Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646880 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4095 -: Август 21, 2024, 02:10:53 pm »
 EDM electronics, аз пък знам истински случай едно момче спасява един човек от една кола излетяла от пътя и паднала в един язовир. Момчето много добър плувец. Този човек се оказа че имал доста голям бизнес и му подари голяма къща, обзаведена напълно, взе го на работа във фирмата си дядото, той в нея в офисите живее. Има една дъщеря, която живее в Европа и омъжена за някакъв българин там, работели в някакъв университет и от бизнеса на дядото въобще не се интересували. Та дядото прибра това момче, той има семейство и три деца, не бяха бедни..работи в строителството, апартамент в града с ипотека която им гълта повече от половината пари всеки месец по едно време стана така. Десетки милиони им остави, половината фирма и другата половина на дъщеря му, ако нещо стане да не изпаднат финансово.
 Ти явно само със сатанисти си се срещал, да ти открадне плажния чадър за 20лв.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4096 -: Август 21, 2024, 02:21:05 pm »
Ти явно само със сатанисти си се срещал, да ти открадне плажния чадър за 20лв.

Впрочем тоя дето ми взе чадъра беше с много скъпа лодка, поне по оценка на око около 40-50 хил. лв., само двигателя прави 20 хилки и носеше слънчеви очила, раздаваше го софиенец  ;)  :D, а и не беше от местните, не бях го виждал друг път, явно беше дошъл за пръв и последен и е решил да избие 5 л бензин с моя драглив чадър.  :D
Убеден съм, през гъза му е излязла постъпката, пръчките на чадъра са му заседнали, като рибена кост в гърлото  :D, но той сам си избра тази съдба ......се пее в една българска песен.  ;)

Ами явно е така, постоянно на пътя ми застават сатанисти и евроатлантици.  :)
Мога да разкажа поне още 100 случая за последните 10 г. за хора, на които съм помагал и винаги отношението е било едно и също - НЕБЛАГОДАРНИЦИ.

То и във форума е така - само сатанисти, фашисти и евроатлантици ми опонират, безбожници и богохулници, неблагодарници....  :)

Такава ми е съдбата...клетатат.....  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4097 -: Август 21, 2024, 02:57:35 pm »
https://rutube.ru/video/297dc84a3b71135ec6b58d94b5f569ba/?t=3386&r=plwd

Времето нагласено, само си пускате звука...
Кого убиват и какъв цирк го играят укро-нацистите.

Слава кокаине! Дебилом слава!

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4098 -: Август 21, 2024, 03:00:57 pm »
 И за Усрайна има вина Русия, защото те много отдавна имат кирливи, миризливи претенции украинците че руснаците са длъжни да им дават защото през ВСВ били победили Хитлер. Това е лъжа, те канят Хитлер да нападне СССР за да вземели властта и тогава щели те да управляват и германците да се къпят в суровини. На фронта шефа на военното им разузнаване имал брат който бил загинал и бил точно от тези украинци поканвачите. И пишел книга за това нещо за да се знае, но един човек го разубедил че ако има такава книга и се вменява вина на обикновенните украинци ще е вечно война и тя няма да свърши. Този казал - аз тогава тази книга ще взема да я изгоря и го направил. Та на тях им е простено че разпалзват война в която загиват милиони обикновенни хора.
 Русия след 89 - та въобще не е трябвало да допуска това възпитание давано на хората в Украйна от техните управляващи, то е било антируско и са им внушавали че украинеца е голяма работа, най великата нация на тая Планета. Като ги гледате какви бели мангали са минава ли ви през акъла че има някаква велика нация там.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4099 -: Август 21, 2024, 03:47:46 pm »
Озадачен съм от доста време със следното:
Защо вече соросоидния форумен елемент престана с мантрата за комунисти и комунизъм?
Да ви кажа, изпитвам идеологическа критическа носталгия.  :)

Що за тиквеник трябва да си, никъде, да никъде по света по политическите дискусии и най-вече в западните държави не се споменава за възстановяване на съветския комунизъм, тук соросоидната мишка  :) си служеше с основния аргумент - комунист.  :)

От доста време обаче позабрави старата си риторика, защо?  :)

Като гледам коментарите и настроенията във форума излиза, че всички освен 2-ма и 1-ин пасивен, който наблюдава форума зад пердето - пансионер на гаубица  ;), са КОМУНИСТИ!  :D

Най-големия комунист съм бил аз.  :)
Ами като се има предвид начинът ми на живот - да, той много прилича на комунизъм. "На всекиму според възможностите, за всекиму според потребностите". Аз имам потребност да чеша пъпа, докато други имат възможност и ходят с оловните обувки - кой както я нареди.  :)

Пенсионера и той голям капиталист го раздаваше, всеки който му се виждаше проруски настроен наричаше комунист - един български генерал примерно, а той самия също бивш военен, предполагам фатмак  ;), се има за капиталист представете си на държавна заплата и понеже мрази руснаците, а обичал Мерцедесите, самозабравил се - взел пенсия като оператор на руска гаубица, тая гаубица му осигурила препитанието пожизнено, не немския Мерцедес. И понеже му го рекнах фочите, няма очи да застане и да се защити сега от моите основателни нападки.

