Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646897 пъти)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3510 -: Юни 05, 2024, 07:33:37 am »
Жужиии, Жужи...
https://decanter.ru/beluga

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3511 -: Юни 05, 2024, 04:03:47 pm »
За Чукчата нечитатель:
Медоев Олег Казбекович Има две работещи фирми в Русия и е руски милиардер.
Мога да ти дам и телефоните на фирмите му, ако поровя повече, сигурно ще му намеря и телефона.
Анадънма!!!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3512 -: Юни 05, 2024, 05:16:37 pm »
     Ето как живее бившия президент на Усрайна. В големи мъки и лишения и постоянно мисли за доброто на страната, която управлява до скоро :) Като гледам тази картинка се чудя да се плаша ли, да се радвам ли, да плача ли, да се смея ли?!? Нека ми отговорят евроатлантиците какви чувства да изпитвам :)

  https://t.me/sanya_florida/17804

     Преди около две години един съфорумец (няма да му споменавам името да не му правя реклама) спори с мен, че малкото зелено човече (не става въпрос за извънземно) не било наркоман разбираш ли :) Тогава не можа да ме убеди, но след като видях тази снимка вече вярвам на Жужи (упс... изтървах се без да искам). Тази бяла купчинка пред вече бившия президент на Усрайна е или пудра захар, или брашно... или гипс (може да е решил да си шпаклова кабинета човеко), но в никакъв случай не е наркотично вещество :) Вие как мислите, какво е веществото според вас???

     Не се притеснявайте да отговаряте, пишете вашите хипотези относно съдържанието на купчинката БЕЛО :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3513 -: Юни 05, 2024, 07:00:10 pm »
     Ето как живее бившия президент на Усрайна. В големи мъки и лишения и постоянно мисли за доброто на страната, която управлява до скоро :) Като гледам тази картинка се чудя да се плаша ли, да се радвам ли, да плача ли, да се смея ли?!? Нека ми отговорят евроатлантиците какви чувства да изпитвам :)

  https://t.me/sanya_florida/17804

     Преди около две години един съфорумец (няма да му споменавам името да не му правя реклама) спори с мен, че малкото зелено човече (не става въпрос за извънземно) не било наркоман разбираш ли :) Тогава не можа да ме убеди, но след като видях тази снимка вече вярвам на Жужи (упс... изтървах се без да искам). Тази бяла купчинка пред вече бившия президент на Усрайна е или пудра захар, или брашно... или гипс (може да е решил да си шпаклова кабинета човеко), но в никакъв случай не е наркотично вещество :) Вие как мислите, какво е веществото според вас???

     Не се притеснявайте да отговаряте, пишете вашите хипотези относно съдържанието на купчинката БЕЛО :)

До такова дередже се докарваш като гледаш само "17 мига от пролетта" и "Утрините тук са тихи"...

Това е кадър от един бестселър, който вероятно са гледали и чукчите в Сибир. Само магьосника не е в час... :)



И така и не се научи как се вадят снимки от телеграм-а... ма за това се иска човек и малко да е грамотен :)


Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3514 -: Юни 05, 2024, 07:59:04 pm »
 juliang, в България по него време наистина не беше зле, въпреки някои обществени порядки които българите сами си ги бяхме наложили. Все пак в страната електричеството, водопровода се случиха по рано отколкото в съседни нам страни, а е много трудно да се отличиш особенно от съседите си, дори не е възможно. Не е причината в обществения строй, ето пак сме си такива - българи се карат толкова жестоко, ами няма такива хора много ако погледнеш други народи при тях не е така. В България наистина има и много добри хора, тях сигурно ги създава това нещо, тази атмосфера..отвратени от нея. Сигурно българи ще направят много добри неща за другите, но това няма да е сега.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3515 -: Юни 05, 2024, 08:25:19 pm »
Хуситите били заявили, че улучили самолетоносача... добрее... Що ли си мисля че са достоверни дори по-малко от Конашенков, де съобщава че са унищожени всичките Пейтриъти по няколко пъти... :)
Мм.
Жужи е завършил вишУ. В института на "Уйдурманенко и Натаманенко".

