Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651090 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2445 -: Декември 17, 2023, 09:15:58 pm »
Да ти напомням ли Евро колко е Жигулата ти? :) Голям еколог се извъди, а караш смрадливия си таралясник сред природата, като ходиш за риба...

Карам на газ, от успуха й излиза само вода и СО2.  :)
Не се оправдавай с мен, аз съм винаги изряден.
Ти си опорочен - пиеш, пушеш, неблагодарен си, гласуваш за баш комунисти и 6-аци, замърсяваш природата със сажди, като си премахнал ДПФ-а. Живееш, като комунист, а се правиш на демократ. Продай си жилището и заживей, като истински европеец. Големи европейци сте, а живеете в собствени жилища, като комунисти. Нали всичко им било лошо на комунистите? Защо не се отърсихте от жилищата. Защо не си купиш една палатка и право в любимия ти САЩ - живей си там на палатка и се радвай на демокрацията, остави ни нас тука комунистите, да се ширим в по 5-6 жилища, нека ние сме простите.

Спазвай законите. Заради такива, като тебе сме на това дередже - зраве, образование, престъпност, политика, ти си живия пример, какъв не трябва да бъде човек, ако искаме да имаме нормална държава. Не става с русофобия.

Разбрах и, че хал-хабер си нямаш от коли.
Този ДПФ дето го гледаш за тая цена е абсолютно менте, няма да изкара и 70 000 км.
Оригинален струва над 4 000 лв. зависи от марката и мотора. На оригинала му дават около 300 000 км. Но зависи от шофьора, може да издържи и 500 000. После не се хвърля, а се почиства по специален начин в домашни условия и става, като нов. Много си зле, язък ти за горелките. Хвърлил си ДПФ-а, ако не е бил пукнат може да се отпуши на 95%.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2446 -: Декември 17, 2023, 09:23:31 pm »
Карам на газ, от успуха й излиза само вода и СО2.  :)

Ти така си мислиш... земи си лепи мосфетите, не си отваряй устата за процеси на горене, че се излагаш пред батковците :)

... Защо не се отърсихте от жилищата.
Едно по едно... първо паметниците, после и жилищата :)

Спазвай законите. Заради такива, като тебе сме на това дередже - зраве, образование, престъпност, политика, ти си живия пример, какъв не трябва да бъде човек, ако искаме да имаме нормална държава. Не става с русофобия.
Получава се поне по мои наблюдения...

Този ДПФ дето го гледаш за тая цена е абсолютно менте, няма да изкара и 70 000 км.
Оригинален струва над 4 000 лв. зависи от марката и мотора. На оригинала му дават около 300 000 км. Но зависи от шофьора, може да издържи и 500 000. После не се хвърля, а се почиства по специален начин в домашни условия и става, като нов. Много си зле, язък ти за горелките. Хвърлил си ДПФ-а, ако не е бил пукнат може да се отпуши на 95%.
Както казах - глей си платките, че ставаш са смях.
А и аз колите ги сменям кат носни кърпи - кой ти мисли за след 70 000 км. Да не карам Жигула, че да я пиша в завещанието на поколенията ... :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2447 -: Декември 18, 2023, 08:43:58 am »
ЕДМчо, ти наистина ли караш жигула? Дай една снимка да я видим! Аз на времето с не знам си колко чакне и 1500 вноска се сдобих с чисто нова ВАЗ 2101. Имаше богат избор като пристигнаха и москвичи даже.
Имам добър спомен от колата с която дойде при Yoro в Пловдив. Не бях виждал такива жигули!
P.S. за протокола аз не съм русофоб, аз съм путифоб (не онова между краката на жената) запомни и не съчинявай, нали ми пишеш биография.
Поздрави! Анатемосан!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2448 -: Декември 18, 2023, 09:28:02 am »
ЕДМчо, ти наистина ли караш жигула? Дай една снимка да я видим! Аз на времето с не знам си колко чакне и 1500 вноска се сдобих с чисто нова ВАЗ 2101. Имаше богат избор като пристигнаха и москвичи даже.
Имам добър спомен от колата с която дойде при Yoro в Пловдив. Не бях виждал такива жигули!
P.S. за протокола аз не съм русофоб, аз съм путифоб (не онова между краката на жената) запомни и не съчинявай, нали ми пишеш биография.
Поздрави! Анатемосан!