Ела и си защити пенсията - пенсионере. Не се крий зад пердето, знаем кой си.
Като си говорил глупости, поеми отговорност.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4100 -: Август 21, 2024, 07:13:30 pm »
С какво е ценен този спамър тук, да бъде търпян?!

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4101 -: Август 21, 2024, 08:19:17 pm »
EDM electronics, звучи невероятно  :) На мен ми се е случвало на пътя са спирали и са ми помагали, първата кола която мина спряха хората, съвсем нормални хора. Аз съм спирал и съм ходил да търся инструмент да развием нещо на закъсала кола и намерих хора които ми дадоха в заем, после го върнахме и пак от първи път. Българите не са такива хора. Звучи невероятно.
 Повреждал ми се е мотоциклет, почти нов при това не беше моя..питам в първата къща може ли да го оставя и като си взема инструменти ще дойда да го поправя и да си го взема. Човека ме чакаше на автобуса да ме посрещне да носим инструментите, после цял ден го правих до вечерта го сглобих, на обяд ме храниха и радваха се хората че ми помагат, станахме приятели..Българи..не мангали.. Какви са тези работи ?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4102 -: Август 21, 2024, 09:35:44 pm »
Сигурен съм интуитивно: :)

Колкото и Горелката да се пъне тук, как прехвалената 2-ра армия в света ставала за смях, как укрите ги дънели, той безпогрешно вътрешно е убеден в предизвестения край - разгром на украинския фашистки режим и поредната попеда на Русия. А Курск не е някаква проспана от некадърници ситуация, а умишлено планирана ситуация в която украинците са вкарани в капан. И ако се следи развитието на целия фронт на СВО, това се разбира много добре - тотален разгром на хора и техника, месомелачката вече бачка на 6-та скорост.  :D

От как се появи СВО и назря алтернатива в геополитиката, мантрата - КОМУНИСТ, КОМУНИЗЪМ замря.  :D
Честно, мъчно ми е за тези времена.  :)
Тези тъпотии, тай пропаганда, тая дъвка за тъпунгери много ме кефеше.
То няма дори една молекула индикация, че в Русия ще се връща соца.
Напротив, имаме постоянни сигнали от пропадналия морално, религиозно, ценностно и иконовически вече запад, че там авторите на джендар идеологията са подготвили за тоя запад премахване на частната собственост, безусловния базов доход, хбераките, червеите,  задължителната ваксинация с бустериране  :), задължителна смяна на пола, лишаване на хората от лични автомобили - всички ще са обществени  :D, няма да има кабрио и БМВ-та  ;) - въобще буржуазен комунизъм.  :D

Ще се живее адски нездравословно и на 40-45 айде у трапа, заравят се с лопатата незнайно от кой пол си и дали си бил с акъла си.  :D

Да го видим тогава valex с неговите Мерцедеси и виновните му руски комунисти.  :)
Ще обръща палачинката, но как ще го стори - то срамно. Вчера говорил едно, днес обратно. Също като Горелката навремето.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4103 -: Август 21, 2024, 10:04:43 pm »
Колкото и Горелката да се пъне тук, как прехвалената 2-ра армия в света ставала за смях, как укрите ги дънели, той безпогрешно вътрешно е убеден в предизвестения край - разгром на украинския фашистки режим и поредната попеда на Русия.
Ти изглежда не схващаш голямата картинка. Дори и Украйна да престане да съществува, Русия вече никога няма да е това което беше. Ще е отритната от цивилизованото общество като Северна Корея и Иран. Вече има първите резултати - на Русия й беше забранено да се състезава на Олимпийските игри. В съвременната история на игрите само 13 държави не са били допускани до участие (срамота, и ние сме в този списък).
Русия дори и да победи, ще си остане една изостанала държава, която ще си контактува само с държави на нейното ниво - Иран, Северна Корея, Нигер, Мали, Куба... Нормалните цивилизовани държави няма да настъпват тази мотика за пореден път поне в продъжение на век.

От как се появи СВО и назря алтернатива в геополитиката, мантрата - КОМУНИСТ, КОМУНИЗЪМ замря.  :D
Аз каквото съм имал да го кажа съм го казал. Като евентуално си променя мнението - ще уведомя аудиторията. Не съм човек, дето всеки ден декламира едни и същи мантри - имам уважение към участниците в дискусията.

