Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 737480 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2715 -: Декември 13, 2021, 09:42:28 am »
Пропагандните национални канали, като НОВА ТВ, които избират гостите си /никой нищо лошо да не казва за американската диктатура/, като си подбират гостите, канят само соросоиди, мен не ме канят, тази сутрин между капките пропуснаха един гост - антиваксар и той им се изплю в лицето, като ги нарече пропагандна телевизия. Голям скандал сатна, но такива случаи на казване на истината се единични при вносните диктаторски режими. Гостът е антиваксър, а Виктор Николаев на когото му е заповядано от началника си, какво трябва да бъде направлението на новините, разговорите, каза:
- "Ако знаех, че ще говорите лъжи, нямаше да ви поканим".

Искат да прекарат закон с който да ваксинират насила, като скотовете в говедовъдната.
Къде останаха човешките права, къде са демократичните принципи, къде е законността, къде е гласът народен? И това идва по заповед от Запад, не е от Изток. Не се е обадил Путин да правят това, на Путин му се заповядва и той да прави това с народа си.

https://blitz.bg/obshtestvo/besen-skandal-viktor-nikolaev-km-advokat-antivaksr-tsvkate-gluposti-lzhi-i-prostotii-video_news857111.html

Има и видео на сеира.  :)


Според мен, трябва тия дето са, дето им викам "соросляка", дето викат че американците ми били на мене братя, ако не искат доброволно, насила да ги ваксинират в знак на солидарност на диктаторската им политика, която граничи с фашизма.

« Последна редакция: Декември 13, 2021, 10:54:32 am от EDM electronics »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2716 -: Декември 13, 2021, 10:55:03 am »
Пропагандните национални канали, като НОВА ТВ, които избират гостите си /никой нищо лошо да не казва за американската диктатура/, като си подбират гостите, канят само соросоиди, мен не ме канят, тази сутрин между капките пропуснаха един гост - антиваксар и той им се изплю в лицето, като ги нарече пропагандна телевизия. Голям скандал сатна, но такива случай на казване на истината се единични при вносните диктаторски режими. Гостът е антиваксър, а Виктор Николаев на когото му е заповядано от началника си, какво трябва да бъде направлението на новините, разговорите, каза:
- "Ако знаех, че ще говорите лъжи, нямаше да ви поканим".

Искат да прекарат закон с който да ваксинират насила, като скотовете в говедовъдната.
Къде останаха човешките права, къде са демократичните принципи, къде е законността, къде е гласът народен? И това идва по заповед от Запад, не е от Изток. Не се е обадил Путин да правят това, на Путин му се заповядва и той да прави това с народа си.

https://blitz.bg/obshtestvo/besen-skandal-viktor-nikolaev-km-advokat-antivaksr-tsvkate-gluposti-lzhi-i-prostotii-video_news857111.html

Има и видео на сеира.  :)


Според мен, трябва тия дето са, дето им викам "соросляка", дето викат че американците ми били на мене братя, ако не искат доброволно, насила да ги ваксинират в знак на солидарност на диктаторската им политика, която граничи с фашизма.
Тва са хората на Юлиян, който не се вакса, но ги кльопа. ;D Пък и то който се вакса, се вакса. Свърши тя. Тези дето останахме чисти ще им го начукаме и ще си останем чисти, без значение шоколадовата глазура върху зеленото лайно.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2717 -: Декември 13, 2021, 11:11:07 am »
Психологията на ваксъра разбирам така:
Той се ваксинирал от страх, някой по послушание /първите оправдавам изцяло, вторите са за посмешище  :D/, вече си е "гарантирал" живота при среща с лабораторния вирус  ;), но понеже изпитва съмнение, дали не е сгрешил, защото доводите на колегите му антиваксъри са основателни и тревожни /да измежду тях има полудели конспиратори и уфолози, които генерират с фантазиите си всякакви неща с фотошоп и т.н./, искат да накарат и другите - антиваксарите и те да се подложат на риска, които сами са си избрали, гарантирайки живота си, защото, ако един ден се окажат прави, заедно да мрат, не едните да мрат, другите "тарикати", дето са рискували без ваксина, да живеят.  :D

