Автор Тема: Водата гори + схема  (Прочетена 610465 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Водата гори + схема
« Отговор #240 -: Септември 24, 2014, 02:49:11 pm »
Форд Ескорт Косуърт използва, впръскване на вода в горивния цилиндър.. Цитирам- "В зависимост от мястото на производство се монтира и по-голям интеркулер, като се използва и допълнително охлаждане чрез външни водни дюзи. Входящата температура винаги е около 40 градуса по Целзий. Също така е поставен и воден инжекцион. Резервоара се премества в багажника, според новите изисквания ФИА и е с обем от 80литра. Двигателят на Ескорт WRC е силно модифициран. Коляновият вал е кован, направен е от 1 парче стомана, което е олекотено и балансирано"
« Последна редакция: Септември 24, 2014, 02:56:12 pm от edin »

Неактивен miro13

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 87
  • Пол: Мъж
Re: Водата гори + схема
« Отговор #241 -: Септември 30, 2014, 08:29:24 pm »
Хайде на водното отопление https://www.youtube.com/watch?v=rxo5-QR_n_Q#t=12

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #242 -: Октомври 01, 2014, 07:47:30 am »
Колега Edin, тази вода се впръсква в цилиндрите, но не за да "гори" там, а защото водата е един от материалите с най-висока отностителна топлоемкост, а температурата на изпарението й е също подходяща, с две думи - тя променя термодинамичния цикъл на двигателя и го прави нещо средно между ДВГ и парна машина (колкото и идиотски да звучи това!). Хем намалява силно температурата на работата на ДВГ, хем увеличава процента на конвертираната в механична работа топлина от изгарянето на горивото.

Не търсете под вола теле! Същото е и с "горенето" на солената вода... я й спрете тока, и да видим как ще "гори" после...
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 01:07:59 pm от nizo »

TOMOTO

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #243 -: Октомври 01, 2014, 08:04:19 am »
Колега Весо, когато се добавят малко въглеводороди и се поразбърка както трябва, водата все пак гори!   Губи се ефекта относително бързо, но е факт - проверено ;)

Вижте темата за др. Краснов 8)
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 01:08:33 pm от nizo »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #244 -: Октомври 01, 2014, 09:55:52 am »
Колега ТОМОТО, би ли демонстрирал пред мен, Getca и Mzk как на практика става това? И какво ще стане с водата СЛЕД като малкото добавено гориво изгори? Можем да направим количествени и калориметрични измервания, за да видим точно колко вода е "изгоряла", както и каква е "спечелената" при това енергия...
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 01:09:48 pm от nizo »

TOMOTO

  • Гост
Re: Водата гори + схема
« Отговор #245 -: Октомври 01, 2014, 01:04:56 pm »
би ли демонстрирал пред мен, Getca и Mzk как на практика става това?

Разбира се, че мога 8)   Ако сте пробвали (за което се съмнявам) и нищо не е станало, не значи че не е възможно и съответно е направено както трябва...

Елементарните, прости и ефективни неща не ги пишеше в книгите които съм изчел.  Не е зле да се помисли върху така или иначе сбърканите неща :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Водата гори + схема
« Отговор #246 -: Октомври 01, 2014, 07:04:05 pm »
Владо, не се познаваме, но си на прав път. Това, което правиш съм го правил, но в момента съм спрял поради независещи от мен причини.
Имам доста доработки на ДВГ-то, ако ти е интересно пиши на лични или на скайпа (ksurnev)
« Последна редакция: Октомври 02, 2014, 02:30:35 pm от Maistora52 »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Re: Водата гори + схема
« Отговор #247 -: Октомври 01, 2014, 07:13:08 pm »
   Ех, колега Весо, пак си прочел кривите книги. Вчера казваше, че циганите не си слагали оптимизатори за да ги лаят кучетата, а всъщност процеса е по друг- лаят ги защото не са си сложили. През монитора виждам черната ти аура с наситеност около...немога да го напиша тука, защото не съм изчел темата за специалните символи. Въртопа ти е такъв, върти се на обратно, лош оргон, по-лош е от лошия холестерол. Сега не разбираш и водата. Гледай един филм има за нея, та дано разбереш. Също и едни японски учени са я разкрили тайната. И един друг, ама е тайна още, ще я разкрие на 06.09 и ще започне Новия Век, Века на Независимостта. Ето ти малко инфо, но не питай от къде е- Когато прибавиш въглеводородите във водата, тя ги запомня, защото има памет, а не като някои други и променя структурата си. Подобно е на трансмутация, но не точно. Щях да ти го демонстрирам, но не мога преди да ми излезе патента, а и сега в холдинга преговаряме с едни чужденци. То е просто, ама трябва да се сетиш. Първо запали глупавите учебници, които четеш и после пробвай с водата. Повече подробности на ЛС.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Водата гори + схема
« Отговор #248 -: Октомври 01, 2014, 09:15:04 pm »
Ооо, приятел внимателно. Не се навирай където не те канят, че може да си навредиш. Казвам ти го съвсем добронамерено. И аз мога да сканирам хората, но не го правя, че енергията е в двупосочно движение. Ще ти се лепне нещо от отстрещния и ще стане мармалад. Черните петна може да са прилечивости, но никой не е застрахован срещу тях, дори и най-светлия човек. Знаем кой се дави. Нали?
В повечето случаи, негативните мисли и действия, са следствие, прилепване от други хора. Уж си ти, но не си. Само си мислиш, че контролираш нещата, но в един момент се оказва, че някой ти нашепва кофти мисли, че и чувства. Правиш неща, който ако си чист, не би направил.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #249 -: Октомври 01, 2014, 09:25:22 pm »
Колега Piton, гледал съм го филма - "Великата тайна на водата" се казва. И японеца го знам - Масару Емото се казва, макар че не е учен (и никъде не го твърди), въпреки това е направил експерименти по замразяването на водата след като я е програмирал с различни фрази и отношение. И опитите съм ги правил - с "добрия" и "лошия" ориз - получиха се. Само че с горивото нищо (необичайно) не се получи. Нито при въртене навътре, нито при въртене навън... Водата може да помни структури, поддържайки и променяйки по този начин други такива, но собствената си досега не съм видял да променя... за съжаление...
Аурата ми е черна, вероятно защото съм при черните (Нигерия), доколкото това, че се върти на обратно - споко, още не съм обърнал резбата :)
Съдейки по ника ти, то и на 21.12.2012 щеше да става нещо, ама взе че не стана, така че по-спокойно с "прогнозите" и "визиите"...

