Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198250 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #165 -: Януари 05, 2013, 01:31:56 pm »
Важно!
Част от информацията в посочения от мен сайт " Пестим енергия "е подвеждаща. Човек остава с впечатлението, че ще закупи два химикала, които ще смесва, но дефакто получава разтвор 0,75% ClO2. Току що получих разтвора и проведох разговор с човек от Кемоксайд.
Можете да получите двата компонента несмесени, но това трябва да го уточните с Кемоксайд. Това, което аз получих има годност 30 дни.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #166 -: Януари 05, 2013, 02:17:37 pm »
А аз от 7,30 сутринта пия ММС и се боря за оцеляването си. Започнах с три капки активиран ММС на час, обаче ... след 3-4 приема "играта страшно загрубя"... разредих до 1,5 капка на прием, и в момента се съвземам... ле-ле, ле-ле колко има да се очистваме... от десетилетни наслаги и мръсна, гадна, отвратна, едноклетъчна паплач. Добивам впечатлението, че от това остаряват организмите изобщо...

ММС - на вкус - леко киселее, пие се! Мирис - леко остър - понася се.

Edin, какво е количеството, което получи и на каква цена (без куриерската такса)? С кой разговаря в Кемоксайд? На мен ми писа една дама - Зоя Велкова - това което съм постнал по-горе.


Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #167 -: Януари 05, 2013, 04:24:26 pm »
Майсторе,
 не тръгвай с ударната доза от 3 капки на час!
Това е много натоварващо за всички очистителни системи.
Ние не сме на по 20 години. (за съжаление  :D)
Тръгни с 3 капки разтворени за прием за целия ден (8 дози) и после качвай концентрацията.
Или дори с 1 капка  разтворени за прием за целия ден (8 дози).
Това го препоръчва жената, от филмчето за децата с аутизъм.

Очистването може да продължи повече от 21 дни, но какво от това.

« Последна редакция: Януари 05, 2013, 04:30:29 pm от oneman »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #168 -: Януари 05, 2013, 04:47:20 pm »
Майсторе, получих 1 литър готов разтвор на цена 10,6 лв., както е посочено в сайта.Говорих със същата жена, Зоя Велкова.
По мои сметки и това, което разбрах от сайта за ММС е следното. Там се говори за разтвор ( ЦДС ) 6000ppm, което излиза, че са 6 грама ClO2 на литър вода. Това означава, че аз съм получил малко по-силен разтвор или 7500ppm. Ако са ми правилни сметките, излиза, че разликата е 1,25 пъти в полза на моя разтвор и като правя дозировката, трябва да деля на 1,25.
. Добивам впечатлението, че от това остаряват организмите изобщо...
Абсолютно си прав.

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #169 -: Януари 05, 2013, 06:06:39 pm »
Здравейте!
Майсторе аз вече трети месец пия това нещо. Първо започнах с ММС сега съм на ЦДС. Вируса, който трепя е от най-коварните и затова резултатите по-късно ще ги споделя.
Правилно си намалил на 1,5 капки. Само че след 2-3 седмици въпреки че сега вкуса е поносим и малко киселичък, ще започне да ти се отвръщава (и при мен беше така и други го споделят). Както се шегува Джим Хъмбъл това е последния опит на гадинките да те откажат да се лекуваш и да ги трепеш.
Та затова преминах на ЦДС. Много по-добре се понася.
Трябва да се има в предвид, че начина на трепане на бактериите и вирусите от ММС е коренно различен. Но всичко това си го пише в книгата.
« Последна редакция: Януари 05, 2013, 06:09:46 pm от Velektra »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #170 -: Януари 05, 2013, 06:25:27 pm »
Както се шегува Джим Хъмбъл това е последния опит на гадинките да те откажат да се лекуваш и да ги трепеш.

Радвам се че истината вижда бял свят. Паразитите несъмнено действат на психиката и както те карат, да ядеш сладко и месо, за да ги храниш, така и те отвращават от неща, които са вредни за тях. Преди половин час,  изпих първата си доза ЦДС. Лек мирис на чистота и приятен вкус. Ха наздраве  ;)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #171 -: Януари 05, 2013, 06:57:20 pm »
Всички сте прави в мнението си. Мислех си го аз от начало да почна с по 1 капка на час, ама де, послушах наш човек и започнах с по 3+3 капки (смесен) в 50 мл вода.
Днес направо се разсипах от повръщане и диария (много смешно!!!) - които започнаха след 4-5 прием - към 12 часа. Бях цял ден само на вода. Но след втория прием хапнах едно малеби, и после стана мазало... Пия вода, и я повръщам жълта (от боята на малебито). Заболя ме главата, получих спазми в корема, гадене, оригване, хълцане... и ужасна отпадналост... РАЗКАТАХ СЕ!
Утре продължавам с 1/2 капка (смес) на час.
И... дали си внушавам или не, но болките от артрита малко понамаляха, а не съм пил хапчето вече 4-5 дни.
Стари болежки (казва Хъмбъл) се атакуват с най-ниски дози!
Лягам си, че ми се завива и свят... Ба-а-ах ... М!!! - Му!

