Автор Тема: Това трябва да ни радва...  (Прочетена 49520 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #300 -: Юли 10, 2024, 04:41:32 pm »
Дан старт. Путин резко ужесточает миграционное законодательство

https://rutube.ru/video/a8d66e43319dc6e5e2b405b8ae4a6651/

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #301 -: Юли 10, 2024, 06:04:57 pm »
Играта се казва "открийте 10-те разлики":




Отново питам - някой продължава да твърди, че част от сградата може да се срути така от 20 килограма бойна глава на зенитна ракета? Това горе-долу е количеството експлозив в един 155 милиметров снаряд, ако някой не е наясно.
И къде са следите от осколките, защото смисъла на зенитната ракета е именно в отделянето на огромно количество осколки, а не във взривната вълна? Проклетия ламаринен покрив няма нито една дупка по него...

Да приемем, че тази картинка не отговаря на дейстителността. Въпросът ми е каква полза имат руснаците да ударят детската болница и то точно преди срещата на НАТО?
Ти си спомняш как ти доказах, че не руснаците удариха по пазара в Константиновка. Даже BBC констатира, че не са били руснаците - https://www.bbc.com/russian/articles/cxw4zpenx8po
Хем обвиниха руснаците, хем манипулираха и видеото. Даже заклети западни защитници показаха, че не Русия е ударила пазара. Също така ти е ясно, че винаги преди някое важно западно мероприятие или посещение в Украйна, винаги има подобни "руски удари по мирното население", ВИНАГИ!

Относно това как може например един врязал се самолет в най-горната част на небостъргач да го срути - 09/11 е типичен пример за това как може да се манипулира обществеността. Или все още вярваш, че заради врязалия се самолет сградата се е срутила?!?!

Сега по-долу ще ти покажа и докажа, как украинците манипулират видеото, така че да е удобно за тях и ще ти покажа картинки ала "открийте 10-те разлики", които ти много обичаш.
 
И малко повече кадри от мястото, и малко размисли на "говорещи глави" за тези, които ги мързи (или нямат капацитета) сами да мислят...

<a href="https://www.youtube.com/v/AuuI2jBfElg" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/AuuI2jBfElg</a>


Точно този по-горе е "експерт", защото използва манипулирано видео, което ще покажа и докажа по-долу.

Първия скрийншот, на който той мери ракетата, е от манипулирано видео, затова сметките му излизат. Също така на видеото Х-101, която удря завода "Артем" същественно се различава от тази, която удря болницата - включи "открий десетте разлики" на картинките по-долу.
Също така Х-101, които удрят по "Артем", оставят инверсионна следа, а ракетата, ударила дестката болница няма такава следа. Пак гледай скрийншотовете по-долу.

Следващото нещо, на което твоят "експерт" се позовава, е снимка на ракетата с по-добро качество от телеграм канала "Осведомитель". Там според твоя експерт се виждат заобления нос и турбореактивния двигател в задната част - това го имало при Х-101 и го е нямало при AIM120. Ето картинката:

Но нека тогава измерим съотношението на дължината към ширината, да видим дали съвпада:
188 пиксела дължина и 14 пиксела ширина /пуснал съм няколко пиксела в повече/, и от изчисленията излиза, че съотношението е 13,43, което въобще не е в полза на твоя "експерт".

Ракета Х-101, която лети към завод "Артем"







Болница "Охматдет" - манипулирано видео. Просто сравни пикселизацията на околността и на ракетата, и ще разбереш за какво иде реч









Болница "Охматдет" - Kiyv Today - оригинал







Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #302 -: Юли 10, 2024, 06:53:49 pm »
Да приемем, че тази картинка не отговаря на дейстителността. Въпросът ми е каква полза имат руснаците да ударят детската болница и то точно преди срещата на НАТО?
Никаква полза нямат. Дори бих приел че болницата не е била целта на тази ракета, а някаква сграда в непосредствена близост.

