Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738563 пъти)

Неактивен Altium

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 172
  • Неведоми са пътищата на глупака.
Re: Анти корона вирус
« Отговор #465 -: Май 07, 2020, 12:31:37 am »
Vitan е най-големият анархист, който съм срещал :)
И подбужда народа към скверни мисли, възможно е и към анархистични действия, мисля да го репортирам на властите! :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #466 -: Май 07, 2020, 09:11:48 am »
Последно за какво говрим? Заболели или починали?
Баце, за починали говорим. Какво значение колко са се разболели?!
Всяка година се разболяват от грип мноооо хора. И какво? Винаги умират само тия, на които здравето виси на косъм.

И подбужда народа към скверни мисли, възможно е и към анархистични действия, мисля да го репортирам на властите! :)
Благодаря за комплимента.
Какво друго му остава на един верен на правата линия на Партията (няма значение коя) войн.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 346
Re: Анти корона вирус
« Отговор #467 -: Май 07, 2020, 11:41:33 am »
VITAN няма никакво значение колко са се разболели на колко милиона население. Важното е накрая като теглиш чертата да видим колко пилци са останали и колко са сдали богу дух. Днес разболял се - няма да почине утре а след месец.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #468 -: Май 07, 2020, 12:54:02 pm »
Колеги, щото не съм добре запознат  ;) и не ги разбирам много-много някои неща, може ли някой да ми каже, защо тоя Бил Гейц не си гледа там Виндоусите, да ги направи по-малко да ти ровят в компютъра и да може всеки да си спира ъпдейтите и т.н., с други думи да не шпионира, ами се занимава с ваксини, вируси и т.н. и изглежда няма по-добър човек на земята от него, искал да ваксинира наред, дори не да произведял 7 милиарда ваксини, а 14 милиарда, да можело да има за всеки по две, ако едната случайно не работела?  :D

Ми той много арен тоз човек ве? Аз друг такъв като него филантроп не познавам, дори Майка Тереза ряпа да яде?  :D
Бил Гейц даравя и как дарява....дарява с милиарди СЗО, докато Доналд Тръмп спря финасирането й, понеже заподозря нещо нередно там...се мъти. Бил Гейц нали е много успял човек и така много обича хората, продължава да дарява.

А бихте ли си поставили ваксина от билгейцовите евентуално, и на децата ви и родителите, че то май американските билгейцови ваксини най-хубавите, затова италианците мрат, като мухи, щото си поставяха масово тривалентните ваксини против грип - билгейцови, а соц-комунистическите ваксини, ония лошите, тоталитарните против туберкулоза спасяват хората от бившия соц.лагер?

Бил Гейц е толкова успял човек, нищо от никого не е откраднал за да успее  ;), сега е самарянин, заел се е да спаси бедните циганори из Африка и Азия, а някакви конспиратори  :D го демонизират - глупаци и както казва един от форума дебили някакви!  ;D
Кажете моля ви се, че съм неориентиран, какво препоръчвате?  :D

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: Анти корона вирус
« Отговор #469 -: Май 07, 2020, 02:55:20 pm »
...някакви конспиратори  :D го демонизират - глупаци и както казва един от форума дебили някакви!  ;D
Кажете моля ви се, че съм неориентиран, какво препоръчвате?  :D
:D :D :D
Нали аз бях най-големият дебил, затова препоръчвам малко вехти, но за сметка на това дебилни статии:

https://anonybulgaria.wordpress.com/2015/10/28/%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8%d0%bd%d0%b8/

<a href="https://www.youtube.com/v/XegCUuGIQhQ&amp;feature=emb_logo" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/XegCUuGIQhQ&amp;feature=emb_logo</a>


То и един друг, много добър и преуспял човечец си изстрелваше сателитите по време на карантина.
https://news.bnt.bg/news/19-satelita-na-mask-preletyaha-nad-balgariya-v-noshtta-predi-vazkresenie-hristovo-1050015news.html

Карантина нямаше и за ей тези:
Цитат
...около един от най-популярните търговски центрове от няколко дни има сериозно движение на техници с брандирани дрехи...
https://www.marica.bg/biznes-zona/parvo-v-marica-testvat-5g-mrejata-v-plovdivskite-molove

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #470 -: Май 07, 2020, 03:48:16 pm »
Кажете моля ви се, че съм неориентиран, какво препоръчвате?  :D

Да СЕ внимава къде и как СЕ стъпва, че не СЕ знае, знае ли СЕ…..

подбужда народа към скверни мисли, възможно е и към анархистични действия, мисля да го репортирам на властите! :)



Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Анти корона вирус
« Отговор #471 -: Май 07, 2020, 07:59:52 pm »
Едно преведено на български видео то londonreal.tv
https://www.facebook.com/groups/651764518721702/permalink/658690358029118/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #472 -: Май 07, 2020, 08:35:47 pm »
@ miromad - благодаря.

