Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27984 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Нали после ти ме коригира, имал си жена и деца! Аз не оспорвам това, просто похвали се къде отмарят. То само себе си хвалиш, здравословно, сякаш си единствен. Като егоизъм звучи! Ето аз ще се похваля със снимки на внуците, но от тук нещо слаб интернет та не се зареждат.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Нали после ти ме коригира, имал си жена и деца! Аз не оспорвам това, просто похвали се къде отмарят. То само себе си хвалиш, здравословно, сякаш си единствен. Като егоизъм звучи! Ето аз ще се похваля със снимки на внуците, но от тук нещо слаб интернет та не се зареждат.

Не искам се да хваля със семейните си. Хваля или съответно очерням само себе си, аз участвам във форума, защо да намесвам други. Това какво правиш ти или някой друг си е ваша работа.

Да се хваля здравословно не е така. Влез в Тик-Ток, Ю-туб има безброй клипове на здравна тема, безброй блогери. Ти ми вменяваш болести, които нямам или пък искаш да имам. Аз като ти кажа, че правя нещо по въпроса, за да нямам, ти го приемаш като хвалба.

Приеми го като добър пример за подражание, не като хвалба.
Лошия пример за подражание е да чуеш някой, да се хвали колко пиел и пушил, как лъскал бастуна на сп. Плейбой и какви хубави хора били педерасите.

Е, аз не съм от тях и съм се хвалил.....
А ти като се хвалиш материално...това не е хвалене....

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Съвсем умишлено казвам някои неща, като знам каква реакция ще предизвикат. :)
Всички знаем, колко завистлив човек е българина, как не му харесва някой да има нещо повече от него.

Като казвам как спортувам и се грижа за здравето си /и не само спорт/, без никога да съм му давал оценка, като съм и наясно какви мързеливци и мухъли има, как нищо не правят за себе си - до кенефа ходят с кола, едно такова мое изказване вади на показ завистта - защото някой да прави нещо повече, как смее, с какво той е по-добър, за какъв се мисли, аз имам Мерцедес, богат съм, а той с Жигулата си се прави на Джон Траволта.  :D Нека да е болен, нека го мъчат хемороидите, нека...  :D

Грижата за здравето е верно егоизъм Кузмов - друго не може и да бъде, защото е лична практика.
Няма как да го прави някой вместо теб.
Но щях наистина да съм егоист, ако знаех нещо, което може да помогне на някой в нужда, но не го споделям, а го крия, да го ползвам само аз - егоиста.

Не знам дали си забелязал, но повечето здравни теми са мои. Давам дори неща за които никой не ме е питал, защото сигурно съм егоист?

Мишка си ти Кузмов - Мишка Кузмов:)
Айде потапяй...потапяй се....  ;)
Видя ли ми сега хемороидите?  ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
М,дааа! Значи моите измислици по твой адрес не ти харесват, и написа цяла тирада обяснения! Но видиш ли, ти можеш да пишеш каквото ти хрумне! Даже повтаряш многократно лъжите си белким станат истина! Е няма как ЕвГенчо

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
https://tribune.bg/bg/mrezhata/vlogar-po-potnik-sabira-dareni/       Давай, ето тук можеш да се изявиш! Нали си насмогнал масрафа?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Преди 3 дни направих дарение на Исторически парк.  :)

А ти пак си у форумо.  :D
Нали ти казах - скукааа, скука...  :)
Отишъл на сотрова, но му е тъпо.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
Преди 3 дни направих дарение на Исторически парк.  :)

Дари и за ремонт на пилона на Рожен, че нещо кават че мое да падне...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
В градината на апокалипсиса - Олимпиада Париж, не се вее руското знаме!  :)

Вчера се състоя женски боксов мач с урод-трансжендар, представител на евроатлантическите ценности и сатанизма с италианка шампион по бокс. Западните уроди са допуснали участието на себеподобни, да дразнят всички религии по света, всички нормални хора, като налагат своята политика повсеместно. И понеже урода е бил мъж, който се представял за жена, с 2-3 удара е нокаутирал биологичната жена.

Момичето се разплака на ринга и се отказа от срещата. Западните уроди убиха мечтата на един спортист, който е тренирал с години, за да покаже на света постижението си в спорта. Това ги чакат вашите деца и внуци - НЕуважаеми  :) форумни либерал-глобалисти. Те ще бъдат съсипани от собствените ви хора. Ще разберете за какво ви говоря, но ще е твърде късно.

