Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737615 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2205 -: Ноември 17, 2021, 04:38:48 pm »
Само не разбрах има ли в България епидемия или не, и ако има ваксините ли е предизвикват или нещо друго, а ако няма каква е причината за екстра смъртността която се регистрира. Хора опомнете се или се ваксинирайте или се пазете, за да не плачите после!
Опомнен съм, ако не бях щях да се ваксам и да плача после. Статистиките си ги заврете откъдето са ги извадили.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2206 -: Ноември 17, 2021, 04:41:05 pm »
То тука май няма смисъл човек нито да слага линкове нито да пише. Грамофоните ви развалени.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2207 -: Ноември 17, 2021, 04:54:33 pm »
Само не разбрах има ли в България епидемия или не, и ако има ваксините ли е предизвикват или нещо друго, а ако няма каква е причината за екстра смъртността която се регистрира. Хора опомнете се или се ваксинирайте или се пазете, за да не плачите после!
Тя фоспожа Люси, учителката на дъщеря ми плаче точно понеже се ваксинира.
Светльо тука са комай само двама дето прокламират ваксинацията. Забележи обаче, че единият от тях не е ваксиниран за другият не знам не е заявил. Всички останали сме като по трвзвомислещи като гледам  на едно мнение.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2208 -: Ноември 17, 2021, 05:53:46 pm »
Само за информация.
Важно! Документ ЕС 2018 года. Как и зачем готовились QR коды.
https://www.youtube.com/watch?v=rDtebEjj398

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2209 -: Ноември 17, 2021, 06:32:44 pm »
Тя фоспожа Люси, учителката на дъщеря ми плаче точно понеже се ваксинира.
Светльо тука са комай само двама дето прокламират ваксинацията. Забележи обаче, че единият от тях не е ваксиниран за другият не знам не е заявил. Всички останали сме като по трвзвомислещи като гледам  на едно мнение.
Мен ако питаш, Радико, откакто съм се регнал тук, винаги съм смятал, че всички сте трезвомислещи инженери, ел техници, с познания по медицина, компютри, геополитика и общо взето по- умни от мен. Сега изведнъж виждам хора неспособни да пресметнат статистика, която средностатистически седмокласник трябва да изяде, която на това отгоре е и надута и да видят как елементарна медицина за първокурсници се потъпква и прави на пастет от политиците, па макар и само двама, ме удря като гръм!
 До сега винаги си мислих, че човек трябва да има поне малко изгода за да каже, че оловото плува над водата, например, и да се опитва да убеди всички в това и най- малкото очаквах да намеря такива хора тук, пък били те и само двама!
 Що за човек трябва да си за да погледнеш нагоре, да видиш, че небето е синьо и слънцето грее и да кажеш "Днес ще си остана в къщи защото в момента е облачно и духа страшен ураган"! Е това не го разбирам.
 На времето имаше натиск от комунистите да постулираме наляво и надясно, че всичко е цветя и рози и хората се чувстваха принудени да го правят, защото можеха да бъдат привикани тук- там. Сега същото нещо се прави съвсем искрено, с такава безумна жар, дори и от двама от нашите...! Е за това този безумен спор ме убоде дълбоко! Ще трябва да се радвам, че поне са само двама...
 И за финал да споделя, че още докато тази бутафория беше в Ухан и сите се юркаха да купуват тоалетна хартия и се прокрадваше към Италия знаех, че е политическа гадост нямаща нищо общо с медицината. Сега когато е далеч по- ясно, какво да им кажа на тези двамата?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2210 -: Ноември 17, 2021, 07:16:29 pm »
Като спомена Италия та се сетих едно изказване жирналистическо разбира се, но явно от журнслист който не приемаше това което му се налага отгоре но и не искаше да си загуби работата и правеше завиалирани изказвания:
Значи КОВИД имал "странното" свойство да се крие и кротува когато заразеният бил у дома си или с малко хора около него. Обаче когато болният се окажел на масово събитие с много хора вируса изведнъж се активирал и ставал много заразен. По стадиони по концерти и т.н.
И се сетих за ония свирки със флакон газ дето ги оолзват зяпалянковците. Много са удобни нали.
И не е нужно да отиде някой специален човек с такава свирка. Достартчно е да подмени няколко на митницата примерно.
Всичко това чисто хипотетично, но много логично ми се струва.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2211 -: Ноември 17, 2021, 08:14:05 pm »
Времето нагласено: https://youtu.be/8TdznJ-032g?t=419

Когато фактите говорят и боговете мълчат - са казали древните. Което естествено за съвременните гьонсурати не важи.
Поздравления, избрал си съвсем точно времето. Достатъчни ми бяха точно 5 секунди за да загубя всякакъв интерес.
Внимателно влизаш в Гугъл мапс и измерваш какво е разстоянието между Хонолулу и Калифорния... Или между Калифорния и Уайкики бийч.
Как да вярвам оттук нататък и на една дума от казаното? Що да си губя времето? Тоя човек ме гледа от екрана и ме лъже! Кажи че не е вярно сега :)

P.S. Подтиснах отвращението си и изгледах още 30 секунди. Пасков се коригира. Ама кат вече ми е загубил доверието...