Ако не искаш да ходиш на фронта, да се биеш с руснаците:
в Украйна те пребиват до смърт!
Жужи И. Кехая, на амбразурата:

https://rutube.ru/video/56c788a15fee5a80148d05b78fd91aa6/
Украинский фронт - продвижение у Победы и Константиновки.
Украинцев гонят как скот на фронт

...Как стало известно RTVI, Apple отказалась выплатить «Лаборатории Касперского» вознаграждение за обнаруженные в 2023 году уязвимости в iOS, которые позволяли злоумышленниками внедрить шпионский модуль на любой iPhone. Размер вознаграждения за информацию о такого рода уязвимостях, согласно программе Apple Security Bounty, может составлять до $1 млн, однако Apple отказалась перечислить их как в адрес «Лаборатории Касперского», так и на благотворительность....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3516 -: Юни 05, 2024, 08:44:31 pm »
...Как стало известно RTVI, Apple отказалась выплатить «Лаборатории Касперского» вознаграждение за обнаруженные в 2023 году уязвимости в iOS, которые позволяли злоумышленниками внедрить шпионский модуль на любой iPhone. Размер вознаграждения за информацию о такого рода уязвимостях, согласно программе Apple Security Bounty, может составлять до $1 млн, однако Apple отказалась перечислить их как в адрес «Лаборатории Касперского», так и на благотворительность....

Да ти напомням ли че Епъл от 2022 няма търговски отношения с Московия? В блатата официално не се продават продукти на тази марка... :)

... Сигурно българи ще направят много добри неща за другите, но това няма да е сега.
Аз правя много добри неща и за държавата, и за отделните й граждани. Но за съжаление винаги се намират някакви копейки дето се присмиват над това и се опитват да ни върнат 50 и повече години назад. Не че това ще ме откаже или ще повлияе на решението ми...

П.С. Следя канала на адвоката Иля Монарх. Голям е чешит, човек може да се хили с часове като почне да се бъзика с разни банки и фирми за бързи кредити. Но има и сериозни видеа. Спецално за Витко пускам едно от тия дни - може пък да му хвърли едно око...
<a href="https://www.youtube.com/v/__A7I_DTajc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/__A7I_DTajc</a>
"А колко практично е да позлваш метрото без карти и билети, само с лицево разпознаване..." :) Мечтата на диктатора...
« Последна редакция: Юни 05, 2024, 09:14:42 pm от juliang »

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3517 -: Юни 05, 2024, 10:13:48 pm »
Това е кадър от един бестселър, който вероятно са гледали и чукчите в Сибир. Само магьосника не е в час... :)

     Браво бе Пепи... хвана ме :) Човек ти хвърля бастун и ти го лапаш до анала :) Да прав си... снимката е фейк, но това означава ли, че зеленото жуже не е наркоман? Кажи де? А относно това което съм болднал мълчиш като бит гъз. Какъв е статута на същото това кокаиново жуже в момента... а? Че не е вече президент е ясно, а какво прави начело на държавата никой не знае, значи е чист узурпатор. Ти нали ги мразиш такива, защо тогава не плюеш по него??? И сега ще замълчиш многозначително, това е сигурно :)

И така и не се научи как се вадят снимки от телеграм-а... ма за това се иска човек и малко да е грамотен :)

     Тук вече наистина ме заинтригува, шапка ти свалям :) Хайде сега ми обясни на мен простия как си извадил снимката без да си инсталирал "Телеграма" и без да имаш регистрация в него, или да си инсталирал на компютъра някакъв специализиран софтуер. Какви действия си извърщил само през браузъра за да я извадиш? След като ми го обясниш те обявявям за хакер на всички времена и си посипвам главата с пепел :) Давай обяснявай :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3518 -: Юни 05, 2024, 10:15:20 pm »
Само комунистите навремето забранявали да се напуска страната, така ли?  :)
Аз не мисля така.  :D
Тях отдавна ги няма, но в най-голямата демокрация САЩ са станали комунисти. Вижте за какво иде реч, вижте що е то демокрацията:  :)

