Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27976 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
ПосолствоТО очаква евро-атлантически дудук!
Що в затворите в Атланта (САЩ) затворниците носели ножове и всеки ден имало намушкани...

https://rutube.ru/video/a3d9100218bd62834ce4bb8b994790f1/?t=1224&r=plwd

Пускате звука, времето нагласено... само изчаквате встъплението на новинарката.

П.п. На олимпиадата в Париж 2 "трансгендъра" ще се бият за олимпийското злато в женска категория.
И руснаците измислиха нова дума: олимпидер  8)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Ветко, я виж тук колко е нова тази дума!

https://russian7.ru/post/bunt-chuvstvennosti-kakuyu-intimnuyu/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Ветко, я виж тук колко е нова тази дума!



https://russian7.ru/post/bunt-chuvstvennosti-kakuyu-intimnuyu/



P.s. Твоите внуци могат да колят в щатските затвори, не моите. И не мисли, че като са в Тексас, не могат да лежат в Атланта. Всичко може. Най-често под благият поглед на Кентърки-Фрай-Чикън-а, основният чорбаджия на частните затвори там.



P.s.2 Какво комунистическо червено, А ?!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
М,да! Разбрах! Неудобна информация. Шъ прощаваш!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Не мога да ги разбера тия съфорумци:
пратили си децата в САЩ да печелят с цената на времето си, да лъскат кенефи, да са шофьори на тирове и куп долнопробни професии, за едни кирливи долари, да си мислят, че са на върха на лайното, кът си дойдат в Колония България, да се сравняват с Жигулата ми,

а не им идва на акъла, че няма как да бъда солидарен с техните лични мотиви на робско печалбарство, а ще гледам естествено обществения интерес. Народа ни тъне в американско командорене и диктатура, аз трябва да не обиждам Михаил Кузмов, щото си пратил децата в САЩ, да не съм говорил лоши неща за САЩ, да не им секнела печалбата.  ;)

Аве Кузмов - боли мъ чимера за твоя интерес.  :)
Шъ си приказвам за САЩ както намеря за добре и правилно, с него щял съм да се съобразявам....

Аз нали ви казах още преди:
На вас евроатланиците ще ви стрича сакъз в тоя форум. По едно време бяхте се наежили срещу мен 10-тина. Номерата ви не ми минават. Известен съм с нуеморността си. Без малко да заразите форума с вашата черна чума и проказа - евроатланизма, джендаризма, трансхуманизма, антицивилизаията, русофобията.

Неактивен xakep

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 103
По едно време бяхте се наежили срещу мен 10-тина. Номерата ви не ми минават. Известен съм с нуеморността си.

По повод това изказване се сетих за 2 много хубави поговорки:
1. По-умния отстъпва.
2. Тъп, но упорит.
Само се сетих, нищо лично!

Форумът вече не е български, а руски (прекалено много руска медия се поства). Когато беше български, беше хубав, но двама, трима му таковаха майката. Относно темите, форумът вече не е и технически, а "чуждопоклоннически". Говори се за Америка или Русия (двете големи, дето си мерят пиш****). Докато обществото е разделено няма да може да си гледаме интереса, българския... Всичко това е "според мен", моето мнение. Въпреки това пак ще наскачат едни ощипани моми, дето не изказват мнение, а го налагат. Четох че имало и долнопробни професии, при които обаче, хората с честен труд има какво да сложат на трапезата. Много са нещата за които мога да говоря, но не виждам никакъв смисъл. Оценявам увереността на някой хора. Налагат мнения които явно ги обмислят от доста дълго време. Ако всички бяха толкова убедени в правотата си, светът щеше да е много по-скучен...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
... По едно време бяхте се наежили срещу мен 10-тина. Номерата ви не ми минават. Известен съм с нуеморността си. Без малко да заразите форума с вашата черна чума и проказа - евроатланизма, джендаризма, трансхуманизма, антицивилизаията, русофобията.

Личи си че си рибар - от попче сом ще направиш. Къде ги видя тия 10 човека, като реално само аз и Кузмов те тролим? :) А че се поддаваш на тролене го разбраха всички освен теб. Не минава ден без да излезеш да си разкъсваш ризата за "kleta majka Balgaria" и да развяваш разни лозунги от времето на Вълко Червенков...


Що в затворите в Атланта (САЩ) затворниците носели ножове и всеки ден имало намушкани...
Много ти къса паметта, Витко...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
По повод това изказване се сетих за 2 много хубави поговорки:
1. По-умния отстъпва.
2. Тъп, но упорит.
Само се сетих, нищо лично!

