Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 648061 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #165 -: Февруари 13, 2023, 06:46:02 pm »
Е, аз нали казах кой само може да разгадае тая тайна, скрита зад 7 печата...

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 426
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #166 -: Февруари 13, 2023, 08:27:11 pm »
Изтече видео в което се говори че новите войни ще са климатични и земетръсни ..
така врага дори не разбира че го нападат
вие помните в бургас каква буря се завихри -мнофо хора видяха невиждани неща тогава ..

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #167 -: Февруари 14, 2023, 03:54:28 pm »
Що бе Витко, що сега наказват Румъния тия гадни ибрикчии, сороспии и там квот беше...

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=1223547

П.С. ибрика не е ли с произход откъм Турция? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #168 -: Февруари 14, 2023, 05:44:30 pm »
Що бе Витко, що сега наказват Румъния тия гадни ибрикчии, сороспии и там квот беше...
До когато не вържеш глупаците в 1 форум, той винаги ще дрънчи на кухо.

П.С. ибрика не е ли с произход откъм Турция? :)
Вече те признах за профи (професионалист). Колко повече?!

П.п. След толкова последващи трусове, явно янките са били в 10-ката.

П.п.2 Ако искаш да не те имам за куха лейка, обясни ми подробно как работи системата:
HAARP - континентална плоча/плочи.
С езика на електрониката и физиката...
Дори 2 изречения ще ти стигнат.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #169 -: Февруари 14, 2023, 06:04:53 pm »
До когато не вържеш глупаците в 1 форум, той винаги ще дрънчи на кухо.
Абсолютно съгласен съм с това твое изказване.

П.п.2 Ако искаш да не те имам за куха лейка, обясни ми подробно как работи системата:
HAARP - континентална плоча/плочи.
С езика на електрониката и физиката...
Дори 2 изречения ще ти стигнат.
Отново тръгваш с презумпцията че има система, която е способна да въздейства на континенталните плочи, и въз основа на това невярно твърдение искаш от мен да го обясня...

Но щом искаш... ето: Никак не работи тая система. Неработоспособна е, невъзможна със сегашните технологии и енергии. Освен ако не завреш ядрена бомба под земята де... 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #170 -: Февруари 14, 2023, 06:19:08 pm »
Последен шанс.
Тунгуски метеорит.
Езерото Чеко, което според учените от Болонския университет е кратерът на метеорита.



Въпрос: къде се намират поне 2 грама от тоя метеорит?!
От такова чудо поне 2 грама трябва да са останали. И намерени.

Послепис: Баба ми (която аз никога не съм виждал, освен на снимка)
е виждала оцелял след падането си метеорит...
В едни дисаги на магаре спокойно се е побирал. След изстиването си.
А тук такъв огро.о..о...о....о....омен кратер!!!

П.п. Четиво за либераси, сороспии и ония там...
https://svobodnoslovo.eu/uncategorized/markov-ako-pratyat-magnitski-v-ungariya-orban-shte-go-hvarli-v-dunava-darzhavata-mu-e-suverenna/52248

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #171 -: Февруари 14, 2023, 06:39:38 pm »
Какво общо има Тунгуския метеорит с ХААРП? И ако ми излизаш с опитите на Тесла - защо има кратер? Къде е кратера в Турция? Защо няма записи от камери с нещо, наподобяващо метеорит в Турция? Или облака над Бурса 2 седмици преди това са следите?
Почваш да хвърляш всякакви "факти" за събития в рамките на 1 век и в съвсем различни географски местоположения в опит да докажеш нещо, което не съществува.

Що не предположиш че руснаците вече имат опит с взрива за който спомена, и знаят точно къде да гъмнат нещо, за да мръдне отново същата плоча която е мръднала пред 80-те години в Армения? Щот мястото е доста близко, ще се съгласиш. А сороспиите знаят само как се уцелва Тунгуска... :)

Щот не ти уйдисва на теорията, затова...

И размера на кратера няма много общо с размера на метеорита. Много по-важни са неговата скорост и неговия състав. В Челабинск метеорита мож го видиш в нета колко е голям, а кратер няма никакъв.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #172 -: Февруари 14, 2023, 07:23:26 pm »
Поне половината от фундамента на този форум се базира на Тесла.

В тоя смисъл ти тук си еретик...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #173 -: Февруари 14, 2023, 11:13:07 pm »
Резко да сменим посоката...

Някой дали ще може да идентифицира това прекрасно създание?


Витко и ЕДМ-а може да го приемат като сороспийско-ибрикчийска провокация...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #174 -: Февруари 15, 2023, 01:00:16 pm »
Някой дали ще може да идентифицира това прекрасно създание?
Витко и ЕДМ-а може да го приемат като сороспийско-ибрикчийска провокация...
"Създанието" >> който отиде в Лондон, рязко сменя духовната, а понякога и телесната резба. Особено, ако баща му има пари и е евреин, и вече е женен вече за друга жена.
Винаги съм казвал, че когато някой се връща тук от англо-саксонският свят, трябва да му се чете "отчитка" (специална молитва за изгонване на бесове).

Цитат:
Само няколко минути след бедствието в Турция във Вранча стана земетресение с магнитуд 4,5 по Рихтер. Генералният директор на Националния институт по геофизика Константин Йонеску обясни в интервю за Аджерпрес, че няма връзка между двете земетресения и става дума просто за "съвпадение", тъй като земетресението в Югоизточна Турция, по протежение на Източноанадолския разлом, е "доста далече и е на един повърхностен разлом".

HAARP-а това му е специалност >> повърхностните разломи. Той на дълбоко трудно се справя. (Ш'ш трябва да впрягат още антени и цялата енергетика на Аляска.)

