Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648404 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2745 -: Януари 07, 2024, 06:53:54 pm »
Забраняват на практика е различно от забраняват.
"Забраняват на практика" означава "не забраняват" - това исках да кажеш в прав текст :)

Да, принципно Брекотин е прав - прочетох съответните пасажи.
Желателно е да се лицемери пред всякакви джендъри, трасформери и трансформатори.
Като бивш протестант (това звучи направо страшно, но вярванията са си твой личен живот в който няма да се ровя) мисля че ти е ясно, че църквата се бори за душата на човек. Странно ми е атеист като мен да ти обяснява църковните дела. Тези хора са ДУШИ, които вероятно може и да бъдат спасени, да се върнат под крилото Господне. Щом такива хора са дошли в църквата по свое желание, все още има наджеда за тях. И Бог няма да се отвърне от чедата си.
Но Витко е готов да ги заколи... или поне да ги прати в ада... щот Брикотин така казва ... :)

Няма да си играя на контра, ре-контра и чекмедже-контра.
Изживяваш се нещо като последна инстанция, или са ти неприятни критиките? :)

А с Google преводач всеки може да прочете съответните раздели в документа.
А някои могат да си ги прочетат и без гугъл преводача...

Несложният пропагандист обаче няма да пропусне да направи от мухата слон.
Виж, тук съм абсолютно съгласен с теб :) Заради някакви служебни бележки в някаква английска църква цял един Брикотин задейства машината, след което Витко също запретна ръкави...
К'во го интересува Брикотин какво се случва в английската католическа църква, би ли ми обяснил? Да ходи да извади чекистите от руската църква първо, а после да се занимава с английската...

Типичните разсъждения на нещастник и лъжец.  :)
Обществена тайна е, че всички жълти революции, майдани и прочее "демократични приоми" са с автор на деянието - САЩ и ЦРУ. Няма кой да ти повярва на фантазиите, говориш си сам на себе си.
Сещам се за една революция, в памет на която беше издигнат един паметник в центъра на София, дет чак сега го съборихме... вероятно и зад него стояха ЦРУ и САЩ.
И моето твърдение е точно толкова фактологически подкрепено колкото твоето. Но моето поне има смисъл - ние сме колония на САЩ и няма никакъв смисъл САЩ да правят революция в колонията си. Докато ватенките имат интерес... вече не сме тяхна колония.

Това го приемам, като признание, че сме колония на САЩ. Не за друго, но досега винаги си го отричел, едва сега се издаде без да искаш, че признаваш.  :)
Не е мое признание, а ваше твърдение, под което ти и Витко сте готови да се разпишете с кръв... И пак питам - защо САЩ ще правят революция в колонията си? Когато ти почнеш да изграждаш причинно-следствени връзки в тъврденията си, тогава и аз ще почна да го правя...

Да, съгласих се с теб. Полный срач. Люди сами догадатся есть ли у ети люди тепло, крыша, семя, забота, смисла жизны и чего небудь ваобше.  Догадайтесь сами где ето:  :D
Снимката имаше много по-дълбок смисъл, но... от кой очаквам да тръгне да търси втория план... той първия не може да схване... :)

Обяснявам за схващащите от половин дума - тия, де в моменат вдигат плакати че са замръзнали след 2 дена зима вече не са ония, де са стояли месеци в окопите под Сталинград. Не са ония, де са спрели фашистката армия в студа. Същите меки китки като еврогейовете са - искат парно, топла вода, ток, кола... НИКОЙ няма да може да ги вкара в окопите, още повече на чужда територия. Свърши се с коравия руски мужик от Сибир...
Всъщност в Сибир вероятно все още има такива хора, но те няма да отидат в окопите в Украйна...
Върху това се опитах да ви докарам мозъчетата, но явно безуспешно... надцених аудиторията...

Активен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2746 -: Януари 07, 2024, 07:04:55 pm »
Странно ми е атеист като мен да ти обяснява църковните дела.
Не е странно, глупаво е.

Тези хора са ДУШИ, които вероятно може и да бъдат спасени, да се върнат под крилото Господне. Щом такива хора са дошли в църквата по свое желание, все още има наджеда за тях. И Бог няма да се отвърне от чедата си.
Но Витко е готов да ги заколи... или поне да ги прати в ада... щот Брикотин така казва ... :)
Лицемерието с такива хора ще доведе до последващо (а то си е от векове) пренаписване на тяхното "свещено Писание" и "свещено Предание".
Историята на има-няма 50 000 секти всекидневно говори именно за това!
Когато фактите говорят и боговете мълчат - са казали древните, но не и Жужи-тата.