Моите евроатлантически опоненти не съм забелязал да отстъпват, значи ли това, че са прости?  :)
Единия от тях е дори на островна почивка, скучно му е там и взима дейно участие в дискусиите.
Не че имаш нещо лично  ;), то личи че е обществено.  :)


Форумът вече не е български, а руски (прекалено много руска медия се поства). Когато беше български, беше хубав, ...

Налагаш си мнението. Форумът не е бил руски, а евроатлантически. Доколкото каква медия се поствала, аз лично ползвам изключително българска, не руска. Руска медия се поства основно от други двама с противоречива значимост. Е, нали е демокрация, не можем да ограничим ползването на каквито и да било източници - тъй че нидей скача, като ощипана мома /каквото определение сам даваш/.


Докато обществото е разделено няма да може да си гледаме интереса, българския...

Това е вярно, но не аз съм докарал това разделение.
Всичко започна с подмятания от русофоби, като теб - ти който си се евакуирал в Италия и си се загрижил за нас тук в Колония  България и то следствие не на вашите нужди, а на американската русофобна пропаганда, която имаше за цел да постигне точно това, което сега се случва навсякъде у нас - укранизация на отношенията.

Колонизатора знаейки, че една голяма част от обществото поради биологични и исторически причини са русофили, противопостави с всякакви средства с онези, които аз квалифицирам с общото наименование "неблагодарници", на които руснаците са помогнали, да не носят фесове и да не ходят в джамия.

Та по въпроса - ще постигнем ли някога обединение - отговора се състои в самия въпрос.
Дори темата с "комунизма" не е актуална с нея се опитвахте да замеряте хора, като мен.

Обединение от моя страна няма да има, аз американска подлога няма да стана. Кенефи в чужбина няма да ида да чистя и да славя за тая награда демокрацията.

Колкото до оплакванията ти за техническите теми:
Дивиденти може да търси само оня, който е инвестирал. Ти какво инвестира тук?
Така че и нищо да не получиш, не си ощетен. Каквото и да получиш е кяр.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Дайте веднъж завинаги да се разберем:

Черен аман от оплаквания, защо форумът вече не бил технически?
Аз ли да ви го направя технически?
Да не съм ви давал обед, клетва, че ще ви развличам с технически разнообразни теми. То не че не мога, защото практиката ми е доста голяма, но не го заслужавате.

Грамотни ли сте?
Вижте как форумът е сепариран по тематика. Разнообразието е доста голямо.
Има глави, които няма нищо общо с техниката - медицина, религия, филми, купувам, продавам, кой каквото се сетил, политика и т.н.

Защо се сърдиш бе, че хората пишели в теми не от техническите раздели?
Някой да не ти е длъжен да пише, каквото на тебе ти се иска?
Какво право имаш ти, да правиш забележки в какви теми от форума да се пише?
Като не ти харесва някаква тема, просто не я отваряй, не чети, никой насила не те кара да четеш. Никой няма намерение да се съобразява с твоите предпочитания - какво си харесвал и какво не. Има теми за всеки вкус. Изглежда не че темите не ти харесват, а позицията на някои участници в тях не ти допада - и дай сега да ми се оплакваш тука... Ако всички мнения ти допадаха на мирогледа, едва ли щеше да имаш подобни оплаквания...

Като искаш и си загрижен, че техническите теми поизостанали, вземи ни представяй ти своя опит, предизвикай дискусия, не да ми се оплакваш, като пострадал от комунизма шаран...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Форумът вече не е български, а руски (прекалено много руска медия се поства). Когато беше български, беше хубав, но двама, трима му таковаха майката.
1. За майката ще търсиш безработните! Сякой седи, гледа и дава акъл. За 5 с'тинки работа никой не върши!
2. На тема Райф нали бях купил храна за бактерии, правоверна, англосаксонска. На пръв прочит преди няколко дни, пълен shit. Като се върна ще видя разни начини, ако става изобщо нещо от нея, да отгледам бактерии за експерименти. Ти какво конкретно правиш?!
3. Мрънкаш само.
4. Тук, в колективният Запад има яка цензура. Как без да цитирам руснаци, ще *** на деде-то тезата, че Вагнер яли бой от някакви негри?! А? И понеже има цензура, има и руски медии. Кое от всичко до тук не разбра?!

https://rutube.ru/video/0fbd62e9905bbe9159f8c72633ff8cd7/

"Белоусов жёстко отомстил за "вагнеров": Базу боевиков уничтожили после выкупа пленных


5. Нали си хакер. Отвори някаква хакерска тема (има къде) да те видим! Или само ще се правим на благородни девици?

