Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648043 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #150 -: Февруари 12, 2023, 04:22:30 pm »
А да спазваме малко добрия тон, к'во ще кажеш?
А да спазваме малко уважение към истината!?
Да не лансираме собственото си невежество по даден въпрос, САМО защото:
1. Е политкоректно.
2. На нашия акъл тъй му се струва.

Пълним главите на хората със неверни/зли смисли, вместо да питаме простичко и да ни кажат...

Щом има сияние над небето на Турция, значи HAARP започва да "вибрира" йоносферата с цел да се извади земната плоча от равновесие.
Ето ви тука те видеото:

SOMETHING STRANGE HAPPENED IN THE SKY ABOVE TURKEY BEFORE THE EARTHQUAKE
AND THE ANIMALS TRIED TO SOUND THE ALARM
Упс, ама и тока изгасва!

https://www.tiktok.com/@trickybyrd/video/7197732731952942382
Който търси, може да намери и още...

П.п. Така беше и при китайското земетресение (Съчуан, 2008), предизвикано в удобният момент - тогава заревото в небето не беше толкова  строго "геометрично". Напредват с математиката...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 958
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #151 -: Февруари 12, 2023, 04:27:51 pm »
За мен няма никакво съмнение, че САЩ са най-големите терористи живели някога на планетата Земя. Освен войни, земетресения и хвърляне на ядрени оръжия, преврати и смяна на политически режими, политически гонение и налагане на наказания без доказателства, те са и най-големите крадци и измамници.

Освен, че ни взеха парите за някакви самолети с явни признаци, че никога няма да ни произведат, те взеха и парите на Турция, преди да им направят земетресението, за самолети Ф35, които турците платиха и вчера им заявиха, че нито ще им дадат самолети, нито ще им върнат парите.

По същия начин откраднаха парите на руски физ. лица, които са инвестирали на запада и щели да ги дават на техните военни компании, като цена на оръжия, които били предназначени за Украйна и нейния президент - наркоман в много тежка форма и напълно неадекватен. Аз дори си мисля, че само кожата е негова, а вътре има някакъв робот.

А кражбите им от петролните кладенци в Сирия продължават вече години след тяхната инвазия, като ги охраняват с въоръжените си сили на територията на чуждата държава.

Потресен съм от тази демокрация, изумен съм от наглостта и нахалството им въобще да споменават тая дума.
« Последна редакция: Февруари 12, 2023, 05:45:39 pm от EDM electronics »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #152 -: Февруари 12, 2023, 08:44:38 pm »
За мен няма никакво съмнение, че САЩ са най-големите терористи живели някога на планетата Земя. Освен войни, земетресения и хвърляне на ядрени оръжия, преврати и смяна на политически режими, политически гонение и налагане на наказания без доказателства, те са и най-големите крадци и измамници.
За мен няма никакво съмнение, че една друга държава откакто е била основана като "Киевска Русь" с размера на Полша постоянно анкесира някакви територии. А което не може да анексира - постоянно отива да го "освобождава". Един път от турско робство, друг път от фашисти... Последния път "освободи" народа чак до Берлин, от което "освободените" територии все още не могат да достигнат икономическото ниво на "неосвободените".
Сега за пореден път тръгна да "освобождава" съседна на нея територия, при което там вече няма ток, няма парно, няма вода. Местното население масово се изнася, потресено от такова освобождение. А тия, дет не са се изнесли, ги освобождават пъво от пералните, компютрите и друга дребна битова техника. Немалко ги освобождават и от мъките по съществуването им на този свят.
Това естествено са си лично мои размишения и наблюдения ... :)

Освен, че ни взеха парите за някакви самолети с явни признаци, че никога няма да ни произведат, те взеха и парите на Турция, преди да им направят земетресението, за самолети Ф35, които турците платиха и вчера им заявиха, че нито ще им дадат самолети, нито ще им върнат парите.
Повярвай ми, в момента на турците им е само до самолетите Ф35...

