Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 646243 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4215 -: Август 28, 2024, 05:33:35 pm »
Ей тая да ти дойде снаха у къщи, бая приятели ще ви идват на гост.  :)
Сори, не ми се занимава да вграждам текста в снимката...

Цитат
Страх го е приятелите му
да не му оправят жената
докато е за риба.

Не се жени...

Почват да ми се изясняват нещата ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4216 -: Август 28, 2024, 05:58:45 pm »
Почват да ми се изясняват нещата ... :)
Нямаш ли си баба да си играеш, та си вечно дежурен по клавиатура?
Ай и тук да се изходиш - това са доволно доказуеми с времето факти:

Мръсна помощ: САЩ тестват химическите си оръжия в Украйна

https://www.big5.bg/2024/08/28/%d0%bc%d1%80%d1%8a%d1%81%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d1%89-%d1%81%d0%b0%d1%89-%d1%82%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d1%85%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%b5%d1%81%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b5/

...В зоната на специалната военна операция са регистрирани повече от 400 случая на използване от украинската страна на токсични химически вещества с несмъртоносно действие, по-специално хлоропикрин, често смесен с хлорацетофенон. Имало е и случаи на използване от страна на ВСУ на компоненти на химическо оръжие за отравяне на хранителни продукти, в резултат на което са загинали 15 души.

В същото време вече са регистрирани случаи на използване на химическо оръжие извън зоната на сбойните действия. Така например на 12 август Алексей Смирнов, изпълняващ длъжността губернатор на Курска област, съобщи, че на 10 август бригада „Росети“ е била обстрелвана от снаряди с химически вещества. Същия ден групата „Аида“ на специалните сили „Ахмат“ също съобщава, че срещу нея са били използвани снаряди на НАТО калибър 155 mm, вероятно с хексахлоретан.

В същото време руската постоянна мисия посочва, че украинските въоръжени сили използват безпилотни летателни апарати основно за химически атаки. Например на 28 декември 2023 г. безпилотни летателни апарати пускат произведени в САЩ газови гранати, пълни с веществото „CS“ по руски военнослужещи в посока Краснолиманск...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4217 -: Август 28, 2024, 06:16:58 pm »
Ай и тук да се изходиш - това са доволно доказуеми с времето факти:



Или си мислиш че помня като амебите? Видео искаш ли?
А ти освен приказките на big5 някакъв материал имаш ли?

П.С. Той big5 препечатвал на Явор Дачков полюциите... :) https://glasove.com/na-fokus/mrasna-pomosht-sasht-testvat-himicheskite-si-orazhiya-v-ukrayna

П.С.С. Борба с пожара в склад за нефтопродукти в Московия след попадение на украински дрон... ПВО няма, пожарникарите са на фронта... това остана само... да се помолим... :)





Ама...да са внимавали какво са освещавали:




« Последна редакция: Август 28, 2024, 06:47:25 pm от juliang »

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4218 -: Август 28, 2024, 07:37:41 pm »
  juliang, по 30 милиона ли дават сега на сключилите договор за участие във военните действия на армията ? Защото прочетох някакъв написал, че ще ги вдигнат на 50 милиона. Голямо желание имат да отидат на война и едните и другите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4219 -: Август 28, 2024, 07:48:26 pm »
  juliang, по 30 милиона ли дават сега на сключилите договор за участие във военните действия на армията ? Защото прочетох някакъв написал, че ще ги вдигнат на 50 милиона. Голямо желание имат да отидат на война и едните и другите.
Гледай Золкин и ще намериш отговорите и за сумите, и за желанието...

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4220 -: Август 28, 2024, 08:14:53 pm »
   Золкин ми е ясен, от първия ден се радва на инфлуенсърските пари в Ютуб, то си му личи..но поне купува и раздава цигари на момчетата пак от тези пари. Иначе всичко е лъжи, никой няма желание освен да отмъкне пари от ЗеПу и едните и другите, те лидерите са двойници като от калъп, имат различни цели възвишени, вятър и мъгла. Виж в новия цех за винкелчета как няма кой да бачка, нямат парички сигурно или не им се дават, но и да има ще намерят само работници на преклонна възраст. Младите..плюли са на техните възмишени цели, дреме им къде ще е границата между кочините, тях ако ги питаш въобще не искат да има граници и цялата тази работа е една дълбока безсмислица. Дори Залкин мисли така, веднъж се изтърва - трябва да наредим всичките си хора на границата за да пазим 2400 км. граница. Те не могат да си пазат границата, през нея ще се минава свободно в едната и другата посока, повредиха релефа с планина от снаряди, но пак има много пространство където не обстрелваха и 1000 км. да не са в ями са достатъчни да си ходят насам и натам. Украинците пък въобще не искат да си пожертва живота за ЗеПу, младите какво правят - ами псуват го яко където намерят да напишат в нета се изразяват.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4221 -: Август 28, 2024, 08:33:51 pm »
   Золкин ми е ясен, от първия ден се радва на инфлуенсърските пари в Ютуб, то си му личи..
Ами изкарвай и ти пари по тоя начин, ако мислиш че парите са толкоз много и е толкоз лесно... :) Или теб пари не ти трябват? Или Золкин живеее фотосинтезирайки?