Сега по-долу ще ти покажа и докажа, как украинците манипулират видеото, така че да е удобно за тях и ще ти покажа картинки ала "открийте 10-те разлики", които ти много обичаш.
Първо - нямам идея откъде е излезнало това видео с това прекрасно качество. Някой е висял на прозореца с 8К професионална камера или ще ми кажеш че един айфон ще извади такива детайли от няколкостотин метра?
Така че имам опасението че нито едно видео не е оригиналното. Затова и не задълбавам много в него, а в резултата от попадението. Това разрушение не може да се получи от зенитна ракета, която има 10-20 килограма експлозив и единствената й задача е с този експлозив да разпърсне шрапнели които да поразят самолета, дрона или там каквото ще свалят. Няма НИКАКЪВ ШАНС такава бойна глава да събори бетонни плочи и стени. И пак обръщам внимание на ламаринения покрив - по него няма никакви следи от осколки - той е вдигнат и намачкан от ударна вълна, която не може да се получи от такъв тип ракета. Как си представяш от такава ракета с 20 кила заряд да се образуват тия десетки тонове смляна в чакъл тухлена стена?


как ще постигнеш тия поражения със зенитна ракета?

Да свалиш обшивката на последните етажи на 12 етажна сграда?!?
Пак те призовавам - изгледай архивното видео от ВСВ де го пуснах на предната страница и виж какви поражения прави 250 килограмова авиобомба на сграда от тухли и след това си направи сметката за какво количество експлозив говорим тук...

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #303 -: Юли 10, 2024, 07:25:51 pm »
Първо - нямам идея откъде е излезнало това видео с това прекрасно качество. Някой е висял на прозореца с 8К професионална камера или ще ми кажеш че един айфон ще извади такива детайли от няколкостотин метра?
Така че имам опасението че нито едно видео не е оригиналното. Затова и не задълбавам много в него, а в резултата от попадението. Това разрушение не може да се получи от зенитна ракета, която има 10-20 килограма експлозив и единствената й задача е с този експлозив да разпърсне шрапнели които да поразят самолета, дрона или там каквото ще свалят. Няма НИКАКЪВ ШАНС такава бойна глава да събори бетонни плочи и стени. И пак обръщам внимание на ламаринения покрив - по него няма никакви следи от осколки - той е вдигнат и намачкан от ударна вълна, която не може да се получи от такъв тип ракета. Как си представяш от такава ракета с 20 кила заряд да се образуват тия десетки тонове смляна в чакъл тухлена стена?


как ще постигнеш тия поражения със зенитна ракета?

Да свалиш обшивката на последните етажи на 12 етажна сграда?!?
Пак те призовавам - изгледай архивното видео от ВСВ де го пуснах на предната страница и виж какви поражения прави 250 килограмова авиобомба на сграда от тухли и след това си направи сметката за какво количество експлозив говорим тук...
Видеото не е с прекрасно качество и 8К, а си е съвсем нормално видео. Днешните телефони снимат с много добро качество.
Въпросът е, че видеото е качено от Kiyv Today, тоест не е качено от руска страна. И другото видео /манипулираното/ не е качено от руснаците, защото ще е в техен ущърб ако качат такова видео. А щом са си направили труда да манипулират видеото /както и на удара по Константиновка/, значи работата им не е чиста!
Какво стана обаче със сравнението между ракетите, ударили по "Артем" и тези по "Охматдет"? Няма никаква прилика, нали! Тогава как може ракетата да е Х-101, щом няма никаква прилика?
А какво стана с инверсионната следа? На удара по "Артем" я има, на удара по "Охматдет" я няма! Още едно несъотвестствие.
Ъглите на атака също се различават. Посоките от които удрят ракетите също са различни.
А щом не е Х-101, то тогава по каква логика ракетата е руска?

