Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646700 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4155 -: Август 26, 2024, 11:39:04 am »
VITAN, 15 хиляди ракети, все ще ги свършат някога...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4156 -: Август 26, 2024, 01:44:53 pm »
Горелката е изключително заблуден, но не случайно, а болестно състояние, което е придобил от западната пропаганда.

Той се опитва да налага западната заблуда и у форума, но за нещастие попадна на мен.
Той разправяше какви "високотехнологични" западни заводи строели, как правили винкелчета и железца за "световно известната" марка Икея и как това го нямало по времето на Бай Тодор.

Той иска да наложи мнението, че едни прости винкелчета - крака за маси и арматура за мебели са по-високотехнологични от заводите за металорежещи машини в миналото.

Аз му разправям, че навремето в АПК-Ленин-Сливен по селата в стопанските дворове имаше цехове в които навиваха, балансираха и правеха двигатели Фанук към завод Победа-Сливен. Той обаче нали е мръсен инат - вика не е вярно.

Мой роднина беше шеф на такъв цех. Да дойде при мен, да ги запозная, поне и той е същия соросоид кът него и съм му драснал чертата от години. Аз не мога да си позволя да общувам с хора, като Горелката , освен по принуда. С такива просто няма какво да си кажа. Рано или късно ще се хванем за гушите.

По повод нападението на Русия върху България, също като в Украйна:

На Русия не и трябват територии, защото и без това нейните са й твърде големи за охрана.
Русия единствено може да нападне България, ако се появи прецедента в ЛНР и ДНР.
Примерно София започне да обстрелва Сливен, защото тука родовете са хайдутски и партизански.
Нали така САЩ нападна Югославия.

Иначе по повод настроенията и как valex би брал големи ядове с мен при един конфликт с Русия:
Скоро попитах един офицер от Пловдив по повод американската военна база:
- как се отнасят американците към вас? - като с васали. Не са груби, но от контекста на общуване се разбира, че те диктуват музиката и оркестъра, ние сме просто един обслужващ персонал.

- А какви са настроенията на войската, те натовски настроени ли са, като valex, или русофилски? - сам си прави изводите какви са им настроенията: на 6-ти май имаме празник и в ресторанта се пяха руски революционни песни от обслужващата американците българска войска.

Та отсега ви го казвам:
Ако в България пламне подобен конфликт, аз няма да си поплювам. Аз за американците няма да се бия и този който ми издаде подобна заповед, ако не го изям жив със зъби, ще го респектирам с оръжие.

Мисля е станала ясна позицията ми и то имайте предвид, че тя не е само моя, сондирал съм мнение на маса народ, който е солидарен с мен. Буквално ви говоря за военен преврат при едно такова ва-банк развитие на нещата. Така че сами решавайте.

