Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646052 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4200 -: Август 27, 2024, 08:54:50 pm »
Неблагодарник Кузмов,
след като днес нагло излъга, че съм триел постове, а аз не съм правил това невър  ;),
наблюдава форума зад пердето, гузен за греха си - набеждава в извършване на форумно престъпление  :),
си подви опашката, като истински страхливец  :), също като неолиберален мишок съ скри.

Внимавайте какви ги приказвате, че не само тегля на везната всяка дума, ами и много помня, особено простотиите. После ще се чудите, защо този бумеранг ме удари по главата.

"Наяла съ въшката и излезнала на челото"   :)
Мисли си, че Модератора като кара Жигула, ги яде доматито с коловете и пасе патки...  :)
Не забравяй времената, га трамбоваше по тепетата с цървула и гумения галош...  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4201 -: Август 27, 2024, 09:30:07 pm »
Неблагодарник Кузмов,
след като днес нагло излъга...

Та ти във всеки втори пост (преди да разбереш че с мен е по-добре да не се занимаваш) ЛЪЖЕШЕ НАЙ-НАГЛО че съм 6-так и съм член на БКП! Я са виж ти първо, преди да скачаш на другите. Ма то си ти е и в кръвта това явно...
Че и написал "Модератора" с главна буква... Наполеончо мамин... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4202 -: Август 27, 2024, 09:53:02 pm »
ЛЪЖЕШЕ НАЙ-НАГЛО че съм 6-так и съм член на БКП!
ДС без БКП !?
Ты глянь !

И ако не си 6-так, то на 1-во? Аа, да, на 7-мо.
Типичен 6-так си, за другото не знам.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4203 -: Август 27, 2024, 10:03:31 pm »
Аз казах ли ви, че Неблагодарник Кузмов е един интригант.
Направи интригата и се покри, притаил се е до отмине бурята.  :)
Той следи форума през 10 мин. Хич и не му е интересно в бунгалото, много му е тъпо.

Сега трябва заради него Дядо Мраз да го отнесе.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4204 -: Август 27, 2024, 10:32:26 pm »
ДС без БКП !?
Ты глянь !

И ако не си 6-так, то на 1-во? Аа, да, на 7-мо.
Типичен 6-так си, за другото не знам.

Ми кат не знаеш к'во се обаждаш? :)

ЕДМ-е, учи се от Витко как се прави. Винаги може да каже че не е твърдял нещо, а само е имал догадки... А ти с твоите категорични твърдения се излагш на всяка крачка... :)

И отново - за да не съм офтопик, искам да споделя с уважаемата аудитория едно клипче : https://www.facebook.com/share/v/kmotQ6YHcTe62Bs9/
Изводите за настроенията и намеренията в Молдова оставям на вас...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4205 -: Август 27, 2024, 11:07:15 pm »
Деде-та, учете се от: Дедушка PeisSan ( https://x.com/peissan1 )

Чтобы напугать Сталина, американцы расхреначили два японских города. Вопрос, кого они расхреначат на этот раз, чтобы напугать Путина?

У русских заканчиваются ракеты, у хохлов - хохлы. Как думаете, кто победит?

Сейчас на Украине мобилизуют не тех, кто бегал с факелами и жег людей в Одессе. Такие сейчас работают в полиции и военкоматах и мобилизуют тех, кто отмалчивался по норкам и надеялся, что их не коснётся.

Россия всего лишь признала Медузу и ей подобных иностранными агентами - вой на весь мир. Израиль расхреначил целое здание неугодных СМИ в другой стране - никто не заметил.

Хохлы в гневе требуют уничтожить всех, кто развязал эту бесчеловечную войну. Так мы этим и занимаемся, олухи.

В целом не обязательно атаковать дронами на объекты в Киеве, достаточно просто летать над ним, а украинское ПВО само раздолбает город.

Поляки простили украинским националистам Волынь. Евреи - Бабий Яр. И только злопамятные  русские не могут ничего этого простить.

Хохлы жалуются, что ударами по Киеву русские перешли черту. Идиоты, это вы её перешли ещё в 2014-м, а мы лишь заталкиваем вас за неё обратно.

Украинцы, вам какой больше президент в итоге понравился, алкоголик или наркоман?

Про Одессу: если вам приходится сносить памятник основателям города, то подумайте, а ваш ли это город.

Гинеколог по образованию Урсула фон дер Ляйен ведёт Европу именно туда, куда её учили.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4206 -: Август 28, 2024, 12:08:33 am »
Малко информация относно докаралия констипация на някои съфорумци арест на Дуров: https://www.dialog.ua/russia/300532_1724766933

У русских заканчиваются ракеты, у хохлов - хохлы. Как думаете, кто победит?
Абе май не само Украйна има проблеми с личния състав :) https://t.me/Ukraine_365News/85115

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4207 -: Август 28, 2024, 08:01:10 am »
[quote author=juliang

ЕДМ-е, учи се от Витко как се прави. Винаги може да каже че не е твърдял нещо, а само е имал догадки... А ти с твоите категорични твърдения се излагш на всяка крачка... :)