Относно мощността на експлозията:
А от къде може да сме сигурни, че такива са пораженията и това, което ни показват като видео и снимков материал, е самата истина? Неведнъж украинците са инсценирали такива събития, така че и този път няма да е изключение, а ще си е направо правило. Това им стана вече навик.
А ако пък ракетата AIM120 е била модифицирана, за да носи по-голям боен заряд? /това е само предположение/
То и за Мариуполската болница имаше такива ревове, но какво се оказа.
Виж само колко такива удара се оказват лъжа! Какво им пречи да си скалъпят и още една?! И то точно преди началото на срещата на НАТО, на която Зеленски просеше Ф16. Много удобно, нали!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #304 -: Юли 10, 2024, 07:59:34 pm »
Тоест, ти сега се опитваш да ми обясниш, че украинците са знаели кога и къде ще е ракетната атака, подготвили са някаква фалшива болница, де само трябва да я духнеш и ще падне, натикали са там 2-3 намацани с червена боя под развалините, събрали са някакви обръснати до голо дечица...
Или докато са летяли ракетите са решили "Абе що да не вземем да взривим детската болница с децата вътре, току-виж ни дали още няколко милиарда или 2-3 самолета..."

Инверсионната следа... а да не закопаваме в тая тема, че ми е писнало да обяснявам на разни хора що веднъж самолета оставя следа а друг път не и че никой не ги пръска с барий и там кво още беше... Мисля че си наясно че в тези метеорологически условия на 100 метра над повърхността трябва умишлено да лееш вода за оставиш някаква следа след ракетата.

А щом не е Х-101, то тогава по каква логика ракетата е руска?
Щот точно по това време десетки РУСКИ ракети са падали из Киев и други украински градове. Чия да е? Полска или на Сомалия? Странно наистина... чия ли ракета може да е... вероятно украинците ще изстрелят крилата ракета по Киев, а не по Белгород... щото тия ракети ги ринат с лопатата...

А от къде може да сме сигурни, че такива са пораженията и това, което ни показват като видео и снимков материал, е самата истина? Неведнъж украинците са инсценирали такива събития, така че и този път няма да е изключение, а ще си е направо правило. Това им стана вече навик.
Наистина... аз вече почвам да се съмнявам че Русия изобщо е нападала Украйна... това всичкото си го инсценират самите украинци... един руски войник няма в Украйна и един руски снаряд не е паднал на украинска територия - точно като през 2014-та, нали?

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #305 -: Юли 10, 2024, 09:24:07 pm »
Тоест, ти сега се опитваш да ми обясниш, че украинците са знаели кога и къде ще е ракетната атака, подготвили са някаква фалшива болница, де само трябва да я духнеш и ще падне, натикали са там 2-3 намацани с червена боя под развалините, събрали са някакви обръснати до голо дечица...
Или докато са летяли ракетите са решили "Абе що да не вземем да взривим детската болница с децата вътре, току-виж ни дали още няколко милиарда или 2-3 самолета..."
С Мариуполската болница как стана? Защо да не може да стане и с тази болница?
И тогава ли са знаели? Но това не им попречи да направят инсценировката, нали?

Инверсионната следа... а да не закопаваме в тая тема, че ми е писнало да обяснявам на разни хора що веднъж самолета оставя следа а друг път не и че никой не ги пръска с барий и там кво още беше... Мисля че си наясно че в тези метеорологически условия на 100 метра над повърхността трябва умишлено да лееш вода за оставиш някаква следа след ракетата.

Как тогава ракетите, които удариха "Артем" оставят следи /всички, които се виждат на видеото/, а тази, която удари "Охматдет" - не? Условията са еднакви, височината е еднаква, сградите се намират на по малко от 2 километра разстояние?
Ето още едно видео, на което ясно се вижда тази следа, която оставя Х-101 малко преди удара - https://youtu.be/DLa-Q74wDh8?t=33

А нещо относно посоката, от която идват ракетите, няма ли да кажеш? От една страна - към "Артем", от друга - към "Охматдет". Как се получава така?