По-добре бъдете по-умерени с изказванията, защото могат да ви струват скъпо при определени условия. По-снишено, по-скромно, не се прави на големия военен, не се прави на много боеспособен, ще ти се стричи сакъза в даден момент.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4157 -: Август 26, 2024, 02:22:58 pm »
EDM electronics, само българи могат да гарантират сигурноста на България, никакви чужденци не могат.  Тези бази не ти гарантират сигурност, те гарантират несигурност и само могат да те набутат във война. Никой няма да питат ако почнат да изстрелват неща по военни обекти от друга страна, а тя ще отговори и ударите ще са по наша територия. Не мога да разбера как може толкова да им е чуждо мисленето на добре възпитаните хора, заслужават си боя. Виж днес като ги подпукаха леко по масирано как млъкнаха като задници. Утре руснаците ще са наясно че могат да удрят техни бази при това много успешно, те не са онези с налъмите и ръждясалите калашници, там е фрашкано с оръжие и не са решили не са ги подпукали. Резултата какъв ще е  ? - Медийно мълчание, ботовете ще бъгнат щото на тях това им е силата. Продали им руснаците технологията на СУРА, защото онези са ги увещавали че им трябва да борят ураганите. Бъди сигурен че те знаят как да я спрат.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4158 -: Август 26, 2024, 02:54:16 pm »
Аз му разправям, че навремето в АПК-Ленин-Сливен по селата в стопанските дворове имаше цехове в които навиваха, балансираха и правеха двигатели Фанук към завод Победа-Сливен. Той обаче нали е мръсен инат - вика не е вярно.
Изключително високотехнолгично производство - да навиваш ел.двигатели. И пак повтарям - това се е случвало когато ти си ходел прав под масата, така че айде да не ми го обясняваш с тон, като че ли сам лично си го виждал. Попаднала му някаква брошура писана от партийния секретар на завода, и той веднага я приема за чистата истина...
Поне пусни едно търсене в Гугъла и виж как е изглеждал тоя завод, и го сравни със снимките които аз ти пускам. Снимки, правено лично от мен, на реални обекти, а не приказки на партийни функционери.
И погледни портфолиото на поне една компания в БГ - така просто, с образователна цел: https://xn--80ab3bif.bg/business/company/%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%81-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%B5%D0%BE%D0%BE%D0%B4

Или тази: https://xn--80ab3bif.bg/business/company/%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B5%D0%BE%D0%BE%D0%B4

За намотаване на жици на мотори ще ми говори...

Е ти реални снимка да видиш от какви форми за печене ядеш хляб и закуски - няма нищо общо с рекламите на щандовете:

Досещаш се кой е обекта, нали? :)

На Русия не и трябват територии, защото и без това нейните са й твърде големи за охрана.
Русия единствено може да нападне България, ако се появи прецедента в ЛНР и ДНР.
Примерно София започне да обстрелва Сливен, защото тука родовете са хайдутски и партизански.
Нали така САЩ нападна Югославия.
И САЩ провде референдум в Сърбия да стане 51-я щат на САЩ? Раздаде им американски паспорти? Развя американското знаме на сръбския парламент? Въведе оакто оснвна валута щатския долар?
Така че айде не прави тъпи сравнения.

...на 6-ти май имаме празник и в ресторанта се пяха руски революционни песни от обслужващата американците българска войска.
Български офицери пеят руски песни в ресторанта - прекрасно... повод за национална гордост :)

... Ако в България пламне подобен конфликт, аз няма да си поплювам. Аз за американците няма да се бия и този който ми издаде подобна заповед, ако не го изям жив със зъби, ще го респектирам с оръжие.
На кой си притрябвал с твоите армейски умения? Та ти не знаеш от коя страна се държи автомата... само ще пречиш.

Мисля е станала ясна позицията ми и то имайте предвид, че тя не е само моя, сондирал съм мнение на маса народ, който е солидарен с мен. Буквално ви говоря за военен преврат при едно такова ва-банк развитие на нещата. Така че сами решавайте.

По-добре бъдете по-умерени с изказванията, защото могат да ви струват скъпо при определени условия. По-снишено, по-скромно, не се прави на големия военен, не се прави на много боеспособен, ще ти се стричи сакъза в даден момент.
Ако беше викал по-активно на сбирките на Костя Копейкин, можеше да те вземат в делегацията: https://www.dnes.bg/politika/2024/08/26/kostadinov-e-v-moskva-za-forum-na-briks.618210 На същия акъл като тях си.


... Никой няма да питат ако почнат да изстрелват неща по военни обекти от друга страна, а тя ще отговори и ударите ще са по наша територия.
В тези бази няма никакво нападателно оръжие. На практика в България никъде няма такова оръжие.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4159 -: Август 26, 2024, 03:10:14 pm »
И САЩ провде референдум в Сърбия да стане 51-я щат на САЩ? Раздаде им американски паспорти? Развя американското знаме на сръбския парламент? Въведе оакто оснвна валута щатския долар?
Така че айде не прави тъпи сравнения.

