Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27987 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Ето на! Ползвате евроатлантически ценности, пък после плюете по тях!
Като идея приемам да синхронизираме консумацията, кой какво му е на душата това да хапва и пие!
Не знаех че на острова се ловят сомове, ама може, не съм спец!  В петък вечер вече съм на Лемнос. Ако си там, може и там. Само батко Джул май не е там. Що му трябва да ходи на Бахамите чак, не ми е ясно?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Зад Бахамите е  :D, в панелката с дървената дограма и в мандрата на село или котелното в ТЕЦ-а.  :D

Кузмов, ти "родопски калмари" на о. Лемнос ял ли си?  :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Не бе човек! И на Бахамите имат нужда от монтаж на горелки!
Виж ти! Родопски калмар? на Лемнос? Куйтуй жувотно?
На Лемнос най ме кефят зучини! Най добре ги правят на залива Саравари. Това ще рече пържени тиквички. Ама нищо общо с нашенски! Сервират ти едно блюдо, приличат тънки като картофен чипс и усукани леко. Заедно с тях едно блюдо фрешфиш. Риба която са доставяли местни рибари през деня. Абе що няма сом не знам? Ти на кой остров лови сом?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Не бе човек! И на Бахамите имат нужда от монтаж на горелки!
Не мога да те разбера, защо помагаш на някой, който не ти е искал помощта? Защо нарушаваш природните закони? - ще носиш чуждия кръст тогава, неговия...ти ще ядеш махалото...
Защо се опитваш, да му оправиш имиджа? - та той е непоправим в тази серия на земния живот.
Няма как човек, който не си е купил дори жилище, да не говорим луксозно бунгало в най-луксозния къмпинг, да ходи на Бахамите, защо си ги мислиш от ....да не кажа гъза?  :)

Греховете му са толкова големи - исторически, морални и идеологически, че той никога няма да може да бъде реабилитиран за тях в тази серия на земния живот.  :)
Ти забрави ли, че първо е бил комсолоски секретар, после член на БКП, служител в ДС, и накрая обърнал палачинката - станал демократ и либерал, и най-вече русофоб? И забележи: Той гласува за кмет - син на най-тъмночервената комунистическа номенклатура и висши офицерски постове в ДС! Защитавал е комунизма по същия начин. Това нищо ли не ти говори?  :) Не ти ли светва лампата? Не ти ли отлепя старото реле?  ;) Алоооууу, Пловдив.....  :D
Само му гледай сеира, сега като кацнат извънземните ;)  :D, той ще е първия техен привърженик и сътрудник срещу човечеството, като цяло, в т.ч. и срещу твоите колонизатори САЩ. Аз на такива вяра никога не мога да имам, разпознавам ги в живота, като предатели - също като полковник Марков  :), камо ли пък да им се подмазвам, като ги представям такива, каквито не са.  :D

Какви Бахами те гонят, престани да си ги измисляш от г...ъ....  :)


Виж ти! Родопски калмар? на Лемнос? Куйтуй жувотно?
Родопски калмари.....  :D
Кузмов, два тъпи повече си живял от мен на тая земя, а не си опитвал от тия така известни калмари - парадокс.  ;)

Родопските калмари се купуват само от родопския сюнетчия:D
Ходил ли си в с. Борино? - посока Триградското ждрело, Ягодинската пещера и т.н. - ей там някъде е "дистрибутора".  :D


Абе що няма сом не знам? Ти на кой остров лови сом?
Острови има и в язовирите в Колония България. Най-известния от тях и най-голям е Островът на муфлоните в яз. Студен кладенец. Пълно е с муфлони, елени и сърни - хиляди. Много често съм сред тях, ако ти е интересно мога да ти покажа снимки. Миналата година намерих и едни еленски рога - вероятно бракониери грешници са убили животното и са го разфасовали. Въобще там е българския Джурасик парк.

Острови има и в яж. Жребчево и яз. Ивайловград.
« Последна редакция: Юли 25, 2024, 11:02:32 am от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
Мен ме покани на плумари с шопска и бейби калмари ;)

Родопските калмари се купуват само от родопския сюнетчия:D

Та откъде викаш се купуват бейби калмарите? :) Зарежи, не ми обяснявай, че няма да мога да седна да обядвам...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Правиш ли разлика между прилагателните "бейби" и "родопски"?  :)

Казал съм:
За мен "бейби", за теб "родопски".  :D

Бон апети....  ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Да си оставиш ти държавата и да хукнеш по света, Европа, да се потопиш в техните ценности, за които Михаил Кузмов ви разправя.  :)
Той самия ходи на 80 г. да бачка на запад, като черноработник. Не знам обаче при какви битови условия, щото съм чувал и виждал страшни неща. Той има опит с платките  ;), гледам го на островите на палатка, без баня, без тоалетна - свикнал е, спартанец, шупти.  :D

Актуално!

Олимпиадата Париж 2024. Нека видим реалността, не само онова подбраното, дето ви показват. Нека чуем какво казват хората за французите, за евроатлантическите им ценности. Аз такъв треш не съм виждал в моя селски град никога, а през соца е било направо земен рай.