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 926
4. Тук, в колективният Запад има яка цензура. Как без да цитирам руснаци, ще *** на деде-то тезата, че Вагнер яли бой от някакви негри?! А? И понеже има цензура, има и руски медии. Кое от всичко до тук не разбра?!

https://rutube.ru/video/0fbd62e9905bbe9159f8c72633ff8cd7/

"Белоусов жёстко отомстил за "вагнеров": Базу боевиков уничтожили после выкупа пленных

Е яли са бой - и във видеото го казват. Или ти само избирателно слушаш какво се приказва?
Е ти малко видео материал, не само приказките на Брикотин:

<a href="https://www.youtube.com/v/xwZjd0WTGZA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/xwZjd0WTGZA</a>

С едностранно отразяване на нещата винаги остава някаква недоизказаност, та гледам да представям и другата гледна точка... :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Хакер? Ей момче! Модератор е това. Не лукова глава! Ей сега щтъ стича! Къде си тръгнал кестерме!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Е яли са бой - и във видеото го казват. Или ти само избирателно слушаш какво се приказва?
Жужи,

за да бъдеш по-добър буквоядец, вдигни си диоптъра. Този вече ти е малък.

Да съм казвал, че Вагнер не са яли бой?!
Шепа хора срещу около 1000 души как е?!
Показвам какво е станало като краен резултат, да не се възвисява деде-то:
"Белоусов жёстко отомстил за "вагнеров"


Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Личи си че си рибар - от попче сом ще направиш. Къде ги видя тия 10 човека, като реално само аз и Кузмов те тролим? :) А че се поддаваш на тролене го разбраха всички освен теб.

     Браво бе Пепи... не вярвах, че сам ще се похвалиш, че си трол. То си личи... над шест хиляди и шестстотин поста тук , лошото е, че е само количество... качество 0 (нула). Знаеш ли какво е отнощението на хората към троловете в чатове и форуми??? Сам ли ще се сетиш или да ти подсказвам? Наградата за тролене е БАНан :)

     Благодарение на твоето признание, че не само ти си трол, ще искам бан не само за теб, но и за твоята приятелка Мими :) Надявам се да ти е много благодарен :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Форумът вече не е български, а руски (прекалено много руска медия се поства). Когато беше български, беше хубав, но двама, трима му таковаха майката. Относно темите, форумът вече не е и технически, а "чуждопоклоннически". Говори се за Америка или Русия (двете големи, дето си мерят пиш****).

     Откога чакам да се появи истински "Хакер" и при това призоваващ към повече техническа насоченост във форума :) Моите поздравления за това!!! Имам една малка техническа задачка, която за един истински хакер няма да е никакъв проблем, а аз от своя страна предлагам скромно възнаграждение. Възнаграждението ще го обявя накрая, да започна с задачка-закачката:
     Преди много, много години в нашата галактика един младеж откри за първи път нещо, наречено Биткойн. С помощта на компютъра си: Пентум на 100 Mz с 16 Mb рам, 1.2 Gb хард диск и 16 Mb видеокарта младежа изкопа около 101 биткойна за около две седмици. Биткойна струваше тогава 0.11$, и всички му обясняваха че се занимава с глупости и само си харчи парите за интернет чрез модем през домашния телефон. Младежът прехвърли биткойните в някакъв софтуерен портфейл, а името на сайта, потребителското име и праролата записа в текстови файл на десктопа на компютъра. След което живота го завъртя и забрави за биткойните.

     Въпроса ми е следния: Може ли да се намерят тези биткойни? Харда не се инициализира по никакъв начин. Преди около година намерих софтуер с който да почна да комуникирам с него. Опитах се да извадя някакви файлове, но софтуера за възстановяване, каза че диска е пълен на 100% с Bad сектори и никаква информация няма на него. Та въпроса ми е, виден хакер като теб може ли да извади десктоп папката, или поне този текстови файл? Операционната система е или Windows 95, или Windows 98SE.

    А скромната нагрда е всичко над 100 биткойна, което ще рече... миннимум 1 биткойн или малко повече. Знам че в днешно време 50 000-60 000$ не са много пари, но стигат за няколко пакетчета семки :)