<a href="https://www.youtube.com/v/cMdaAnzL_m0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/cMdaAnzL_m0</a>

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3519 -: Юни 05, 2024, 11:14:08 pm »
     Браво бе Пепи... хвана ме :) Човек ти хвърля бастун и ти го лапаш до анала :) Да прав си... снимката е фейк, но това означава ли, че зеленото жуже не е наркоман? Кажи де? А относно това което съм болднал мълчиш като бит гъз. Какъв е статута на същото това кокаиново жуже в момента... а? Че не е вече президент е ясно, а какво прави начело на държавата никой не знае, значи е чист узурпатор. Ти нали ги мразиш такива, защо тогава не плюеш по него??? И сега ще замълчиш многозначително, това е сигурно :)
Президента на Украйна изпълнява задълженията си до встъпване в длъжност на неговия заместник. А изобри за президент не могат да се проведат в момента, тъй като някои региони на Украйна са окупирани от некви диваци, и жителите на тези региони не могат свободно да изразят волята си. Така че избори ще има, когато на цялата територия на Украйна е възможно да се проведат такива.
Сори, жужето е виновно, да е мислило :)
А зеленото жуже не го обсъждай много какво е. Гледай го какво прави, и как бива приет по целия свят. За разлика от едно друго жуже, де има смелост да се появи само в Пекин и в Минск...
Но простено ти е де... щом доказваш че жужето е наркоман с кадри с Ал Пачино, какво чудно има че не знаеш докога е мандата на украинския президент...
А за снимката... има едно копче F12 на клавиатурата... с него се правят магии. Ама истински, като едновремешние магьосници, а не като сегашните мерлин-и... :)

Само комунистите навремето забранявали да се напуска страната, така ли?  :)
Не го мисли Скот Ритър... вече го писах. Ако толкоз е обиден и огорчен, може да се свърже с Путин и ще му дадат руски паспорт. Както получиха Депардийьо и Сегал. И тогава кат тръгне... по целия свят... Това Турция, Китай, Беларус, Таджикистан, Туркменистан, Бразилия, Южна Африка... и аре стига толкоз... :) Ще си върне картата "Виза" и ще получи карта "Мир", с която спокойно ще може да се разплаща в още по-малко държави... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3520 -: Юни 05, 2024, 11:31:13 pm »
Добре,
че украинската Конституция не се интересува от либерасти, сороспии, ибрикчии, полезни и безполезни идиоти.

Ако толкоз е обиден и огорчен, може да се свърже с Путин и ще му дадат руски паспорт... ...Ще си върне картата "Виза" и ще получи карта "Мир", с която спокойно ще може да се разплаща в още по-малко държави... :)
Това може да каже материалист до власинките на червата.

Путин го каза 1 път:
- Ние се борим със сатанинският Запад.

Превеждам за полезните и безполезните:
Борбата е за правото да си нормален... Да живееш нормално.

=================
Действующее руководство Украины «на выборы решило не ходить» — это вызывает вопросы, заявил президент России Владимир Путин.

Он напомнил: есть 103-я статья Конституции Украины, в которой прописано, что президент избирается только на пять лет. В 83-й статье сказано, что в условиях военного положения срок полномочий парламента пролонгируется, но про возможность пролонгировать срок полномочий президента «там ничего не сказано», подчеркнул Путин, отметив, что при этом во время военного положения выборы президента не проводятся.

«Обо всём можно договориться, там полнота власти, если переходит к спикеру парламент, — было бы желание подписывать договор. С кем — мы-то найдём», — добавил Путин.

Ранее президент заявил, что вопрос легитимности Зеленского требует серьёзного анализа, но известно точно, что, если выборы на Украине не проводятся в период военного положения, это не значит, что президентский срок пролонгируется.