Щот точно по това време десетки РУСКИ ракети са падали из Киев и други украински градове. Чия да е? Полска или на Сомалия? Странно наистина... чия ли ракета може да е... вероятно украинците ще изстрелят крилата ракета по Киев, а не по Белгород... щото тия ракети ги ринат с лопатата...
Наистина... аз вече почвам да се съмнявам че Русия изобщо е нападала Украйна... това всичкото си го инсценират самите украинци... един руски войник няма в Украйна и един руски снаряд не е паднал на украинска територия - точно като през 2014-та, нали?

А щом стана ясно, че ракетата не е Х-101, че украинците са манипулирали видеото, че дотогава са инсценирали огромно количество такива "удари" против цивилните, тогава как да повярвам, че сега украинците казват истината, при положение, че фактите не са на тяхна страна - нито сега, нито пък в предишните "удари по цивилни"?

И кой е казал, че русия не удря обекти в Украйна и че не изстрелва снаряди? Аз не съм твърдял подобно нещо!
Но и твърдението, че руснаците обстрелват целенасочено цивилни /в момента по медиите точно това тръбят/, не отговаря на истината, както вече стана ясно от техни предишни инсценировки.

Ето няколко видеа каква разрушителна мощ има от 2 до 8 кг пластичен експлозив
https://vimeo.com/982091530
https://vimeo.com/982091467
https://vimeo.com/982091363

Щом от 2 до 8 килограма имат такава мощ, какво остава за 20 килограма.

Нека сега предположим, че си прав и ракета Х-101 е ударила болницата. Дали щеше да липсва само едното крило на болницата или пораженията щяха да са по-големи?
Ти видя какво може да направи от 2 до 8 килограмов заряд, когато се взриви в сградата.
Сега си представи какво може да направи от 10 до 40 пъти по-мощен заряд.
Какво мислиш би останало от болницата и дали щеше да има оцелели?

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #306 -: Юли 10, 2024, 10:02:02 pm »
С Мариуполската болница как стана? Защо да не може да стане и с тази болница?
И тогава ли са знаели? Но това не им попречи да направят инсценировката, нали?
Я кажи как стана с мариуполскаат болница, че минаха вече 2 години... Можеш да видиш к'во пише и в Уикипедията - има специална страница за това... :)

Как тогава ракетите, които удариха "Артем" оставят следи /всички, които се виждат на видеото/, а тази, която удари "Охматдет" - не? Условията са еднакви, височината е еднаква, сградите се намират на по малко от 2 километра разстояние?
Ето още едно видео, на което ясно се вижда тази следа, която оставя Х-101 малко преди удара - https://youtu.be/DLa-Q74wDh8?t=33
Пускаш ми видео от преди година-две и ми обясняваш че условията са еднакви ли?
Дали двигателя на ракетата работи в един и същ режим и при крейсерската скорост и при гмурването към целта? Аз не съм достатъчно запознат, не изключвам възможността двигателя да се изключва при падането.

А нещо относно посоката, от която идват ракетите, няма ли да кажеш? От една страна - към "Артем", от друга - към "Охматдет". Как се получава така?
Защо реши че ракетите летят само направо?

А щом стана ясно, че ракетата не е Х-101, че украинците са манипулирали видеото, че дотогава са инсценирали огромно количество такива "удари" против цивилните, тогава как да повярвам, че сега украинците казват истината, при положение, че фактите не са на тяхна страна - нито сега, нито пък в предишните "удари по цивилни"?
Защо реши че ракетата не е Х-101? Украинците намират части от тзи ракета, но това по никакъв начин няма да те убеди - ти ще твърдиш че са ги донесл испециално отнякъде другаде и са ги подхвърлили.

