Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648116 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2805 -: Януари 13, 2024, 06:56:46 pm »
САЩ и Англия отново нападнаха чужда суверенна държава - Йемен. Поразили са 60 обекта с ракети.
Как ще го оправдаят сега критиците на СВО?

Денацификация бе ЕДМ-е... :)
С малката разлика, че тук САЩ и Великобритания са пряко пострадали и ще се заземат лично, за разлика от Украйна.
А, да... там едни българи имаше по корабите които бяха отвлечени... че и цял български кораб беше отвлечен. Къде ти отиде патрЕотиазма, или тия българи не са правилните българи, тях кучета ги яли? Късай ризата, вади ръждясалата сабя и отивай да ги защитаваш...

А за видеата с евреите - вече обясних какъв е тоя тунел, ако ти е кеф да си живееш в конспирацията - изобра си е твой.

П.С. Нещо почна Кузмов да го ядеш във всеки пост. Нещо не ти издържа да си приказваш с мен ли?

П.С.С. Няма да ползвам бутона "Информирай модератор", ще го напиша тук за да го видят всички - в момента нарушаваш правилата на форума, а именно т. 9:
"9. Забранява се създаването на теми и въвеждането на постове с мнения и призиви против действащото в страната законодателство, с подбуди към престъпления, действия с фашистки, расистки или дискриминационен характер,..."

Спецаилно за расизма става въпрос...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2806 -: Януари 13, 2024, 07:03:24 pm »
Денацификация бе ЕДМ-е... :)
С малката разлика, че тук САЩ и Великобритания са пряко пострадали и ще се заземат лично, за разлика от Украйна.
А, да... там едни българи имаше по корабите които бяха отвлечени... че и цял български кораб беше отвлечен. Къде ти отиде патрЕотиазма, или тия българи не са правилните българи, тях кучета ги яли? Късай ризата, вади ръждясалата сабя и отивай да ги защитаваш...

Смятам и аз да денацифицирам форума, защото също както САЩ и Англия той е пряко пострадал от фашистки и сатинистки емеленти. В тази връзка часовете ти във форума са преброени и оправдани по същите критерии от теб. Пожелавам ти попътен вятър в оня твой форум с бетонните павета - там ги тегли, развявай по демокрация и свобода, както намериш за добре.

Денацификацията ще захочне от днес!  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2807 -: Януари 13, 2024, 07:06:10 pm »
Смятам и аз да денацифицирам форума, защото също както САЩ и Англия той е пряко пострадал от фашистки и сатинистки емеленти. В тази връзка часовете ти във форума са преброени и оправдани по същите критерии от теб. Пожелавам ти попътен вятър в оня твой форум с бетонните павета - там ги тегли, развявай по демокрация и свобода, както намериш за добре.
Денацификацията ще захочне от днес!  :)

А на бас че няма да го направиш :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2808 -: Януари 13, 2024, 08:43:30 pm »
     Жужи, отново простееш ми се струва. Нещо пак си вдигнал гребена и си се накокошинил :) По принцип паднал човек не ритам и затова не ти отговорих на писаниците ти към мен. Но за теб с удоволствие ще направя изключение :) Най-мразим човек да е тъп и нагъл, ако е само тъп... няма проблем, защото човека просто се е родил с нисък интелект и не го е развивал по време на житейския си път. Ако е само нагъл, отново не е проблем, защото поради липса на родителска грижа не са го възпитали правилно. Виждам, че ти имаш проблем и с интелекта и с възпитанието (демек тъп и нагъл) :)

     Още чакам отговор на въпросите които ти зададох (да ти ги пиша ли отново, или сам можеш да си ги намериш). Аз не съм тук за да те забавлявам, това за което съм тук съм ти го казвал в прав текст. Вместо отговор прочитам следното:

Аз само едно ще ти кажа, че нещо ми е противно да комуникирам с теб.

     Точно поради тази причина не писах повече, но сега прочетох нещо друго:

П.С. Нещо почна Кузмов да го ядеш във всеки пост. Нещо не ти издържа да си приказваш с мен ли?

     Затова имам въпрос към теб... Нещо не ти издържа да си приказваш с мен ли??? Отново се въртиш, като фурнаджийска лопата. Много бързо се сещаш, че имаш права, но напълно си забравил, че имаш и задължения. Не си ли малко нагъл... а?

А на бас че няма да го направиш :)

     По добре не се хващай, защото поради ниския ти интелект (демек щото си тъп), ще се наложи да те възпитават (демек да ти оправят наглостта). Надявам се да приемеш съвета ми и да си седнеш на задника.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2809 -: Януари 13, 2024, 09:17:56 pm »
     Още чакам отговор на въпросите които ти зададох (да ти ги пиша ли отново, или сам можеш да си ги намериш). Аз не съм тук за да те забавлявам, това за което съм тук съм ти го казвал в прав текст. Вместо отговор прочитам следното:

Последно като проверявах в НАП, не дължа нищо на никой. А за интелекта... оставяме на драгите зрители да преценяват. Моето мнение го казах.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2810 -: Януари 13, 2024, 10:26:24 pm »
     Това твойто си е пас-загадка. Не виждам как това което си написал, комуникира с това което си цитирал, особенно ми е интересно как намеси и НАП в разговора. Нооо... както сам каза драгите зрители ще преценят, а може и някой от тях да ми го обясни.