Същите меки китки като еврогейовете са - искат парно, топла вода, ток, кола... НИКОЙ няма да може да ги вкара в окопите, още повече на чужда територия.
Лъжеш.

Свърши се с коравия руски мужик от Сибир...
Ще ти се.

Всъщност в Сибир вероятно все още има такива хора, но те няма да отидат в окопите в Украйна...
Пак излъга.

P.s. Российские военные начали использовать FPV-дроны с «машинным зрением» и автозахватом цели
https://topwar.ru/233749-rossijskie-voennye-nachali-ispolzovat-fpv-drony-s-mashinnym-zreniem-i-avtozahvatom-celi.html

...Прежде всего, использование таких «модернизированных» дронов нивелирует эффективность систем РЭБ, потому что беспилотник идет на цель автономно и прерывание связи с оператором уже не может отклонить его от курса. Кроме того, для управления таким БПЛА не требуется опытный оператор, способный преследовать, например, маневрирующую цель. Достаточно на расстоянии видимости поймать объект в прицел самонаведения, дальше дрон в любом случае будет атаковать ее до попадания...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2747 -: Януари 07, 2024, 07:15:14 pm »

Снимката имаше много по-дълбок смисъл, но... от кой очаквам да тръгне да търси втория план... той първия не може да схване... :)

Снимката е имала дълбок смисъл само за фантазьори. Не може от една снимка да извадиш такива изводи.
Освен това, като те знам какви глупави разсъждения имаш, не се учудвам какъв урудлив смисъл може да заподозреш.

Скоро се питаше, къде били модерните руски оръжия, т.е. те нямали нищо. Типични разсъждения на подпосредствен човек. Отговорих ти, че когато се играе шах или карти, само най-големия глупак тръгва с козовете и накрая да му останат чушките. Ти според разсъжденията си си такъв лапнишаран.

Та ти дори не успя да разбереш метафората "Оловнтие обувки" и ми правеше забележки с някакви водолази.  :D
Смятай колко си напреднал.  ;D


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2748 -: Януари 07, 2024, 07:28:53 pm »
Скоро се питаше, къде били модерните руски оръжия, т.е. те нямали нищо. Типични разсъждения на подпосредствен човек. Отговорих ти, че когато се играе шах или карти, само най-големия глупак тръгва с козовете и накрая да му останат чушките. Ти според разсъжденията си си такъв лапнишаран.

Вече излезнаха доказателства за севернокорейски ракети, падали в Херсон... ти си вярвай в каквото си искаш.

Остава да се сбъднат и едни други слухове свързани със Северна Корея де пълзят от ден-два, и тогава резила вече ще е пълен... 

урудлив

Язък ти за дипломите... :)

Активен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2749 -: Януари 07, 2024, 07:37:40 pm »
Остава да се сбъднат и едни други слухове свързани със Северна Корея де пълзят от ден-два, и тогава резила вече ще е пълен...
Кое е резил бе Жужи?
Баш украинският пропагандист нали рече нещо такова:
- Елате в Украйна и си пробвайте новите оръжия всякакви.

Другаря Ким, като един рокет-мен (както го нарече дедо Дони Тръмп-ата),
мислиш ли, че ще чака 2-ра и 3-та покана?!

Значи над 50 страни могат да помагат на Украйна
(западните определено се надяват на парче от руската баница),
а корейците не могат да върнат жеста на СССР/Русия за подкрепата в Корейската война... А?!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2750 -: Януари 07, 2024, 07:55:39 pm »
Много интересно интервю с Петър Клисаров.
Препоръчвам на всички идеологически съмишленици!
Разказва как западът е забогатял и че почти целия свят е бил негова колония освен Русия - никога!

Само Русия може да строши гръбнака на колективния запад.

Аз съм за Путин и Русия!
Мястото на България е в БРИКС, а не в Еврогейския съюз и терористичната организация НАТО!

<a href="https://www.youtube.com/v/lpwFsCFwgnI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/lpwFsCFwgnI</a>

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2751 -: Януари 07, 2024, 08:26:52 pm »
     Много си прост бе Жужи (пиша го правилно, за да не ме обвиняваш в неграмотност, иначе го пишех проЗД :) ) Кух си като градинска лейка :) Тъп си като гадулка (ако знаеш какво е това) :)

Вече излезнаха доказателства за севернокорейски ракети, падали в Херсон.

