Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 736984 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2010 -: Октомври 30, 2021, 08:42:31 pm »
Светльо не съм съвсем съгласен с този клип. Ционистите не са подвластни на въпросната личност. По скоро той е един от тях.  Не знам не съм пувал или чел да има някой над ционистите. В смисъл не съм намирал такова логически обосновано твърдение. За доказателства е естествен, че не може да се говори в случая. Само косвени и логически изводи.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2011 -: Октомври 31, 2021, 12:35:35 am »
Светльо не съм съвсем съгласен с този клип. Ционистите не са подвластни на въпросната личност. По скоро той е един от тях.  Не знам не съм пувал или чел да има някой над ционистите. В смисъл не съм намирал такова логически обосновано твърдение. За доказателства е естествен, че не може да се говори в случая. Само косвени и логически изводи.
Чисто исторически това може да се докаже, но това би било косвено. Ето ти краткият път- След опожаряването на Йерусалим през 73 година евреите стават подмолни и отмъстителни. Диаспората им се пръска по цялата Римска империя жадна за отмъщение. По това време измислят антихристиянството и си пишат талмудите- 15 книги по- дебели от библията, където пише, че Исус Христос е шарлатанин, син на римски войник, а майка му курва. В даден момент Римската империя пада и нейна наследница остава ватикана. Инквизицията за разлика от общоприетото мнение е била орган, който наистина е тормозил ересите и осъдените са много малко спрямо броя на населението от онова време и най- вече спрямо дългия период от време- 350 години. Ордените обаче са друга работа. Евреите подмолно и мръсно са навлизали и в двете властови структури и това е ставало бавно, поколения наред. В даден момент се обединяват с хазарите и стават подмолна сила. Забравил съм кога тази подмолна сила подчинява папата и всички ордени, но от този момент нататък идва и черният папа. За върховната Англия, после Америка, после Германия мисля, че всички тук сте чували. Ватикана налива в Англия, Англия печели, после френската революция, севера и юга(нищо общо с робството) съответно Америка става английска, после войните, Германия губи и през Германия управлява пак Англия, после СССР става американски и съответно неговите сфери на влияние. Така Ватикана, която не е губила никаква война, освен идеологическа с протестантството, си остава тартор на Англия, тя на Америка, тя на Германия и Русия, а Германия на Европа. Така Ватикана, която е в Италия в Рим, който е независим град- държава е най- силното място на земята. Ние си мислим, че Америка не е водила война от много отдавна. Всъщност Рим в Италия не е водил никакви войни от средновековието насам, защото от там се управляват паричните потоци, съответно войните и властовите структури. Мога да ти посоча филмите и линковете от където да ги видиш, но да не се вдълбочаваме. Гледал съм ги отдавна и сега ми опресниха знанията от оня филм "Падането на кабала", който има много нови серии.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2012 -: Октомври 31, 2021, 10:29:54 am »
Светльо, всичко което си написал звучи стройно и логично. И като хронология и като съвпадения с други факти и т.н. и т.н.
Само един факт звучи в пълен дисонанс и съвсем антилогично. Това, че  ционистите в един момент превземат Ватикана демек са победители един вид и след това се поставят доброволно в подчинение на черния кардинал. Кой кого завладява реално ционистите ватикана или обратното.  Ако не е обратното то най логичното би било кардиналът да бъде един от тях.  Та според мен ционистите са на върха на управленската верига.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2013 -: Октомври 31, 2021, 01:33:23 pm »
Именно, черният папа е ционист. Не съм казал, че доброволно се подчиняват на папата. Папата е от техните.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2014 -: Октомври 31, 2021, 01:57:19 pm »
Най- горе е черния папа, който е ционист. От там Англия, от Англия САЩ, от САЩ Германия, Русия, Африка, Австралия и др. от Германия ЕС, а от Русия всички бивши комунизми и тъ нъ и тъ нъ. Това е така заради съвместната работа на хазари и евреи в началото през ордените, а после и през Ватикана. Такива като Тръмп идват от евреите, а такива като Байдън и компания от хазарите. Такива като Тръмп не са сатанисти, а евреи националисти, в което влизат и структури на американският евангелизъм и някои разкъсани тук- там протестантски деноминации. Надолу по веригата на католицизма, протестантството и православието(гръцкото и руското, защото са две отделни) влизат и искрени християни, които се борят със сатанизма. В исляма са шиити и сунити по същата схема, а в изтока са няколко главните от които са японците и китайците. Едните са мекият стил бойни изкуства, а другите са твърдият. Всичко това в основни линии се подчинява на черния папа, който балансира между двете основни групировки- евреи и хазари. Евреите са националисти, а хазарите са сатанисти. Евреите лобират за това Израел да управлява света, а хазарите лобират за това светът да бъде под властта на една личност- антихриста. Това е с лека спекулация. Имах някакви надежди за обединяване на протестанти с руски православни и отпор на сатанизма, но още преди пЛан-демията Путин осуети този план. Сега има стъпки за демонстративно обединяване на католици и православни. Така контролът е пълен.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2015 -: Октомври 31, 2021, 02:45:19 pm »
Имах някакви надежди за обединяване на протестанти с руски православни и отпор на сатанизма, но още преди пЛан-демията Путин осуети този план.
Това от научната или ненаучна фантастика?

