Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 650119 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2535 -: Декември 25, 2023, 06:01:05 pm »
На Киро Брейка не мож му се намаза на малкия пръст барабар с 2-те ти боклучави таралясника, купени от отпадъци.  :)
Както самия Киро казва в едно от видеата по-горе (представяш ли си колко съм се повредил, че дори ги гледах :) ) нищо освен размера на чурката няма значение... К'ви таралясници намесваш?
А може би ти все още не си минал тази възраст, ама аз отдавна минах момента, в който си мерих чурката... еле па с някой друг...
Мойта чурка си свърши работата - имам си наследник. При теб такава резултатност не виждам, така че не мисля че изобщо има смисъл да ме предизвикваш на такова състезание :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2536 -: Декември 25, 2023, 07:07:22 pm »
Точно писах в чата че най-накрая са намерили Навални... в някаква наказателна колония зад Полярния кръг... а ти ми обясняваш за Тръмп... :)
Да ти го кажа на майчин език: Нерде Стамбул, нерде Ямбул...

Ето как изкуственият интелект те вижда:

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2537 -: Декември 25, 2023, 09:37:56 pm »
Мойта чурка си свърши работата - имам си наследник. При теб такава резултатност не виждам, така че не мисля че изобщо има смисъл да ме предизвикваш на такова състезание :)
Това, че си ми виждал само Жигулата не означава, че си видял всичко.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2538 -: Декември 25, 2023, 11:06:51 pm »
Как Украйна се е превърнала във военен просяк?
Куда делись 2800 самолётов ВВС Украины с 1992 по 2023 год? Кто «подрезал» крылья.
https://www.youtube.com/watch?v=a8Wgn3sLUZ8

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2539 -: Декември 26, 2023, 10:26:04 am »
... ии, като всичко в Укро-ВВС-а е цветя и рози, защо се случва това:

<a href="https://www.youtube.com/v/ljeJdnlJae4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ljeJdnlJae4</a>
США без предупреждений поехали разговаривать с русскими в ОАЭ. Всё решилось на тайных переговорах?

П.п. Ивъл рашънс казаха, че ако Фу-16 ще излитат от NATO-вски летища, ще бият по тия летища, не по Украйна. На някого да му стигна това инфо до черепната кутия?!
Casus belli, WW3.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2540 -: Декември 26, 2023, 10:33:59 am »
Кажи ти нещо за Феодосия, за "Новочеркаск"... мани ги тия говорещи глави...

П.С. Дори Лукашенко почва да си прави майтапи със селското стопанство на Русия ... :) Времето нагласено: https://www.youtube.com/watch?v=HVw9mQFGB1U&t=190s

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2541 -: Декември 26, 2023, 10:51:44 am »
1. Явно до черепната кутия на либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти не стига най-важното (вече го написах). Трябва някой там да направи дупка. Иначе не става.

2. Несложните парчета нито са наясно със селскостопанската статистика на Русия, нито на белоруската. Белорусия продава на русия скариди. Т.н. белоруские креветки. М'а Белорусия нямала излаз на море?! И какво, не продава? Не ги ловят в руските морета?
Имаше и умния бъзик на Путин, но кой ли го схвана...

3. Журналиста, разкрил тайните имоти на урко-фюрера Зеленски - убит...

4. Другото като отговор го търсете тук: https://rutube.ru/video/44e756bbe30544606e872de28db3560c/

П.п. Около западните празници трябва да има "перемога". После идват избори и пр.
Хайп трябва да има. И дребни у-а-уа! ZOOM OUT - мисия невъзможна. Дребните душички се хранят с дребни новинки.

П.п.2 Хайп = Врява, шум, глъч, агресивна и натрапвича реклама.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2542 -: Декември 26, 2023, 12:04:55 pm »
3. Журналиста, разкрил тайните имоти на урко-фюрера Зеленски - убит...
А, да, подсети ме... намериха къде е Навални... много страх, много нещо... :)

А на Екатерина Дунцова й обяснили че някакъв подпис в документите за кандидатиране за изборите за президент нещо не бил поставен точно на чертата на документа... колко удобно...
Цитат
После того как Дунцова в середине ноября объявила о выдвижении в президенты, ее вызвали в прокуратуру, а банк ВТБ заблокировал переводы на ее имя. В декабре к нотариусу, заверившему протокол о регистрации инициативной группы Дунцовой, пришли с проверкой из министерства юстиции РФ.
Каква поредица от случайности се случват съвсем случайно, начи...