Съвсем сериозно ви предлагам колегите ТОМОТО и Piton2012 да ни спретнат една демонстрация при контролирани условия. Не ни трябва ноу-хауто им, нито за рецепри и патенти ще претендираме, стига, разбира се, в последния момент да не разберем, че сме отлъчени, понеже аурите са ни черни и се въртят на обратно... ще е много жалко за целия форум...

Ако вземе че стане това, което се очаква - поблично обещавам, че ще си изгоря учебниците, знанията, както и личния опит и впечатления досега.
(Това за циганите беше шега.. ако някой се е впрегнал - толкова по-зле за него...)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #250 -: Октомври 01, 2014, 10:36:09 pm »
PyroVeso, не знам междуличностна ли е конфронтацията ви или междуидейна, но водата наистина променя себе си, не околните вещества!
Водата запомня и имитира свойствата на различни вещества с които е имала контакт.Това е в основата на хомеопатията и е доказано!
Друг е въпросът, че при това агресивно третиране с ток може и да се "ресетва" (занулява) информацията в нея и затова да няма разлика:)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #251 -: Октомври 02, 2014, 12:12:37 am »
Atos, надявам се да не е нищо лично, поне от моя страна... Защото не съм тръгнал на колегата Piton да му разправям, че през монитора му подушвам чорапите как ухаят, а той после да ходи да обяснява, че няма сестра...
Хомеопатията я ползваме всички вкъщи, импулсната терапия - също. Знаем също така, че въображението няма граници, но нека все пак да сложим една черта - това, че водата може да наподобява всичко не означава, че може да се превръща във всико, точно както това, че гущерът може да пълзи не означава, че може да лети - нека не преекспонираме нещата.

И пак се надявам колегите наистина да демонстрират нещо по въпроса, а не да си останем пак само с приказките...

Ето - колегата Димитров, чиято тема оспамихме, демонстрира, пуска схема, показва, така че и другите да могат да я репликират, да си я замерват и т.н. Той може и да е в грешка, но това няма значение - и (все)признатата грешка е стъпчица напред! Като казвате на някого че не е прав и да си изгори книгите, ами покажете/докажете му че не е прав - посочете му къде греши за да се изправи, а не да се криете зад разни патенти и обещания към бъдещи дистрибутори в Танганайка...
Защото в Тубата всичко може да се "случи", нали - не само водата може да се "запали", ами и да изкараш как всяка година ставаш все по млад, докато накрая се првърнеш в бебе и си влезнеш... сещате се.

В днешния свят, където хората са презадоволени материално, те започват да се "бият" за други неща - за внимание (слава), за влияние... Кой пали водата, кой часовника назад подкарва... за своите няколко дена "дажбица", а насреща обикновено няма нищо друго, освен една лъжа, или преекспонирана истина, или... Но нали се сещате, че това са заблуди и самозаблуди, витаенето из които или оборването на които ГУБИ ВРЕМЕ, при все че времето е най-ценният ни ресурс, понеже е единствения, който по никакъв начин не можем да си възстановим...

Неактивен vsl

  • Активен
  • **
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vslengineering
Re: Водата гори + схема
« Отговор #252 -: Октомври 13, 2014, 11:30:57 pm »
 Здравейте. Владо до къде го докара? Тука за политици и камъни си мислим ама студа пак дойде.
« Последна редакция: Октомври 14, 2014, 08:54:17 pm от Maistora52 »

Неактивен владимир димитров

  • Експериментатор
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 270
  • LZ2DMX
Re: Водата гори + схема
« Отговор #253 -: Октомври 16, 2014, 01:42:52 pm »
Работи се ...има малко стругарска работа,скоро сглобявам и паля ...:)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Водата гори + схема
« Отговор #254 -: Ноември 14, 2014, 12:08:33 am »
Я вижте това:
https://www.youtube.com/watch?v=gCorKrD7-7k

Интересното е от 20-та и после от 30-та минута...