Да, точно така стана.
Първо Сърбия не може да стане американска държава, защото сърбите ще ритат яко американците - те ги мразят повече от мен. Разговарял съм със сърби и съм напълно солидарен с тях.

Второ отцепената територия от Югославия, ако беше в непосредствена близост до САЩ мноооооого отдавна щеше да стане американска територия по повод и без повод или по измислен повод - президента е диктатор.

Справка Мексико. САЩ нападат Мексико и анексират половината от територията на Мексико. Те никога не са се притеснявали от думата "анексия".
https://pogled.info/svetoven/amerika/kak-sasht-otkradnaha-teritoriyata-ot-okean-do-okean.115988

САЩ анексират и 8-те хавайски острова през 1898 г.

ЛНР и ДНР се присъединиха към Русия след като първо придобиха независимост по международното право на самоопределение, подобно на прецедента с югославските републики и чак тогава се присъединиха към Русия с референдум по аналог на ГДР към ГФР. Няма нищо непознато от това, което прави запада. Сега, че на тебе не ти е много пипето е друг въпрос.

На кой ги разправяш тия работи, соросоидино?
Объркал си адреса.
Аз казах ли ви, че ще разпирдушиня цялата неолиберална зараза от форума?
Откакто русофобията стана тема № 1 по всички колониални медии и се прехвърли тук във форума - вие ми бръкнахте в гъза.
Сега ще ядете калая.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4160 -: Август 26, 2024, 03:19:15 pm »
Продали им руснаците технологията на СУРА, защото онези са ги увещавали че им трябва да борят ураганите...
Подарили.
Елцин им я подари с надеждата, да работят по нея заедно.
Надежди говежди!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4161 -: Август 26, 2024, 03:36:21 pm »
Мисля си, че войната НАТО-Русия, която се провежда на терен в Украйна, ще премине в открита фаза догодина, т.е. вече няма да казват наши военни се записали в украинската армия, че това били наемници и т.н. и ще изпратят вече многобройна регулярна войска на НАТО.

Тогава руснаците ще извадят големите тупаници - неядрено оръжие за масово поразяване с много по-голяма мощ от ядреното. Ще изпари физически и най-вече мераците на тия западняци, а те и без друго имат да изкупуват кармични смъртни грехове - трябва да мрат, и едва тогава ЩЕ БЪДАТ РЕСПЕКТИРАНИ!

Като говоря за респект, убедил съм се от житейския си опит, че такъв се постига само с тупаници, най-вече в буквален и по-мекия вариант преносен смисъл. Мекушав ли си, дипломатичен ли си, правиш ли се на либерал и евроатлантик - най-малкото ти се качват на главата, а по-късно ти бъркат и в гъза. Затова политиката е винаги шута у гъза и ще знаеш ти отсрещния, какво може да си позволиш и какво не. Когато знаеш, че оня отсреща е готов да ти строши главата и ще я строши, няма да си позволяваш евроатлантизъм и да казваш ти, как да живея аз примерно.

Тия, че не съм можел да държа автомат ги разправяй на евроатлантическите си приятели.
С дядо хайдутин и баба партизанин, няма как внука да е евроатлантическа путка.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4162 -: Август 26, 2024, 03:57:18 pm »
Справка Мексико. САЩ нападат Мексико и анексират половината от територията на Мексико. Те никога не са се притеснявали от думата "анексия".
https://pogled.info/svetoven/amerika/kak-sasht-otkradnaha-teritoriyata-ot-okean-do-okean.115988
САЩ анексират и 8-те хавайски острова през 1898 г.
Аааа... недей така да преиначаваш историята :) Тексас примерно е обявил независимост от Мексико и чак след това става американски щат - точно като ДНР и ЛНР.
калифорния пък има доста странна история, и на практика е мексиканска само няколко десетилетия.
Ма ти откъде да ги знаеш тия неща...
И пак напомням, че Московия е почнала като Киевска Русь някъде на запад от Урал, и ако си мислиш че е стигнала до Аляска само с провеждането на мирни и демократични референдуми - много се лъжеш.