...Сега изведнъж виждам хора неспособни да пресметнат статистика, която средностатистически седмокласник трябва да изяде, която на това отгоре е и надута и да видят как елементарна медицина за първокурсници се потъпква и прави на пастет от политиците, па макар и само двама, ме удря като гръм!...

Ма ти не вярваш на никакви цифри! Каква статистика искаш?
По-точно вярваш избирателно - за броя заразени ученици и броя тестове вярваш, но за броя заболели и броя починали - не. Защо един път ползваш данните от институциите, а в следващия момент твърдиш че лъжат?

Значи КОВИД имал "странното" свойство да се крие и кротува когато заразеният бил у дома си или с малко хора около него. Обаче когато болният се окажел на масово събитие с много хора вируса изведнъж се активирал и ставал много заразен. По стадиони по концерти и т.н. 
Алтернативата е пълен локдаун, като преди година и половина. Никой няма да преживее вотри такъв удар по икономиката.
В момента се баланира между поносим брой жертви и поносимо затваряне на държавата. Няма проблем заразата да се спре - всички се затварят по домовете, и социалните служби носят пакетирана храна пред праговете. За 3 месеца вируса ще изчезне. Но ще изчезне и човечеството, или поне ще се върнем 100 години назад.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2212 -: Ноември 17, 2021, 08:51:10 pm »
Цитат
Ма ти не вярваш на никакви цифри! Каква статистика искаш?
По-точно вярваш избирателно - за броя заразени ученици и броя тестове вярваш, но за броя заболели и броя починали - не. Защо един път ползваш данните от институциите, а в следващия момент твърдиш че лъжат?
 
Може би защото знае, че "идеалният лъжец"  е математическо понятие нямащо аналог в реалния живот. Всички хора лъжат ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ няма такъв дето лъже перманентно. Дори и в психиатрията няма.  Въпроса е да отсееш лъжата от истината. На теб като гледам топно този акт не ти се отдава. Поне в тази сфера. То и на Витан не му се отдава ама в друга сфера. Там където човек влага емоции губи критичност.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2213 -: Ноември 17, 2021, 09:09:05 pm »
... Въпроса е да отсееш лъжата от истината. На теб като гледам топно този акт не ти се отдава. Поне в тази сфера.

Няма истина. Има цифри. Всеки ги тълкува така, както на него му е угодно.
Примерно - при сегашната пандемия процентното съотношение е много измамно понятие. Ако приемеш всички починали за миналата година за 100%, то с учудване ще забележиш че ПРОЦЕНТНО почти всички заболявания са намалили леталността си. И един статистик може да каже: "Ето, процента на умрелите от инсулти и инфаркти за миналата година намаля." И това ще е абсолютната истина. Но не отразява реално нещата които се случват.

Някой ще ми каже ли конкретно следното: Колко човека умряха ДОКАЗАНО от ваксината? При условие че както се твърди аутопсии не се правят. Въз основа на какви ФАКТИ се стига до някакви числа, или до твърдения зад които изобщо няма числа? Защо за усложнения след ваксинация се ползват данни от медицински източници, но когато стане въпрос за умрели от вируса - същите тези медицински източници вече не са достоверни?

А ако ще се опираме на собствени наблюдения - аз лично познавам вероятно над 100 човека които са ваксинирани. НИТО ЕДИН няма проблеми от това че се е ваксинирал. Но познавах трима, които вече не са между живите и си отидоха от вируса. Именно от вируса - двама просто не можеха да дишат, един не му издържа сърцето на дни с висока температура. Да, за третия може да имам съмнения, че е умрял точно по този начин, но това са казали докторите на роднините му. Но другите двама са качени от домовете си в линейките посинели от недостиг на кислород...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2214 -: Ноември 17, 2021, 09:33:02 pm »
Super! Значи е време да се ваксинираш, а не да лицемериш тъдява.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2215 -: Ноември 17, 2021, 09:37:26 pm »
Юлияне вярвам ти на 100% на всичко което казваш обаче тази истина която казваш просто не е цялата истина. Не съм сигурен тук ли го написах, но нещата и в случая са точно като при истанбулската конвенция. Много е хубаво да се противопоставиме против надилието и малтретирането на жени, но покрай това хубаво нещо ни набутват и друго което не само не е хубаво но и е ужасно.
Много е хубаво да има ваксина, но къде са тестовете за поносимост на организма към тази ваксина???? Къде са. Бах мама му за половин година направиха ваксина даже няколко а вече година и половина няма и идея за такива тестове. А има подпис, че ги освобождаваш от всякаква отговорност. Йебем ти и у статистику викат братята сърби. Твърде нечисти дела има около тези ваксини даже направо нечестиви.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2216 -: Ноември 17, 2021, 09:41:12 pm »
Поздравления, избрал си съвсем точно времето. Достатъчни ми бяха точно 5 секунди за да загубя всякакъв интерес.
Внимателно влизаш в Гугъл мапс и измерваш какво е разстоянието между Хонолулу и Калифорния... Или между Калифорния и Уайкики бийч.
Как да вярвам оттук нататък и на една дума от казаното? Що да си губя времето? Тоя човек ме гледа от екрана и ме лъже! Кажи че не е вярно сега :)

