Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737594 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2700 -: Декември 12, 2021, 09:56:24 am »
Витане, аутопсиите нали са забранени? Как разбират от каквое умрял човек? Откъде взе тия данни?
За разлика от троловете, оОооо ужас... Саня от Флорида рови в официални документи! Вместо мен:

<a href="https://www.youtube.com/v/fF8p4rl6gfE" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/fF8p4rl6gfE</a>
След 3-тата минута...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2701 -: Декември 12, 2021, 10:16:49 am »
За разлика от троловете, оОооо ужас... Саня от Флорида рови в официални документи! Вместо мен:

Тоест прес рилийз от СЗО вече става официален източник на информация? Само преди няколк одена СЗО бяха "банда измамници, платени от Сорос".
Ама да бе... щом Саня во Флориде се позовава на тях, значи вече са кашерни... Одобрени са от ръководството, годни за използване ... :)

Виж какво ти казва идеолога - "Към днешия ден НИТО ЕДИН човек не е умрял от Омикрон". И това трябваше да видим. Но когато СЪЩАТА ТАЗИ СЗО казва, че от другите варианти са умрели над 5 300 000 души - това е долна лъжа и манипулация. Когато СЗО настоятелно призовава към ваксианция - това също е конспирация.

Не мога да те разбера, честно...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2702 -: Декември 12, 2021, 10:30:20 am »
Не мога да те разбера, честно...
Не е нужно.
Нужно е да се ваксинираш.
Виж какво видео е дал колегата, кръвта ти става като на извънземен.
Ще придобиеш свойства на супермен!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2703 -: Декември 12, 2021, 12:25:33 pm »

"И беше пуснато списанието Плейбой, което унищожава морала"... Не, вЕрно ли трябваше да гледам това? Баца... ако те оставят теб, ще слагаш печати по кълките на ученичките ако са с поли над коляното. Разбирам носталгилята по онова време но ... то си отиде. Безвъзвратно. Дори и при ония с ушанките вече се издава това списание:
https://playboyrussia.com/girls/devushki-s-oblozhki/
Видеото дето пусна Витан е много точно едно от най добрите видеа дето е пускал. Та Юлияне струва си да го изгледаш още 20-30 пъти и дано нещо ти влезе в главата. Щеше да е много добре да знаеш че Морал и Съзнание е едно и също, и въпреки че не съм християнин мога да кажа че десетте божи заповеди са основата на морала. И да плейбой руши морала, много точно казано и абсолютно вярно, само че за да разбереш защо си трябват знания от друг тип не твойте. Проблема е не във секса а издигането му в култ, много хиляди години преди Фройд е имало мъдри хора които са знаели че сексуалната енергия е доминираща в човека и оттам е много важно за обществото накъде ще бъде пренасочена тази енергия. Ако я насочиш надолу само към гениталийте ще се получи групи  от полуидиоти, това е връщане към животинското. Ако обаче пренасочиш част от тази енергия към мозъка(процесора), тогава ще се получи човешко общество, да за всичко е нужна енергия. Вярно е също че комунистите успяха да създадът доста добра форма на съзнание у хората, но материализма ги спря при по висшите духовни ценности. И още нещо ги провали те не успяха да създадът съзнание в собствените си синове и дъщери, щото ги бяха разглезили до неузнаваемост.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2704 -: Декември 12, 2021, 12:48:12 pm »
Видеото дето пусна Витан е много точно едно от най добрите видеа дето е пускал. Та Юлияне струва си да го изгледаш още 20-30 пъти и дано нещо ти влезе в главата. Щеше да е много добре да знаеш че Морал и Съзнание е едно и също, и въпреки че не съм християнин мога да кажа че десетте божи заповеди са основата на морала. И да плейбой руши морала, много точно казано и абсолютно вярно, само че за да разбереш защо си трябват знания от друг тип не твойте. Проблема е не във секса а издигането му в култ, много хиляди години преди Фройд е имало мъдри хора които са знаели че сексуалната енергия е доминираща в човека и оттам е много важно за обществото накъде ще бъде пренасочена тази енергия. Ако я насочиш надолу само към гениталийте ще се получи групи  от полуидиоти, това е връщане към животинското. Ако обаче пренасочиш част от тази енергия към мозъка(процесора), тогава ще се получи човешко общество, да за всичко е нужна енергия. Вярно е също че комунистите успяха да създадът доста добра форма на съзнание у хората, но материализма ги спря при по висшите духовни ценности. И още нещо ги провали те не успяха да създадът съзнание в собствените си синове и дъщери, щото ги бяха разглезили до неузнаваемост.
За Юлиян си прав и в това няма спор. Тук всички го познаваме. За сексуалната енергия и десетте Божи заповеди, също си прав. Обаче именно онези общества от които идват десетте Божи заповеди(защото смея да твърдя подобни на тях заповеди и закони е имало и преди Моисей) са били сексуално задоволени и едновременно с това високо духовно извисени следвайки правилната форма на брак- полигамията.
 Когато законово притиснеш сексуалността и превърнеш това в морални устои, оставяш мъжете незадоволени, след което настъпват тъмни векове на инквизиция(католическата) и робство(османското).
 По този начин ти скопяваш мъжа. Аз съм християнин, но извращението си е извращение, без значение от коя религия идва. На базата на моногамията е измислен и феминизма, а от там и новите тенденции- истамбулски конвенции, стратегии за детето, педофилия и сатанизъм.
Робството е друга тема, която рядко някой засяга. Кой да се сети, че 100 години след отмяната на робството ще се окажем роби на шепа сатанисти, които управляват света? И кой да се сети, че си има тъпаци които освен за слуги и роби за друго не стават(циганите и black lives matter)?