     Не мога да разбера какъв ти е проблема с Севернокорейските ракети!?! Наркомана Зеленски обяви ли, че кани всички да си тестват оръжията в Усрайна? Обяви ли че прави от Усрайна полигон за тестване на всякакви видове оръжия? А сега да видим как ще отговориш на тия въпроси :) Отговора ти, ми е много важен :) Ами точно това прави другаря Ким :) Тества си тактико-техническите харектиристики на балистичните ракети на полигона Усрайна, в какъвто го превърна наркомана Зеленски :) Наистина не мога да разбера какъв ти е проблема!?!

     А относно плагиатстването ти, поне ме цитирай като ще ползваш мои изрази :) "Причинно-следствена връзка" беше мой израз, и се отнасяше за теб, също така и логическо мислене, и двете ти липсват :) Не съм виновен, че имаш беден речник, но плагиатството не е хубаво нещо :) Предлагам да забанят Жужи за плагиатство :) За сега това е шега, но скоро наистина ще те предложа за перманентен бан :) И пак ще повторя, куха лейка си :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2752 -: Януари 07, 2024, 08:51:38 pm »
     Много си прост бе Жужи (пиша го правилно, за да не ме обвиняваш в неграмотност, иначе го пишех проЗД :) ) Кух си като градинска лейка :) Тъп си като гадулка (ако знаеш какво е това) :)
гАдулка не знам какво е, гЪдулка знам :) Тъжно, тъжноооо...

И аз да препоръчам едно видео за всички идеологически съмишленци:
<a href="https://www.youtube.com/v/MepSeIgrwtI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MepSeIgrwtI</a>

Само за тези които нямат собствено мнение, нямат и ресурса да си го изградят самостоятелно... щот явно е модно някой друг да мисли вместо нас, а ние само да отваряме капачката и да ни го наливат смляно...

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2753 -: Януари 07, 2024, 08:59:03 pm »
гАдулка не знам какво е, гЪдулка знам :) Тъжно, тъжноооо...

     Верно е, че си много прост, или пак да го напиша проЗД, как ти харесва повече??? Оставих ти дума и ти като лапнишаран, захапа кукичката до макарата :) Давай сега пак да те върна на въпросите ми, или отново ще показваш липса на логическо мислене, а гЪдулке??? Малко курвенската се въртиш, не ти ли се струва така? Или това е нормално в твоите гей среди???

     Отговори сега за полигона и наркомана Зеля :) ОТГОВАРЯЙ КАТО ТЕ ПИТАТ МАЛОУМНЯК (правилно ли съм го написал) :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2754 -: Януари 07, 2024, 09:11:12 pm »
     Отговори сега за полигона и наркомана Зеля :) ОТГОВАРЯЙ КАТО ТЕ ПИТАТ МАЛОУМНЯК (правилно ли съм го написал) :)
Полигона е ясен откакто влачат иранските шахеди. За друго говорех, ма ти идея си нямаш за какво, а поне един от ония двамцата знае, ма се прави на пръднал в синагога...

И пак е грешно... и точно толкова тъжно...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2755 -: Януари 07, 2024, 09:12:13 pm »
Това е сайта, от който БЪЛГАРОБА (БОК - турски) е взел клипа.
https://www.youtube.com/@khodorkovskylive/videos
СКРОИХТЕ ЛИ МУ КАПА ПО ГЛАВАТА?
ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА МУ СИПВАТЕ МАСТИЛО В ПИСАЛКАТА.
Ако искате форума да се превърне в боклукчийски кош, действайте по същия начин.

Повече няма да пиша в темата.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2756 -: Януари 07, 2024, 09:29:28 pm »
Полигона е ясен откакто влачат иранските шахеди. За друго говорех, ма ти идея си нямаш за какво, а поне един от ония двамцата знае, ма се прави на пръднал в синагога...

И пак е грешно... и точно толкова тъжно...

