Автор Тема: MMS срещу фармацевтичните компании  (Прочетена 198236 пъти)

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #195 -: Февруари 12, 2013, 11:43:37 pm »
https://www.facebook.com/pages/MMS-Master-Mineral-Solution-BULGARIA/152500814820349

Цитат
ВРЕМЕ Е ЗА УДАР!
Скъпи приятели, време е за удар! Пиша това, за да ви информирам, че се готви мащабен удар срещу едно от нашите основни човешки права, а именно, свободата ни на информиран избор на лечение!
В предаването Студени следи - 10 февруари 2013 излъчено по БНТ на 10.02., се анонсира че в следващото предаване което ще бъде излъчено на 17.02.(неделя от 18ч.) ще разкрие "пълната истина, за изключително токсичното вещество натриев хлорит" и как то се продава на хората изгубили надежда за живота си!
Както сами се досещате, обективната истина, такава каквато е, няма да бъде изказана в това предаване. Целта им, вие знаете каква е!

За това сега, апелирам към всички вас, стоящи зад каузата ММС, да дадем мощен отпор на тази дирижирана кампания. Ако има момент в който трябва да се обединим, то това е този.
Пишете писма до предаването, обаждайте им се по телефона, използвайте всякакви други методи за въздействие върху тези "журналисти". Те трябва да разберат, че ние сме наистина много и ставаме все повече. Че няма да позволим, да ни се отнемат основни човешки права!
ВРЕМЕ Е ЗА УДАР ПРИЯТЕЛИ! СЕГА!

започна се с отричането ..

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #196 -: Февруари 13, 2013, 12:45:11 am »
Това предаване ми напомня на едно друго по БТВ - Химическите следи  :D
Трябва да го кръстят: БГ разбивачи на митове. Колко ли са платили на актьорите?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #197 -: Февруари 13, 2013, 10:52:33 am »
Има една света истина и тя е че истината, подложена на обсъждане в групи, винаги бива опорочена. Точно затова, истината се предава от човек на човек. В момента някои хора правят грешка, като се напъват да накарат хората, да пият от извора. Достатъчно е той само да бъде посочен, а всеки сам да направи своя избор. Никой не е длъжен да спасява някого. Това е личен духовен избор. Ако трябва да умреш от рак, духът ти няма да ти позволи да повярваш в дадено лечение. Обратните разсъждения са твърде материалистични и са на хора, които не са разбрали основните правила на живота. Обратните разсъждения са форма на насилие. Има един лаф, който може да бъде интерпретиран за случай, като този, " На добрата стока, реклама, не и трябва ". Как аз направих своя избор, да пия хлорен диоксид? Нима са ми трябвали супер доказателства? Не, просто вътрешното ми чувство ме води, интуицията, а това значи, че духът ми е решил да мина по този път. Ако на някой друг, пътя е друг, то нищо няма да го накара да пие ММС.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #198 -: Февруари 25, 2013, 02:10:33 pm »
Maисторе вече имам хлорен диоксид в готов вариант с концентрат 0,75% сега трябва да помоля форумистите да ми кажат колко капки от това да си капя в чашата с водата, за да не се подрискам! Не съм болен от нищо в момента, но родителите ми са друга работа, та искам първо да го пробвам на себе си и после да започна да им го давам на тях! Така че помагайте!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #199 -: Февруари 25, 2013, 02:44:49 pm »
Аз започнах с 1 кубик на 500мл. вода, която изпивах за един ден. След седмица увеличих на 2 кубика, а след още една седмица на 3 кубика на 500мл. вода.
Това е ако става дума за ЕОxide 0,75

