянето му. доколко това е било правилно и всяко едно такова действие тогава е показателен факта, че 150 000 ДОБРОВОЛЧЕСКА армия се присъединява към червената армия срещу фашизма. И сега така ще стане.

8. Твоето е типичната фашистка и сатанистка пропаганда. А иначе ми е все едно, дали ще ме считаш за комунист или не - това не е мой проблем. Можеш там да си ме квалифицираш както ти е удобно.

9. Абсолютна лъжа е твърдението на циганския генерал и натовската отрепка, както и твоите твърдения за смешната бройка от 206  души. само в базата в Сливен са поне 1 000, да не говорим за ротационните войници, които пристигат от Испания, Италия и т.н., многото танкове и артилерия струпана в базата, които виждам постоянно и т.н. Дори българския персонал, който ги обслужва надвишава поне 3 пъти твоята цифра. Долен лъжец си ти.

10. Ситуацията в България се нагнетява точно от такива джендари, като тебе. Решението е само едно, ако русофобията не спре. Рано или късно ще го усетиш.

11. Знам, че не си умен, не го доказвай постоянно.
По време на ВСВ русия е търгувала с нефт с Райха. Боя си е бой, икономиката си е икономика. Трябва да се изкарва хляба някак. По твоята тъпунгерска логика, защо САЩ не прекратиха реално износа на микрочипове за Русия, а напротив, по техни официални данни за 2023 г. е увеличен със значителен процент. Освен това стокообмена между двете държави е увеличен в условията на санкции. Тези санкции са за спазване само с васалите - техните икономики да търпят загуби, а нишите се заеха от американците, те печелят сега. Факт е и че руската икономика за тази 2023 г. е в растеж близа 2%, за сметка на западните, които са в рецесия с тези проценти.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2378 -: Декември 13, 2023, 03:08:31 pm »
В Русия инфо-циганите
(без майтап, във видеото ще чуете тази вече руска дума)
вече ги почнаха: https://dzen.ru/video/watch/6578967ab62be0549b919591

Ако тукашните инфо-цигани, които *** на всяка истина, лъжат без да им мигне оченцето, не бъдат пращани за по седмица гарнизон с преспиване за всяка нагла лъжа -
тук ще стане сборище, говорилня на пенсионери,
чиито основен смисъл в живота ще е да ти губят времето...

Както казах, кучето и котката може да живеят без смисъл на живота си,
homo sapiens - не!
Виж, в 21 век на някои и само homo им стиха...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2379 -: Декември 13, 2023, 03:32:39 pm »
1. То не е и необходимо да ми казваш, и в САЩ няма. Разликата е тази, че около границите й е струпана военна ракетна инфраструктура, каквато се подготвяше в Украйна и беше унищожена още първите дни на СВО.

Долна лъжа. Западно оръжие в Украйна започна да идва в забележими количества месеци след началото на нашествието. За сметка на това Русия си правеше абсолютно провокативни съвместни учения с Беларус баш на границата с Украйна месеци преди това.

2. Не намеквам, че Русия се стреми да въвлече България в конфликта, тъкмо обратното, че САЩ ни въвличат в тази война.

И как точно го прави? С 206-те си войника на наша територия? Да ти напомням ли колко хиляди войника редовна руска армия има в Молдова?

3. Всичко това е лъжа и твоя измислица. В този смисъл може да се каже, че по време на гражданската война Русия оказва военна помощ на САЩ с флота си, като патрулира и пази, да не се намесят други държави, докато трае конфликта. Да се счита ли, че русия спаси САЩ?
Считай го, ако те кефи.

4. Без значение е какво пише на паметника, каквото и да е то правото му да стои там е много по-малко от правото на паметника на руската армия. Но аршина е двоен - ЗА СЕГА. След време паметника ще се върне на мястото му, а виновните ще бъдат наказани.
... и американския паметник, платен с американски пари, почитащ единствено смъртта на американски войници от техни сънародници, без никакъв намек за нужда от признателност от страна на България, дори с надписи на английски езики, ще бъде взривен? Типично по сталинистки...

5. Не само, че не е важно кой финансира и кой дарява този паметник, той е срам и позор за българина да го има - хора, които са избивали българи, да им издигнем паметник.
Споменах ли за съветските бомбардировки над България и за потопения кораб "Струма"?

6. Тогава и сега сме съюзници на едни и същи фашисти. Както тогава, така и сега те ще бъдат поставени на място със сила. Само боя е решение на такива проблеми - нямат друго решение. Бой до убиване и то...
Затова не се чуди защо територията ни е била бомбардирана.

7. Не ми е известен такъв факт и подробности.
Сигурно и за бомбардировките над Добрич нищо не ти е известно...

8. Твоето е типичната фашистка и сатанистка пропаганда. А иначе ми е все едно, дали ще ме считаш за комунист или не - това не е мой проблем. Можеш там да си ме квалифицираш както ти е удобно.
Да съм ти искал разрешение?