Председатель совета движения «Другая Украина» Виктор Медведчук отмечал, что вести переговоры от имени Украины о мире с 21 мая некому.

https://russian.rt.com/ussr/news/1324385-putin-zelenskii-vybory

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3521 -: Юни 05, 2024, 11:47:02 pm »
Точно Путин да го слушам как обяснява за срока на президенстването е малко смешно, не усещаш ли? :)
Ако не харесва Зеленски - да не сяда да преговаря с него, какъв е проблема? Няма да има преговори и толкоз. Ще трябва да унищожи цялата Украйна.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3522 -: Юни 06, 2024, 04:06:18 am »
Президента на Украйна изпълнява задълженията си до встъпване в длъжност на неговия заместник. А изобри за президент не могат да се проведат в момента, тъй като някои региони на Украйна са окупирани от некви диваци, и жителите на тези региони не могат свободно да изразят волята си. Така че избори ще има, когато на цялата територия на Украйна е възможно да се проведат такива.
Сори, жужето е виновно, да е мислило :)
А зеленото жуже не го обсъждай много какво е. Гледай го какво прави, и как бива приет по целия свят. За разлика от едно друго жуже, де има смелост да се появи само в Пекин и в Минск...
Но простено ти е де... щом доказваш че жужето е наркоман с кадри с Ал Пачино, какво чудно има че не знаеш докога е мандата на украинския президент...
А за снимката... има едно копче F12 на клавиатурата... с него се правят магии. Ама истински, като едновремешние магьосници, а не като сегашните мерлин-и... :)

     А виждам, че си се изказал като специалист по конситуционно право на Усрайна... викаш разбираш от всичко, от микроелектроника, до макроикономика :) Ами Ал Пачино ми каза, че мандата на наркомана бил до 21.05.2024г. или до 21 май тая година :) След което говорителя на радата поема президентските пълномощия и насрочва дата за нови избори. Така че джуджето наркоман вече е господин никой и това си личи наистина по посрещането му по целия свят :) Така че тая простотия, дето си я написал, че ще изпълнява задълженията си до встъпване в длъжност на неговия заместник... нема нищо общо с истината :)

     А колкото до пътешествията за просия на наркомана, я си припомни първите три месеца дали "извънземното" излизаше от дупката където се беше скрил :) Всичките му изявления бяха на зелен екран, докато Ердоган не му каза, че Путин няма да го убива :) Защото на Путин не му трябва мъченик, трябва му някой който да "опере пешкира" накрая. Да има някой който да бъде съден демек, или да се застреля като Хитлер :)

     И колкото повече се бавят преговорите, толкова повече такива картинки ще има:

   https://t.me/sanya_florida/17629

     Като споменах Телеграм-а, можеш ли да ми обясниш по-подробно как се прави магията със снимките?



     Разбрах, че това не било лъжица за всяка уста, само хиперинтелигентни суперспециалисти можели да го правят.
          Много ти се моля да ми покажеш как се прави :)

     Също така може да броиш и тук ако си нямаш работа:

 

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3523 -: Юни 06, 2024, 08:24:24 am »
Еййй! Мери-линчо не е спал добре тази нощ!  Айде пусни още някой фейк за простолюдието!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3524 -: Юни 06, 2024, 08:58:09 am »

Това може да каже материалист до власинките на червата.


И то какъв?
Върховното му достижение в живота в материален смисъл са два стари западни дарака - БМВ и Пежо-консервена кутия, и двата в пъти по-големи боклуци от моята Жигула, която не се разваля никога.

Голям парадокс има в тоя форум:

Най-големите "капиталисти" са хора, които почти нищо не са постигнали в живота - ни образование, ни капитал, всичко са им осигурили родителите /най-вече жилище/ и те тръгнали да дават акъл как се правят пари  и икономика, работят по фабриките в тинята и саждите  :), като овщаци и пазачи в гората на ВЕЦ-ове.  :D

Няма лошо кой какво работи, не съм против коя да е работа, щом се прилага честен труд, но е някак смешно мишка, която няма 2 лв. в джоба си, да се прави на демократ и капиталист, дори като ходи на почивка в Гърция си носи една касетка домати в багажника на кабриото и си купува храна от Лидал.  :)
Обикновено такива хора по света имат леви идеи.  :)

Смешно е таваришЧи, смешни сте.  :D
Но добре че ви има, че иначе скучно без вас. :D
За никакъв чеп не стават, само за шутове.  :D