[/quote] О, най вече със сламената шапка, обяви я за американски фес! Нали ти писах ЕДМчо, американците не носят сламени шапки, смени латерната! Ще ти пусна снимка, белким загрееш!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4208 -: Август 28, 2024, 08:10:31 am »
"Ти го плюеш, той мисли, че дъжд вали"  :)

Какви сламени шапки бълнуваш соросоидино?
Сакъза виж, сакъза....стричва ли се...  ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4209 -: Август 28, 2024, 08:46:33 am »
Неблагодарник Кузмов,
с евтини трикове и помощ от Дядо Мраз, реши да замаже положението с интригите, които явно от ранно детство съчинява и не му го казват за първи път, като ме съпоставя с цел конфронтация и ОТНОНО ИНТРИГА, с моя идеологически политически съмишленик Витан, който познавам много добре лично - имали сме не една работни технически срещи  ;).

Моята баба партизанката преди да умре ми заръча следното:
- Моето момче,
баба ти беше жестоко пребита и осакатена от фашистите. Цял живот съм била с ТЕЛК и пенсия по болест - от пребиване, защото съм имала различни политически убеждения.
Знай, на тази планета хората умират и се раждат. Но те се и прераждат. Същите фашизирани души отново ще се преродят в бъдещи времена. Ти ще ги разпознаеш по делата  и риториката.

Неолиберали, глобалисти, соросоиди и русофоби ще се квалифицират те.
Усетиш ли, че такъв прероден фашист надига глава и навирва рога:
- Начупи му рогИте!
Ако не паднат от първия удар, бий на едно място - докато паднат.  :)
Рано или късно рогИте ще паднат.....  :D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4210 -: Август 28, 2024, 09:37:49 am »
... с моя идеологически политически съмишленик Витан, който познавам много добре лично - имали сме не една работни технически срещи  ;).
След тези думи в главата ми не знам защо почнаха да се въртят кадри от сериала "Ало Ало"... :)


А също така крилатата фраза на Мишел от Съпротивата: "Слушайте внимателно, няма да повтарям!"
ЕДМ-е, ние слушаме много внимателно, не е нужно да повтаряш :)

И за да не приказваме само празни приказки - какво мисли една рускиня, живееща почти 30 години в Молдова за това, което се случва там: https://www.facebook.com/100080690904522/videos/339641872171119
Хората там с право се опасяват, че може да се окаже че държавата им е пълна с фашисти, и може да дойдат да ги освобождават и там.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4211 -: Август 28, 2024, 01:01:45 pm »
Деде-та, учете се от: Дедушка PeisSan ( https://x.com/peissan1 )
Чтобы напугать Сталина, американцы расхреначили два японских города. Вопрос, кого они расхреначат на этот раз, чтобы напугать Путина?
,,,
VITAN, може да трябва да започна да пускам директно текстове на Англииски, поне да има балансираност с текстовете които вие пускате на Руски, понеже виждатели трябва да има равнопоствен диалог ;D

За съжаление обаче, вашите Руски, обикновенно копирани, препрати (доста плитки интелектурално) мога безпробелно да ги разбера, но вие моите Англииски оригинални излеяния със сигурност няма как да ги разберете, понеже могат да бъдат написани така че и най-добрите електронно-преводачески системи ще се объркат  ;D 

Виждате ли идеята на езика не е самия език, дали Руски, Англииски, Френски, Китайски, Български, Латински и тъй нататък, а възможностите които определен език дава за развитие на идеите и моделирането на света който той представя. Интелигентните хора (неосъзнато) винаги ще се агрегират към езика който им позволява да научават и разбират повече и които им дава възможност да развиват своя интелектуален потенциал.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4212 -: Август 28, 2024, 04:04:42 pm »
След тези думи в главата ми не знам защо почнаха да се въртят кадри от сериала "Ало Ало"... :)

Аз знам, щи кажа...  :)
Пак си прекалил с алкохола.  :)

Но забелязвам и положителна промяна, въпреки вътрешните гласове и картини, които те безпокоят.
Няма ги вече онези изхвърльощини, как си пиел, как си купувал жива бира от Витошка, как сп. Плейбой не било за селяни, ами било най-висша форма изкуство за лъснибастуни  :), не си мислиш вече, че градския ти начин на живот е нещо по от ония дето карат Жигулита.  :)

Поне извлече някаква полза от общуването с мен.
За рогите съм ти казвал....

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4213 -: Август 28, 2024, 04:20:47 pm »
Кат спомена Плейбой... мернах материала преди време, ма се беше кротнал, ама щом го споменаваш...
Украински модел, загубил окото си при ватнишки бомбардировки, отново събра сили да излезе на корицата на украинския Плейбой:


Разбери го, ЕДМ-чо... срещу всяка твоя дума мога да извадя 100, при това смислени и всеки път различни. А ти въртиш една и съща плоча... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4214 -: Август 28, 2024, 04:27:12 pm »
Ей тая да ти дойде снаха у къщи, бая приятели ще ви идват на гост.  :)
Ама един ден ще се окаже, че харизаното ти апартаментче го е ипотекирала, да си купува Ай-фони и да ходи по дискотеки.