9. Абсолютна лъжа е твърдението на циганския генерал и натовската отрепка, както и твоите твърдения за смешната бройка от 206  души. само в базата в Сливен са поне 1 000, да не говорим за ротационните войници, които пристигат от Испания, Италия и т.н., многото танкове и артилерия струпана в базата, които виждам постоянно и т.н. Дори българския персонал, който ги обслужва надвишава поне 3 пъти твоята цифра. Долен лъжец си ти.
На страха очите са големи: https://www.google.com/maps/place/Kotel/@42.7140326,26.6235413,104m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x40a8a7a1f8f25233:0x400a01269bf59c0!8m2!3d42.8867502!4d26.449686!16zL20vMGJ2cm1k?entry=ttu

10. Ситуацията в България се нагнетява точно от такива джендари, като тебе. Решението е само едно, ако русофобията не спре. Рано или късно ще го усетиш.
Всички виждат кой пищи всеки ден от телевизионния екран, кой прави ежемесечни "походи за мир" при които разлива червена боя по обществени сгради...

По време на ВСВ русия е търгувала с нефт с Райха.
Та те са си били съюзници, имало е подписан договор между тях :)

По време на ВСВ русия е търгувала с нефт с Райха. Боя си е бой, икономиката си е икономика. Трябва да се изкарва хляба някак. По твоята тъпунгерска логика, защо САЩ не прекратиха реално износа на микрочипове за Русия, а напротив, по техни официални данни за 2023 г. е увеличен със значителен процент.
Официално износа е прекратен. Неофициално е много трудно да се прекъснат всякакви сиви канали за доставка. А сега ще чакам да видя някакъв източник, който да показва значителния % увеличен износ.
Също така нека не забравяме, че огромен процент чипове се правят в Китай.

... Освен това стокообмена между двете държави е увеличен в условията на санкции.
Някакъв източник, или ще се опираме на източници като Пламен Пасков и Рагандар нюз?

В Русия инфо-циганите
(без майтап, във видеото ще чуете тази вече руска дума)
вече ги почнаха: https://dzen.ru/video/watch/6578967ab62be0549b919591
Закъсаха го източниците ти на информация :) Ако трябва да доказват това, дет го разказват на посинялата си от водка аудитория, ще изпадната в много конфузна ситуация.
А и законодателното регулиране на свободата на словото, и то в интернет... поредния шедьовър който може да се пръкне само в Мухонасранск...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2380 -: Декември 13, 2023, 05:16:22 pm »
Ако трябва да доказват това, дет го разказват на посинялата си от водка аудитория, ще изпадната в много конфузна ситуация.


То че си лъжец, такъв си...
Но да си диагностициран алкохолик и да обиждаш на алкохолишка аудитория ми се вижда невъзпитано и нагло. Лъжеца да вика дръжте крадеца. :)

Ти си представител и ревностен защитник на една друга аудитория - европедерастката, джендарската и атлантическо наркоманската, закъхарил си се за по-малкото зло - алкашлъка.

Все едно аз да взема да обиждам на пенсионер с ТЕЛК за деменция.  :)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2381 -: Декември 13, 2023, 07:07:33 pm »
А и законодателното регулиране на свободата на словото, и то в интернет... поредния шедьовър който може да се пръкне само в Мухонасранск...



Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2382 -: Декември 13, 2023, 07:31:29 pm »
В Украйна всеки който говорел на руски го биели... :)

https://youtu.be/9I275pCEbQ0?t=1282

П.С. Ако някой не му е ясно къде се развива действието: https://youtu.be/9I275pCEbQ0?t=559



Да, добре... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2383 -: Декември 13, 2023, 08:53:57 pm »
Доо.о..о Жужи и всички жужита и жучоци:

Елена Зеленска (жената на "президент" Володимир Зельенъский)
защо харчи стотици хиляди USD с широка ръка за диаманти?!
Организирана педофилия?
Търговия с деца?!?

Времето нагласено: https://youtu.be/U9AiRwnhf88?t=2784
Правоверни западняци говорят...

П.п. Правоверни психо-десни??
Вай-вай-вай? Анатема?! Дъждец вали??

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 713
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2384 -: Декември 13, 2023, 09:03:34 pm »
   juliang, Украйна нищо не е правила по района на Чернобилската авария 30години. Технологиите се развиха, може терена да се обработи така че вятъра да не може да разнася прахови частици. Машините с които да се направи могат да са роботи, да няма хора в тях. Тези частици като попаднат в човешкото тяло се концентрират в определени жлези, места. Тях брояча не ги лови като особенно радиоактивни, на те предизвикват заболявания и още как. Те просто нямат съзнателно, отговорно, човешко поведение тези хора. Единственния начин да се случи нещо е друг да го направи. Те скоро няма да достигнат необходимото ниво на развитие на съзнателно поведение. Техния паметник, на техните войници дошли да ни окупират след войната падна в София. Те не желаят да се асоциират като страна управлявала СССР, от което управление са получавали привилегии. Смятат че Европа за да ги приеме е достатъчно да се обявят за СССР дисиденти, което е дърта и опашата лъжа.