П.п. Около западните празници трябва да има "перемога". После идват избори и пр.
Хайп трябва да има. И дребни у-а-уа! ZOOM OUT - мисия невъзможна. Дребните душички се хранят с дребни новинки.
Ами кат не могат да сложат Авдеевка на тепсията на Кремъл за Нова година... аз ли съм виновен? Една Авдеевка... срам и позор :)
Но за сметка на това всички... к'ви блогери бяха... тръбят от вчера че са превзели... Маринка... Невиждана в световната история победа... https://www.google.com/maps/place/Mar'inka,+Donetsk+Oblast,+Ukraine/@47.9497744,37.4725268,13.25z/data=!4m6!3m5!1s0x40e0a23e885a49c1:0x5db935ecafec4ca!8m2!3d47.9422861!4d37.5040301!16zL20vMGd0c19o?entry=ttu
9 000 души население преди началото на войната...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2543 -: Декември 26, 2023, 03:31:02 pm »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2544 -: Декември 26, 2023, 04:20:51 pm »
Комичното в случая с "Новочеркаск" е, че именно днес се отбелязва Деня на ПВО войските на РФ... :)
https://pda.mil.ru/pda/news/more.htm?id=12004661@egNews
Цитат
26 декабря отмечается День войсковой противовоздушной обороны (ПВО). В этот день 99 лет назад в соответствии с приказом начальника штаба Верховного Главнокомандующего от 13 (26) декабря 1915 г. № 368 началось формирование отдельных четырехорудийных легких батарей для стрельбы по воздушным целям.

И малко нагледен материал за статуса на Черноморския флот на РФ към днешна дата:


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2545 -: Декември 26, 2023, 05:08:27 pm »
Жужи И. Кехая,
йок кахър! Дур ба!
Догодина имате гей-парад на Перемогата на Красная площадь!

1. Ако московците не искат да губят безцелно хора, да щурмуват на Ура! град-бункер,
значи крайно време е да се възползваш от моите услуги. Уреждам сина ти в редовете на Укро-райха от раз! После ще му дадат парцел някъде с изглед към Днестър. В краен случай към Днепър.
2. Десантният кораб е повреден, не списан за металолом. 2 укро-самолета в разход за х'аумин баткоу...
3. Твоята графика няма да я проверявам - не съм като тебе пенсия без работа.
4. Вчера последното корито от укро-флота бе потопено! Бронекатер. Больше нет!
5. Най-голямата новина трябва да е новият закон за мобилизация в Украйна. Там е заровено кучето, там трябва да се подмокряте! Но то акъл се иска и своевременно инфо. Мм.
6. Укро офицерите се жалват - никой вече НЕ иска да воюва за хунтата в Киев. Ня.я..яма желаещи! И в склада няма! И старшината не дава!

P.s. Российский президент принял участие в церемонии поднятия Андреевского флага на трёх новых кораблях.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2546 -: Декември 26, 2023, 05:15:49 pm »
2. Десантният кораб е повреден, не списан за металолом. 2 укро-самолета в разход за х'аумин баткоу...

Зачерквам те изобщо от хората които имат и мъничко понятие от военно дело.
Витко, събират парчета от кораба в парковете на града...
Ако искаш прескачай гаврите с орките, но се загледай за силата на взрива - има го заснет от няколко ракурса.
Ато тоя кораб е успял да остане едно цяло а не се е сцепил на части - това наистина ще е поразително:

<a href="https://www.youtube.com/v/H-gBa0xRTE0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/H-gBa0xRTE0</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2547 -: Декември 26, 2023, 05:25:04 pm »
Жужи, както играеш World of Tanks, така можеш да играеш на World of Warships.
НЕ всеки пожар е фатален. Особено, ако не се взриви боекомплекта.
С'я укро-райха казва, че имало шахед-и...
ИИ всичко може.
А и световната история познава много корабни пожари, които не са довели до бракуване на кораба.
Последното е само "за протокола".

Явно пламъците ти са слабото място.
Споко, цяла вечност в пламъци ти се е задала.
Нали всеки ден прикадяваш на Лукавия дим - ще дойде, нямай грижи.
И пламъци ще има. И още екстри.

Има хора вярващи, има хора знаещи.
Т.е. свидетели от собствен опит - не всичко е 100% материя и маймуни, упс, Дарвин.
Ако пък приемаш всичко за 100% материя - пак си прецакан.
Не си губи времето - нямаш го!

П.п. т.н. Шахед-и ги карат без вривното вещество и гориво. Т.е. само корпус => за несведомите достоверно инфо.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 492
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2548 -: Декември 26, 2023, 05:33:33 pm »
Бреехъ! Тия новите мераклии за власт и на Коледа не почиват, напъват се, та се напъват!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2549 -: Декември 26, 2023, 05:38:10 pm »
Явно пламъците ти са слабото място.
Споко, цяла вечност в пламъци ти се е задала.
Нали всеки ден прикадяваш на Лукавия дим - ще дойде, нямай грижи.
И пламъци ще има. И още екстри.

Усещам че почваш да кълнеш кат някоя циганка...

Репортери показват парчета от кораба из парковете на града, па ти си вярвай че само са му одраскали боята...
Съмнявам се че от кораба изобщо е останало нещо дори за снимка...