Аз ти казах откъде можеш да чуеш "от първа ръка" какви е заплащането, ти пак се вкарваш във филми...
А за младите и работата - аз моя син го научих да работи. Работи, изкарва пари. Ти ако не си успял да научиш твоите наследници да го правят - проблема си е твой. А ако и аз и ти сме успели да го направим - защо реши че друготе не са?

Е, да... не навсякъде е така. Тук един доста невръстен индивид се хвали че по цял ден си бърка в дупките... ма нито аз, нито ти сме виновни за това.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4222 -: Август 28, 2024, 08:48:37 pm »
juliang, не мисля че си заслужава, разбираш ли ти на младите като им кажеш тези неща и те те гледат и си мислят - егати изкопаемото. Инфлуенсърството е за дъртаци, не им харесва и не ги влече. А те пари имат , изкарват си сравнителво лесно при този глад за хора - няма кой да работи, ако се изисква солидна подготовка, трябва да си много млад, всички търсят да вземат на работа персонал който е хайде малко преди 2000 - та година роден, ти нямаш переспектива, докато се подготвиш за смислена работа вече ще си при сценаристите. ЗеПу са си изпяли песента, приклюват. В това нещо с границите и богатството няма бъдеще - богат означава нещастен, а граница за какво ? Те ни се хилят..тази помия дето я дрищите тук дори няма да я прочетат. Ти не го кори чак толкова, щото той по млад но ти е аудитория..сиреч дъртее в мисловната си дейност.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4223 -: Август 28, 2024, 08:52:55 pm »
Золкин като го гледам, ами това е един човек от 1980 година, сега сме 2024. ЗеПу е от 1970 може би..

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4224 -: Август 28, 2024, 09:54:12 pm »
Отказвам се... инфлуенсърството е за младите, Золкин е 1980-та, но вади пари от инфлуенсърство. Малдите нищо не правят, но вадят добри пари щот са млади, ама как са се подготвили и специализирали кат са толкова млади - не говориш. Имало глад за персонал, младите не работели, но за старите работа нямало... 
Просто не зная как да водя диалог с теб...
Само разбрах че ЗеПу са приключили... :) ама идея си нямам кой или кои са зад този псевдоним.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4225 -: Август 28, 2024, 10:04:23 pm »
Ами не е за младите, то е за старите. По младите им е интересно ако е нещо много конкретно, буламача не ги влече.  ЗеПу е един тюрлю гювеч, ние много мразим агресорството, ама ако трябва ще го направим и от тук натък просто вече е ясен.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4226 -: Август 29, 2024, 08:11:13 am »
Какво не ти е ясно, ЗеПу постоянно тръби че мрази агресорството..и думка бомби, разменят си ги на бартер го карат. Маса нещо разрушиха там. Децата това не го разбират - казваш мразя, а го правиш, е как го мразиш това което правиш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4227 -: Август 29, 2024, 08:53:53 am »
Тук един доста невръстен индивид се хвали че по цял ден си бърка в дупките... ма нито аз, нито ти сме виновни за това.

Начи забелязал съм тук, че соросоидния фактор постоянно манипулира с лъжи и абсурдни интерпретации?

Кога съм казвал, че си бъркам по дупките? Защо така грозно манипулираш?

За пореден път ти обяснявам, но ако беше умен, щеше сам да разбереш метафората при толкова пъти казване в различни ситуации, че то кучето ми е в пъти по-умно от теб:

"Чесане на пъпа" е метафора, която образно показва блаженство от почивка, излежаване, кайф, кеф, подигравателно добронамерено отношение към околните  ;), които са на работа, без каквато и да било злонамереност, а да породи смях, чрез сарказъм.  :)

Ти разбираш ли, че когато си чешеш гърба или пъпа, не си бъркаш в гъза?
Но понеже явно соросляка имате извратено джендарско самосъзнание, винаги асоциациите ви са свързани с педераслъка.

Та аз не веднъж съм изказвал моето мнение по повод тези западни изроди, това модно течение, да ставаш пидирунгел.

Дядо Мраз,
хайде да престанеш вече с тези манипулации за "бъркане по дупките", хайде и Неблагодарник Кузмов да престане с лъжите си, да не се налага да се крие с подвита опашка, докато отмине бурята.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4228 -: Август 29, 2024, 09:53:00 am »
Це перемога? Ні, це зрада!

https://rutube.ru/video/9a3b0808f0b86a7e2b69fdce24771916/

Набиуллина готовит удар по США? Под угрозой — доллар

Нещо Хунтата поръчала около 50 тона азотен иприт. Това минава през противогаз и не се забелязва от раз... Няма забележим мирис. И минава през дрехите. Снощи руснаците го дискутираха по TV Zvezda.

П.п. https://rutube.ru/video/f907726c34e82fd032d16455df8893cc/
        Новый нацизм для Старого Света

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4229 -: Август 29, 2024, 10:56:18 am »
... Но понеже явно соросляка имате извратено джендарско самосъзнание, винаги асоциациите ви са свързани с педераслъка.

А аз дори не съм почнал да споменавам постоянните ти закани че ще навираш всякакви предмети в задниците на възрастни мъже... :)

Но все пак... приемам твоите думи като плах опит за примирие и ще се опитам и аз да се огранича в хумора и сарказма си...

Набиуллина готовит удар по США? Под угрозой — доллар