Още един линк за ценители:

Земята иска да избяга от този свят
https://strogosekretno.com/index.php?p=issue&id=297&aid=1

Колкото по към края на статията отивате, толкова по-интересно става (ако не ви се чете всичко).

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #473 -: Май 07, 2020, 08:52:29 pm »
Ок, 5Джи и вируса са свързани... А к'во прайм с Видинско - там още са на телефони с шайби и кабели бе човек... какво 5Г там?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #474 -: Май 07, 2020, 09:03:21 pm »
Ок, 5Джи и вируса са свързани... А к'во прайм с Видинско - там още са на телефони с шайби и кабели бе човек... какво 5Г там?
Юлияне там 5Gто им го карат наливно. За това имат корона ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #475 -: Май 07, 2020, 09:46:10 pm »
Сега разбрахте ли от видеото на miromad, че всичките 64 човека на които им е била поставена ваксината H1N1 на Бил Гейц - тоз арен човек, СА УМРЕЛИ!
Разбрахте ли, че този коронавирус, който причинява заболяването Ковид-19 е патентоват от Бил Гейц през 2019 г. и веднага е влязъл в употреба, защо да се чака.
Още Обама е "предсказал", че в следващите години в САЩ ще умрат 60 мил. Но не познал, защото хората отказали да си поставят ваксината на Гейц.

Абе няма ли някой да каже една хубава дума за тоя Гейц, само аз ли го харесвам тоя успял човек и му се възхищавам на успеха, вие конспиратори ли сте, вярвате ли на тия голи обвинения, а завистници такива  :D? Завиждате му на милиардите, а аз не.   ;) За мен всички свръхбогати хора са много добри, те не са и няма как да са евгеници.

Чакам с нетърпение ваксините му, да се ваксинирам.
Абе тук има във форума един тип  :D, той много против конспирацията, с него ще станем двама кандидат ваксинаджии.  :D

Няма никаква теория на конспирацията, това е чиста практика и не е конспирация, защото нямаше да бъде въобще известно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #476 -: Май 07, 2020, 10:50:44 pm »
И пак Бил Гейц, пак той, все той, никога някой друг...
Пак Пламен Пасков, пак той, все той, кой друг ги обяснява така детайлно и кадърно нещата?
Ето какво го чака света:
Ако някой пак си мисли, че това е конспирация, готов ли е да си закара децата на ваксинация с ваксина на Гейц, като знае всичко това?
Таратанци е готов, да таратанци...

<a href="https://www.youtube.com/v/IJdKyby-GOI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/IJdKyby-GOI</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #477 -: Май 07, 2020, 11:25:53 pm »
Цитирам малко от линка, който дадох по-горе:

"Първо, ваксината срещу COVID-19 или като цяло коронавирусите, е противогрипна ваксина. Ваксините не лекуват. В най-добрия случай грипните ваксини могат да попречат на вируса да засегне пациент толкова силно, колкото би могъл без ваксина. Ефективността на грипните ваксини обикновено се оценява между 20% и 50%. Ваксините са преди всичко огромен бонус за печелене на пари от голямата фармация.

Второ, има безброй лекарства, които се оказаха много успешни."
И след това следват много прости и не толкова прости методи за ефективно борене на COVID-19....

Ако е нано-ваксина, то тя може да бъде неутрализирана. Но само електрониката, без биологията (тя не е ясна).
Значи нано-чиповете ще са нещо от рода 7 до 10 нанометра.
Което ще рече много малки паразитни капацитети и мноооо тънък диелектрик.
С един портативен "райф", работещ с еднополярни импулси, това нещо ноже да се бъгне.
Въпроса е, дали това ще ви е крипто-портмонето.

Ако мнооо де.били заврещят:

- Велик е Бил Гейтс и падналия от Капитолия негов идол....

...не здравното ви досие, ами и банковата ви сметка ще е там!!

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #478 -: Май 07, 2020, 11:54:15 pm »
Цитат на: EDM electronics
Разбрахте ли, че този коронавирус, който причинява заболяването Ковид-19 е патентоват от Бил Гейц през 2019 г. и веднага е влязъл в употреба, защо да се чака.




Цитат на: VITAN
Ако е нано-ваксина, то тя може да бъде неутрализирана. Но само електрониката, без биологията (тя не е ясна).
Значи нано-чиповете ще са нещо от рода 7 до 10 нанометра.
Което ще рече много малки паразитни капацитети и мноооо тънък диелектрик.
С един портативен "райф", работещ с еднополярни импулси, това нещо ноже да се бъгне.
Въпроса е, дали това ще ви е крипто-портмонето.

Братле, ти сериозно си се бъгнал с тая руска пропаганда. Всъщност ти какво чакаш, почвай да трепеш тия гнусни нано-чипове!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #479 -: Май 08, 2020, 12:12:46 am »
nizo, усещам, че отдавна се опитваш да ми кажеш нещо, та кажи, не така плахо?
А аз ще ти отговоря.
Така да вадиш цитат без коментар, не ти ли се струва тъпо?