Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648685 пъти)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2700 -: Януари 04, 2024, 06:20:45 pm »
Кажи тия на какво ти приличат и после питай Витко кой е тоя вляво, русия - трябва да му е много добре известно :)


     Жужи, виждам че пак гейското в теб се обажда и постваш тук снимки на твои познати, ама няма нужда да развращаваш четящите тук :) Това твои познати от прайда ли са???

     Имам един въпрос по география... това Мухонасранск дето затварят хора за публикации в Украйна ли се намира? И  още един въпрос, какво означава абривиатурата СБУ? Давай, помагай с отговорите! :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2701 -: Януари 04, 2024, 06:23:22 pm »
... И  още един въпрос, какво означава абривиатурата СБУ?

Съюз на Българските Учители... ти какво си мислеше? :)
Като задаваш лошо формулирани въпроси, получаваш безполезни отговори - много е просто.

П.С. Е така се правят 6 000 поста... Молят ме хората да отговоря, да помогна и ... те се трупат :) А понякога просто усещам че им е нужна помощ, макар че не я искат в прав текст. Не мога да ги подмина мълчаливо, нали? Виждаш го човек как се е оплел в някакви факти и публикации, не може да разбере какво се случва... ти няма ли да му помогнеш?

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2702 -: Януари 04, 2024, 06:31:29 pm »
Съюз на Българските Учители... ти какво си мислеше? :)
Като задаваш лошо формулирани въпроси, получаваш безполезни отговори - много е просто.

П.С. Е така се правят 6 000 поста... Молят ме хората да отговоря, да помогна и ... те се трупат :)

     Браво Жужи, виждам че и за клоун ставаш :) Разсмя ме! :)

     А сега в това видео https://t.me/sanya_florida/14218
ми кажи на чист български, какво говори този представител на "Съюза на българските учители". Ако може да ми преведеш първите 40-50 секунди, защото трудно се справям с твоя български език :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2703 -: Януари 04, 2024, 06:37:36 pm »
     А сега в това видео https://t.me/sanya_florida/14218
ми кажи на чист български, какво говори този представител на "Съюза на българските учители". Ако може да ми преведеш първите 40-50 секунди, защото трудно се справям с твоя български език :)
Обяснявам за разбиращите от половин дума - заснемането на ракетната атака означава заснемане на работата и най-вече позициите на ПВО. Това е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО и тази забрана е оповестена още в началото на войната.
Но Саня от блатата погрешно (даже бих казал - съвсем нарочно и манипулативно) твърди че блогерите се преследват за заснемане на ПОСЛЕДИЦИТЕ от атаката. Реално проблем е заснемането и публикуването на САМАТА АТАКА.

А иначе се радвам, че успях да развеселя мрачното ти и конфронтацинно настроение :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2704 -: Януари 04, 2024, 06:42:25 pm »
Обяснявам за разбиращите от половин дума - заснемането на ракетната атака означава заснемане на работата и най-вече позициите на ПВО. Това е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО и тази забрана е оповестена още в началото на войната.

    Явно не се правиш, а верно си много прост :) Кво те питам, а ти кво ми отговаряш, изсулваш се като мокра връв :) Кажи какво говори човека от СБУ и какво означава СБУ? Забелязал съм, че веднага сменяш темата, когато не ти е удобен отговора. Айде пак да опиташ да отговориш, тъкмо по-бързо ше направиш 7000 поста :) Действай :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2705 -: Януари 04, 2024, 06:51:47 pm »
    Явно не се правиш, а верно си много прост :) Кво те питам, а ти кво ми отговаряш, изсулваш се като мокра връв :) Кажи какво говори човека от СБУ и какво означава СБУ? Забелязал съм, че веднага сменяш темата, когато не ти е удобен отговора. Айде пак да опиташ да отговориш, тъкмо по-бързо ше направиш 7000 поста :) Действай :)
Чува се в самия клип какво означава СБУ. ГРУ на украински - така по-ясно ли ти е?
Не, явно и така няма да стане, прекалено сложно ще е за твоя мозък. Означава "Служба Безпеки Украйне".
Оффф... и така няма да го разбереш. "Служба за безопасност на Украйна".
Не знам, сега може и да ти ясно, ма аз да се подсигуря, току-виж си наистина тежък случай... това е разузнаването (и контра разузнаването) на Украйна.
По-ясно от това мога само с картинки, като в детската градина.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2706 -: Януари 04, 2024, 06:58:15 pm »
Путин дава гражданство на чужденци и роднините им, ако се сражават в Украйна

https://f7td5.app.goo.gl/nGdWx3

Изпратено чрез @upday         айдееее, юруш, давайте, какво само пишибриши!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2707 -: Януари 04, 2024, 06:59:03 pm »
Чува се в самия клип какво означава СБУ. ГРУ на украински - така по-ясно ли ти е?
Не, явно и така няма да стане, прекалено сложно ще е за твоя мозък. Означава "Служба Безпеки Украйне".
Оффф... и така няма да го разбереш. "Служба за безопасност на Украйна".
Не знам, сега може и да ти ясно, ма аз да се подсигуря, току-виж си наистина тежък случай... това е разузнаването (и контра разузнаването) на Украйна.
По-ясно от това мога само с картинки, като в детската градина.