Тези тъпотии, тай пропаганда, тая дъвка за тъпунгери много ме кефеше.
Мога да кажа, че аз все още не съм лишен от това удоволствие - благодарение на теб :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4104 -: Август 21, 2024, 10:52:55 pm »
Ти изглежда не схващаш голямата картинка. Дори и Украйна да престане да съществува, Русия вече никога няма да е това което беше. Ще е отритната от цивилизованото общество като Северна Корея и Иран.

Не ме учудва алогичното ти мислене и заемане закономерно на грешната позиция, на губещата страна, не ти е ясно въобще какво се случва в света. Тъпоъгълник си бил и тъпоъгълник ще си останеш.  :) Таким был, таким и остался.  ;)

Той става многополярен и това не са руски открития.
Прочети книгата "Залезът на Запада" от немеца Осволд Шпенглер, писана още 1922 г.
Кое наричаш "цивилизован" свят? - тия западни изроди ли, тия плашила, тия откачалки, тия на андидетресанти и наркотици... Само до няколко години емигрантите щи ги довършат - ще унищожат всичко там.

"И не магарето ще каже какво сено ще яде, стопанинът му ще каже" - знаеш ли я тази поговорка?
Как ще изолираш Русия, като без нея цяла Европа ще умре икономически - та тя само за 2 г. загуби трилиони от руските ограничения. Русия е непреодолим суровинен фактор за цялата световна икономика и то в 21 век, когато гладът за суровини ще е катастрофален. Ще ти продават вода от Байкал за 10 $/л  :D

Китайците ще им завземат всичко икономическо на целия осран запад, ще им останат само едни услуги. То няма вече западни стоки, има само една педерастия. Всичко западно е произведено в Китай. Скоро и цялата автомобилна промишленост ще стане китайска. Всички западни фирми за коли ще фалират - тази участ ги чака.

Не "цивилизования запад" ще дискриминира Русия, тя ще ги детерминира. А съвсем скоро и военно.
Трябва първо да се даде урок и то с юмрук. Първо бий, после идва уважението. Тези педерастийски мантри за цивилизационен свят ги разправяй на такива, като Неблагодарник Кузмов:)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4105 -: Август 22, 2024, 05:31:06 am »
Като гледаш точно така става, ами не става и нещо друго има. Китай продава за долари, значи е васал на САЩ. Руснаците нали внасят китайски автомобили ? Откриват че е по добре сами да си ги правят - по евтини не са, и самите китайски фирми от тях търсят да им помогнат да оправят качеството си.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4106 -: Август 22, 2024, 06:34:57 am »
Боже, какви умозаключения, та чак и от 1922 г.!Значи, запада залязва, изтока изгрява! И това повече от 100 години продължава! Ако продължи още 100, ко ш прайм? О да няма да ни има поне да видим! Е оти да се косим като че ми мине, възкликнал софиЕнеца?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4107 -: Август 22, 2024, 08:40:17 am »
Неблагодарник Кузмов,
правиш опит да кажеш нещо, иска ти се да си оригинален, но честно не ти се получава. Накрая излиза някаква тъпотия.  :)

Не ти ли прави впечатление, не си ли си задавал въпроса, защо твоя Батко Джул преди е бил член на БКП и за капак е работил в ДС и после изведнъж обърнал посоката на 180 гр?  :D
Ами това обяснява много неща за конкретната личност.  :)


"Човек, който ежедневно употребява алкохол, често не е нито щастлив, нито здрав, а причините за редовната консумация обикновено са свързани с опити за справяне с вътрешни или външни проблеми, които само се усложняват с времето"  - AI-цитат

Реших да попитам изкуствения интелект за неща, които знам, но с цел да получа обобщено публично мнение по въпроса, защото той е обучаван от човешкия опит и ето резултата:  :)

Въпроси

Щастлив ли е човек, който ежедневно употребява алкохол?
Здрав ли е такъв човек?
Защо пие редовно алкохол, каква е най-вероятната причина?

