Автор Тема: Автомобилът на Chobi  (Прочетена 479048 пъти)

Неактивен lz1jer

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 166
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #465 -: Февруари 16, 2015, 10:46:58 pm »
   Съгласен съм и с двама Ви. Логическото управление, което е дал Чобанов малко ми е трудно за разбиране. Като тръгна да го проследявам и някъде по средата ми се къса нишката или не излиза каквото трябва  :). Дано скоро се появи допълнителна информация.

Неактивен lyubo_msi

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 16
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #466 -: Февруари 19, 2015, 12:07:38 pm »
     Здравейте, схемата с логиките е сгрешена сигнала от Q13 prez c4  трябва да отиде на входа на инвертора q10, а не на Q1.

Неактивен coke2k

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 583
  • Пол: Мъж
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #467 -: Февруари 19, 2015, 10:28:21 pm »
Днес имах бизнес в района на Габрово Дряново и Трявна. Занимавам се с ел. материали и апаратура имам клиенти в района. Господинът Чобанов много добре е известен  и познат на всички като измамник. Така, че не се занимавайте с неговата кола .... няма свръхефективност и колата му в момента е неработоспособна и никога не е била. Говорих с хора които са се возили. 100% измама! Не се занимавайте изобщо.
« Последна редакция: Февруари 19, 2015, 10:36:58 pm от coke2k »

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #468 -: Февруари 19, 2015, 10:57:05 pm »
Днес имах бизнес в района на Габрово Дряново и Трявна. Занимавам се с ел. материали и апаратура имам клиенти в района. Господинът Чобанов много добре е известен  и познат на всички като измамник. Така, че не се занимавайте с неговата кола .... няма свръхефективност и колата му в момента е неработоспособна и никога не е била. Говорих с хора които са се возили. 100% измама! Не се занимавайте изобщо.
аааа, добре добре ти вярвай така лесно на тоя и на оня, и ние също очаквай че ще повярваме лесно щом си повярвал на хората така без много да му мислиш, жалко.

Неактивен coke2k

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 583
  • Пол: Мъж
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #469 -: Февруари 19, 2015, 11:20:14 pm »
Ами гледам да Ви спестя излишни разходи .... който иска да вярва естествено , че може колкото си иска. Споделям информация , мога да дам и много подробности които Чобанов не е коментирал във форума, мога да кажа какви са моторите, мога да ви кажа даже и модела на честотния регулатор който ползва (шнайдерски е - това е достатъчно) , мога да ви дам информация за планарните му трансформатори, за батериите и всички останали смехории по количката му , но няма да го направя защото не е редно да кодоша и да излагам хората които са ми споделили информацията. Всеки да си прецени за себе си. Аз съм до тук.
 

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #470 -: Февруари 20, 2015, 09:04:28 am »
Ами гледам да Ви спестя излишни разходи .... който иска да вярва естествено , че може колкото си иска. Споделям информация , мога да дам и много подробности които Чобанов не е коментирал във форума, мога да кажа какви са моторите, мога да ви кажа даже и модела на честотния регулатор който ползва (шнайдерски е - това е достатъчно) , мога да ви дам информация за планарните му трансформатори, за батериите и всички останали смехории по количката му , но няма да го направя защото не е редно да кодоша и да излагам хората които са ми споделили информацията. Всеки да си прецени за себе си. Аз съм до тук.
 
Съвършенно нелепо оправдание, някой някъде казал, че за регулиране на оборотите трябва честотен инвертор, може да е и на фирмата Шнайдер, това било напълно достатъчно, ха колко близко до акъла, възкликвам аз и недоумявам в същото време? (странно но такава информация вече беше споделена в темата, чудя се как колегата не я е разбрал и възприел от тук ами я е разбрал и възприел чак от другите източници, хората на които се е доверил) :o , После човека казва че се возил на неработоспособен електромобил, отново още по голямо недоумение? :o И накрая няма да ви кажа повече подробности щото така ще изложа на посмешище същите тези хора, източници на дезинформация, на които аз повярвах и се довериха така нелепо, че чак се отказах :o
« Последна редакция: Февруари 20, 2015, 09:37:06 am от x_name41 »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #471 -: Февруари 20, 2015, 09:19:46 am »
x_name41, не превръщай някаква споделена информация в повод за личностна защита или нападки!
Не се чувствай длъжен да поемаш ролята на защитник...твоят кумир Чоби не е нападан:)
Колегата coke2k просто споделя информация, която е получил...доколко и кой да и вярва - той сам казва, че е въпрос на личен избор!
Тук няма нищо лично като представяне на информацията и не виждам защо трябва да се палиш?

Неактивен lz1jer

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 166
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #472 -: Февруари 20, 2015, 09:28:25 am »
   Не знам какво да кажа, ако наистина е фейк. Чобанов не май не е твърдял, че колата му се движи със СЕ. Просто инверторът му е по-ефективен от нормалните поради добавката от  ОЕДС и разделянето на консуматора от източника, може би.
   Някой може ли да подскаже от какъв порядък са С1, С2, С1' И С2'?

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #473 -: Февруари 20, 2015, 09:46:11 am »
атос няма да се паля ма ти казваш че той просто споделя "информация" ма в същото време и съветва "не се занимавайте с електромобила, щото бил менте" е как ще е просто споделяне на информация това се питам?, това е и съветване включително, ма какъв избор след подобен съвет?

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #474 -: Февруари 20, 2015, 09:49:16 am »
   Не знам какво да кажа, ако наистина е фейк. Чобанов не май не е твърдял, че колата му се движи със СЕ. Просто инверторът му е по-ефективен от нормалните поради добавката от  ОЕДС и разделянето на консуматора от източника, може би.
   Някой може ли да подскаже от какъв порядък са С1, С2, С1' И С2'?
точно така е

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #475 -: Февруари 20, 2015, 09:56:35 am »
атос няма да се паля ма ти казваш че той просто споделя "информация" ма в същото време и съветва "не се занимавайте с електромобила, щото бил менте" е как ще е просто споделяне на информация това се питам?, това е и съветване включително, ма какъв избор след подобен съвет?
Естествено, че имаш избор!
Представи си някои съфорумци как биха се почувствали, ако им го каже след 2 месеца, че ги е знаел тези неща, а си е траел?
Както се оказа, че Теофилиус е имал доста допирни точки в миналото с цялата тая история!
Затова всеки сам си избира!

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #476 -: Февруари 20, 2015, 10:16:45 am »
мда, общо взето напълно безсмислена информация

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #477 -: Февруари 20, 2015, 01:14:12 pm »
Чудно ми е защо публикува тази информация - най вероятно да ни прати за зелен хайвер но защо? Каква изгода има от това? Дезинформация? Или да си направи реклама? Някой наивен да отиде при него и да му вземе парите най вероятно е това. Сайта му като видях на щмекерлък ми прилича - снимки обработени с форошоп, фалшив патент...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #478 -: Февруари 20, 2015, 10:12:46 pm »
prp, с x_name41 говорите за различни неща.
Той има в предвид информацията от coke2k, като излишна, а ти - от Чоби...

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Автомобилът на Chobi
« Отговор #479 -: Февруари 20, 2015, 10:19:45 pm »
да да, точно така, единия (аз) има предвид информацията от соке2к, а другия (prp) говори за информацията от Чоби