Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646598 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4170 -: Август 26, 2024, 09:47:45 pm »
Докато беше жива, моята баба ме съветваше! Избягвай контакти с психично болни, дори и виртуално! Живей си живота, карай си ямахата, отмаряй на бунгалото, и ползвай благодата на природата докато ти го дава! Друго което ми казваше, пази се от силното слънце! Някои изкукват докато ловят риба, други докато ръсят злоба и омраза по форуми, трети просто са фашизирани елементи. Това от баба ми! Някой да не го приеме лично, нищо лично!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4171 -: Август 26, 2024, 09:52:12 pm »
...Това от баба ми! Някой да не го приеме лично, нищо лично!
Баба ти не е била партизанин, така че съветите й не вървят... :)

Фейсбука ми пусна тук едно видео... загниващ запад, мама му стара...
https://www.facebook.com/share/v/V5wFdJaMpjJSZAkj/
вероятно имаха предвид западната част на Московия? :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4172 -: Август 26, 2024, 11:31:34 pm »
https://www.facebook.com/politicheski.dnevnik
Това ли е руския матреал Жужи? :P :P :P :
Ето и другата ти простотия: https://www.youtube.com/@PolitMedia/videos
Предупредих те  за нещо, и ако направиш пак такива простотии, ще ти е много тъжно.
« Последна редакция: Август 26, 2024, 11:50:45 pm от Ksurnev »

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4173 -: Август 27, 2024, 12:41:23 am »
Предупредих те  за нещо, и ако направиш пак такива простотии, ще ти е много тъжно.
Ти случайно да виждаш нещо, дето да не е простотия в тая тема?
ПолитМедия го възмущава, но ПолитРусия - не, Политически Дневник е парцал, но Big5 е стойностна журналистика... западноевропейски и американски гейове са ОК, но такива в центъра на Москва са възмутителни...
Да ти имам стандартите, честно...

И да - вече ми е тъжно, препрочитайки тази тема...

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4174 -: Август 27, 2024, 07:56:53 am »
И да - вече ми е тъжно, препрочитайки тази тема...
М,чи как? Това е стандарт за форума, друго ако се пише отива в коша!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 490
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4176 -: Август 27, 2024, 08:31:00 am »
Цитат на: EDM electronics
[b
С дядо хайдутин и баба партизанин, няма как внука да е евроатлантическа путка. [/b]
Да, за това е путинска п....!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4177 -: Август 27, 2024, 08:39:16 am »
М,чи как? Това е стандарт за форума, друго ако се пише отива в коша!

Защо лъжеш Неблагодарник Кузмов?
Защо постоянно създаваш интриги?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4178 -: Август 27, 2024, 09:01:30 am »
Докато беше жива, моята баба ме съветваше!
А не би ли ти извъртяла 1 шамар, дето си станал крипто-сатанист, сиреч евроатлантик, а?!
На жената баба и скоро ми разправя, как едно хранене на фамилията на празник си е било малко богослужение. А тук имаме баба на дядо, сиреч прабаба. Смятай какво е било времето...

Жужи, 100 пъти съм ти казвал, че си несложен пропагандист. Един руски войник ранен го превозваха във вана, защото ваната защитава отлично от осколки от мини и снаряди, които се сипят наоколо.
Руснаците крадели перални?!
Ми ш'ш крадат! Какво каза Урсула фон дер Лайен от трибуната на ЕС?
Руснаците нямат чипове за ракети и затова крадат перални и микровълновки... Кое не е ясно?!

Ай, че нещо не разбрахте:

<a href="https://www.youtube.com/v/_ZEXx3_8e5Y" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/_ZEXx3_8e5Y</a>
Съгласни ли сте да нямате нищо и да бъдете щастливи?!
Владислав Апостолов отговаря вместо вас

Ако имате свободно време:
<a href="https://www.youtube.com/v/WNkNZd9uJjM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/WNkNZd9uJjM</a>
Получите и распишитесь: Тайна диверсии на базе НАТО


Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4179 -: Август 27, 2024, 09:04:32 am »
https://www.youtube.com/watch?v=_ZEXx3_8e5Y
Ако всичкото това можеше по някакъв начин да бъде казано преди 30, 40 или 50 години в страните с развит соц, щеше да е актуално на 100%. Но нямаше да може да бъде излъчено.
Идеята на соц-а беше точно тази - човека да няма собствена мандричка, собествено цехче, собрствена фирмичка, собствен бизнес. Вече никой май не си спомня когато излезна прословутия Указ 56, по който почнаха да работят първите ЧАСТНИ таксита. Всички ококорихме очи като палачинки - беше разрешено на един хора да работят за СЕБЕ СИ! Невероятно!

