Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27966 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Навремето, когато са искали да слагат фес на българите, истинските са избирали главата на дръвника.
Ти доброволно си турил американския краварски фес, че и се пъчиш - чуждопоклонник.
Нито ме интересува, нито го искам, боли мъ чепа за бизнеса ти.

Аз си имам собствен бизнес - "чесане на пъпа"  :D

Като даваш акъл да не пиша във форума по-добре питай огледалото, защо отражението в него бидейки на островна почивка е постоянно във форума, каждая 5-та минута?  ;)  :D

Въобще не ме интересува частния ти интерес, да ходите в САЩ, да сте им подлоги за пари.  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Ами като не те интересува, защо пост през пост, все това чешеш? Нали си имаш печеливш бизнес? Или не толкова? Не забелязваш ли че това мирише на завист?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Посочи ми къде съм споменавал за какъвто и да е твой бизнес?

Изглежда ти се иска да се похвалиш с успешен бизнес, както правиш с бунгалото, с цел някой да ти завижда, не че някой тръгнал да ти завижда.

Напоследък много хора си мислят, че някой им завижда, особено когато нещо не им върви. А истината е, че те искат да им завиждат хората и при първия конфликт викат - ето видя ли, ей тоя ми завижда.

Не знам дали си забелязал, но отправната точка между нас не е твоя неинтересуващ ме бизнес, а колонизатора САЩ.

Защо спрямо оня, който не е такъв защитник на САЩ, не се е налагало да се съмнявал, че съм му завиждал на бизнеса?

Не е ли странно, колегата epwpixieq-1 е живял 25 г. в САЩ и не е турил американски фес, ти там не си живял и сам си го надянал тоя техен характерен фес.  :)
На мен и на болшинството българи такъв фес не ни трябва и като видим такъв дето си турил доброволно тоя фес, ни идва в повече.  :)

Пак ти казвам - заради твоя частен интерес, за дето си си пратил децата в САЩ да робуват за долари, аз няма да си променя риториката ни най-малко, няма да се съобразявам с теб. Единствените ми съображения в случая е ОБЩЕСТВЕНИЯ ИТНТЕРЕС!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Доо всички Жужи-та и жучоци:

Малко да се образовате на тема либерализъм. Края на видеото се прелива в настоящата действителност...

Либерализм за 22 минуты

https://rutube.ru/video/76e4358aa637f1e395ea4aef2ab3b94e/?r=plemwd

=>

«Война — это мир»: экс-разведчик США объяснил, чем живут глобалистские вашингтонские элиты

Вашингтонские глобалисты процветают за счёт мирового конфликта, они не хотят помочь Украине, а как раз наоборот. И имена главных из них давно известны: Хиллари Клинтон, Барак Обама, Джейк Салливан и другие. С такой точкой зрения в интервью Deep Dive выступил ветеран американских разведслужб Тонни Шаффер....

Оригинал новости ИноТВ:
https://russian.rt.com/inotv/2024-08-09/Vojna--eto-mir-eks-razvedchik

(..хората на видеото говорят правоверен английски..)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
"Бал вампиров закончился" - Владимир Путин  :D

Превод на български:
западните кръвопийци на блага от целия свят ще им бъдат счупени кърлежовите хоботи  :) и няма да могат да пият повече кръв, чака ги глад.  :)
Наблюдаваме въстание на робите /въстанието на черните спартаковци  :D, има една книга на Дейвид Айк - "Бунтат на роботите"  ;)/ повсеместно в цяла Европа. В UK се очаква скоро гражданска война. Медиите умишлено крият проблема, мълчат, но крайния резултат е неизбежен. Без руските суровини западът е обречен на глад. А руски суровини няма да има.  :D Или ако има, ще е чрез посредници и комисионни, както е в момента. Няма да има нулеви цени - "Няма ги вечи гулемити гювечи" ;D. Нулевите цени ще са за другите държави от многополюсния свят, страните от БРИКС.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
... Ако не разполагаш с необходимото оборудване и опит за извършване на тази процедура, препоръчително е да се обърнеш към професионални услуги за възстановяване на данни. Те разполагат с всичко необходимо, но предполагам , че нито портфейл, нито тхт с пароли ще бъдат възстановени...