И кой е казал, че русия не удря обекти в Украйна и че не изстрелва снаряди? Аз не съм твърдял подобно нещо!
Но и твърдението, че руснаците обстрелват целенасочено цивилни /в момента по медиите точно това тръбят/, не отговаря на истината, както вече стана ясно от техни предишни инсценировки.
Точно това правят. Целенасочено обстрелват жилищни сгради, обекти от енергетичната инфраструктура - подстанции, ТЕЦ-ове и т.н. Да не ти напомням на какво направиха слкадове за зърно в Одеса и околността. Или и това бяха военни цели?
Да пускам ли отново кадри от въздуха на украински градове? Или там са били център за приемане на решения до центъра... една здрава сграда няма.
Какво правят в моменат в Часов Яр? А в Харков? Ще ми кажеш че снаряда от оръдието или ГРАД-а на 10-15 километра има точност 2-3 метра? Или не знаят колко е отклонението? Или че им дреме?

Ето няколко видеа каква разрушителна мощ има от 2 до 8 кг пластичен експлозив
https://vimeo.com/982091530
https://vimeo.com/982091467
https://vimeo.com/982091363

Щом от 2 до 8 килограма имат такава мощ, какво остава за 20 килограма.
Нямам акаунт, а без акаунт не дава да се гледа.

Нека сега предположим, че си прав и ракета Х-101 е ударила болницата. Дали щеше да липсва само едното крило на болницата или пораженията щяха да са по-големи?

<a href="https://www.youtube.com/v/NYZaQQu3XN4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/NYZaQQu3XN4</a>
Имай предвид че не са удряни празни сгради, там вътре е имало нещо което също е експлоадирало.
Колко очакваш да са пораженията? 1 кв. км ли?

и в заключение отново ще повторя - ватенките нямат работа в Украйна. Сами са се набутали между тия шамари. Сега ще отнасят и отляво и отдясно, без някой дори да им слуша оправданията. За всичко ще са виновни те, защото се намират на чужда територия. Точно както ВСИЧКИ войници на Вермахта и СС са изнасилвачи, убийци на деца и мародери дори и 80 години по-късно.

Как работи тая техника можеш да погледнеш от напъните на ЕДМ-а в този форум. Аз и Кузмов сме виновни за всичко в тоя свят, довели сме гейовете за ръка в България и сме продали родината си на дявола. Малко дървено му се получава, но си мисли че работи. Особено като го повтаря през ден. Защо си мислиш че той е открил топлата вода? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #307 -: Юли 10, 2024, 10:11:43 pm »
Кой ми ср@ в гащите...: В руската ракета, ударила Киев, има части от САЩ

https://www.vesti.bg/sviat/v-ruskata-raketa-udarila-kiev-ima-chasti-ot-sasht-6203415

М'а верно?! Ч'ай с'я санкции има ли или няма? И, ако няма защо не викат караул!?
Аа, да, трябва да викат: санитар!!

Или паа, ракетите не били само руски, айц?!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #308 -: Юли 10, 2024, 10:14:50 pm »
Кой ми ср@ в гащите...: В руската ракета, ударила Киев, има части от САЩ
А, тя ракетата бил руска все пак, така ли? :) Язък де писах толкоз на Миро...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 959
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #309 -: Юли 10, 2024, 10:30:49 pm »
А, тя ракетата бил руска все пак, така ли? :) Язък де писах толкоз на Миро...

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #310 -: Юли 10, 2024, 10:48:51 pm »
Я кажи как стана с мариуполскаат болница, че минаха вече 2 години... Можеш да видиш к'во пише и в Уикипедията - има специална страница за това... :)

Значи на Уикипедията, в която всеки може да си редактира данните както си иска, може да се вярва.
Азовците се бяха настанили в болницата, която в момента на удара не се е използвала по предназначение. Не са малко случаите, при които украинските военни се настаняват в училища или други жилищни сгради, и след като ги ударят, тогава реват, че са ударили цивилни.