Имаш проблеми с паметта.  :)
Вече съм пускал снимка на Жигулата ми във форума, заснета на яз. Жербечо по време на риболов. Ти къде си гледал, да не си бил на палатка на някой остров или в някой американски мегаполис?

Жигулата ми е стара, но за мен има сантиментална стойност - тя ми показва едни по-хубави времена в които са живели моите предци, не и аз самият. Тя е на 47 г., с 10 г. по-възрастна от мен.

С газова уредба е. Аз не замърсявам околната среда като Горелката, който си е избил ДПФ и къди, като печка. Голям демократ, а пести, като мангал.  :D Няма пари за ДПФ и трови населението. Пие, пуши, но взима пенсия за инвалид - ние двамата с теб ще го лекуваме всеки месец затова, че той сам се уврежда. Каква социална несправедливост другарки и другари!

Ето една снимка на Баба Жигула, която съм правил преди 6-7 месеца:

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2449 -: Декември 18, 2023, 09:38:39 am »
... Голям демократ, а пести, като мангал.  :D
И това ми го казва човек, който си е сложил газова уредба, щот не може да си позволи да си купва бензин ... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2450 -: Декември 18, 2023, 09:41:10 am »
И това ми го казва човек, който си е сложил газова уредба, щот не може да си позволи да си купва бензин ... :)
Имаш логика и правиш аналогия на Горелкаджия:D
А тези дето си купуват Тесла и нямат дори газ, и те ли нямат пари за бензин и газ?  ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2451 -: Декември 18, 2023, 11:59:56 am »
Мммм,да! За първи път я виждам. Добре запазена, вероятно и добре поддържана! А какво стана с онази, когато беше при Yoro? Аз моята твърде отдавна я продадох. Правих по нея много изобретения. Като започнеш от електронно запалване и завършиш с опити да вкарам разложена вода.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2452 -: Декември 18, 2023, 03:26:53 pm »
Мммм,да! За първи път я виждам. Добре запазена, вероятно и добре поддържана! А какво стана с онази, когато беше при Yoro? Аз моята твърде отдавна я продадох. Правих по нея много изобретения. Като започнеш от електронно запалване и завършиш с опити да вкарам разложена вода.

По спомен и ти си добре запазен.  :)
През комунизма не си бил тормозен, младееш, чесал си пъпа явно, какво си работил или по-точно симулирал  :D, че работиш? ;D
Да не би случайно да имаш нещо общо с Института по изобретенията, дето тогава са се правили всеки месец изобретения?  :) Предполагам голям лаф-муабет е падало на работа - съдя по себе си  ;), нали ме знаеш какво работя - чеша пъпа, цял ден лаф из лайф - по кафета, по жени, за риба...  :), не се напъвам да търся пари, те сами ме намират.  :D

Горелката изглежда амортизиран, а е едва на 58 г. Явно тая демокрация много зле му се отразява - побелял е, единствена утеха са му старите бараки - остави го, нека се радва, като малките деца.  ;)

Викаш бил си Путинофоб? Защо бе Другарю?
А аз наабарот - Путинофил съм.
Путин спаси Русия от целенасочения разпад, който готви запада. Следваше разпарчетосване по принципа разделяй, експлоатирай и владей, а местното население превърни в роби, но той им бръкна в гъза на заговорниците. Путин е № 1 за мен! Най-умния политик в света!  :)

Как няма да съм за Путин, за джендарите ли да съм?

Американските амбреажи не престават да ме учудват.  :D
Цитат: Скандал тресе Конгреса на САЩ: Мъже правят секс в зала за изслушване
https://blitz.bg/svyat/skandal-trese-kongresa-na-sashch-mzhe-pravyat-seks-v-zala-za-izslushvane_news992506.html

На тази изродщина твоя приятел Горелката вика свобода.  :D
Това наследство очаква внуците ти Другарю Кузмов, това им завещавате вие с Горелката, не вашите мотори и коли.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2453 -: Декември 18, 2023, 03:37:08 pm »
EDM, не ги слушай.
Русофили били! Д,Б!

- Или са шизофреници, що около 80% от руснаците подкрепят Путин;
- Или са дърти индоевропейци.

Ето лакмусова (що ли?) бумажка
(стой и им гледай сеира на "русофилите", но преди това видеото):

<a href="https://www.youtube.com/v/nKXylv_0wtI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/nKXylv_0wtI</a>
Сталин за 22 минуты
(сиреч 20 мита и легенди за/около Сталин).