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2705 -: Декември 12, 2021, 01:22:39 pm »
Когато законово притиснеш сексуалността и превърнеш това в морални устои, оставяш мъжете незадоволени, след което настъпват тъмни векове на инквизиция(католическата) и робство(османското).
 По този начин ти скопяваш мъжа. Аз съм християнин, но извращението си е извращение, без значение от коя религия идва. На базата на моногамията е измислен и феминизма, а от там и новите тенденции- истамбулски конвенции, стратегии за детето, педофилия и сатанизъм.
Робството е друга тема, която рядко някой засяга. Кой да се сети, че 100 години след отмяната на робството ще се окажем роби на шепа сатанисти, които управляват света? И кой да се сети, че си има тъпаци които освен за слуги и роби за друго не стават(циганите и black lives matter)?
Аз съм против насилието, не трябва да има насилие. Уважавам много хрисниянската традиция и по специално постенето за духовно пречистване. Е то е същото просто всеки мъж трябва да опита и с въздържанието от секс, но съвсем съзнателно и без да прекалява в началото. Просто някой трябва да обясни на мъжете че всекидневният секс си е чисто самоубииство.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2706 -: Декември 12, 2021, 01:26:44 pm »
Хора, отклонявате се от темата.
Колкото до робството то и сега си съществува на 100%.

Робство в Мавритания
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Но не виждам демократични бомбардировачи в небето на Мавритания да носят демокрация!
Може би защото Хулио не е подел тази кауза? Знам ли...

Все пак темата е за коронобесие, да не се отклоняваме.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2707 -: Декември 12, 2021, 02:13:34 pm »
Хора, отклонявате се от темата.
Колкото до робството то и сега си съществува на 100%.

Робство в Мавритания
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%B2%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Но не виждам демократични бомбардировачи в небето на Мавритания да носят демокрация!
Може би защото Хулио не е подел тази кауза? Знам ли...

Все пак темата е за коронобесие, да не се отклоняваме.
Ми аз за това питах къде е Кунчев, ма никой не ме отрази ;D ;D ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2708 -: Декември 12, 2021, 04:54:41 pm »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 495
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2709 -: Декември 12, 2021, 04:57:03 pm »
Светъл, купи си поне талавизор и спри да питаш за Кунчев!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2710 -: Декември 12, 2021, 06:28:01 pm »
Нещата продължават да ескалират а опитите за медиино затъмнение явно са неуспешни:
https://m.dir.bg/dnes/svyat/masovi-protesti-sreshtu-zadalzhitelnata-vaksinatsiya-ne-na-natsistkiya-pasport-snimki 
Трябва по всички начини да се напомни на политиците, че българския народ е влизал вече в парламента и може пак да го направи. Да не се чувстват безнаказани когато взимат решения подкрепящи фашизма.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2711 -: Декември 12, 2021, 06:56:36 pm »
Светъл, купи си поне талавизор и спри да питаш за Кунчев!
За Кунчев може са прежаля да си купя боб, ма чак па талавизор, скъпо ми идва! ;D Тури го тук някой скорошен клип шъ го оценя!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2712 -: Декември 12, 2021, 10:21:50 pm »
Радико, аз ще бъда по-праволинеен.
Нещата продължават да СЕ екскалират.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2713 -: Декември 12, 2021, 10:45:45 pm »
Аз съм против насилието, не трябва да има насилие. Уважавам много хрисниянската традиция и по специално постенето за духовно пречистване. Е то е същото просто всеки мъж трябва да опита и с въздържанието от секс, но съвсем съзнателно и без да прекалява в началото. Просто някой трябва да обясни на мъжете че всекидневният секс си е чисто самоубииство.
Всъщност не става дума конкретно за самият секс, а за формата на брака и за първичните инстинкти. Иначе си прав. Въздържанието от секс в съчетание с духовни практики извисява, но това е възможно и ако имаш повече от една жена.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2714 -: Декември 13, 2021, 12:36:16 am »
Светъл, купи си поне талавизор и спри да питаш за Кунчев!
Кунчев май е откровено пукнал от ваксинация и аз съм в състояние на скръб :'( :'( :'(