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #200 -: Февруари 25, 2013, 04:10:39 pm »
Да именно- за това става въпрос много благодаря!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #201 -: Февруари 25, 2013, 06:35:17 pm »
Така-а-а!
При мен ситуацията не се оказа положителна.
След втори, само двуседмичен курс, направо се отказвам от ММС - във всякакви варианти...
Поврежда ми чревната флора и следват хиляди по-големи неприятности. Не помагат нито естествени храни, нито никакви други познати мерки - при мен!!!
А знаем, че хората сме много различни. При един може да върши работа - при друг не!
Не искам да навлизам по-дълбоко в темата, но ще добавя тук едно мое съмнение: Мисля че с това  уж "ММС" - с активното СЪ-участие на Световната Здравна Организация ведно лично с Джим Хъмбъл - е организирано всъщност едно масово изтребление на човечеството, движещо се според принципите "Щом го забраняват и охулват - значи върши работа!", "Забраненият плод е по-сладък!" и "Те го забраняват, охулват и дискредитират, ама аз пък не вярвам и ще го изпитам!"...
Е, аз направо бях пред личната си Голгота, докато го пих! - бях "разкатан" отвсякъде, и едвам се възстанових - всъщност нямаше никакви положителни резултати, само временни самовнушения, че "нещо уж не ме боли"... докато междувременно се появи непрекъснато нетипично главоболие и особено неприятно драскане в гърлото - без да съм болен от грип или подобни...
Главата, когато боли, е особено важен признак, че нещо не е въобще наред!
Вадете си сами заключения. Животът и Здравето са си ваши.
Поздрави!

ПП!
Що сега не ме боли главата? Или уж вече съм я изчистил от утайки и паразити?!
Тя обаче не ме болеше и преди експеримента. Също и гърлото...

Благодаря обаче за съдействието на ЕДМ... съвсем честно и почтено - благодаря! - Той знае защо! - и е за предпочитане да не дава обяснение тук за това.
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 06:44:50 pm от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #202 -: Февруари 25, 2013, 08:00:27 pm »
Майсторе, голям обрат в мнението ти! Може да заемеш достойното място в противниковия отбор по темата.
На теб не ти помогнало.....Нима си мислил, че ще излекуваш дългогодишно хронично заболяване ей така с едно мързеливо пиене на ММС? :D
Засягаш флората в дебелото черво, защото пиеш прекарено много наведнъж. Така разтвора директно преминава в червата, като слабително. Ти направи ли си труда да прочетеш препоръките в този случай? - пие са същото количество на малки порции по-начесто.
Главоболието и другите симтоми показват оздравителна криза, ама то се иска вяра и търпение, което видно при теб липсва. Аз не само че не съм имал главоболие, ами при мен се подобряваха дори и най-малките симптоми на влошено здраве. При мен също се получаваше леко разстройство към края на курса на лечение. Ама ако човек не е профан, би трябвало да знае как се възстановява чревната флора - пие се кисело домашно мляко вечер, след прекратяване на приема на ММС, а може и да се вземат пробиотици.

Не ме разбирай погрешно! Не правя реклама на ММС, не те и карам да го пиеш. Но като се прави нещо, трябва да е кадърно и да се действа според ситуацията, а не да се вкарват веднага някакви конспиративни теми.

Джон Хъмбъл бил в организацията за изтребването на населението - ти чуваш ли се какво говориш? За какво му е на този старец да изтребва народа бе?

Майсторе, йогата която рекламираш може да се подведе по същия "работещ" принцип. Кога излекуваш артрита с йога, ела и ми се обади..........
Буда е бил цар на медитацията и въпреки всичко е умрял от големи болки в гърба, които така и не можал да излекува с източната медицина.

Ще споделя, след три курса с ММС какви са видимите промени: Езикът ми сутрин е идеално розов, а преди не беше така. А това какво значи? - няма паразити, няма и интоксикация от тях.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #203 -: Февруари 25, 2013, 08:17:16 pm »
EDM electronics
За кой точно буда говориш защото буда е титла а не име на човек

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 955
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #204 -: Февруари 25, 2013, 08:45:06 pm »
 Преди да ме изпиташ, ще ти кажа, че Буда се пише с главна буква. :D

Буда е титла, която тръгва от един човек, който всички  по-късно свързват с Бог. Този човек е индийски принц. Мисля, че името беше Сидхар Гуатама или нещо такова... Той се отказал от светския живот и се отдал на медитация, искал е да разбере онова, което е искал и Айнщайн - как е създаден света. Подлагал се на редица изпитания, които поставяли животът му на косъм, за да получи нирвана. Най-накрая, след дълги години доказване пред Бог, медитирал и гладувал под едно старо дърво 7 дни и тогава Бог му дал онези знания които искал да получи, счел че бил достоен да стане просветен - пробуден, което всъщност значи Буда. След 7 дни в стойка лотос, без да мърда, без да яде и пие вода Буда получил нирвана за части от секундата, като Бог му налял в ума цялото знание за света. По късно той бил приравнен, като Бог, както Христос. Неговата майка забременява подобно на Св. Дева Мария и т.н. Деиствието се развива около 500 г. пр. н. ера.