Михаил Кузмов,
не е добра идея да пускаш снимки на деца, още повече твоите внуци за щяло и нещяло в Интернет.
Не знам дали си забелязал, но тук никой не го прави, освен един  :)една цялостно, обобщено тъпа система:D
Това да се хвалиш на света, че си имал деца, внуци и да ги тикаш на погледите не непознати хора е лекомислие. Не знаеш у кого какви асоциации ще породи това. Пълно е със злоба, завист, користност, злодейство и жажда за насилие в хората.

Има и такива, които ти пожелават да те мъчат хемороидите, а ако нямаш, дано да хванеш. ;D - дано да не ти се случи така да те кълнат...  ;D

Съветът ми към теб е приятелски - не прави това!  :)

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 729
EDM electronics, много им трябва да участват в това изродено нещо щото. По добре да не ти се вее байряка там.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Руснаците се кефят, че не са на тая "олимпиада"... Най-големият фън-шуй ще е, ако се плува в Сена.
Упс, то в Париж май вече и ток има тук-таме (справки видеото).

На Запад е важно да си успешен, няма значение колко пари (чужди) ще потрошиш и колко кръв.
Като например да спретнеш влакова катастрофа и да я снимаш за Уу.у..у...а.а...а...У !!

https://rutube.ru/video/84bd4d1ef258b302b93d7819fa04dac9/

Преди 4-тата минута.

П.п. Останете на линия, вашите дудуци са важни за посолствоТО...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
В градината на апокалипсиса - Олимпиада Париж, не се вее руското знаме!  :)

Вчера се състоя женски боксов мач с урод-трансжендар, представител на евроатлантическите ценности и сатанизма с италианка шампион по бокс. Западните уроди са допуснали участието на себеподобни, да дразнят всички религии по света, всички нормални хора, като налагат своята политика повсеместно. И понеже урода е бил мъж, който се представял за жена, с 2-3 удара е нокаутирал биологичната жена.

Момичето се разплака на ринга и се отказа от срещата. Западните уроди убиха мечтата на един спортист, който е тренирал с години, за да покаже на света постижението си в спорта. Това ги чакат вашите деца и внуци - НЕуважаеми  :) форумни либерал-глобалисти. Те ще бъдат съсипани от собствените ви хора. Ще разберете за какво ви говоря, но ще е твърде късно.



" урод-трансжендар, представител на евроатлантическите ценности и сатанизма" като малък:


Михаил Кузмов,
не е добра идея да пускаш снимки на деца, още повече твоите внуци за щяло и нещяло в Интернет.
Не знам дали си забелязал, но тук никой не го прави, освен един  :)една цялостно, обобщено тъпа система:D
Това да се хвалиш на света, че си имал деца, внуци и да ги тикаш на погледите не непознати хора е лекомислие. Не знаеш у кого какви асоциации ще породи това. Пълно е със злоба, завист, користност, злодейство и жажда за насилие в хората.

Параноята е голяма работа... Наистина изпитвам съжалени към хора, които живеят в свят в който е прието да си криеш дететео. Следващата стъпка ще е да си забулиш жената като излизате навън (ако вече не си го направил - знам ли те колко ти е избила чивията). ма ти па жена нямаш... кви ли ги говоря.
И преди да ми кажеш че си измислям... що си скри рибарския канал в тубата бре? :) Толко да си наплашен, просто не мога да си представя...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
121 години от Илинденското възстание!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер


" урод-трансжендар, представител на евроатлантическите ценности и сатанизма" като малък:



Горелката е странеш манипулатор  и Голям лъжец:)
Той иска да ви каже, че през соца е имало същите джендари-уроди, като днешните негови братя евроатлантиците. Да, ама тия ще идеш да ги разправяш у кръчмата на пияндурниците, не и тук ФъФ форума.  :)

В Народна Република България също е имало случаи на смяна на пола, но това не е ставало по прищявка от мода или целенасочена политика, а на болни хора - хермафродити. Генетична мутация при която човек проявява двата полови белега и дори много често с два полови органа - мижки и женски.

В тази случаи по лекарски надзор се оставя лицето да навърши някаква възраст, за да се види кой пол се проявява повече, психиатър и психолог също дават заключение - какъв се чувства лицето и издава заключение за медицинска интервенция. Премахват се ненужните полови органи. Сменя се пола.

Ето тези медицински случай, които и у нас не са били прецедент той съпоставя със съвременната джендария и иска да ви докаже, че сте прости:) - той, същия....  :D
« Последна редакция: Август 03, 2024, 09:19:19 pm от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
Ето тези медицински случай, които и у нас не са били прецедент той съпоставя със съвременната джендария и иска да ви докаже, че сте прости:)
Нищо не доказвам. Показвам факти, а кой е прост се вижда по коментарите ... :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
И още няколко снимки, кoментара го оставям на специaлиста :)