Отговори
Здраве
Ежедневната консумация на алкохол може да има разрушителни последици за здравето:

Чернодробни заболявания: Алкохолът е основна причина за развитието на чернодробна цироза и мастен черен дроб.
Сърдечни проблеми: Редовната консумация може да увеличи риска от хипертония, сърдечна недостатъчност и инсулт.
Психично здраве: Алкохолът може да задълбочи симптомите на депресия и тревожност, което води до цикъл на самонараняване и злоупотреба.
Зависимост: Редовното пиене може да доведе до алкохолна зависимост, която изисква професионално лечение.
Причини за редовна употреба на алкохол
Има няколко вероятни причини, поради които човек може да пие редовно:

Самолечение: Много хора използват алкохола като начин за справяне със стреса, тревожността или депресията. Алкохолът временно намалява симптомите на тези състояния, но в дългосрочен план ги влошава.
Социален натиск: В някои култури или социални кръгове редовното пиене е норма, което кара индивидите да го възприемат като част от ежедневието си.
Навик: С времето ежедневната консумация на алкохол може да се превърне в навик, който е трудно да бъде прекъснат.
Щастие
Докато някои хора може да чувстват краткотрайно удоволствие или облекчение от пиенето, дългосрочните последици често включват чувство на вина, срам и неудовлетвореност, което може да доведе до влошаване на цялостното им психическо състояние и щастие.

В обобщение, човек, който ежедневно употребява алкохол, често не е нито щастлив, нито здрав, а причините за редовната консумация обикновено са свързани с опити за справяне с вътрешни или външни проблеми, които само се усложняват с времето.







Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4108 -: Август 22, 2024, 10:38:49 am »
Понеже заради елементи някои заключиха темата:
Това трябва да ни радва... (само 2-ма не ги радваше), поствам тук.

Путин възроди проекта СССР, само, че в много по-голям мащаб!
Обяснено тук:

<a href="https://www.youtube.com/v/FQbNBaLUCoA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/FQbNBaLUCoA</a>

«Мы примем нормальных людей!» – Путин позвал в Россию тех, у кого здоровые ценности

П.п. Не е новина, просто трактовката е нова...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4109 -: Август 22, 2024, 11:53:34 am »
... защо твоя Батко Джул преди е бил член на БКП...
Не е вярно.

Човек, който ежедневно употребява алкохол...
Не се отнася за мен.

Ежедневната консумация на алкохол може да има разрушителни последици за здравето:
Зависи от количеството алкохол което поемаш. Може да няма никакви последици, а може да има и положителни такива. 50 грама алкохол могат да заместят немалко от хапчетата, които много хора гълтат по повод и без, като при това алкохола е с много по-малко вредни последици от примерно обикновения аспирин.

Отговори
Здраве
Ежедневната консумация на алкохол може да има разрушителни последици за здравето:

Чернодробни заболявания: Алкохолът е основна причина за развитието на чернодробна цироза и мастен черен дроб.
Сърдечни проблеми: Редовната консумация може да увеличи риска от хипертония, сърдечна недостатъчност и инсулт.
Психично здраве: Алкохолът може да задълбочи симптомите на депресия и тревожност, което води до цикъл на самонараняване и злоупотреба.
Зависимост: Редовното пиене може да доведе до алкохолна зависимост, която изисква професионално лечение.
И тая лекция ми я изнася човек, де не пие... аман от теоретици (народа на такива хора казва "дървени философи").

... Много хора използват алкохола като начин за справяне със стреса, тревожността или депресията. Алкохолът временно намалява симптомите на тези състояния, но в дългосрочен план ги влошава.
Точно както другите лекарства за такива състояния.

... Докато някои хора може да чувстват краткотрайно удоволствие или облекчение от пиенето, дългосрочните последици често включват чувство на вина, срам и неудовлетвореност, което може да доведе до влошаване на цялостното им психическо състояние и щастие.
Чувството за неудовлетвореност може да присъства и без редовната употреба на алкохол и ти си идеалния пример за това :)

В обобщение, човек, който ежедневно употребява алкохол, често не е нито щастлив, нито здрав, а причините за редовната консумация обикновено са свързани с опити за справяне с вътрешни или външни проблеми, които само се усложняват с времето.

Ти си идеалния пример за това, че алкохола не винаги е причината за изброените симптоми... :)


И тъй като аз очевадно имам повече контакти с хора които употебяват алкохол, мога да кажа че имам по-реален поглед върху поведението на такива индивиди. Бих споделил, че симптомите при хора, злоупотребяващи с тази субстанция включват ежедневно повтаряне на едни и същи случки и истории пред една и съща компания на масата - просто защото пиянката не си спомня че я е разказвал. Историите обикновено са скучни за слушателите, но за пиянката по известни само на него причини са изключително важни за споделяне. А често това се случва и заради това, че пиянката няма социален живот, той е изолиран от обществото и просто няма какво да споделя със събутилниците си, затова всяка вечер разказва едно и също...
Другия симптом е "синдрома на Батман" - аз съм великия и непобедимия, вие всички сте кал под ноктите ми. Не вижда че се е опикал в гащите, но обяснява на другите как вратовръзката им не е вързана правилно.

И съвсем правилно отбелязваш, че тези симптоми с времето само се задълбочават. Мисля че няма смисъл да обяснявам на аудиторията у кого се наблюдава това равноускорително движение като на коня към рЯката... :)