Само не мога да разбера следното в логиката им:
- Защо след като са ваксинирани те и са си "решили" проблема, са се закахърили и за останалите от противниковия лагер, и те да решат, като тях проблема? Какво им бърка във гъZа това? Много ми е странна тая логика, освен, ако по-горе не съм прав в определянето на психологическия образ.  :)

Само да подчертая:

Аз подобно на Джул  ;), не съм екстремист антиваксър, а съм за "демокрацията"  :D в която много вярвате, че съществува и е съществувала някога - всеки сам да направи своя избор и всеки избор следва да се уважава, не укорява. Всеки има правото да прави с живота и здравето си, каквото си поиска, без да се меси на другите, какво да првят с това.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2718 -: Декември 13, 2021, 11:20:28 am »
Същото може да се каже и за антиваксарите. По някаква си причина те не се ваксинират, и за да не се почустват прецакани прокламират и другите да не се ваксинират. Да прав си че гласът на ваксарите така да се каже е официалният глас, който най-често се чува по медиите, но в днешно време медиите нямат кой знае какво влияние особено  в България, затова и антиваксирите си имат своите рупори и се чуват от много хора. Двете групи са равнопоставени на информационно ниво, но зад едната група стои държавата като подкрепа, и понеже българинът винаги е антидържава, нормално е да застане на отстрещната страна.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2719 -: Декември 13, 2021, 11:23:43 am »
Сводобата на словото е основна херектеристика на демокрацията. Всеки има правото да се изкаже, било то прав или не, а пък хората нека преценят. Никой антиваксър не е каръл насила ваксарите да НЕ се ваксинират, но обратното виждаме. Посягат вече и на децата - ще стане страшно. По-лекинко там, да няма лубут.

Свободата е на свободния избор. Някак нехарактерно е аз - комуниста  ;), да уча демократите на демокрация.

Самият аз в детските си години съм пострадал от ваксина, в болница 2-3 месеца на гамаглоболини, едва съм оцелял. Та какво да е мисленето на парен каша духа?   :) Нима някой "демократ" го интересува моето мнение?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2720 -: Декември 13, 2021, 01:01:13 pm »
Самият аз в детските си години съм пострадал от ваксина, в болница 2-3 месеца на гамаглоболини, едва съм оцелял. Та какво да е мисленето на парен каша духа?   :) Нима някой "демократ" го интересува моето мнение?

Е, вече разбирам защо лично ти имаш толкова много против ваксините. Но само помисли - специално ваксините срещу Ковид нямат нищо, ама нищо общо с това, от което ти си пострадал преди десетилетия. Те работят по съвсем различен принцип.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 964
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2721 -: Декември 13, 2021, 01:30:53 pm »
Те работят по съвсем различен принцип.
Все гледаш дървото, а не виждаш гората.
Различни са "спомагателните" съставки. Там е заровено кучето!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2722 -: Декември 13, 2021, 01:47:59 pm »
Те работят по съвсем различен принцип.
И на какъв принцип работят "докторе".

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2723 -: Декември 13, 2021, 02:02:57 pm »
И на какъв принцип работят "докторе".

Ето така: https://youtu.be/WOvvyqJ-vwo
Надявам се е достатъчно разбираемо.

Все гледаш дървото, а не виждаш гората.
Различни са "спомагателните" съставки. Там е заровено кучето!
Да, да... антифриз, графен, живак, микрочипове...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2724 -: Декември 13, 2021, 02:10:47 pm »
Забравих да ви разкажа една история с мен и дядо ви Сорос, да видите кой ви управлява, какво е демокрация и кои са съвременните демократи /щото и аз бях заблуден, като вас/:  :D

Навремето фондацията на Сорос "Отворено общество" имаше една кампания, да набира студенти, да ги праща да учат на запад, на издръжка на фондацията - безплатно /като в комунизма/. Заинтересувах се и реших да си опитам късмета - тогава и аз бях идеалист и вярвах в съществуването на Дядо Коледа и демокрацията.