Ако питаш, защо не обичат Путин, ще ти цитират целият наръчник за пропагандисти на CNN & BBC...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2454 -: Декември 18, 2023, 10:14:17 pm »
Русофили били.... и къде прочете това? Я кажи по добре защо ЕДМ непрекъснато се интересува от такива пикантни подробности? Нали сте гъсти?


.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2455 -: Декември 18, 2023, 11:32:04 pm »
.. Я кажи по добре защо ЕДМ непрекъснато се интересува от такива пикантни подробности? Нали сте гъсти?
Щот живота му е толкоз скучен и скапан, че всичко чуждо му е интересно... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2456 -: Декември 19, 2023, 01:24:37 pm »
Щот живота му е толкоз скучен и скапан, че всичко чуждо му е интересно... :)

Битов алкохолик, не от ония по градинките и парковете  :D, седнал да разправя, какъв алкаш бил Медведев, как се напивал и колко скучен бил живота на другите, които за разлика от него имат много хобита, спортуват, не пият, не пушат и колко скапан, защото докато той е в работна униформа - оловни ботуши, другия чеше пъпчето някъде и се радва на живота.  :)

Скоро и новия световен ред ще го обезвери изцяло - ред в който САЩ няма да са вече хегемон, а Русия ще е световна сила. Ние - бъдещето политическо управление на страната, ще възобновим всички икономически и социални връзки с Руската федерация, а тия дето събарят паметници ще търпят наказания.

Искам и да напомня следното:
След приватизация какво следва? -  както се досетихте национализация:D
Всеки който е грабил и придобил имущество на територията на РБ, като е разполагал с политическа власт и не е в състояние да докаже доходите си от търговска/стопанска дейност, ще му бъде конфискувано или национализирано цялото имущество, в т.ч. и на свързаните с него лица.
Ще черпим опит от Германия.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2457 -: Декември 19, 2023, 01:32:50 pm »
https://fb.watch/p1e9bfCIht/.   юруш на маслинитеееее!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2458 -: Декември 19, 2023, 02:04:33 pm »
https://fb.watch/p1e9bfCIht/.   юруш на маслинитеееее!!
Зловредна реклама на пРОСТОТО.
То каза: Аз лично мога да се гарантирам.

Можеш бе, като всеки ден бъркаш в държавната каца с мед, как да не?!

Иначе на полезните идиоти им се врътка Уау! пирамидка.
Познавам един така надъхан младеж, но той вече гризна хурката.

пРОСТОТО може да си е искал комисионната от бай Илон. Предполагам е коднато вече в приложението.
(някой трябва да финансира украинският военен интернет - Мъсковски няма да плаща сам масрафа я!)
Иначе защо ще надъхва полезните към финансово самоубийство?! Дори и при доларова хиперинфлация:

<a href="https://www.youtube.com/v/_aW7hQwVEPk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/_aW7hQwVEPk</a>
Долларовое цунами сначала смоет страну У, а затем США. Кого порежут первым ?

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2459 -: Декември 19, 2023, 02:16:16 pm »
Майката на Иво Инджев - Люба Инджева е работила като телефонистка в МВР. През 1969 г. е била назначена за разузнавач ІV степен във ІІ-ри отдел на ІV -то управление на ДС, с офицерско звание „младши лейтенант“.
Дядо му /по майчина линия/, Асен Стоянов Ангелов, е член на БКП от 1926 г. и активен участник в партизанското движение като ятак. На 9 септември 1944 г. активно е участвал в установяването на народната власт, като комендант на Княжево. През 1948 г. постъпва на работа в МВР, откъдето се пенсионира.
Чичото на Инджев, Емил Асенов Стоянов, е член на РМС и активен борец против фашизма и капитализма.
В своя блог, демократа и антикомунист Иво Инджев, се представя единствено с работните места, които е сменил. Аз ли да ви кажа, че през 80-те години на миналия век,  кореспондент на БТА не се ставаше просто така, щото си много кадърен. Интереса ми беше предизвикан от представянето му в Уикипедия. Там е посочен университетът, който е завършил, но е изписан на английски език, все едно го е срам, че е имал привилегията да учи в Москва. Докато е студент в Москва се запознава с германката Регина, за която се жени и от която има три деца – Ани, Ива и Волен. Когато се развеждат и трите му деца остават да живеят с майка си в Германия. След време, Инджев се жени за българската оперна певица Росица Павлова, която е с 18 години по-млада от него. От нея има две деца – Елена и Нина.