     Браво Жужи, справи се за отличен, явно има някоя и друга гънка по полираното топче в черепната ти кутия :) Значи двамата доказахме, че клипчето е заснето в Усрайна, а сега ако може и толкова подробно да ми кажеш и какво гвори тоз снажен левент от СБУ. Преведи за нас дето не разбираме мовата на чист български. Или направо мислиш да си признаеш, че Мухонасранск се намира в Усрайна, и ако е така недей повече да го споменаваш, защото сам си противоречиш :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2708 -: Януари 04, 2024, 07:06:07 pm »
... а сега ако може и толкова подробно да ми кажеш и какво гвори тоз снажен левент от СБУ. Преведи за нас дето не разбираме мовата на чист български.
Говори, че търсят 4-ма пубери, дет са публикували видеа на ракетниия обстрел, за да ги вкарат в панделата. Това евентуално, ако съда постанови. Защо - няма да се повтарям. Все пак интелекта ти ще ти стигне за да врътнеш половин страница нагоре...

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2709 -: Януари 04, 2024, 07:16:27 pm »
Говори, че търсят 4-ма пубери, дет са публикували видеа на ракетниия обстрел, за да ги вкарат в панделата. Това евентуално, ако съда постанови. Защо - няма да се повтарям. Все пак интелекта ти ще ти стигне за да врътнеш половин страница нагоре...

    Излиза, че в "демократична" Усрайна вкарват в затвора пубер за видео в интернет, а в Русия всеки може да си снима и публикува каквото си поиска :) Това вярно ли е Жужи? Или пак ще ми доказваш, че имаш проблем с логическото мислене :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2710 -: Януари 04, 2024, 07:20:50 pm »
    Излиза, че в "демократична" Усрайна вкарват в затвора пубер за видео в интернет, а в Русия всеки може да си снима и публикува каквото си поиска :) Това вярно ли е Жужи? Или пак ще ми доказваш, че имаш проблем с логическото мислене :)


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2711 -: Януари 04, 2024, 07:23:29 pm »
    Излиза, че в "демократична" Усрайна вкарват в затвора пубер за видео в интернет, а в Русия всеки може да си снима и публикува каквото си поиска :)
В Мухонасранск вкарват за интервю което даваш на журналист... какво остава да снимаш нещо дет не е трябвало да снимаш...
А при това трябва да се съгласиш че в Украйна има война, а в Русия няма - само някаква специална операция :)

Гледай, гледай... :
<a href="https://www.youtube.com/v/T9A9EPckAfo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/T9A9EPckAfo</a>

как виждат обикновените руснаци живота си след тая глупост...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2712 -: Януари 04, 2024, 08:16:11 pm »
Доо всички Жужи-та, жужета и жучоци,
Саня, отвъд голямото Блато пак кърти ми'фки!

https://rutube.ru/video/16bc5f1d58f0979eba82d2f823d96028/
Украинский фронт - ФИАСКО ВСУ - минус 3 Леопарда. МИД Франции сдох.


И кой е задно-приводен жабар като "някои" французи, кой?
Някой жучок или как?
Има и още въпроси, но задайте си ги сами. Оставям Саня-та да кърти...

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2713 -: Януари 04, 2024, 08:29:24 pm »
В Мухонасранск вкарват за интервю което даваш на журналист... какво остава да снимаш нещо дет не е трябвало да снимаш...
А при това трябва да се съгласиш че в Украйна има война, а в Русия няма - само някаква специална операция :)

    Може да е учудващо за теб Жужи, но съм съгласен с твърденията ти за Мухонасранск, след като се разбрахме, че се намира в Усрайна :) Това са напълно "демократични" арести в най-голямата "демокрация" Усрайна :)

    А относно войната в Усрайна, отново съм съгласен с теб, въпроса с главна буква е "Защо има война в Усрайна?" :) Защо Жужи? Давам ти жокерче... намери си предизборните речи на президента-наркоман, или наркомана-президент Зеля и виж какво обещава :) Ако бъде избран, за две седмици ще спре войната срещу Донецк и Луганск. И само заради тези си думи победи на изборите, защото народа на Усрайна искаше мир. Не само, че не спря обстрела на мирни жители, не само че избиха едно училище деца (като бройка говоря, не се хващай за думата, за точната бройка потърси "Алея на ангелите"), но успя да вкара Усрайна във война благодарение на идиота Борис. Пак подсказка... наркомана Зеленски е избран на 20 май 2019 г... до февруари 2022 година минали ли са две седмици според теб? Имал ли е достатъчно време да спре обстрела на мирни жители, имал ли е време да спре убийствата на деца, как мислиш Жужи???

    Докажи ми, че този израстък който се намира върху раменете ти може да го ползваш и за мислене, освен за да пазиш равновесие :) Досега доказа, че логичното ти мислене куца здраво (демек няма такова), сега поне можеш да докажеш, че нямаш проблем с причинно-следствените връзки. Ако и те куцат, имаш сериозен психиатричен проблем, особенно след твърдението ти, че може да има няколко истини по един и същи въпрос :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2714 -: Януари 04, 2024, 09:20:45 pm »
Щели да правят пемонт на паметника на Шипка, дали?
https://www.youtube.com/watch?v=BCQ3i6Eb_zE