https://www.facebook.com/reel/2789897217852271
Windows-а има функция Snipping tools, с която можеш да изрежеш парче от екрана и да го запазиш като картинка. Гугъла има функция за търсене по картинка - images.google.com. Ако ги ползваш от време на време, това ще ти спести доста излагане пред други хора.
https://www.alamy.com/frances-president-emmanuel-macron-stands-in-front-of-coffins-of-the-13-french-soldiers-killed-in-mali-during-a-tribute-ceremony-on-december-2-2019-at-the-invalides-monument-in-paris-in-its-biggest-military-funeral-in-decades-france-is-honoring-13-soldiers-killed-when-their-helicopters-collided-over-mali-while-on-a-mission-fighting-extremists-affiliated-with-the-islamic-state-group-photo-by-michel-stoupaknurphoto-image488917727.html

Снимката е публикувана на 2 декември 2019 година.

Съгласни ли сте да нямате нищо и да бъдете щастливи?!
Владислав Апостолов отговаря вместо вас
Точно за това и соц-а изчезна, а комунизма изобщо не дойде. Защото той отричаше частната собственост. И заощото ина ЗАДЪЛЖАВАШЕ да бъдем щастливи. Всички дет не се усмихваха на манифестациите ги прибираха по-далеч от обществото за да не развалят идилията...
Е, и поради друга причина :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4180 -: Август 27, 2024, 09:09:26 am »
Неблагодарник Кузмов,
освен, че си патологичен неблагодарник, си и лъжец и създаваш умишлено интриги.
Не ти отива на годините.
Айде скрий се там, където си скри американския фес и не говори повече лъжи.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4181 -: Август 27, 2024, 09:11:04 am »
Всички дет не се усмихваха на манифестациите ги прибираха по-далеч от обществото за да не развалят идилията...

Това е долна лъжа и манипулация.
Няма кой да ти повярва.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4182 -: Август 27, 2024, 09:16:09 am »
Това е долна лъжа и манипулация.
Няма кой да ти повярва.
Я си спомни къде съм работил известно време преди да даваш такива категорични заключения... :)
Пак ти казвам - това де ти си го чел в диплянките и са ти го разправяли на чаша резлива боза в сладкарницата аз съм го видял и преживял лично.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4183 -: Август 27, 2024, 09:46:27 am »
Няма да позволя на 1-2 токсични скачалки по площада, да тровят форума с неолибералната си лъжедемократическа проказа.

Не знам дали на Неблогодарник Кузмов баба му е била в щаба на Хитлер, но моята баба - партизанката ми каза: Един ден, като се появят едни нео либерал-фашисти, не им давай да си развяват коня, още щом си покажат рогите - начупи им рогите  :), само така се постига респект. Бие се на едно място, докато рогите се счупят.....  :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4184 -: Август 27, 2024, 11:01:09 am »
Малко сухи цифри от ВВС на Украйна за вчерашната ракетно-шахедна атака над държвата:
Цитат
Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та супроводжено 236 засобів повітряного нападу противника: 127 ракет та 109 ударних БпЛА:

- 3 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» із повітряного простору Рязанської та Липецької областей – рф.;
- 6 балістичних ракет «Іскандер-М»/KN-23 із Курської, Воронезької областей – рф. та з Криму;
- 77 крилатих ракет Х-101 з літаків Ту-95МС із повітряного простору Волгоградської області та району Каспійського моря;
- 28 крилатих ракет «Калібр» із надводних/підводних носіїв у східній частині Чорного моря;
- 3 крилаті ракети Х-22 із повітряного простору Воронезької обл. – рф.;
- 10 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69 із літаків Су-57, Су-34 з повітряного простору Бєлгородської обл. та з району Маріуполя;
- 109 ударних БпЛА «Shahed-131/136» – райони пусків Приморсько-Ахтарськ, Курськ, Єйськ – рф., Чауда – Крим.

На същото място има и отчет за свършената работа от украинското ПВО, ако някой се интересува мога и да го споделя. Засега само ще цитирам едно изказване на Джон Кърби:
Цитат
Ukrainian air defense "performed really well" during Russia's massive air attack, says White House advisor John Kirby.
Цифрите наистина са впечатляващи.

П.С. Ракета е ударила хотел, в който е бил отседнал журналистически екип на Ройтерс. Един от екипа е убит, двама са в болница.