Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 436844 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #360 -: Март 14, 2020, 03:27:46 pm »
"Освободили" искаш да кажеш окупирали. Санстефанския договор е между Русия  и Османската империя и в него си поделят влиянието над окупираните територии прочети го и ще видиш.
Русия е имала договорка с Великите сили да направи България само в рамките на Мизия.
Обаче Митрополит Кусев (старозагорци го заят) и депутация бият едно коляно на руският цар:
- Аман, заман тия ще ни изколят след войната.
Царят ги пита:
- За какво? Вие по християнските празници не ходите на църква. Вашите търговци ни дерат кожите по доставките за армията. Като ви гледаме къщите, те по-разкошни от нашите. Криете се, не помагате твърде.

Какво са му отговорили нашите? А де?!

Васил Левски: Нашите хора обичат свободата, но някой да им я разкара по къщята.

И като се нагърбва Русия да поеме дълговете на Румелия при обединението на България какво става?
Това за времето е била огромна сума. Ленин прави революцията и за тия много милиони в злато,
руският народ пие една студена вода.

Разбира се, евро-атлантическата свобода е без пари.
Оставят хората без пари.
Но султан Ердоган ще ви разкаже играта.... Още няколко десетилетия.

Руснаците официално се заричат вече да не освобождават неблагодарници.
И през Първата световна и през Втората сме воювали срещу тях.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #361 -: Март 14, 2020, 03:36:05 pm »
Ако вируса беше възникнал спонтанно, чрез мутация от животно на човек и ако нямаше гузен в тая работа, убеден съм щяха да го препишат на руснаците или по-точно Путин. Той понеже баща му е бил крепостен селянин, докато е копал с мотиката на феодала е направил вируса. Но понеже има гузен в тая история, голяма гад и хищник, като такъв той си трае, защото руснаците могат да се изкажат по въпроса.

Колко са долни тия, колко са долни, и прости - дори една провокация, като хората не могат да измислят. Представяте ли си колко глупав трябва да е човек, да повярва, че два дни преди изборния ден за президент Путин е наредил да отровят с новичок Скрипал?

Да, това е новина за техния електорат, който хваща декиш и на по-големи наивности. Но в славянските народи, където хората бяха образовани и все още мозъците им не бяха радиационно облъчени от неолибералните колониални телевизии, това беше много плоска лъжа.

Аз затова от години не гледам телевизия. Вярвам предимно на канали в които рекламират марката Лада. Но гледам и такива които й правят антиреклама - чужди.  ;) Така успявам да открия истината от това, какво се случва по света, в частност с коронавируса.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #362 -: Март 14, 2020, 04:03:23 pm »

Руснаците официално се заричат вече да не освобождават неблагодарници.


ААА, освобождават си те, нищо че се заричат.
На тях им дай да освобождават други.
Ето как се освобождава Чечения от чеченци.
Изчакай да видиш какво ще остане и от сирийските територии които ще освободят.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #363 -: Март 14, 2020, 04:20:07 pm »
И като се нагърбва Русия да поеме дълговете на Румелия при обединението на България какво става?
Това за времето е била огромна сума. Ленин прави революцията и за тия много милиони в злато,
руският народ пие една студена вода.
Ми такива сме си в румелията – крадци.  От студената вода направо станал мумия и хоп в мавзолея.  А ВИЕ от Княжеството като чеда божии можем само метани да ВИ правим в очакване на поредното освободително пришествие. 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #364 -: Март 14, 2020, 04:33:28 pm »
ААА, освобождават си те, нищо че се заричат.
На тях им дай да освобождават други.
Ето как се освобождава Чечения от чеченци.
Изчакай да видиш какво ще остане и от сирийските територии които ще освободят.
Поредният наивник, който мисли, че ако се изходи по някой въпрос ще ми направи впечатление.

Рамзан Кадиров (главата на Чечня) в Първата чеченска война се е бил срещу руснаците.
Във Втората чеченска - срещу главорезите (даже по нашата ТВ даваха, как колят руснак като животно).
Защо ли? Тест за дебили.

Ако почнат да колят българите в Кърджали, за тебе това ще е ОК.

