Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646268 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3915 -: Август 04, 2024, 11:53:55 am »
Е това е! Простичък, как да разбере? Приех го подигравателно! Отговорих подигравателно! То си трее акъл!
Слава на Украйна! Последна спирка на бог путин!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3916 -: Август 05, 2024, 11:07:17 am »
Слава на Бог Пуин, приятели!   :)

Ето в това превръща градовете твоя бог...
<a href="https://www.youtube.com/v/eXfXMjEpaH0" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/eXfXMjEpaH0</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3917 -: Август 05, 2024, 11:12:14 am »
Ето в това превръща градовете твоя бог...


Нормално.......

Понеже си атеист и не си чел Библията, добре е да се запознаеш с подобен случай в Содом и Гомор.

Мога да ти дам пример и от твоя бог - САЩ. Вземи съседна Югославия, като се ограничавам съвсем стеснително, щото иначе списъка е много голям.

Бог Путин ще освободи руското население от евроатлантическия фашистки терор - 8 г. обстрел на мирни граждани с артилерия, изнасилвания, убийства, палене на живи хора в т.ч. и българи.

Няма друг начин със справяне с чумата - само с огън.
Ти гледай тук да не пламне тая чумава епидемия.


И още един пример от българската история, как Руския Бог си е служил с огън и жупел:
Не българските хайдути и опълченци са освободили България, руските войници с помощта на първите, но без тяхна помощ е било мисия невъзможна:

За тази "жестокост" на Русия Бог ли се оплакваш, соросоидино?


« Последна редакция: Август 05, 2024, 11:53:38 am от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3918 -: Август 05, 2024, 12:44:29 pm »
... Мога да ти дам пример и от твоя бог - САЩ. Вземи съседна Югославия, като се ограничавам съвсем стеснително, щото иначе списъка е много голям.
През 1995 година заминах на едно от първите си обучения в Германия. Точно през територията на бивша Югославия. По това време ти си рисувал ченгелчета и кръгчета в тетрадката за първи клас, така че а да не ми обясняваш какво е било в Югославия по това време. Защото аз съм го видял с очите си.

... 8 г. обстрел на мирни граждани с артилерия, изнасилвания, убийства, палене на живи хора в т.ч. и българи.

Чакам снимки и видеа на такива разрушени градове ПРЕДИ Гиркин и компания да се довлекат в Донбас и нещата да загрубеят.

За тази "жестокост" на Русия Бог ли се оплакваш, соросоидино?



Докато черпиш знанията си от такива пропагандни плакати, ще ставаш за смях.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3919 -: Август 05, 2024, 01:47:35 pm »
https://fakti.bg/bulgaria/496920-31-uli-1877-g-boinoto-krashtenie-na-opalchenieto-ni
Жужи, какво ще кажаш за по-горното?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3920 -: Август 05, 2024, 02:06:39 pm »
https://fakti.bg/bulgaria/496920-31-uli-1877-g-boinoto-krashtenie-na-opalchenieto-ni
Жужи, какво ще кажаш за по-горното?
Ще кажа че за 150 години човечеството не е мръднало и на йота. Че сега ватнишката армия изгаря Харков и Часов Яр точно както Сюлейман паша - Стара Загора... Че разните чеченски тиктокери не се различават с нищо от тогавашния башибозук - дошли някъде от степите в Азия.
И че Украйна в момента не очаква някакви хвърковати чети да дойдат да й помогнат.

Как ти се вижда тази аналогия? :)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3921 -: Август 05, 2024, 04:23:39 pm »
Коце, каквото и да напишеш, няма как да пълниш вeче "пълна чаша". Особено тази на "Жужи"  ;) .
Човека вижда(разбира) само и единствено това, което отговаря/пасва на неговото възприятие за света.
Проблема е и, че няма как самия той да осъзнае това, просто не е в състояние. 
На практика "мрежата" е пълна с "доказателства" за всяка гледна точка, особено такива предназначени за "правилно мислещите" .
Например: Вижда с "огромни очи" ужасите на войната в Украйна, но нищо на света не може да го накара да "види" ужасите в които Русия няма отношение. Статии, като тази https://baricada.org/2021/03/30/lybia-nato-disaster/ или тази https://www.vesti.bg/sviat/grazhdanskata-zashtita-na-gaza-izraelski-udar-po-dve-uchilishta-e-ubil-25-dushi-6205370, или каквато и да било информация засягаща безумието подкрепяно/финансирано от империалистичния и безкрайно лицемерен "запад" е абсолютно табу за него. 


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3922 -: Август 05, 2024, 04:54:09 pm »
Добре е да уточним кои са правилно мислещите! Защото, неправилно мислещите няма защо да се хабят да мислят! Просто приемат правилната гледна точка! И точка!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3923 -: Август 05, 2024, 06:47:39 pm »
... Особено тази на "Жужи"  ;) .
Не очаквах това и от администратора на форума. наистина съм разочарован.

Човека вижда(разбира) само и единствено това, което отговаря/пасва на неговото възприятие за света.
Проблема е и, че няма как самия той да осъзнае това, просто не е в състояние. 
Осъзнавам го. Въприемам го. Но се опитвам да докарам нещата в тоя форум до някакъв баланс. Ако и аз почна да плюя САЩ и да танцувам казачок какъв диалог ще се води? :)
Нееднократно съм казвал че не одобрявам хвърлянето на атомни бомби над Япония. Не съм напълно съгласен и с някои неща които са вършили САЩ в последния 1 век - Виетнам, Либия, Югославия и т.н.