Пускаш ми видео от преди година-две и ми обясняваш че условията са еднакви ли?
Дали двигателя на ракетата работи в един и същ режим и при крейсерската скорост и при гмурването към целта? Аз не съм достатъчно запознат, не изключвам възможността двигателя да се изключва при падането.

Това видео ти го пускам, за да видиш, че и там ракетата оставя следа точно преди удара.
А ти давам за сравнение видеата непосредствено от удара по завода "Артем" и по болницата "Охматдет" - там условията са абсолютно еднакви, но картинките са коренно различни. Даже съм ти ги показал и на скрийншотовете, но кой да види.

Защо реши че ракетите летят само направо?

Как така ракета, пусната от изток, пропуска целта си, отлита на запад, връща се и удря целта /в конкретния случай дай пример с Х-101 и ще се съглася/?

Защо реши че ракетата не е Х-101? Украинците намират части от тзи ракета, но това по никакъв начин няма да те убеди - ти ще твърдиш че са ги донесл испециално отнякъде другаде и са ги подхвърлили.

Аз в по-горния пост ти обясних, защо не може да е тази ракета, и то на база украинските видеа, на които се позовават тези, които твърдят, че русия точно с ракета Х-101 е ударила детската болница.
Да не би да не може да подхвърлят такива "доказателства", при положение че ги имат в изобилие? Какво им пречи да го направят? Те видеото са фалшифицирали, та останките от ракетата ли няма да подхвърлят?
А щом са фалшифицирали видеото, работата ми намирисва! Защо иначе ще фалшифицират видеото, щом са сигурни, че ракетата е Х-101? Къде е логиката?

Точно това правят. Целенасочено обстрелват жилищни сгради, обекти от енергетичната инфраструктура - подстанции, ТЕЦ-ове и т.н. Да не ти напомням на какво направиха слкадове за зърно в Одеса и околността. Или и това бяха военни цели?

В жилищните сгради колко пъти са се крили украински военни? Тогава това не се ли явява цел?
Обектите от енергийната инфраструктура само за граждански цели ли се използват или могат да се използват и за производство на оръжия /в случая енергията се използва за захранване на предприятия за производство на оръжия/?
А зърнената сделка като какво се използваше? Като претекст да пускат надводни дронове. А парите от зърнената сделка къде мислиш че отиваха? Да не би да ги раздаваха на хората в Одеса?

Да пускам ли отново кадри от въздуха на украински градове? Или там са били център за приемане на решения до центъра... една здрава сграда няма.

А тези украински градове близо до Полша ли бяха или бяха по боевата линията на прикосновение?
Как мислиш ще изглежда един град, където се водят бойни действия?

Какво правят в моменат в Часов Яр? А в Харков? Ще ми кажеш че снаряда от оръдието или ГРАД-а на 10-15 километра има точност 2-3 метра? Или не знаят колко е отклонението? Или че им дреме?

Там се водят бойни действия, присъстват военни и от едната страна, и от другата. И кой нормален цивилен би стоял на боевата линия? Ако има такива цивилни, значи са чисти самоубийци.

и в заключение отново ще повторя - ватенките нямат работа в Украйна. Сами са се набутали между тия шамари. Сега ще отнасят и отляво и отдясно, без някой дори да им слуша оправданията. За всичко ще са виновни те, защото се намират на чужда територия. Точно както ВСИЧКИ войници на Вермахта и СС са изнасилвачи, убийци на деца и мародери дори и 80 години по-късно.

