Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 738661 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #540 -: Май 10, 2020, 08:01:50 pm »
Той е свършил отдавна, ...
Не. Капитализмът свърши в момента, в който се разбра, че печатането на нови долари не носи никаква полза за САЩ. Няма кой по същество вече да купува дълг, купува си го самият Федерален резерв.
Което ще рече, че в близко бъдеще американските граждани ще бъдат "помолени" да върнат всичките си дългове
(при положение, че в момента да оцелеят трябват да вземат още дълг)!
Така ще спасят системата от фалит, а банкерите ще кешират половин континент.
« Последна редакция: Май 10, 2020, 08:22:28 pm от VITAN »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #541 -: Май 10, 2020, 08:55:49 pm »
Принудителна ваксинация, въпреки конституционните ви права ! Гласят го.
Като се държи народа като скот, отношението към него е скотско !!!
---
<a href="https://www.youtube.com/v/0O17WECD6-4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/0O17WECD6-4</a>

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #542 -: Май 10, 2020, 09:03:44 pm »
Колко пари даваш на бас, че ще има принудителна ваксинация? На коя дата ще е?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #543 -: Май 10, 2020, 09:09:23 pm »
Колко пари даваш на бас, че ще има принудителна ваксинация? На коя дата ще е?
Семени очилцата на атавара си (на котката) с тези долу и тогава ще ти кажа:
---

P.s. Може и с Photoshop.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #544 -: Май 10, 2020, 09:10:45 pm »
Баа, внимавай, да не напиша 666, че ще насереш гащата!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #545 -: Май 10, 2020, 09:12:45 pm »
Баа, внимавай, да не напиша 666, че ще насереш гащата!
Да приемеш дявола никак не е нужно да пишеш каквото и да е.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #546 -: Май 10, 2020, 09:14:08 pm »
Аз съм сатанист, честно казано!  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #547 -: Май 10, 2020, 09:14:11 pm »
VITAN, благодаря ти, че представи видеото на господин Пасков, който аз много уважавам, защото говори верни неща, умен и начетен човек е и не на последно място има много добър и рязък речник, като че ли сме от една порода. Няма увъртания, завъртания, подлизвания и зализвания, казва се директно, както каза Черната Златка - тета-тет  ;D - една много ерудирана мома...  ;D

И нали виждате и слушате, Пасков критикува най-вече Русия, де не вземе някой да си помисли, че е от руската пропаганда. Не, той прави в Русия пропаганда - антиколониална.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #548 -: Май 10, 2020, 09:21:16 pm »
Видеото е дългичко, но вътре има много верни и стряскащи факти.
Не всяко видео е толкова информативно. Препоръчвам на всички.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #549 -: Май 10, 2020, 10:05:49 pm »
VITAN, абе тоя танзанийски президент разправя, че сокът от хлебно дърво и от папая дали положителен резултат за коронавирус  :D и обвинява тестовете, че били вносни?
Тоя де не е и той конспиратор?  ;D

Да ти кажа честно аз не му вярвам, нищо че е президент. Не мога да си представя тия честни американци, дето единствени правят тестовете в цял свят, да са ги направили, като лотарийните билетчета на Божков и оня домус дето раздава, като самарянин пари за болните от корона, които крал от народа.

Тоя президент е повлиян явно от руската пропаганда. Дългата ръка на Путин го е застигнала.  ;D

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Анти корона вирус
« Отговор #550 -: Май 10, 2020, 10:36:19 pm »
ЕДМ, Пасков си е един обикновен, гладен, лаладжия, който се надява да хване всяка популистка вълна. Преди много се беше загрижил за добитъка, а сега е специалист по Ковид. По времето на изборите в USA, надълго и нашироко обясняваше как да си удобен на Тръмп, защото той щял да назначава нови хора (в колонията, според вас). Така ли стана? НЕ! Защо? Защото Пасков е един обикновен лаладжия, който нищо не разбира. Дава си вид да разбира, но всъщност нуличка. Доказателство, че Пасков е нуличка е резултата му на президентските избори 2016г.



Подчертал съм едни изключително важни данни, за почитателите на Пасков. Вижда се ясно, че Пасков спрямо други деятели е нула, но има един специален раздел "Не подкрепям никого". Може да приемем, че там са някакви силно критични хора, които търсят алтернатива. Дори те не виждат Пасков като алтернатива. Още по-трагична е статистиката на Пасков, ако погледнем броя подписани в Youtube, a именно 26 хиляди. Какво излиза, че 26 хиляди са "харесали" Пасков, но по-малко от половината са гласували за него. Пасков не може да мотивира дори собствените си фенове, а това е някак смешно и трагично.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #551 -: Май 10, 2020, 10:39:40 pm »
...  :D и обвинява тестовете, че били вносни?
Тоя де не е и той конспиратор?  ;D

@EDM electronics - Ние сме от КГБ-то, каквото ни сведат отгоре, това и знаем. Тук има експерти по контрапропаганда. Тях ще да питаме  8)

Това горе щях да пиша, но един от експертите по контрапропаганда ме изпревари и обясни по-горе, защо българите не са стадо.
Нали така?
Така.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #552 -: Май 10, 2020, 11:05:36 pm »
nizo, тук не дискутираме политика, а социалния проблем коронавирус. Пасков също не говори за политика. Ти явно не следиш какво се говори. На кой му пука какви резултати е изкарал на изборите и от това зависи ли кой е кръгла нула и нищо не разбира.

А ти от какво разбираш, че за толкова постове във форума не съм те видял един гвоздей да забиеш?
Спореше наред с всички администратори на форума и с генералния директор и те с добрината си ти дадоха пак право да участваш, учудвам се защо?
Та ти си вреден. Ако погледнем горните ти два поста, ти отново се заяждаш и коментираш видео, което не си гледал, видно от дължината на видеото и часа в който си коментирал. Т.е. ти отново интригантстваш.

Виж какво, не ме интересуват твоето отношение към господин Пасков, кажи го не него какъв е, не се обръщай към мен. Аз го харесвам, а ти си тръгнал да ми обясняваш колко не ставал. Защо ме занимаваш въобще със себе си и какво да направя аз, че ти не го харесваш?

Като дойде време пак за президентски избори, направи му една антикампания с мотив, колко малко гласове е събрал на предходните и това е достатъчно основание да се предполага, че не ставал.

nizo, има ли ти нещо бе човек, притесняваш ме?

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #553 -: Май 10, 2020, 11:07:30 pm »
Един от отговорите на основните въпроси: Защо е устроена пандемията?
Малко тъжничко звучи, но ако не се осъзнаем, може и да се случи...
https://www.youtube.com/watch?v=TqOrUT61qmI

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #554 -: Май 10, 2020, 11:16:21 pm »
Наско, специално за niz-кия, да не каже, че си измисляме, че басове, че дати... На цял екран:
--
<a href="https://www.youtube.com/v/TqOrUT61qmI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/TqOrUT61qmI</a>
---
А за още по-любопитните, малко ZOOM OUT:
(започва по същество от 8-ма минута, още по-съществено след 16-та и още по: след 24-та...)
<a href="https://www.youtube.com/v/attENpgi3ik" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/attENpgi3ik</a>
Този е авторът на книгата за национализацията на рублата (че и те все още са колония).