НАТО като бомбардира Мосул (без резолюция на ООН американците нахлуха в Ирак за нефт)
и изби 11 000 души,
това беше освобождение и демокрация.
Когато руснаците си вардят държавата - оооо! анатема!
Рожби ехиднини! Как може да говорите добро, когато сте зли?

За Сирия пък имам 1000 реда да ти пиша, но я си вземи виза за САЩ, подишай молекули на свободата - мани такива като нас, не разбираме от евроатлантически ценности.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #365 -: Март 14, 2020, 04:50:15 pm »
Витане що не се разходиш поне до една Румъния  малко да видиш свет и ако ти е във способностите да сравниш реалността със това което гледаш и четеш по екраните. За по далеко не те карам, че ще ти е трудно предполагам
Оп

Неактивен mind

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 382
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #366 -: Март 14, 2020, 05:32:22 pm »
И през Първата световна и през Втората сме воювали срещу тях.
Но не сте наясно защо: http://www.sitebulgarizaedno.com/index.php?option=com_content&view=article&id=535%3A-1916-1917

Ето ви една статия за ПСВ и в частност медийният монопол: https://anonybulgaria.wordpress.com/2013/04/13/%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD-%D1%84%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5/

Ако не сте чували за един от първенците на PR-а: https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Bernays
Той е англосаксонец, колкото и повелият русофобската пропаганда Сорос (от вашият клип).

Най-големият враг на истината е пристрастието.

Ако играят Левски-ЦСКА и имате подкупен съдия, който свири за Левски, има ли нужда да се коментира играта или играчите в двата отбора? Следващият мач може да свири за ЦСКА, но вниманието трябва да се обърне към съдията. Иначе ставате запалянковци.

Много трудно, почти невъзможно е да убедиш влюбеният, колко не става жена му  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #367 -: Март 14, 2020, 05:41:18 pm »
http://www.bgmedia.at/ваксина-коронави/?fbclid=IwAR1H3pMMPwx0paeGRQ_DnbtvMx-2Qw2VIzVmpD_mFljyPVzvRDfFtcCMev8 
Както EDM би казал:
Еи ги извадиха ваксина за рекордно кратко време а от къде я извадиха. Ами от съседния сейф на сейфа в който държеха коронавируса

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #368 -: Март 14, 2020, 05:49:49 pm »
@mind - няма нещо ново, което по същество да не знам по история.
Исторически подробности не ровя. Но по същество не можеш да ме изненадаш с нищо.
Нито от наша гледна точка, нито от тяхна.

А тяхната е такава: защо ги освободихме, вечно да враждуват против нас....
При тая българска демография за тебе след 30-40 години има 2 пътя: феса или емиграция.

@Радико - естествено, ако вируса е твое творение, веднага ще имаш и ваксина.
Нищо лично, the business is business.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #369 -: Март 14, 2020, 06:32:51 pm »
http://www.bgmedia.at/ваксина-коронави/?fbclid=IwAR1H3pMMPwx0paeGRQ_DnbtvMx-2Qw2VIzVmpD_mFljyPVzvRDfFtcCMev8 
Както EDM би казал:
Еи ги извадиха ваксина за рекордно кратко време а от къде я извадиха. Ами от съседния сейф на сейфа в който държеха коронавируса

Радико, сещам се още, като почна епидемията в Китай и Доналд Тръмп обяви "няма страшно", ние ще направим ваксина, сигурен съм. Още тогава светна лампата дори на най-големия наивник, от де пък е толкова сигурен. И сега наблюдавам всяват излишна паника в САЩ, а реално там няма епидемия. Правят се на засегнати и солидарни - крадеца вика дръжте крадеца. Говори се, че военни и държавни лица отдавна са ваксинирани. Те си стоят спокойно. Ех, сега ще поумре някой нИгЪр там за хорски срам.  ;)

Скоро, като допламне Германия, като разберат истинското лице на техните братчеди, дето им затапиха и тръбата с газта, щото са големи демократи и пазарни принципници, самите те ще се конфронтират с тях.