Например: Вижда с "огромни очи" ужасите на войната в Украйна, но нищо на света не може да го накара да "види" ужасите в които Русия няма отношение. Статии, като тази https://baricada.org/2021/03/30/lybia-nato-disaster/ или тази https://www.vesti.bg/sviat/grazhdanskata-zashtita-na-gaza-izraelski-udar-po-dve-uchilishta-e-ubil-25-dushi-6205370, или каквато и да било информация засягаща безумието подкрепяно/финансирано от империалистичния и безкрайно лицемерен "запад" е абсолютно табу за него.
Виждам и това. Но да си ме видял да скандирам "Слава на бог Натаняху"? Да си видял някой освен мен да пита чий го търсят Вагнер в Мали? Или това е с частни пари финансирано и властите в Москва понятие си нямат какво се случва?
Да ми напомниш кога Украйна е влезнала на територията на Русия и е отвлякла 1 000 заложника и е убила още една камара хора? Да си представяш случайно какво щеше да се случи ако това беше станало? Дали щеше да има помощ от САЩ в това начинание?
И да ме светнеш как точно ония де живеят в ивицата Газа се сдобоват с ракети? Та те нямат вода за пиене, зависят от съседните държави за прехраната си - как се въоръжават, къде са им заводите където произвеждат боеприпасите и ракетите си? Или САЩ им ги доставят пак?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3924 -: Август 05, 2024, 07:04:55 pm »
Добре е да уточним кои са правилно мислещите! Защото, неправилно мислещите няма защо да се хабят да мислят! Просто приемат правилната гледна точка! И точка!




Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3925 -: Август 05, 2024, 09:48:00 pm »
https://epicenter.bg/article/Novi-aresti-v--quot-otbora-quot--na-Shoygu---dvama-sa-obvineni-v-krupni-krazhbi/357930/7/97

Цитат
Руският Следствен комитет съобщи, че Вячеслав Ахмедов, ръководител на парк "Патриот", е бил арестуван за измама. Заедно с Ахмедов е задържан и генерал-майор Владимир Шестеров, зам.-началник на отдела за иновации на МО.
Комитетът заяви, че двамата мъже са заподозрени в присвояване на държавни средства, предназначени за парк "Патриот" - гигантски военен изложбен и конгресен център западно от Москва.

Убавец мамин (десния имам предвид :) ):

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3926 -: Август 05, 2024, 10:05:14 pm »



1. Ти като 6-так не трябваше ли да претворяваш това в дела?!
Сега к'во, срамуваме ли се, или се гордеем?
Ако се гордеем, сме ненадминати лицемери.
Ако се срамуваме, но го постваме, сме ненадминати дебили!

2. САЩ плати 1.6 трилиона долара за летяща щайга – F-35 се превърна в най-голямата самолетна грешка в историята
https://chr.bg/istorii/tehno/sasht-plati-1-6-triliona-dolara-za-letyashta-shtajga-f-35-se-prevarna-v-naj-golyamata-samoletna-greshka-v-istoriyata/

Упс, днес мисля вече са над 2 000 000 000 000 USD. Завършек на статията:
...но един летателен час на F-15EX коства на данъкоплатците около 20 000 долара, докато полетът на F-35 ще струва около 44 000 долара. Оригиналната предлагана цена на Lockheed е била 19 000 долара.

3. Отново лицемерие. И не един лицемер и помагач са за затвор. Апропо, в най-голямата икономика на света такива ги разстрелват на стадиона. Публично. За много по-малко. И не само там...

4. Няма ли кой да забани допотпоният компютър на това недоразумение?!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3927 -: Август 05, 2024, 10:30:33 pm »
1. Ти като 6-так не трябваше ли да претворяваш това в дела?!
Претворявах, претворявах... и ето какво отношение получавам. За к'во ги ручах жабетата, кажи ми? :)

2. САЩ плати 1.6 трилиона долара за летяща щайга – F-35 се превърна в най-голямата самолетна грешка в историята
пАрЕ кат шума, к'во се притесняваш - кат свършат ще напечатат още.

... Апропо, в най-голямата икономика на света такива ги разстрелват на стадиона. Публично. За много по-малко. И не само там...
"... и чтоб'ь страна цвела построже..."... знам ви мечтите на вас с ЕДМ-а ... да отворим Белене и всички инакомислещи да трошат камъни там... ясно е на всички...

4. Няма ли кой да забани допотпоният компютър на това недоразумение?!
Нет человека - нет проблема... типично. Обаче... "Сеня, про зайцев - ето не актуально!" :)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 627
  • специалист, не носи на пиене
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3928 -: Август 06, 2024, 12:08:03 am »
Цитат
Добре е да уточним кои са правилно мислещите!

Кузмов, няма нищо за уточняване. Думата "правилно" не случайно съм я поставил в кавички. Изглежда нищо от това което съм написал, като коментар не е ясно или по скоро се тълкува отново едностранно.

Юлиане, само едно ще кажа и повече няма да взимам отношение по тези теми. Същите хора, които стоят зад лозунгите, с които се аргументираш, сега са най-големите защитници на така наречените "евроатлантически ценности". Същите, които желаят затвори за инакомислещите и т.н. да не влизам в подробности. Аз не виждам разлика между "преди" и "сега". И що се отнася за "сега" - това https://www.youtube.com/watch?v=E9B7kEdI2v0 лично мен ме плаши, за теб явно е супер.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #3929 -: Август 06, 2024, 09:30:21 am »
Още 2 копейки по темата:

- Ако мъж едно време пребиваше жена, влиза в затвора. Сега му дават олимпийски медал.
- Това, което става е Сатанизъм.
- Защото става дума само за сексуалност. Като дискриминация.
- Никой не казва, че: ела - е дискриминация на сакатите.
- Никой не казва, че: чуй - е дискриминация на глухите.
- Никой не казва, че: гледай - е дискриминация на слепите.
- И с тоя сатанизъм нашите Матросовци (да не се правят, че нямат нищо общо с комунизма) са ОК !!