P.S. Подтиснах отвращението си и изгледах още 30 секунди. Пасков се коригира. Ама кат вече ми е загубил доверието...


Ма ти не вярваш на никакви цифри! Каква статистика искаш?
По-точно вярваш избирателно - за броя заразени ученици и броя тестове вярваш, но за броя заболели и броя починали - не. Защо един път ползваш данните от институциите, а в следващия момент твърдиш че лъжат?
Алтернативата е пълен локдаун, като преди година и половина. Никой няма да преживее вотри такъв удар по икономиката.
В момента се баланира между поносим брой жертви и поносимо затваряне на държавата. Няма проблем заразата да се спре - всички се затварят по домовете, и социалните служби носят пакетирана храна пред праговете. За 3 месеца вируса ще изчезне. Но ще изчезне и човечеството, или поне ще се върнем 100 години назад.
Искаш да ми кажеш, че аз използвам цифрите както ми изнася, а ти не ги използваш както ти изнася??!! Още в началото на пландемията италианските пенсионери по старческите домове уж умираха от вируса. По колко дневно??!! Трицифрено число. Вече не помня. Без пландемия по колко дневно умират от естествена смърт и от грип на по 70-80 години? гледайки Италия, пак по толкоз. От 60 милиона по 700-800 човека... Сатанистите използваха това за да ни ограбят първо с локдауни, а сега да ни убият с ваксини. После аз съм използвал цифрите в моя полза!!??!! Сложи ги по 900 човека пенсионери на ден. Сметни си процентите. Мен ме мързи, а и да ги сметна, тъпака си е тъпак, даже и да го върнат в 3 ти клас да се просвети!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2217 -: Ноември 17, 2021, 09:46:28 pm »
Като спомена Италия та се сетих едно изказване жирналистическо разбира се, но явно от журнслист който не приемаше това което му се налага отгоре но и не искаше да си загуби работата и правеше завиалирани изказвания:
Значи КОВИД имал "странното" свойство да се крие и кротува когато заразеният бил у дома си или с малко хора около него. Обаче когато болният се окажел на масово събитие с много хора вируса изведнъж се активирал и ставал много заразен. По стадиони по концерти и т.н.
И се сетих за ония свирки със флакон газ дето ги оолзват зяпалянковците. Много са удобни нали.
И не е нужно да отиде някой специален човек с такава свирка. Достартчно е да подмени няколко на митницата примерно.
Всичко това чисто хипотетично, но много логично ми се струва.
Да, то за този период от време, вече година и половина се изказаха толкова неща, че истината изкристализира по начин по който да цапардоса по главата всеки нормален човек. Забелязваш ли колко не отговорени линкове и въпроси останаха да ми висят тука докато Юлиян се занимава да ми се надува с глупости. Тури пет "не" та на един от постовете ми и с това си реши проблема. Решил е че небето е зелено и толкоз.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2218 -: Ноември 17, 2021, 09:49:41 pm »
И разбира се отговор на въпроса ми "Защо да се ваксам?" не открих. Вече стана ясно, че ваксината не предпазва от нищо, нито ако си я сложа ще предпазя баба си, но за това пък може да умра от нея и точно за това я правят задължителна... Та на въпроса: Защо да се ваксам?

Неактивен ivobg

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 36
  • Пол: Мъж
    • http://newenergybg.com/
  • Скайп: ivo.bg2006
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2219 -: Ноември 17, 2021, 10:16:45 pm »
А кой е казал, че това изобщо са ваксини?
Колегата се върна от САЩ и каза, че не светнеш ли при преминаването през дедектора, те изхвърлят директно от летището, не ти гледат никакъв сертификат!
А щом те идентифицират, явно си маркиран добитък!
ХАУ!