    Какво те питах... какво ми отговаряш, но както е казано, Жужи и логично мислене са две несъвместими понятия. Тъжноооо :( А колкото до малоумняк, си е написано много правилно даже, че ти и пасва като ръкавица :)

    Май наистина с теб логичен разговор не може да се води (защото се въртиш като фурнаджийска лопата), и Ksurnev ще излезе много прав , затова и аз няма да ти се връзвам на простотиите повече и да ти отговарям, а само ще те хапя по задника като питбул, когато дадеш грешно логическо умозаключение (ум и Жужи... отново несъвместимо понятие) :) Запомни, когато напиша "Много си проЗД Жужи", значи някаде си се оакал здраво :)

    Шах и мат Жужи :) Не си го осъзнал, но е така... повярвай ми :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2757 -: Януари 08, 2024, 09:15:59 am »
За друго говорех, ма ти идея си нямаш за какво, а поне един от ония двамцата знае, ма се прави на пръднал в синагога...

И пак е грешно... и точно толкова тъжно...


Горелка,
ти беше този, който писка, като девственица, да идвали други да ти помагали, а сам виждаш какво си навлече. Твоите солидарни евроминдили от форума не ти помагат, скрили се в миши дупки, изоставиха те. Те виждат накъде отиват нещата. Този свят в който ти живееш вече не съществува. Няма я нито демокрацията, нито пазарната икономика, нито финансите на САЩ ще издържат още дълго. Ще се срине из основи цялата финансова система. В бъдеще ще е богат само оня, който има реални суровини.

Тогава ще те питам аз БМВ-та и Кабриолети ли ще ядеш?

Много си зле, наистина. Не си и за съжаление. Докарал си се до това дередже от "много" акъл.
Не говориш вече за градски начин на живот, за Плейбой и т.н. Стричи ти се сакъза и по-зле ще става.
Защо не се хвалиш вече колко много си пиел и пушил?  :D
Разбра ли колко прост се показа за околните с тези твои хвалби?  :D
Разбра ли колко прост се оказа с призивите ти, че нямало нужда от образование във ВУЗ, а като четеш канала на Ходорковски и ще станеш умен?  :D

На 58-години си, но изглеждаш на 75, а акъла ти е на 10 годишен.  :D
Ти си единствения мъж, който е казвал, че не е направил една лицева опора през живота си, и се хвали с това - какъв смешник.  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2758 -: Януари 08, 2024, 10:15:17 am »
... Този свят в който ти живееш вече не съществува. Няма я нито демокрацията, нито пазарната икономика, нито финансите на САЩ ще издържат още дълго.

Съществува, и още как. И ще продължава да съществува още много десетилетия - доста повече отколкото сумарно успя да просъществува онова недоразумение, по което ти въздишаш.
Всичките ти вождове, всичките ти идоли са мъртви. Дори и оня, за който все още не искат да си признаят :)
А както вървят нещата - дори и спомена за това време ще бъде заличен. Ще бъде изтрит от историята.

Ще ми е интересно да видя колко години ще ти трябват да се преобуеш. Вече един път го видяхме - набързо си скри аватара на Вагнер когато нещата станаха нелицеприятни.

П.С. Казахстан също спира излъчването на част от руската ефирна помия на своя територия: https://www.azattyq.org/a/32759407.html
И на по-човешки език: https://www.rferl.org/a/kazakhstan-channel-one-broadcasts-stopped-tvcom/32759677.html

<a href="https://www.youtube.com/v/1cxk1Nwghiw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/1cxk1Nwghiw</a>

"Оказа се че местата, които се опразниха от западните стоки, бяха запълнени не от наши, а от китайски стоки. А китайските стоки се оказаха скъпи - примерно китайските коли са по-скъпи от западните. И по-лошото е че на китайския пазар нас никой няма да ни пусне... защото няма какво да предложим"

"При цена на нефта около $80 шистовия добив в САЩ се оказва достаъчно печеливш, за да можеш САЩ да конкурира производството на ОПЕК. САЩ при тези цени почва да превзема пазара на петрол, изтласквайки дори държави като Саудитска арабия от традиционни за нея клиенти. Не е ясно докога арабите ще търпят това само за да крепят ОПЕК и няма ли да видим в скоро време как С.Арабия ще тегли една майна на всички и ще почне да си продава нефта на цена, която да я задъжи на пазара".
« Последна редакция: Януари 08, 2024, 10:44:06 am от juliang »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2759 -: Януари 08, 2024, 12:22:34 pm »
https://www.vesti.bg/sviat/otkriha-myrtva-ruska-zhurnalistka-predpolaga-se-che-e-otrovena-6188230

Цитат
48-годишната Коновалова, главен редактор на Държавната телевизионна и радиокомпания "Кубан", беше намерена до тялото на бившия си съпруг, 52, в дом в района на Краснодар на 5 януари