Водя си и подробни записки кога, какво, колко, къде, как? - едвам пиша, реакциите ми са забавени!
И пак ми се гади... и отивам във WC-то.
Чао!
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 02:52:01 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #172 -: Януари 05, 2013, 07:23:30 pm »
Майсторе, въпреки че е неприятно, гаденето и разстройството показват, че трепането на гадините е започнало.
Не се притеснявай. Явно имаш доста бацили в организма. Наистина от това което съм чел за други хора, артрити и подобни, доста бързо са се лекували.
Аз сега освен основния курс от по 8-10 часа по 3-4 капки, накрая пия и една доза от 15 капки и още съм жив  ;).

Ctah

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #173 -: Януари 05, 2013, 07:41:57 pm »
 ;D Ама как ще усещаш артрита бе Майсторе, та ти си се по_рал ;D
 
Не бях си оправял настроението толкова бързо от доста време ;D   Велик си!
Оправяй се бързо!!!
       
       
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 02:53:46 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #174 -: Януари 05, 2013, 09:30:48 pm »
офтопик:

виц:
"Бяхме на купон. Пих 3 ракии, после 4 водки и 2 коняка, бутилка вино и две-три бири и всичко си беше наред, ама
накрая хапнах едни фъстъци и като ми стана зле, зле..."

Майсторе, при теб ще е от малеби-то  ;)


sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #175 -: Януари 05, 2013, 11:32:47 pm »
При прекаляване с хлорен диоксид да се пие витамин С или яжте плодове богати на витамина! При по ускорени протоколи някъде гледах дори за по - бързо изхвърляне на "шлаките" в стомаха използваха рициново масло(мда сетих се за аутизма филмчето, за да не се усвояват токсини от разградените червеи които минава известно време преди да се изхвърлят), но и там се пие явно след опредено време.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #176 -: Януари 06, 2013, 02:45:04 am »
Е-е-хо-о! Здраве-е-й-те! Тук съм! Читав съм! Оправям се! И просто ми се ще да се похваля - наистина се оправям! Легнах си към 21,30 ч. - придремах до към 02,00 ч. - защото реакциите в организма "дълбаят" и в мозъка... той е който спи. Така че - все едно не съм спал! Обаче съмнението ми, че артритните болки отшумяват се оказа вярно. Интересно е, че по много особен начин се получава обезболяването - то е нещо като обезчувствяване... цялото ми тяло е като пребито, но се усеща подобрение. Цялостно.
Това, че ми е мътна още главата, е нормално! Мозъкът е много чувствителен сензор. Но се избистрям! Мърдам си по-добре навехнатото рамо - дето паднах преди две седмици на леда - всъщност това с рамото е травма, а не прочистване на "гад", но и в него болката намаля наполовина.
И всичко това само с 24+24 капки смес, изпити като пред заколение. Нямам спазми в корема, няма повръщане... Всичко върви към следващата офанзива - започвам в 7,30ч. - с 3+3 капки смес в 500 мл вода за целия ден.
И днес няма да ям - само на вода. Пък да видим!
Продължавам да си водя подробни записки - час по час! - важно е за следовниците. ММС действа!
Благодаря на всички за подкрепата и загрижеността!
« Последна редакция: Януари 06, 2013, 02:57:37 am от Maistora52 »

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #177 -: Януари 06, 2013, 03:16:06 am »
Браво на теб!
Радвам се, че си се оправил!
Желая ти успех в 'борбата'!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #178 -: Януари 06, 2013, 10:05:12 am »
Вчера, понеже започнах едва привечер, съм изпил разтвор ЦДС, който се равнява на една капка ММС. Това количество го изпих на два пъти.
Абсолютно никакви, негативни ефекти. След приемите почувствах някакво затопляне в тялото, а вечерта ми се приспа по-рано от обичайното. Тази сутрин усещам повече енергия.
Разтворът, който направих е 500 мл. вода + 0,8мл. 0,75% разтвор на ClO2. За отмерване използвам 2 кубикова спринцовка.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #179 -: Януари 06, 2013, 03:52:06 pm »
как да направиш разтвор, с концентрация примерно 6000 ppm или 6гр. активно вещество на литър вода.

Тук искам да се поправя.
ppm, означава, mg на килограм!