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #175 -: Февруари 15, 2023, 01:43:27 pm »
HAARP-а това му е специалност >> повърхностните разломи. Той на дълбоко трудно се справя. (Ш'ш трябва да впрягат още антени и цялата енергетика на Аляска.)
VITAN, стига сте писали глупости относно HAARP. Това е съоръжение за изследване на йоносферни процеси: https://en.wikipedia.org/wiki/High-frequency_Active_Auroral_Research_Program влязло в експлоатация, забележете 1993 г, и според вашата логика до преди това сигурно е нямало заметресения  ;D . Ето ви малко фактология та поне да научите нещо в тази насока че всичко ( смислено и безмислено ) обръщате на политика: https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_earthquakes

Движенията на магмата в земните недра и в най-отявелните фантастични новели не може да се контролира, основно защото това е флуидна динамика. Вие изобщо си намате на представа за комплексността на тези процеси и това че изобщо много малко се знае за тях, а да не говорим някой да се опитва да ги контролира.

Но за да добиете наякаква (малка) престава, какви са физичните проблеми които трябва да се пеодолеят ( за това което вие си мислите че става) направете един опит с вана (стандартна) напълнена с вода. Сложете в единия край някаква малка лодчица а в другия ( най-далечния ) започнете да потапяте и изваждате острото на молив ( или химкал ). Целта е да преобърнете лодчицата на другия край на ванта  ;D. Така този елементарен експеримент, колкото и неосъществим да ви се вижда, е милиони пъти по-лесен от това което вие си мислите че прави HAARP. Вземете и научете за физичните процеси а не само за конспиративните теории.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #176 -: Февруари 15, 2023, 03:12:56 pm »
VITAN, стига сте писали глупости относно HAARP. Това е съоръжение за изследване на йоносферни процеси.
Това съоръжение изпървом е било като "плазмена запалка" за йоносферата, за да спира ядрените бойни глави на СССР.
Но при положение, че т.н. Сатана (т.е. Воевода) стартира и при ядрен взрив наоколо без проблем, от противоракетната функция бързо се отказват.
И както интернет е възникнал, като американски военен проект и винаги си е оставал такъв,
така и HAARP.

Ако ме помолиш, вероятно ще ми се откъсне да потроша 2 часа да ти намеря една книга (файл) за HAARP, на руски, писана на сериозно научно и историческо ниво.

И понеже не ми се троши нито толкова време, нито да ти търся ценни видеа, от мен толкова (нямам зор да доказвам на никого нищо):

HAARP – оружие судного дня

http://csef.ru/ru/oborona-i-bezopasnost/direction-topics/haarp-oruzhie-sudnogo-dnya-1314?ysclid=le5ogu9dfy695365247


Цитат за "загрявка":
Специально для тех, кто сомневается, как  воздействия HAARP на ионосферу могут повлечь за собой катастрофические последствия в виде тайфунов, цунами и землетрясений, доктор Денис Пападопуло, профессор физики в университете Мэриленда, рассказывает:

«… в 1983 году я сканировал поверхность Земли в поисках нефти радиолучами мощностью всего 30 ватт. Я нашёл 36 месторождений нефти на территории девяти штатов с точностью 100 процентов. И все это благодаря тому, что каждый слой Земли имеет уникальную свою частоту, которая резонирует при воздействии на него электромагнитными волнами . То есть, вы можете уверенно говорить, что определённая частота соответствует  определённой породе (газ, нефть итд.). Это можно сравнить со струнами рояля, которые резонируют в такт частоте, которой соответствуют (речь идет о 30 ваттах. Ред!).  Представьте теперь, что мощность ХААРП миллиарды ватт, которые можно посылать на Землю из ионосферы. Воздействия такой силы могут вызвать сильнейшие землетрясения»...

Това по-горе линка >> малко тема за размисъл (линковете са стари, а Youtube факт-чекърите не спят).
Във форума си има и специална нишка на тема HAARP. Ако някой иска да прави контра-реконтра-чекмеджеконтра >> е те там...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 904
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #177 -: Февруари 15, 2023, 04:54:17 pm »
... Представьте теперь, что мощность ХААРП миллиарды ватт, которые можно посылать на Землю из ионосферы. Воздействия такой силы могут вызвать сильнейшие землетрясения»...
Въздействията с такава сила първо ще кипнат езерата, или най-малко всички телесни течности на хората в региона. Да не говорим че това няма как да остане незабелязано от радиоприемници дори и от Луната.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 998
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #178 -: Февруари 15, 2023, 06:49:52 pm »
Цитат за "загрявка":
.....
Электромагнитные волны, созданные с помощью ХААРП могут быть использованы для контроля за умами граждан.
Отдавна спрях да чета фантастични романчета, въпреки че веднъж на няколко години си препрочитем една определена книжка (от руски автор) която е много увлекателно написана, просто ей така за ден-два, за лично удоволствие, и за разлика от вас, напълно осъзнавам че това е фантастичен роман.

Но вие, да вярвате на неща които някой е написал, без да осъзнавате и да си давате сметка за физическите взаимодействия който предполагаемо  би трябвало да управляват тези  натурални феномени си е просто, извинете за израза, смешно. Но, това е хубавото на нета че всеки може да покаже нагледно колко може да мисли.

Неактивен макс1962

  • Активен
  • **
  • Публикации: 253
  • Пол: Мъж
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #179 -: Февруари 16, 2023, 07:19:32 am »
Преди няколко дни видях 5 самолета летейки успоредно и доста високо. Не бяха военни. За първи път виждам нещо такова. След тях оставаше бяла опашка докъдето се вижда, предполагам стотици километри. Снимах с телефона, но нищо не се виждаше и разбираше. Това на около 50 км южно от Валенсия. Оттук минават много самолети, но винаги по един. След някои има малко бяло, след други не.