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2016 -: Октомври 31, 2021, 03:45:29 pm »
Черният папа е гнусен и зловещ може би, но си е "най-обикновен" циркаджия. Как може някой да вярва, че потайно общество ще се афишира с ерархията си. Пишете глупости.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2017 -: Октомври 31, 2021, 03:53:28 pm »
Не се афишира, напротив. Крият се.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2018 -: Октомври 31, 2021, 03:54:14 pm »
Светльо, относно Хазарите:
Това в същност е нещо като обидно прозвище на руските еврей в Израел използвано от другите еврей.
И в България Турскоезичното  население на кърджалииско и хасковско твърдят, че по разградско, шуменско, търговишко не били турци ами били татари. По света има какво ли не митове и легенди. Това, че черният папа "правилното е кардинал"  еднолично управлява целият свят е една от тях.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2019 -: Октомври 31, 2021, 03:56:55 pm »
Това от научната или ненаучна фантастика?
За съжаление загубих линка. Положението беше- протестантите поканили православните в щатите на конференция. Православните отишли(по времето на Тръмп) После православните отвърнали на жеста- поканили ги в Москва, но Путин ги спрял. Месеци по- късно дойде пЛан- демията и стана ясно кой е Путин.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2020 -: Октомври 31, 2021, 04:00:02 pm »
Светльо, относно Хазарите:
Това в същност е нещо като обидно прозвище на руските еврей в Израел използвано от другите еврей.
И в България Турскоезичното  население на кърджалииско и хасковско твърдят, че по разградско, шуменско, търговишко не били турци ами били татари. По света има какво ли не митове и легенди. Това, че черният папа "правилното е кардинал"  еднолично управлява целият свят е една от тях.
Не съм фен на уикипедията, но тук ще се съглася с нея: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B8

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2021 -: Октомври 31, 2021, 04:18:46 pm »
За съжаление загубих линка. Положението беше- протестантите поканили православните в щатите на конференция. Православните отишли(по времето на Тръмп) После православните отвърнали на жеста- поканили ги в Москва, но Путин ги спрял. Месеци по- късно дойде пЛан- демията и стана ясно кой е Путин.
Не били компютри, а компоти и не сме ги били продали, а били ни ги върнали.

За да твърдиш, че има план от някаква си конференция на шепа хора, трябва да има документ.
После вече идва тааа мръсна гад Путин. Логика просто.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2022 -: Октомври 31, 2021, 04:25:05 pm »
По темата. Кое е ваксина, кога ще е ваксина, как се бори зелено коронобесие и пр.
-
<a href="https://www.youtube.com/v/XoDdgZMaTPE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/XoDdgZMaTPE</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2023 -: Октомври 31, 2021, 04:27:58 pm »
Не били компютри, а компоти и не сме ги били продали, а били ни ги върнали.

За да твърдиш, че има план от някаква си конференция на шепа хора, трябва да има документ.
После вече идва тааа мръсна гад Путин. Логика просто.
логика- линк. Линк, статия писана на български със съответните източници- документи. Нямам го. Четох го преди години. Преди време съм го имал, сега го нямам. Путин вакса яко, синоним на Путин евтаназира яко. За мен е достатъчно за да знам какъв е.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2024 -: Октомври 31, 2021, 04:46:26 pm »
Не съм фен на уикипедията, но тук ще се съглася с нея: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B8
Абе знам ли може и така да е, но има едно много голямо противоречие в това твърдение:
Поне до колкото имам някакви слаби познания по юдаизма.
Значи това е единствената националистическа религия в света. До колкото знам въобще не може да бъде приета и да се практикува от "нееврей"  та ми е много стеанно как хазари са били посветени в тази религия. А като знам, че историята се пренаписва постоянно според нуждата на управляващите съмненията ми се увеличават още повече.