Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27992 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
https://www.mediapool.bg/yakutskiyat-shaman-voin-opital-da-progoni-putin-e-zadarzhan-v-sibirski-psihotsentar-news361138.html      Ето тук сега за свобода и демокрация,  само че съвеЦка!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Кузмов, все се каня да те питам:

Ако дойда у вас и ти кажа, че не ми харесва отношението ти в собственото ти семейство - жена ти, децата ти и т.н., че според моите разбирания и норми, които аз съм прогласил на света, без да съм те питал ти съгласен ли си, възприемаш ли ги, искаш ли ги, ей така в качеството си на жандарм те предупредя: или почваш да се отнасяш така, както аз ти казвам, или ще има последствия - я ще ти направя запор на банковите сметки, я ще ти спра пенсията, или ще дам оръжие на някой местен бандит, да те нарани за непослушанието и неподчинението, я нещо друго, да те заболи?

По-късно, за да ти се кача на главата, ти кажа: гледам бая спестявания имаш в банката, от имотите си изкарваш доста принадена стойност, а не даваш, не делиш на половина с жена си и тя се явява опозиция в семейните отношения  :D, аз в качеството си на защитник на правдата и демокрацията, свободата - жената има равни права с мъжа в демократичния свят  ;), а ти я потискаш, не спазваш човешките й права, полово я дискриминираш, да не говорим, че понякога дори с мълчанието си, като дебил  :D и налагаш домашно насилие на психологическа основа и поради тези многобройни причини, аз като върховен богоизбран по незнайно какви принципи, които само аз си знам  :D, в мой интерес  ;), ти отнема част от имуществото, парите с предлог да го дам на твоята семейна опозиция - жена ти, но най-напред ще си го занеса у дома на съхранение, по-нататък ще видим.  :D

Понеже си голям демократ и евроатлантик, как ти се виждат моите хипотези, те демократични ли ти се виждат или не? - да ти кажа нещо след това на база твоя отговор.... :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
     Бас ловя, че Мими нищо няма да разбере от примера който си му написал :) Прекалено много информация си написал, не може да я обработи :) При него трябва да се подава информацията най-много в едно изречение, а най-добре ако е едносрично :) Образно казано, Мими е малко по-зле от Байдън... демек мозъка му прилича на топките пред НДК-то :) Идеално полиран :)

     Така че... да чакаш отговор от него е все едно да чакаш от умрел писмо. Или няма да ти отговори, или отговора ще е в шеста глуха (нищо общо с това което го питаш).

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
     Бас ловя, че Мими нищо няма да разбере от примера който си му написал :) Прекалено много информация си написал, не може да я обработи :) При него трябва да се подава информацията най-много в едно изречение, а най-добре ако е едносрично :) Образно казано, Мими е малко по-зле от Байдън... демек мозъка му прилича на топките пред НДК-то :) Идеално полиран :)

     Така че... да чакаш отговор от него е все едно да чакаш от умрел писмо. Или няма да ти отговори, или отговора ще е в шеста глуха (нищо общо с това което го питаш).

Аз като го писах, честно, си го помислих същото. Той две изречения на кръст не може да върже, какви магистратури хипотетично е можел да завърши, аз му пиша 3-ка от жалост за средно НЕспециално /общообразователно/ образование.  :)

Тоя ще отговори с няква тъпотия в трета глуха.  :D Хал хабер си няма от нищо, след като си тури демократичната ваксина на Файзер и почна да произвежда шипчест протеин с генната мутация  ;D. Явно това е причината. Стана Байдан № 2.  ;D

Карай, майтап да има поне с него.  ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Колко хубаво звучи когато си вярваш! Нищо лично!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Колко хубаво звучи когато си вярваш! Нищо лично!

Михаил Кузмов ти си страхливец, не отговори на горните ми 2 въпроса?  :D
Щях да те застрелям моментално с евроатлантически отговор от който щеше да ти се стричи сакъза, щеще да започнеш да заекваш.  :D
И Горелката нямаше да може да ти помогне.  :)


Сега по същество:

Голяма е американската наглост, голяма е по подобие наглостта на Горелката:)

Корумпираният американски сенатор, който много се беше загрижил за корупцията в България
Робърт Менендес беше признат за виновен по всички 16 обвинения във федералния процес за корупция - наказание 222 г. лишаване от свобода


https://blitz.bg/obshtestvo/korumpiraniyat-amerikanski-senator-koyto-mnogo-se-beshe-zagrizhil-za-koruptsiyata-v-blgariya_news1029331.html

Туй крадеца да вика дръжте крадеца.... В България било имало голяма корупция, а американския генерал е осъден за корупция?  :D

Горелката еякулира на новината за борба с корупцията в МО на Русия и арестите на руски генерали - пяна излизаше от злоба от устата му, брадата му побеля:D
А то ко се оказа - един болт 5 мм в американската армия струвал 50$.  :D, а американските генерали ги съдят за корупция.


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Михаил Кузмов,
голям страхливец си всеки случай?  :)
Покрил си се, кът евроатлантическа мишка  :) и четеш от дупката си, какво пише за тебе EDM electronics;)

Ами пише, че никога не отговаряш на неудобни въпроси, но повечето не ги и разбираш  ;), особено когато изречението е сложно или текста е повече от едно изречение.  :)

Ти си Джо Байдан на форума.  ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Аз дорогой френд, съм на плажа пред собственото бунгало. Що да се занимавам с твоите писаници?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Боли мъ на кацата чепа за твойто собствено бунгало.  :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Алоооууу, къде се загуби, защо загуби говор и картина, евроатлантика?  :)

Я отговори на аудиторията, това бунгало комунистите ли са го строили?  :)
От комунистите ли купи бунгалото?  :D

Май да...  ;)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Алоуууу! Тия бунгала дето питаш, отдавна са изгнили, анадънмушинди! Терена е на най елитния къмпинг на черноморието. Поне така чух от един дето ги е обходил. Та толкова за аудиторията! Време е да проумееш че не съм беден старец! Не съм и богат, просто съм доволен че още мога да дам! В петък вече съм на острова! После пак на бунгалото! Ще ти звънна да пием по бира, да се увериш сам, как е и къде е!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
https://chernomorets.eu/          Айде поцъкай може да ти хареса!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Алоуууу! Тия бунгала дето питаш, отдавна са изгнили, анадънмушинди! Терена е на най елитния къмпинг на черноморието. Поне така чух от един дето ги е обходил. Та толкова за аудиторията! Време е да проумееш че не съм беден старец! Не съм и богат, просто съм доволен че още мога да дам! В петък вече съм на острова! После пак на бунгалото! Ще ти звънна да пием по бира, да се увериш сам, как е и къде е!

Мен ме покани на плумари с шопска и бейби калмари  ;), да ти разкажа за русофилията и путинофилията. Но не кани Горелката - не го искам него.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
Мен ме покани на плумари с шопска и бейби калмари  ;), да ти разкажа за русофилията и путинофилията. Но не кани Горелката - не го искам него.  ;D

Споко бе, аз само от бирата се интересувам, не ти ща калмарите... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Горелката няма да го оставим гладен, ще му поръчаме един голям специалитет - "Родопски калмари"  ;D

Иначе аз перманетно съм на островете - къпя се, плувам по 40 мин дневно и ловя трофийни риби.  :)
Наслаждавам се на майката природа.
« Последна редакция: Юли 23, 2024, 07:39:52 pm от EDM electronics »