Взех документи, които ми изпратиха с тест за попълване. Уж тест за интелигентност, но всъщност имаше въпроси с политически характер, за предишната система и предишната управа. Естествено, като лапнишаран /тогава/ написах все оплюващи неща, за предишния обществен строй, колко се радвам сега, как е свободно, как ние си избираме управниците и т.н. Имаше и въпроси, дали аз или някой от рода ми има нещо общо със старата власт. Писах, че не само нямам /баща ми умря, когато бях твърде млад/, но и ги оплюх едно хубаво, като багерист-демократ.  :D

Кандидатствах заедно с един мой приятел и съученик, на който баща му беше 3-ти ранг в града по партийна линия, голяма клечка.

Какъв беше резултата:
Мен не ме одобриха, а него да. Той не скри кой е бил баща му.
Ходи в САЩ и първо беше на бригада. Изкара лятото, но не му хареса там и се отказа да учи.

Извода:
Фондацията на дядо ви Сорос подбираше изключително деца на бившите власт имащи, обезателно свързани с предишната власт. Реално в България тогава не е имало опозиция и е нямало кой друг да работи със западния колонизатор. Децата на бившите комунисти са днешните демократи - соросоидите. Всички онези политолози, които гледате по телевизията, всички онези юпита, студенти, които сега идват от запад, да ни оправят, са онези, за които ви говоря. Вероятно и аз щях да съм от тях, ако в теста не бях хвалил демокрацията, а комунизма. И най-вече трябваше от този тест да се разбере, че обичаш парите и богатството, да си склонен за пари на всякакви компромиси от принципи и идеологии - да си идеалния представител на колониалната администрация.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2725 -: Декември 13, 2021, 02:46:09 pm »
Ето така: https://youtu.be/WOvvyqJ-vwo
Надявам се е достатъчно разбираемо.
Юлияне това е половината истина другата половина, грозната, никой не ти я съобщава затова и трябва да можеш да мислиш сам. Тия шипове, тоя шипов протеин не е просто една флашка изпратена на клетките да вземат иформация. Не това си е пълноценна активна гадост която също нанася свойте поражения върху организма ти, това е най силното оръжие на вируса с което напада клетките. Тоест от най лошата част на вируса са създали ваксина.  Все едно ти инжектират ситно смляна стъклена вата  която се саморазмножава, и после що имало съсиреци след ваксинация.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2726 -: Декември 13, 2021, 02:55:35 pm »
Същото може да се каже и за антиваксарите. По някаква си причина те не се ваксинират, и за да не се почустват прецакани прокламират и другите да не се ваксинират. Да прав си че гласът на ваксарите така да се каже е официалният глас, който най-често се чува по медиите, но в днешно време медиите нямат кой знае какво влияние особено  в България, затова и антиваксирите си имат своите рупори и се чуват от много хора. Двете групи са равнопоставени на информационно ниво, но зад едната група стои държавата като подкрепа, и понеже българинът винаги е антидържава, нормално е да застане на отстрещната страна.
Да ама антиваксъра е като големия хуй, който може да бъде старателен, а може и да не бъде старателен. Това когато кажеш за някой, че е малък, но старателен и така компенсира, че е малък. ;D Неваксаният антиваксър може да се вакса и да стане ваксър, но ваксаният ваксър не може да извади ваксата от себе си и да каже "От днес нататък вече съм антиваксър." ;D Разбира се такива хибриди като Юлиян са за работа с психолози и психиатри. Него не го коментирам.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2727 -: Декември 13, 2021, 02:56:22 pm »
Абе, къде е Кунчев? :o :o :o

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2728 -: Декември 13, 2021, 03:05:42 pm »
Да ама антиваксъра е като големия хуй, който може да бъде старателен, а може и да не бъде старателен. Това когато кажеш за някой, че е малък, но старателен и така компенсира, че е малък. ;D Неваксаният антиваксър може да се вакса и да стане ваксър, но ваксаният ваксър не може да извади ваксата от себе си и да каже "От днес нататък вече съм антиваксър." ;D Разбира се такива хибриди като Юлиян са за работа с психолози и психиатри. Него не го коментирам.
Е още по-зле за антиваксарите. Чакат първо да видят резултата и после преобръщат палачинката, има ги такива с хиляди.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2729 -: Декември 13, 2021, 03:12:02 pm »
Е още по-зле за антиваксарите. Чакат първо да видят резултата и после преобръщат палачинката, има ги такива с хиляди.
Така е. Ние не сме опитни животинки. ;D