Кузвом вика, че сме се били ползвали от евроатлантическите ценности. Не само, че не се ползвам, но и не искам да ги ползвам тия ценности. Нека ги видим обаче?

Как вонят богатите французи на тиня - разказ на една българка  :D - просто треш какой та.... :) ;). Приятно гледане:  https://www.tiktok.com/@made.in.bg/video/7395569142381710625?lang=en

Кадри от ежедневието на Париж - ценности  :D





Френския Дядо Мраз - просто треш какой та.... 
:D  ;D  ;D  :D  ;D








Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Жуженцее,
чакаме дудученцее... по тематаа.

ТАКЪВ ГЕЙ ПАРАД, КАТО ОТКРИВАНЕТО НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ПАРИЖ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ. ЕЗИЧЕСКА КОЧИНА!

https://afera.bg/%d1%82%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2-%d0%b3%d0%b5%d0%b9-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%be-%d0%be%d1%82%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d0%bb/

Виждал съм с очите си два гей парада – първия такъв в София през 2008-ма, когато ни изпоарестуваха в 4-то РПУ за възпрепятстването му, и един в Рим през 2018-та, когато с жена ми бяхме на екскурзия и ни засече близо до Колизеума.

Ама такъв гей парад, като вчерашното откриване на Олимпийските игри в Париж не съм виждал. „София Прайд“ е като монашеско литийно шествие в сравнение с това вчера. Мина се по целия комсомолски конспект на текущата политическа идеология – от трансове, през жена правеща тройка с двама доста женствени мъже, открита гавра с „тайната вечеря“ на Христос, та до цяло „драг шоу“ на подиум. Жената, прокарала абортите във Франция, беше издигната като буквална светица под формата на златна статуя и под звуците на тържествен химн. Всеки втори мъж беше гей или африканец, а всеки трети – гей африканец.

Абсолютно нищо учудващо от града, в който почти всички гласуват за буквални гей-ислямо-комунисти на изборите. Над хиляда години Франция беше „най-голямата дъщеря на църквата“ и като такава създаде изумителна и прекрасна култура, която обогатява света и до ден днешен. Сега създава гей-ислямо-комунизъм, както самата тя се опита по възможно най-директен начин да ви го каже и покаже вчера. Ако вас ви дразни или отвращава това, то аз съм католик и ме боли десет пъти повече от факта в каква езическа кочина превръщат това, което считам и в кръвта си за моя цивилизация, исторически и духовен ареал.

Кристиян Шкварек


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Хиляди преЕвИти и един по здрав, специално за ЕДМ! Колкото по се ровиш в помията толкова повече затъваш!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
Жуженцее,
чакаме дудученцее... по тематаа.

ТАКЪВ ГЕЙ ПАРАД, КАТО ОТКРИВАНЕТО НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ПАРИЖ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ. ЕЗИЧЕСКА КОЧИНА!

1. Не моа да разбера... мечтата ти е почти 60 годишен брадат инвалид да ти прави свирки ли? Дали и ти да не посетиш психолог... или питай там ЕДМ-а къде бръмчат мургавелките, той е добре запознат и с асортимент, и с цени...

2. Всяка олимпиада със своите си психични отклонения...





Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
1. Не моа да разбера... мечтата ти е почти 60 годишен брадат инвалид да ти прави свирки ли?
На мен?! Нямам никаква нужда. Виж твоите дудуци са нужни на Хегемона.
Той има нужда от тях... Виж защо по-долу:

2. Всяка олимпиада със своите си психични отклонения...
1. Лъжеш! Не всяка. Да не давам кадри от Сочи, че ще има: stack overflow!
2. Ти на това в Париж отклонения ли му викаш?! Това си е чист сатанизъм!!!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
На мен?! Нямам никаква нужда. Виж твоите дудуци са нужни на Хегемона.
Той има нужда от тях...
Аз само реагирам на надувания от теб дудук. Изключително рядко проявявам самоинициатива да публикувам нещо, което не е в отговор на някое деликатно подсвирване от твоя страна.

2. Ти на това в Париж отклонения ли му викаш?! Това си е чист сатанизъм!!!
Аз се сещам за една мумия, изложена на централния площад в столицата на един град, така че а да не си говорим за сатанистки ритуали.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Еее! Батко Джул, почакай скоро ще изложат втора мумия! Още я пазят във фризера на някой бункер!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Аз се сещам за една мумия, изложена на централния площад в столицата на един град, така че а да не си говорим за сатанистки ритуали.
Тая мумия не е сатанински ритуал.
Виж това е:
Защо откриха Олимпиадата с Четвъртия конник на Смъртта

https://mediamall.info/news/zashto-otkriha-olimpiadata-s-chetvartiya-konnik-na-smartta-22366news.html

Завършек:

...Дано богохулстващите шизофреници да са сбъркали в прорицателството си, или аз, грешният, нещо да не съм доразбрал.

акад. Петър Иванов

Ай "деликатно" да надуете фенските вувузели. ПосолствоТО има нужда от тях...