Имаше Мински споразумения, които вече стана ясно, че никой не си е и помислял да ги спази. Може ли да се вярва на такива лъжльовци?
Оправдания е едно, а това на коя страна е истината е съвсем друго. Много пъти съм ти доказвал как украинците разпространяват фейкове по медиите и перемогата е само в Интернет.
За което са виновни, не искам да ги оправдавам, но за което не са виновни, не искам да ги виня. За мен е важна истината, но явно за украинците думата "истина" не съществува в речника им.
Това за изнасилвачите, убийците на деца и мародерите е вече изтъркана фраза. Все едно от другите нации няма такива, нали?
Или както Урсулата твърдеше, че от чиповете от перални и съдомиялни, руснаците правели ракети! СМЯХ В ЗАЛАТА!
Нека някой ми покаже видео, в което да направи ракета от пералня, сядомиялна и микровълнова!
И в тази глупост вярва сума ти наров! УЖАС! О СВЕЩЕНА ПРОСТОТА!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #311 -: Юли 10, 2024, 10:59:08 pm »
Защо реши че ракетата не е Х-101? Украинците намират части от тзи ракета, но това по никакъв начин няма да те убеди - ти ще твърдиш че са ги донесл испециално отнякъде другаде и са ги подхвърлили.

     Защо е рещил, че ракетата не е Х-101... ами може би защото един съфорумник който  вчера е бил или пиян на куче, или днес е така и не помни какво е писал... или деменцията му се обажда :) Та тоя същия съфорумник вчера яростно спореше, че ракетата била Кинжал. И ако не била Кинжал щял много да се лензи :)

     Е Пепи... позна ли се??? Алкохола ли е виновен или деменцията??? За Кинжала к'во ше кажеш??? Честно казано, вече те съжалявам... това твоето вече е болестно състояние :( Замисли се за среща с психиатър и дано това ти помогне :( Макар че се съмнявам, ти си неспасяем случай :(

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 900
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #312 -: Юли 11, 2024, 09:48:32 pm »
Значи на Уикипедията, в която всеки може да си редактира данните както си иска, може да се вярва.
Азовците се бяха настанили в болницата, която в момента на удара не се е използвала по предназначение. Не са малко случаите, при които украинските военни се настаняват в училища или други жилищни сгради, и след като ги ударят, тогава реват, че са ударили цивилни.
Ти лично беше ли там, с очите ли си видя кой в коя стая е бил в момента на удара? Видеото е манипулирано, уикипедията е манипулирана, но това с Азов-ците е извън всякаква каритика.
Ако в болницата е имало и цивилни и военни - тогава какво правим? Или мислиш че болница близко до фронтовата линия връща ранени военни защото там има цивилни или изгонва  цивилните за да приема само военни?

Това видео ти го пускам, за да видиш, че и там ракетата оставя следа точно преди удара.
А ти давам за сравнение видеата непосредствено от удара по завода "Артем" и по болницата "Охматдет" - там условията са абсолютно еднакви, но картинките са коренно различни. Даже съм ти ги показал и на скрийншотовете, но кой да види.
Нали се разбрахме че не е доказано каква е ракетата. Ако е друг модел? Ако е програмирана по различен начин?
Напиши в тубата "Х101" и има достатъчно видеа - и със следа, и без...

Как така ракета, пусната от изток, пропуска целта си, отлита на запад, връща се и удря целта /в конкретния случай дай пример с Х-101 и ще се съглася/?
Не пропуска целта си, задава й се курс който да я доведе до целта от друга страна. Сещаш се че това затруднява изключително ПВО-то и радарите.

Да не би да не може да подхвърлят такива "доказателства", при положение че ги имат в изобилие? Какво им пречи да го направят? Те видеото са фалшифицирали, та останките от ракетата ли няма да подхвърлят?
А щом са фалшифицирали видеото, работата ми намирисва! Защо иначе ще фалшифицират видеото, щом са сигурни, че ракетата е Х-101? Къде е логиката?
КОЙ е фалшифицирал видеото? ГУР, Зеленски лично или все пак някой интернет потребител?