По същия начин откраднаха парите на руски физ. лица, които са инвестирали на запада и щели да ги дават на техните военни компании
Нищо де, нали западните компании продадоха огромна част от активите си за по една рубла... няма какво толкоз да се сърдят. Танто за кукуриго как се вика.
И ми е много интересно що като реципрочна мярка руското правителство не конфискува сметките на западните физически лица в руски банки? При тая стабилна рубла вероятно трилиони долари и евра са били в сметки в руски банки... това Елон Мъск, това Бил Гейтс, Сорос... всички тия би трябвало да са сложили някой и друг милиард в руски банки за да предпазят спестяванията си от неминуемото рухване на долара, което ще се случи тези дни...

А кражбите им от петролните кладенци в Сирия продължават вече години след тяхната инвазия, като ги охраняват с въоръжените си сили на територията на чуждата държава.
Сещам се къде е единствената руска военна база извън територията на Русия и се чудя к'во ли правят там? Теменужки отглеждат вероятно?

Потресен съм от тази демокрация, изумен съм от наглостта и нахалството им въобще да споменават тая дума.
Значи не си разбрал какво точно означава думата "демокрация". Означава "народовластие". И ти си стигнал само до тоя абзац... а по-надолу с малки букви пише:
Цитат
Под народ в горната дефиниция се имат предвид по-скоро „гражданите“ (защото гражданство в древна Гърция например притежава само част от народа).
Сори, реалността е малко по-различна:
<a href="https://www.youtube.com/v/MqkT4B-9MGk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MqkT4B-9MGk</a>

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #153 -: Февруари 12, 2023, 09:50:08 pm »
Българоб, кога ли форума ще те освободи от присъствието си?
Само заради турското робство трябва да го направи.
Ще отворя тема за гласуване на това.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #154 -: Февруари 12, 2023, 09:59:49 pm »
Българоб, кога ли форума ще те освободи от присъствието си?
За форума не знам, но по-скоро янките ще спрат да носят "демокрация", отколкото той...

Ето едно облаче преди земетресението в Турция. Пак много математика, а?!



Ще отворя тема за гласуване на това.
+1

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #155 -: Февруари 12, 2023, 10:11:09 pm »
Българоб, кога ли форума ще те освободи от присъствието си?
Само заради турското робство трябва да го направи.
Ще отворя тема за гласуване на това.

    Тук вече и аз ще гласувам  за изгонването му от форума. Не мисля, че човек, който има лъжата за спорт може да пише тук. 5000 поста и в тях няма грам истина... нормално ли е??? Не... не мисля, че е нормално е правилния отговор.

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #156 -: Февруари 12, 2023, 10:51:35 pm »
Тук се вижда едно логично следствие от безхаберието на администратора на сайта,  неадекватния Димелсофт. Кой друг освен безхаберник би траял за модератор  ЕДМ?

Кутевчета, кутки и кутераси от всички страни, съединявайте се.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #157 -: Февруари 12, 2023, 11:00:23 pm »
Ето едно облаче преди земетресението в Турция. Пак много математика, а?!

А що не каза къде точно се е появило това облаче? Или някакви си 1 000 км нямат значение... :)


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #158 -: Февруари 12, 2023, 11:07:50 pm »
Тебе що ти е?
Или мислиш, че континенталната плоча е 1000 км.?!

СССР прави ядрен взрив на майната си на север. И веднага в Арменска ССР става земетресение от сегашният порядък. След което в СССР подземните ядрени взривове спират. 80-те години.

Това още не е нощта на земетресението. Явно е "разведка боем". По моему.
Какво е по твоему, не ме интересува!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #159 -: Февруари 12, 2023, 11:36:28 pm »
Това още не е нощта на земетресението. Явно е "разведка боем". По моему.
Какво е по твоему, не ме интересува!
Аз все пак ще се изкажа. Или искаш да ми запушваш устата? А къде отиде демокрацията и свободата на словото? :)