     Надявах се след като си толкова ербап да излезе добра словесна битка, но уви :( Виждам, че си в словесен нокаут и както казах паднал човек не ритам. Става ми жал, а все пак имам и съвест (надявам се знаеш значението на тая дума). Така че спирам битката... но ще продължавам да апелирам да ти прекратят перманентно достъпа до форума. Причината ще напиша по надолу.

     Вече виждам написан отговора ти "Ами то и теб трябва да забанят... ти да не си повече от другите!!!" Да... тук съм съгласен с теб и затова моля след като те забанят теб, да прекратят и моя достъп. Защо ли? Бях го написал и пак ще повторя... и двамата не допринасяме с нищо за развитието на Форума, просто го пълним с простотии. Аз поне съм го разбрал за себе си, хубаво е ако и ти го осъзнаеш. Нали сам твърдиш, че си доста ЕнтЕлЕгЕнтЕн (оставям ти възможност да напишеш отново, че не мога да пиша правилно) :)

     

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2811 -: Януари 13, 2024, 10:33:17 pm »
Късни спортни новини в 22:00:

Провокираха ме, дали си държа на думата, като истински мъж и ме призоваха, да се хвана на бас.
Спечелих баса!  :)

Не трябваше да се хващат с мчен на бас, защото и без него щях да ударжа на думата си.
Аз кажа ли нещо, то вече е станало....Жигулата ми няма задна скорост...така са я правили навремето в СССР, без задна скорост  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2812 -: Януари 14, 2024, 12:56:23 pm »
Ако мислите, че USA ще започне война за 1 свой гражданин, както е по митология - объркали сте филма...

Американски гражданин, женен за украинка - видео блогър.
Не си затваря устата и го арестуват.
Лекарството не подйствало, арестуват го 2-ри път и украинците го бастисват в затвора!
Баща му иска помощ от посолството, но за Украйна трябва да се говори или добро, или нищо (както за мъртвите).

Дори Илон Мъск се възмущава: ... на тия им дадохме 100 000 000 000 USD, а те такова да вършат с американски гражданин ...
(точният цитат трябва да го потърся, но няма проблем, ако някой нещо не вярва).

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2813 -: Януари 14, 2024, 05:19:48 pm »
И ся ко? Бан! Репресиите в ход! Чакаме реквием от цигулката!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2814 -: Януари 14, 2024, 05:27:55 pm »
И ся ко? Бан! Репресиите в ход! Чакаме реквием от цигулката!
Свиркай си, сърбай си пиенето. Ето какво ни гласите - закон против "руската пропаганда".

1. Закони тук не пишем. Но ибрикчиите пишат. Справки тук:

<a href="https://www.youtube.com/v/GdNbe1vyUOc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/GdNbe1vyUOc</a>

2. Пак спокоо! Сега малко ти ще го играеш партизанин, па той ятак... Той ще подсказва, ти ще пишеш!



3. Господарите ще са доволни. Ако не са, ще ви заместят, бъди рахат...

4 Бонус: Скоро ще вкарват в лагери. За по-лошия вариант на соц-а днес доц. д-р Сивилов

<a href="https://www.youtube.com/v/xbj9JHJ_qm0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xbj9JHJ_qm0</a>

5. Комунизъм, а?!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2815 -: Януари 14, 2024, 06:04:44 pm »
И ся ко? Бан! Репресиите в ход! Чакаме реквием от цигулката!

     Ми кво да ти кажа, ще ти отговоря на чист ингилизки :) Target destroyed mission complete. GAME OVER!!! Или по точно "Да би мирно седяло, не би чудо видяло". Не разбирам какво точно казах, но се надявам да съм го използвал точно на място :) Ако може да ми го преведеш, ще съм ти много благодарен :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2816 -: Януари 14, 2024, 07:53:34 pm »
Чудесно! Оставате си тримата и се възхищавате на собствените постове! Аз нямам адвокат, пък  Juliang не ме е цанил за негов!

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2817 -: Януари 15, 2024, 01:24:46 am »
juliang, няма да стане със сила Украйна да си връща територии, това е ясно вече. Другото е че те влязоха в ролята на антицивилизация. Западноевропейските лидери говорят едно, а от държавите им украинците ги гонят и прогонват. Последно вече не ги пускат да минат граница към европейските страни. Всякакви териториални претенции нямат смисъл, никой не иска в тази откровенна диктатура Украйна. От Европа им казват - стойте си в държавата, свалете си диктатора, няма ние да ви го сваляме. С този човек начело Украйна няма да си върне никакви територии. Има една жена от Крим която си пита кучето дали иска в Украйна и то почва да вие. Така е с всички там. Дори да беше държава която е икономически добре пак с този диктатор щяха да искат да я напуснат. Точно за там казват че властта е в състояние на безпредел, самозабравили се величия.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2818 -: Януари 15, 2024, 12:18:54 pm »
Ако не си разбрал, juliang е санкциониран, за това няма как да се включи с отговор!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #2819 -: Януари 15, 2024, 01:40:59 pm »
Тагаренко каза:
https://youtu.be/zYt247kbdcE
Така де...