В жилищните сгради колко пъти са се крили украински военни? Тогава това не се ли явява цел?
Обектите от енергийната инфраструктура само за граждански цели ли се използват или могат да се използват и за производство на оръжия /в случая енергията се използва за захранване на предприятия за производство на оръжия/?
А зърнената сделка като какво се използваше? Като претекст да пускат надводни дронове. А парите от зърнената сделка къде мислиш че отиваха? Да не би да ги раздаваха на хората в Одеса?
А къде да се крият, когато отбраняват града от нахлуващи в него вражески войници?
За какво се ползва ТЕЦ в града? Каква му е основната функция? По тая логика всяка цел е с възможно военно предназначение.
Ще ми е много интересно да видя как се пускат украински дронове от екипетски или панамски зърновоз примерно...
И къде мислиш че отиват парите от зърното? Може би възстановяването на инфраструктурата е безплатно, или се финансира от Запада? ЕС вероятно дава пари за заплати на учители и лекари в Украйна?

А тези украински градове близо до Полша ли бяха или бяха по боевата линията на прикосновение?
Как мислиш ще изглежда един град, където се водят бойни действия?
Като Донецк примерно... той нали 10+ години беше бомбардиран денонощно? Или като Белгород - той е на няма и 30 км от фронта.

Имаше Мински споразумения, които вече стана ясно, че никой не си е и помислял да ги спази. Може ли да се вярва на такива лъжльовци?
Оправдания е едно, а това на коя страна е истината е съвсем друго. Много пъти съм ти доказвал как украинците разпространяват фейкове по медиите и перемогата е само в Интернет.
За което са виновни, не искам да ги оправдавам, но за което не са виновни, не искам да ги виня. За мен е важна истината, но явно за украинците думата "истина" не съществува в речника им.
Това за изнасилвачите, убийците на деца и мародерите е вече изтъркана фраза. Все едно от другите нации няма такива, нали?
Или както Урсулата твърдеше, че от чиповете от перални и съдомиялни, руснаците правели ракети! СМЯХ В ЗАЛАТА!
Нека някой ми покаже видео, в което да направи ракета от пералня, сядомиялна и микровълнова!
И в тази глупост вярва сума ти наров! УЖАС! О СВЕЩЕНА ПРОСТОТА!
Да ти пускам видеа на Путин от година преди нападението? От месец преди нападението? От седмица преди нападението? Кой викаш е лъжльото?
Да ти пусна любимите на Витко и ЕДМ-а Скабеева, Солвьов и Симонян? Това е на официиалния държавен телевизионен канал, не е някакво клипче в тубата или тикток? Колко пъти вече унищожиха всички системи Пейтриът? Как Украйна още на 3-я ден остана без нито един самолет а все още има неща де летят?
Така че а да не си говорим за фейкове и за манипулации на общественото мнение...

За чиповете от перални - приеми го като хипербола. Малко като Зеленски и кокаина. Но аз с големи проблеми и писане на много бумаги си намирам някои неща вече втора година. Е за един  обект ми трябваше един комуникационен модул, де преди можех да си го поръчам без никакви обяснения. Сега влизам на сайта и к'во да видя...

Цитат
Produkt ist bei einer Ausfuhr aus der EU genehmigungspflichtig gemäß EG-Dual-Use-Verordnung Nr. 428/2009 (5A002)

Дори за пикливото Лого на Сименс има ограничения за достъп до оперделени неща и изписах кофа мастило докато получа тоя мейл:>

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #313 -: Юли 11, 2024, 09:54:30 pm »
Тъй, тъй, Кинтокрация....
 Пък аз глeдаm това...
https://smotret.tv/news/bloomberg

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #314 -: Юли 12, 2024, 07:32:00 am »
Каква кинтокрация, те всички са затънали в дългове и надеждата е криза и тя да им ги плати, ако трябва война и атомни бомби да се хвърлят ще предизвикат само да се получи криза която да им ги плати дълговете. Пари няма, с много малко банките ги въртят на кредити и произвеждат огромни дългове. Частни дългове 200 трилиона в пари и 200 в активи - 400 трилиона дългове при надут БВП с услуги и социални продукти до няма и 30 трилиона на година. Трябва да минат на фотосинтеза за 13 години за да си изчистят дълговете.