... по аналог на ГДР към ГФР.
Тая аналогия не я давай, че Германия е такова блато, от което няма излизане. Нея на практика я е нямало като държава до 1871 година. А и разделянето й е било едно такова демократично и мирно...

На кой ги разправяш тия работи, соросоидино?
Объркал си адреса.
Аз казах ли ви, че ще разпирдушиня цялата неолиберална зараза от форума?
Откакто русофобията стана тема № 1 по всички колониални медии и се прехвърли тук във форума - вие ми бръкнахте в гъза.
Сега ще ядете калая.
Освен че се излагаш на всеослушание, друг ефект не виждам... :)

С дядо хайдутин и баба партизанин, няма как внука да е евроатлантическа путка.
"евроатлантическа" - не... :)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4163 -: Август 26, 2024, 04:04:28 pm »
 juliang, каква е ползата тогава от тези бази, друга освен да точат пари от САЩ май няма ? Да те си харчат парите за услуги, ромки си купили Ферарита. Не го слушай за войната която ще обяви Русия, никаква война на никой няма да обявят. Тези по свое желание се отделиха и искат от руснаците пари, те какви пари да им дадат - виетнамски тугрици ли, а за паспортите имат по няколко, сега вече някои ще са с паспорти на европейски държави. Трафика към Русия на изкарали в Европа пари от социал върви, не се прибират в Украйна за да ги прати Зеленски на фронта, прибират се в Русия. Да и си го казват - ние сме богати, сега ще си оправим живота тук. В Русия влизат доста пари така, защо да продават газ на Германия, не им трябва. Те украинците може да ги надуят главата че не били руснаци, но суровините в Русия виждаш ли техни били и им се полагали безплатни суровини. Сащ са тргнали да ги обслужват, а те ще имат претенции и към САЩ. Случайно се изпуснаха че парите на Украйна някой в Америка ги вземал, вземат им парите които били техни.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4164 -: Август 26, 2024, 04:12:40 pm »
Украинците са по руснаци от руснаците, всички тези неща за които обвиняваме руснаците при тях са по 10. Щели да се отделят, кой ще ги захранва защото те ако не ги захранваш вадят пушките и те оправят. Имрератора на Русия не иска тя да е империя и да води постоянни войни за някакви загубени територии които никой не иска да развие, но украинците искат - император и вечните войници в империята са точно те, всички войни се водят с масирано тяхно участие, те ходят да грабят, да разрушават, крадат и изнасилват.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4165 -: Август 26, 2024, 04:29:11 pm »
... но украинците искат - император и вечните войници в империята са точно те, всички войни се водят с масирано тяхно участие, те ходят да грабят, да разрушават, крадат и изнасилват.
h2motor - първо това което пишеш е невъзможно за четене. Структурирай го някак си.
И второ - дай поне някаква идея, откъде взимаш тая информация. Да видим източника, да се запознаем с оригинала и чак тогава да седнем да беседваме.
А това де го цитирах... направо ме закопа. Украинците нахлуха в Ростовска област и изкрадоха кенефите на ватенките ли?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4166 -: Август 26, 2024, 04:58:29 pm »
Обаче забелязвате ли вятъра на промяната?  :) - нали ваща верица евроатлантическа  ;)  :D

Не скачате вече по площадите, що ве?  :)
Не говорите вече за лошите комунисти, що ве?  :) - а ваща верица...  :D

Ша ми говориш на кумунис, ама ши гу преместя в другия крачол...  :)

Снишихте се, снишихте и функцията ви е затихваща. Обзема ви отчаяние от международните процеси. Вътрешно в себе си предчувствате края на вашия евроатлантически и капиталистически мираж. Всичко беше една илюзия, една лъжа, представена ви красиво с т.н. - демокрация.