СССР прави ядрен взрив на майната си на север. И веднага в Арменска ССР става земетресение от сегашният порядък. След което в СССР подземните ядрени взривове спират. 80-те години.
Чисто иформативно. Планината Арарат, макар че се намира в Турция (и чисто случайно съвсем близо до епицентъра на последното земетресение) е само на 30 километра от Армения. И представяш ли си - през 1840 година там има вулканично изригване. Тоест геологически погледнато това си е действащ вулкан. През същата 1840 година при изригването там има земетресение със магнитуд 7.4 (странно познато число... защо ли). 1931 година, когато никой не е знаел каквое то атомен взрив има земетресение 6.4. През 1988 година (за която говориш) земетресението е 6.8. Миналата година има земетресение 5.3.
Това че някакво от многото земтресения в региона е съвпаднало по време с някой от многото ядрени взривове на другия край на Азия е абсолютно съвпадение.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #160 -: Февруари 13, 2023, 12:01:25 am »
Това че някакво от многото земтресения в региона е съвпаднало по време с някой от многото ядрени взривове на другия край на Азия е абсолютно съвпадение.
Да ти съм казвал някога, че си глупаво-упорит като хлапе от детската градина, което случайно е остаряло? Не?
Когато събитията съвпадат до секунди, каква случайност?!

Ама не.е..е, тролинг да става!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #161 -: Февруари 13, 2023, 12:12:21 am »
Когато събитията съвпадат до секунди, каква случайност?!
Ами точно това е смисъла на думата "случайност". Или айде, по-правилната дума е "съвпадение". Ако времената не бяха съвпаднали, нямаше да е съвпадение.
Тоя път съвпадали до секунди, но това че облака се е появил седмици преди земетресението не те притеснява - пак ли времето съвпада? С'я всичко де се случи в рамките на 1 месец и в радиус 5 000 км ще да е вследствие на американския ХААРП... да ти имам логиката.

И точно ти с дружката ти да ми говорите за "тролинг"... срама нямате :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #162 -: Февруари 13, 2023, 05:48:37 pm »
... С'я всичко де се случи в рамките на 1 месец и в радиус 5 000 км ще да е вследствие на американския ХААРП... да ти имам логиката.

И да почнем:
4.9 в Казахстан: https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=1223026
5.0 във Вранча: https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=1223156
4.0 в Хърватска: https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=1223162

Това е само за днес, само в околността, само със сила над 4. Постоянните афтършокове в Турция не ги броя.

Тоа ХААРП не му ли се изтощиха батериите? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #163 -: Февруари 13, 2023, 06:28:45 pm »
Правиш се на луд!

Тоа ХААРП не му ли се изтощиха батериите? :)
Ще коментирам само последното ти изречение. С цитат:

The Galena Nuclear Power Plant was a proposed nuclear power plant to be constructed in the Yukon River village of Galena, Alaska. If it had been built in the projected timeframe, it would have been the first non-military nuclear power plant built in Alaska to be utilized for public utility generation.

Яаа, ама то имало АЕЦ само за военни цели в Аляска! И кой ли е захранен с кабел директно от тоя АЕЦ?!
Това само либерасти, сороспии и ибрикчии могат да разгадаят. Тайна зад 7 печата!
Че вече от години и приватизирана.
Зер, до сега са правили наука, но с'я вече не щем да светим на загуба. И го даваме на честните частници...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #164 -: Февруари 13, 2023, 06:40:46 pm »
Правиш се на луд!
Не, ти се опитваш да направиш всички на луди. Два клика рзстояние:

https://www.nab.usace.army.mil/SM-1A/

Цитат
It was designed to be used as an “inservice” test facility for this type of equipment in an arctic environment with its primary mission being to supply electrical power and heating steam for the utility systems at Fort Greely. The secondary mission was to study the economics of operating a nuclear-type electrical plant compared to conventional oil-fired systems in a remote area where fuel costs are high and supply lines unusually long. The SM-1A was a 20.2 megawatt-thermal (MWt) pressurized water reactor which could supply 72,000 pounds of saturated steam per hour. The reactor used uranium oxide, highly enriched in U-235 and clad in stainless steel, as fuel. Due to the high operating costs and the projected cost of replacing the reactor pressure vessel, a decision was made to shut the plant down by 1968

20 мегаватов ядрен реактор... Баца, аз пуснах 3 х 20 мегавата на газ и нафта миналата година у Пловдив...

НИКОЙ, повтарям НИКОЙ не е захранен от тоя реактор в Аляска. Щото тоя реактор е изключен ОТ ДЕСЕТИЛЕТИЯ. 

П.С. Моя грешка - не 3, а 5 х 20 мегавата пуснах в Пловдив. С'я чакаме да докарат ХААРП-а и ще спраскаме плочата точно под Кремъл ... :)