Реплика:
- Всъщност, ти "титлата Буда" с кого я асоциираш, можеш ли да назовеш поне още един, които е носил титлата Буда и е известен като Бог Буда?
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 09:53:25 pm от EDM electronics »

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #205 -: Февруари 25, 2013, 09:14:34 pm »
Здравейте,
 За хронични болежки може да ползвате бобини. Личен експеримент с колега над 60 години с хроничин артрит на пръсти на ръцете. Оплаквания трудно работи не може да спи. Ползвах палачинкова бифилярна бобина в резонасно свързване и един транзистор, работещ в обща база, захранен с 24 В. Приближава си рацете съм бобината за около 2-3 минуни. На другият ден бил много зле, но след това си спи като момченце и не чуства болки. Скоро го питах как е (след две години)? При преумора чуства леки болки в ръцете, изска пак да му пусна бобината.
 Бобините ги ползвам за лампови генератори, но пробива вакума на лампата, (гетерът е в отлично състояние, за йонен ток не може се говори, остава гадния неутринен ток-ток на разместване).
Ако се погледне ф-ла на Нойман за магнетизма се вижда двоен интеграл, нещата са били винаги двойствени и неочаквани...
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 10:22:22 pm от mi68 »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #206 -: Февруари 25, 2013, 10:32:29 pm »
 EDM electronics
никога не съм си поставял за цел да помня имена, струва ми се достатъчно да знам фактите. Факт е, че много хора са възприели да пишат с главна буква Буда  по същия начин по който се пише Гн. Директор примерно когато пишеш молба,
но в българската граматика е възприето. редник генерал директор светец буда да са все със малка буква. Секундното просветление за което говориш "наричат го самадхи" все още не е достатъчно да ти дадат "званието" буда. За такъв или за светец в християнската религия ще те обявят когато напуснеш тялото си по собствено решение и то остане и се запази години наред. Познато е още като нетленни останки в християнството. В този ред на мисли Свети Иван Рилски би бил нашият български буда. Ето ти едно име.   

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #207 -: Февруари 25, 2013, 11:11:42 pm »
За да се предпазите от неприятности, слушайте вътрешния си глас, а ако въпреки това ви се случи нещо кофти, значи е било, неизбежна ваша съдба. Ама нали, ако не сгрешим, няма да си научим урока. Важното е да не си повтаряме грешките. За мен конкретно ММС не беше вариант и затова използвам Еоксида. Ефектът на затруднена перисталтика го има, в някаква лека форма. Други негативи не съм забелязал за сега. Иначе съм поддръжник на естествените методи, но реших да кривна малко от пътя.
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 06:31:05 am от Maistora52 »

sheki

  • Гост
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #208 -: Февруари 26, 2013, 02:10:33 am »
Само да вметна за Майстора, цдс е по - благоприятния вариант за теб или еОксида0,75 в подходяща концентрация дефакто, ммс-а или активирания натриев хлорит дразни стомаха заради киселината, пробвал съм го лично аз и един близък човек, с цдс е много по - комфортно с по - високите дози. От тогава само ЦДС ползвам и препоръчвам , 24 капки или 4 милилитра не са никакъв проблем. А ммс-а е по - удачно да се ползва в други процедури като парни бани, вани, инхалации, клизми ...

Само да попитам стигна ли въобще протокол 1000 и след колко време и колко време трая курса ти? Пишеш че си го взимал на гладно въобще хапвал ли си нещо през деня.

Неактивен Toshe

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 27
Re: MMS срещу фармацевтичните компании
« Отговор #209 -: Февруари 26, 2013, 04:14:33 am »
Ето моите пет стинки по темата. Същото, което се постига с ММС се постига с кислородна водя за 55 стотинки от аптеката,. Има книга на един руския професор Неумивакин, който лекува от диабет, хипертония, рак и какво ли не. Професора е подготвял космонавти и леченията му са много по изпитани от ММС. Начина на пиене е почти същия като при цдс и ммс. Почва се от една или няколко капки кислородна вода разтворене в обикновенна. Аз лично смятам, че в ммс има нещо агресивно, което се отделя, дали наистина се образува и определено количество белина, дали киселина или какво не знам, но е ясно че понякога кофти ефектите и симптоми не са от токсини, които чисти организма.
Според мен по- добре да се побва това с кислородната вода, после ЦДС, но ММС в никакъв случай.