     Благодаря за отговора!!! Описаните варианти са ми известни, просто се надявах да съществува някакъв "секретен" и "специализиран" софтуер за извличане на информация от мъртъв хард диск. Излиза, че такова животно не съществува и скоро няма да бъда "милионер" :) Оставям го в плановете за следващия живот, в тоя ще съм просто щастлив бедняк :) Още веднъж Благодаря!!!

     Следвайки призивите във форума да се обсъждат повече технически теми, ще опиша още един малък технически проблем за мен. Когато се опитам да вляза във форума през телефона ми излиза следния текст "Съжалявам, Гост, достъпът до този форум ти е забранен! Имаш постоянна забрана."

https://drive.google.com/file/d/1BgOT7XpjOzbX_SzMriceuCcljvXrSEVp/view?usp=drive_link

     Някакви идеи какво не правя правилно? Излиза, че съм забанен като "Гост" :) Мими и Пепи може само да се радват :) Шегувам се естествено :)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Описаните варианти са ми известни, просто се надявах да съществува някакъв "секретен" и "специализиран" софтуер за извличане на информация от мъртъв хард диск. Излиза, че такова животно не съществува и скоро няма да бъда "милионер" :) Оставям го в плановете за следващия живот, в тоя ще съм просто щастлив бедняк :)
А, що, отговор има. Специализиран, на службите. Смъкваш диска в чиста стая, слагаш го на стенд, който мери 1 и 0, но под формата на аналогови нива. Привеждам аналогия. Сиреч, ако имаш TTL нива и имаш 2,5 волта (а не 2,8), можем да го броим за 1. За нулата е що-годе лесно. Стига повърхността да не е изподрана от главите на това място.

Това се използва от службите по друг повод => за да се предскаже, каква е била скритата (предишна) информация. Но не след просто DELETE. А когато върху тия сектори вече е била записана нова информация.
Там, където сега е 1, дали е било 1 или 0. Т.е., ако аналоговият сигнал не е на максимум, то вероятно 1 е било 0. Ако е на максимум, това вероятно пак е било 1.
Ако 0-та е "повдигната", то вероятно там е имало 1-ца.
Разбира се програмата го прави като анализ и тя предлага вероятно какво е било.

Естествено, ако се работи на много ниско ниво, а не на ниво клъстери, една такава проста текстова информация може да излезе... Честито, богат си!  8) :D Само подкупваш съответните служби.

Тоо, в България преди години конфискуваха едни незаконни пари (доходи) под формата на много! биткойни, но нищо не се чу. Вероятно ЦРУ си е прибрало стоката и още им звънят чашите от наздравици. Предполагам, но друга версия не ми хрумва.

П.п. Има фирми, които възстановяват инфо от хардове. Те вероятно могат да ти смъкнат аналоговото инфо. Или лесно могат да го направят. Софта... е, напиши си го сам и с никого няма да делиш :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
merlinbg, имам необходимия софтуер за възстановяване на бад сектори, процедурата е доста дълга, но ако си струва заслужава чакането. Пиши на ksurnev@abv.bg.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 983
  • Z - Оркестър Вагнер
Знам, че тук има двама злословници и нещастници, които ще се издразнят, когато им кажа за соца, затова:

Соца е бил Златния век за спорта на Народна Република България.
Комунистите - да, добре четете - комунистите бяха създали такива условия за спорт по всички дисциплини, че България винаги е имала многобройни олимпийски медалисти, а в определени дисциплини сме били монополисти - щанги и художествена гимнастика.

Нешка Робева е знаела как се правят шампиони, Иван Абаджиев също. Само казармен режим, равнис-мирно, със джендарски идеологие не стават нещата.

Знам тия двамата ще им залюти на задниците, но това е истината.

