Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 645026 пъти)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4425 -: Септември 05, 2024, 03:34:25 pm »
juliang, и в момента има работещи малки ядрени реактори незаконни в САЩ. На моменти откриват някой, но не вдигат шум. Има и много които никой не е открил или предал на властите.
ТЕЦ не е незаконен, лесно ще се узакони. Нашите тецове са с машини - сбиршайн, от различни места са купувани. Няма дори най малка и елементарна причина да се продадат на руснаците..пардон украинците. Не знам що за хора са, но все гледат да вземат на някой и едната риза. Не им ли е неудобно, това не е цивилизовано. Когато държавата продава би трябвало да каже какво ще направят със сумата, а с нея частта от машините която е същата като за ТЕЦ не може да се купят.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4426 -: Септември 05, 2024, 03:55:21 pm »
Не им ли е неудобно, това не е цивилизовано.
Ти на кой свят живееш!?
Много си е цивилизовано даже! Англо-саксонска цивилизация.
Покрива и евро-атлантическите ценности.

Това е част от препоръчителната литература за четене за деца трети за четвърти клас в софийско училище. Джендърска литература...

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10160466446427548&id=675202547&rdid=NUyErSYH3xxlXoOM

Има пуснати и европейски "образователни" програми за мигрантите - на практика как да им се ***, да им е по-кеф.

Тролевете, ако мислят, че всичко е празни приказки, че това в България няма да дойде!:



Да ходят да се изхождат в OFFnews, OFFroadNews и пр.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4427 -: Септември 05, 2024, 05:18:38 pm »
Това е част от препоръчителната литература за четене за деца трети за четвърти клас в софийско училище. Джендърска литература...

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10160466446427548&id=675202547&rdid=NUyErSYH3xxlXoOM

Витко, а провери ли каква е книгата, или се довери безпрекословно на казаното във фейсбук-а, в който дори нямаш акаунт? :)

Цитат
„Истории за момичета бунтарки“ събира историите на 100 изключителни момичета и жени от миналото и настоящето, които да вдъхновят читателките да се борят за мечтите си и да вярват, че могат да променят света към по-добро. Сред тях са Астрид Линдгрен, Вирджиния Улф, Джейн Остин, Евита Перон, Екатерина Велика, Елизабет I, Клеопатра, Коко Шанел, Маргарет Тачър, Мария Калас, Мария Кюри, Мария Монтесори, Мишел Обама, сестрите Бронте, сестрите Серина и Винъс Уилямс, Фрида Кало, Хилъри Клинтън, Хипатия и др.

Чакам да кажеш кое е училището, където тая книаг е препоръчана.

И честно... още малко ми трябва и почвам да мятам жълтини дето и мен ще ме е срам да ги гледам... :) Това с Путин във фризера ще ти се види като Държавен вестник по достоверност.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4429 -: Септември 05, 2024, 05:46:01 pm »
Днес е една срамна дата в българската история:

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4430 -: Септември 05, 2024, 05:55:25 pm »
VITAN, ти пък наистина ли вярваш че Русия е правата страна ? Защото ако бяха щяха да отстъпят, но ако не са по различни не отстъпват. Сталин и Хитлер се бият защото са еднакви, ако не бяха нямаше да се бият.
 Точно какво ще им попречи на такива хора да те накарат да си мислиш че си жена ? Морала ли ? Ами те нямат от него много. Дефицита е голям.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4431 -: Септември 05, 2024, 06:02:40 pm »
juliang, за да ги махнат от Германия, дават на украинците да сме към тях. Забележи че всички неокупирани със Сила страни са дадени на украинците - СССР. Дядо ми е бил с тях под Берлин, когато го обстрелват с Катюшите, аха да надупят американците и да ги подпукат. А те американците вече били в другия - Западния Берлин. Загадка - Как ?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4432 -: Септември 05, 2024, 09:01:04 pm »
Кат го видех се сетих че некой имаше фетиш към ибриците... :)


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4433 -: Септември 05, 2024, 09:27:29 pm »
Днес е една срамна дата в българската история:


Защо лъжеш ве амсалак с амсалак?
Кога България е била окопирана, както днес с американски войски?


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4434 -: Септември 05, 2024, 09:44:54 pm »
Защо лъжеш ве амсалак с амсалак?
Кефи ме ежедневния ти напън за опазване на българския език. Сигурен ли си че си от хайдутски род, а не от някое анадолско село? :)

Кога България е била окопирана, както днес с американски войски?
От 1944 до 1989 година. Нямаше ватнишки войски, просто командването на българската армия беше на пряко подчинение на Кремъл. За справка можеш да погледнеш кой е командвал най-големото учение в историята на България - "Щит 82": https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A9%D0%B8%D1%82-82

П.С. Статистика за напреднали - кой как иска да го тълкува :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4435 -: Септември 05, 2024, 10:02:02 pm »

От 1944 до 1989 година. Нямаше ватнишки войски, просто командването на българската армия беше на пряко подчинение на Кремъл. За справка можеш да погледнеш кой е командвал

Каква тъпотия само за оправдаване на простата ти лъжа.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4436 -: Септември 05, 2024, 10:20:12 pm »
Каква тъпотия само за оправдаване на простата ти лъжа.
Квалифицирана като лъжа от човек, който още е пълнил памперсите когато тия времена безвъзвратно бяха пратени на бунището на историята. Цялата информация за ония перод е получил от източнициа ала "Една жена на пазара каза..." и пожълтели броеве на Работническо дело,  забравени на пирона на външния нужник, които е прелиствал в кленало положение над дупката.

П.С. Имам спомен че тогава и памперси нямаше много... така че че си пълнил точно памперси може да се приеме че е мое предположение.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4437 -: Септември 06, 2024, 12:19:01 am »
Какъв спомен имаш ти от руска окупация бе лъжец с лъжеца ти?
« Последна редакция: Септември 06, 2024, 01:17:40 am от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 899
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4438 -: Септември 06, 2024, 08:51:20 am »
Какъв спомен имаш ти от руска окупация бе лъжец с лъжеца ти?
За разлика от теб аз имам спомени от първо лице. Примерно когато на манифестация най-отпред се носи лика на чуждестранен държавен ръководител:


Или когато и до момента получавам писма от официални институции със странни адреси. Столична община се намира на ул. Московска, а Президентството и Министерски съвет - на ул. "Княз Александър Дондуков". Патриаршеския храм се нарича "Александър Невски".

Преди 30-тина години живеех на ул. "Ф.Е. Дзержински", пряка на бул. Ленин. И досега работното ми място е пряка на бул "Генерал Скобелев", а съвсем близо до него е Руски паметник. От Руски паметник към Княжево пък започва булевард "Тотлебен"...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #4439 -: Септември 06, 2024, 09:05:12 am »
Аз забравил ли бях да кажа, че съм тук да начупя рогите на всеки соросоид.
Не съм тук някой да ме харесвал, през чепа ми е...

Какво общо имат обясненията ти соросоидино с руска окупация?
Такава не е имало.
По твоите разсъждения сме окупирани от НАТО, само щот сме под тяхно командване. А реално една окупация е свързана с наличието на чужди войски, каквито руски никога не е имало, а американските са няколко хиляди само в базата им в Сливен.

Долен лъжец си ти Дядо Мраз.