И искам да кажа нещо важно: Скоро ЕС ще се разпадне, защото братчедите така са решили. Отиде ли си Меркел, край с ЕС. Няма заместник на Меркел партиен лидер, който да е про европейски настроен, особено заради емигрантите. Разделяй и владей иска световния колонизатор, иска да прекъсне плана на Китай един пояс с ЕС, един път. В момента става пренареждане на света, засега само с вирусчета.

По отношение на българските меди, защо са колониални:
Забележете, по кой канал някой е казал нещо лошо за САЩ? Ми то там сИчкУтУ убу уа? Там няма нищу лошу.
Даже, като дават времето, ни в клин, ни в ръкав говорителя - телевизионен наемник на коониалната медия ни известява какво ставало сега в САЩ, сякъш см го питал или някой го интересува, докато в същото време там дори не знаят, че има такава държава, като нашата. Те разлика между Белгия, Боливия, Брега на слоновата кост и България никаква не правят, щот са интелигентни.

Аман.
Но да си призная, като вземат да говорят от Белия дом за забележете: "повече демокрация"  ;D, такава ирония ме избива, та съм се задавял, докато си пия сока от портокал против коронавирус.  ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #370 -: Март 14, 2020, 06:50:55 pm »
Така е обаче лошо са си направили сметката американците. Щот са лоши шахматисти. Те ще се окажат най големия губещ вече го писах по нагоре. Аз лично нищо не печеля от това ама знае ли човек. Всяка точна прогноза за бъдещето може по един или друг начин да донесе полза. Въпроса е да направи човек прогнозата и после да се възползва максимално от нея.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #371 -: Март 14, 2020, 06:53:11 pm »
Докато вие се дърлите и си мерите гениите, цистерните със зараза са пристигнали!!!!!!!!!!!!!!! Да ни е честито, май ще се боледува! И то сериозно! Снимката е направена в Разградско гара Самуил!  >:( :(

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #372 -: Март 14, 2020, 07:00:20 pm »
...Аз лично нищо не печеля от това ама знае ли човек...
Ще ти кажа една американска мъдрост от времето на Великата депресия:
Когато на улицата вземе да се лее кръв - купувай!

(нама значение какво)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #373 -: Март 14, 2020, 07:04:54 pm »
Докато вие се дърлите и си мерите гениите, цистерните със зараза са пристигнали!!!!!!!!!!!!!!! Да ни е честито, май ще се боледува! И то сериозно! Снимката е направена в Разградско гара Самуил!  >:( :(
А ти да не си на принципа: "Наведена главица сабя не я сече" ?
Аз съм на принципа, като дойде дебелия край и няма накъде, грабвам меча. Такива са ми гените, от хайдутлушки род съм.

Но тук дърлене няма, а по-скоро излагане на факти.

Снимката ти е толкова реална, колкото оная с говорител на SNN от колониалната митрополия, който каза, че булгериан ракия лекува коронавирус и с надпис на американски.  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #374 -: Март 14, 2020, 07:24:48 pm »
А ти да не си на принципа: "Наведена главица сабя не я сече" ?


Ако бях от тези дето ги споменаваш, до сега щях да съм ехей къде, къде ;D ;D. Но явно тестото с което съм замесен е от по-лютивите! Но не се давам лесно , ако ще и цялата вселена да е против мен!  :) Не се и оплаквам, така съм си още по-добре!!! ;) ;)
Просто предупреждавам!!!!!
Всеки си носи дисагите, сам! Ако има нещо в дисагите ще оцелее, ако ли не здраве да е! Но не съм и от хайдуците, че те са си най- джасали мамата! Както казваше един мой приятел  добър Психолог - ние мъжете винаги изпадаме в една от двете крайности, едната е на "амбицираният простак", а другата е на "безжалостният мръсник". Та хайдуците и шумкарите са мъже изпаднали във втората крайност, аз им викам "психясали фашисти". Въобще в съвременото общество много рядко се срещат мъже който да са уравновесени да не залитат в една от тези две крайности! 99% са грипирали в едно от двете състояния на осъзнаването! А да се изтръгне човек от тези крайности е истинска победа за демокрацията! Именно тези хора носят истинският, човешкият прогрес! Всичко останало е тероризъм, под една или друга форма!