Давате ли си сметка тия комунисти каква организация са направили за спорта?
Училища специално за спорт, висши спортин академии, спортни лагери, безплатна храна за спортистите - спортен комунизъм:)

Не са ни помагали западните партньори, когато сме имали тези успехи, същото е било с икономиката. Руснаците са ни помагали. Те ни построиха АЕЦ, ТЕЦ-ове, военни заводи и цялата енергетика и тежка промишленост.

Не руснаците са бомбардирали София, не те убиха 4 500 българи, повечето от които деца и старци - американците и англичаните хвърляха бомбите в България и избиха българския народ.

Няма да си мълча за това, само защшото Кузмов си пратил децата в САЩ, като черноработници и той си купил бунгало и бил добре. Той изисква от такива като мен да си мълчат - да не му разваляме магията на дохода.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
merlinbg, имам необходимия софтуер за възстановяване на бад сектори, процедурата е доста дълга, но ако си струва заслужава чакането. Пиши на ksurnev@abv.bg.
8)
Когато се появи биткойна, вече имаше Hiren's пакет, но каква е гаранцията, че при възстановяването няма да се загуби инфо?
Аз залагам, че ще. Нали всичко било bad sectors (доколкото си спомням условието).
Иначе просто търсим "ниско": www или http или .com (или други главни домейни) => и сме "там".
Няма нужда от никаква логика (FAT, клъстери и пр.)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Първо/ децата на Кузмов, всички са в България, вкл. внуци и трите правнучки!
Второ/ Кузмов инвестира с лишения в минали времена в образованието на децата си, за това те сега са деца на света, те са били далеч на изток и далеч на запад за да преценят къде да се реализират!
Трето/ сега са (справка първо)
Четвърто/ Кузмов сега бере плодовете от тази инвестиция! Радва се на многобройна успешна фамилия която стои твърдо зад гърба му!
Пето/ Кузмов е богат, в един друг смисъл на живота! Иначе получава пенсия с която дори не може да бъде кремиран! Това от соца!
Та така, като я докараш до Кузмов, се обади да се чуем!
Приятни мечти за соца! Никой не го иска, проумей!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 505
Защото ще въздаде на човека според делото му, И ще направи всеки да намери според пътищата си. Йов 34/11

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Защото ще въздаде на човека според делото му, И ще направи всеки да намери според пътищата си. Йов 34/11
Деде-то написа:
Кузмов е богат, в един друг смисъл на живота! Иначе получава пенсия с която дори не може да бъде кремиран!
Та значи, различаваме ли "лявата ръка от дясната"?! Не вярвам. Защо се напъваме с материя, която нито познаваме, нито искаме да познаваме...? Ако, пък твърдиш, че познаваш - да се поизпитаме?

Послепис, който Деде-то одобрява (винаги е одобрявал):
Действия украинских боевиков на территории Курской области носят неприкрыто террористический характер, заявил постпред России при отделении ООН в Женеве Геннадий Гатилов.

По его словам, ВСУ и иностранные наёмники фактически действуют по лекалам ИГИЛ*.

«Ведут прицельный огонь из тяжёлой техники по жилым застройкам, расстреливают автомобили с гражданским населением, берут мирных жителей в заложники и используют их в качестве живого щита, ведут охоту на журналистов, мародёрствуют, убивают женщин и детей», — говорится в публикации, опубликованной в Telegram-канале миссии в Женеве.

П.п.2 Стрелят по деца (и бременна жена) съзнателно и умишлено... За протокола.

П.п.3 Деде, я пак някой цитат, че работата е зле:

Несколько храмов Курской епархии пострадали в результате обстрелов со стороны ВСУ, заявили в пресс-службе Русской православной церкви.

Среди них Горнальский Николаевский Белогорский мужской монастырь, храм Рождества Пресвятой Богородицы села Гуево, храм святого Феодосия Черниговского в селе Попово-Лежачи и храм Покрова Пресвятой Богородицы в селе Алексеевка.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Витя, това го няма в хиренс пакета, анадъма?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 978
  • Невежеството ражда химери...
Витя, това го няма в хиренс пакета, анадъма?
Ее, щом имаш супер-пупер за антикварни HDD-та, значи си напред с материала  :) 8)