Не съм го казал аз, а Рокфелер:
"Демокрацията е диктатура на олигархата"
Да ви го преведа:
Не ти ве евроатлантическо шушумиго решаваш каквото и да било в тоя свят и тая политика, не ти. Загубанак си ти. Напълниха ти кухата кратуна с евроатлантически и демократични миражи и те принудиха да скачаш по площадите, като за всички лични несгоди и недостатъци ти посочиха причината - Русия. И ти мишко стана за смях, скача като луд, като един истински глупак по площадите  :D, за да мога сега да ти се присмивам и подигравам - защото го заслужаваш.- Това е най-малкото, което заслужаваш. За тази си позиция ще получиш житейски урок. Ти си нещастник и по-голям нещастник ще станеш в бъдеще. Очаква те депресия - това е твоето бъдеще.  :D

Русия ще изгрее, като феникс от пепелта, а запада Господ ще го накаже, както е наказал Содом и Гомор. Не може да стоиш безучастен и да не критикуваш публично гейовщината, напротив да я защитаваш. Това ти пасивно поведение се отразява на аората ти - ти привличаш болести, ти старееш скоротечно, ти не си нужен на този свят, създаден от Бога, за да те промени. Ти си мишка - ортак на сатаната, владетеля на Запада.

Ша квичиш тука и аз ще ти гледам сеира. Шъ мълчиш все повече соросоидино. А скачай пак по площадите, отивай да скачаш...  :D
Карай си счупения стар мерцедес и се самозалъгвай, колко си добре. Добре си, ама ядец.  ;)
И в луксозното бунгало да идеш, когато душата ти е зле, няма как скъпите вещи да ти подобрят вътрешния мир. Мишка...  :)

Разпозна ли се?  :)
Да, това си точно ти, същия.  ;)  :D
« Последна редакция: Август 26, 2024, 05:15:16 pm от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4167 -: Август 26, 2024, 05:55:24 pm »
Баца, кълнеш кат някоя дърта твоя съгражданка... :)

И се пише "аУра", а не "аОра"... другото е аорТа, и вече почвам да се притеснявам да не я спукаш от толкоз злоба...

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4168 -: Август 26, 2024, 08:30:30 pm »
  juliang, има клипове на контролния пункт за курска област, не си ли ги засичал - в обратна посока влизат в Украйна пълни камиони, пикапи с крадени вещи от къщите на руснаците. Не си ли ги засичал в нета ? Минават в Русия празни и се връщат пълни в Украйна, камери ги снимат защото оптичния интернет към който са свързани работел. Като кажеш че не е така, ами само олекваш.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4169 -: Август 26, 2024, 09:04:13 pm »
  juliang, има клипове на контролния пункт за курска област, не си ли ги засичал - в обратна посока влизат в Украйна пълни камиони, пикапи с крадени вещи от къщите на руснаците. Не си ли ги засичал в нета ? Минават в Русия празни и се връщат пълни в Украйна, камери ги снимат защото оптичния интернет към който са свързани работел. Като кажеш че не е така, ами само олекваш.
Е дай линк де... не съм ги засичал... само ей такива ми попадат :)
<a href="https://www.youtube.com/v/H_an9HCOe68" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/H_an9HCOe68</a>
и такива:
<a href="https://www.youtube.com/v/UFf5P3KOooo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/UFf5P3KOooo</a>
<a href="https://www.youtube.com/v/jzk5NJOSybk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/jzk5NJOSybk</a>
<a href="https://www.youtube.com/v/HgeLwSfjThc" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/HgeLwSfjThc</a>
<a href="https://www.youtube.com/v/__eslxaJ4CY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/__eslxaJ4CY</a>

Айде ти вземи да натежиш, и покажи някакво видео, а не прикзвай само приказки... олеквал съм бил...