Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 649597 пъти)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #345 -: Април 14, 2023, 09:24:50 pm »
Ооо, той бая закъса с тая война. хАмериканците го прецакаха, щото са по хитри и коварни. Та ако ти е плащал май е престанал! Не бери грижа за нас, ние сме си прецакани още по рождение! И ако си мислиш че си от другата страна на барикадата жестоко се лъжеш! Сармата на Рогозков още не е с вградено разпознаване на путифили само на континенти!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #346 -: Април 14, 2023, 09:29:57 pm »
Накрая всички ще умрем! - ZZ Top  ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #347 -: Април 14, 2023, 10:25:46 pm »
Горелката дали се прибра у дома - на село  :D, за празниците? - да питам, не че се интересувам....  ;D

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #348 -: Април 14, 2023, 11:10:27 pm »
Кат не се интересуваш, що питаш? :)
Не, вече нямам никакъв имот "на село", като изключим по някоя виличка около София. А и си имам забавление - нали затова си купих евтина и стара кола - за да човъркам в нея. За разлика от някои други списвачи в тоя форум аз не мога да стоя и да си бъркам в ... пъпа, а по Великден както знаем не се работи.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 491
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #349 -: Април 15, 2023, 03:42:06 pm »
Иййййй! Ш,трее и аз с нещо да се изхваля! Ма с тая пуста пенсия под прага на бедността!!! Шъ мисля!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #350 -: Април 15, 2023, 05:57:25 pm »
Иййййй! Ш,трее и аз с нещо да се изхваля! ... Шъ мисля!
Деде, едно нещо ш'трее в тоя живот! Да умреш.
Всичко друго, начиная от дишането, пиенето, яденето и пр. по списъка Е по желание!
Така твоят Творец е благословил.

Виж твоите англо-саксонски господари мислят друго.
Мноооо съжалявали, че руснаците нямало да може да видят гей версията на
балета "Лебедово езеро".
Някои от геювити се страхували за живота си.

А няма защо. Рамзан Ахматич много ще им се зарадва. У него са няколко големи полигона за подготовка на доброволци.
Автентични мишени много биха били полезни  8)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #351 -: Април 17, 2023, 11:05:24 am »
Пикси, в завода за горелки в Швенди, където ходим на курсове  :D имат нужда да изхвърлят топлината, генерирата от горелките по време на тестовете.

Горелка:D
почини малко с тия горелки ве, празници са той пак за горелки говори...
Сън не те хваща с тия горелки. Знам, че си атеист, но имай малко уважение към вярващите ти съселяни - имат свещен празник. Всяка твоя 3-та дума е "горелка". През тези религиозни празници се "чеше пъпа", не се говори за горелки.

Христос Воскресе,
за всички православни християни-антифашисти.  :D
Будистите със светлите души  :D знам, че не почитат нашия Бог Христос, щото и те били големи капиталисти и антифашисти, но трябва да се съобразяват, че не ние християните, а те са изневерили на традиционната религия и са приели чужди нам религии, като са се отдалечили от корените си съвсем съзнателно със заблудите си. Кармата няма да им прости.  :D

Оркаджията;D
ако сега живееше при Бай Тодор отдавна щеше да е пенсионер и да не работи. Сега понеже е "забогатял" от частната собственост, той ще работи до последно, даже демократите го моднаха, тунинговаха го - да произвежда съвсем безплатно шипчест протеин с ваксината на либерализма.
Той вика, че бил винаги прецакан. Ами с това негово мислене винаги ще е прецакан, и на Луната да иде и там ще се е прецакал, но комунистите му били виновни за всичко. Комунистите ли са ти виновни, че ти се налага да работиш на дърти години? Ей аз навърших вече 36 и почнах 37 - чеша пъпа ката ден.
При Бай Тодор имаше пенсионери на 42 г. А сега какво е?
Пазач на язовир вика - ти EDM си комуниста, аз съм капиталиста и демократа ей тъй, докато пазя язовира.  ;D И що аз съм бил комуниста, тъй и не разбрах, ама и той не конкретизира. И аз ходя постоянно на язовирите, но да чеша пъпа, а той там явно трупа капитали.  ;D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #352 -: Април 17, 2023, 11:38:17 am »
Христос Воскресе,
за всички православни християни-антифашисти.  :D
Во истину воскресе!

Малко лекция на тукашните нацисти, що борбата си тече.
Техните авери, укро-нацистите също празнуват:

И за да бъде празника им пълен, обстрелват на Пасхалната служба катедралния храм в Донецк.
1 жена убита и 7 ранени...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #353 -: Април 17, 2023, 12:04:04 pm »
Ооо, той бая закъса с тая война. хАмериканците го прецакаха, щото са по хитри и коварни.
Оркаджия,
за пореден път ти го казвам директно - не ти се отдава мисленето, то е съвсем посредствено. Такова е мисленето на тройкаджиите.  :D
Като гледам на колко много хора - милиони в Украйна успяха за няколко години медиите на Сорос да промият съзнанието, не се учудвам, че ти си един от тях.
Скоро време те чакат големи разочарования. Няма да ти остане нищо друго, освен да се свреш в дупката си и да мълчиш, когато аз ще говоря с фактите за действителността. Неудовлетвореността от действителността води до депресия и нещастие - това те чака, освен че си прецакан по дефолт.  :D

Не, че само Русия ще победи нацизма отново, но и долара ще рухне, ще рухне икономиката на цяла Европа. Моят духовен водач Великият Извънземен Путин  :D ще победи всички - ще ги навърже кът свински черва и ще ги изрита на бунището.

Ето едно мнение на български емигрант в Германия, видимо умен човек, защото не са му повлияли медиите на Сорос, как тълкува нещата със СВО:
<a href="https://www.youtube.com/v/ZGYOjdYtql4" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ZGYOjdYtql4</a>

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #354 -: Април 17, 2023, 01:46:58 pm »
Горелка:D
почини малко с тия горелки ве, празници са той пак за горелки говори...
Сън не те хваща с тия горелки. Знам, че си атеист, но имай малко уважение към вярващите ти съселяни - имат свещен празник. Всяка твоя 3-та дума е "горелка". През тези религиозни празници се "чеше пъпа", не се говори за горелки.
Младежо, това се казва "личен опит", а не четене на книжки и теоретизиране. КогИ съм почвал да се занимавам с тия неща ти си бил само закачлив поглед между родителите ти...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #355 -: Април 17, 2023, 05:02:25 pm »
Ето един много интерес и логичен трактат на българския писател Добри Божилов:
Не Китай спасява Русия, а Русия спасява Китай.
За обективната реалност и розовия сън на атлантиците!

<a href="https://www.youtube.com/v/kFo6i8HLxIs" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/kFo6i8HLxIs</a>

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #356 -: Април 18, 2023, 12:50:47 pm »
Климатичен скандал в Германия: Военновъздушните сили на Горна Бавария признават за Chemtrails (ДОКУМЕНТ)

https://thebulgariantimes.com/%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb-%d0%b2-%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d0%b2%d0%be%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d0%be/

Цитат:
Когато гражданинът се обадил в контрол на полетите на военновъздушните сили в Горна Бавария оттам му казали, че:
“това са военни полети за опазване на климата“,
и че трябва да се свърже с Федералната агенция по околна среда за повече информация.

Оттам пък бил информиран, че:
“полетите разполагат с аерозоли, за да предотвратят регионално прегряване на земната повърхност поради изменението на климата“.... и т.н.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 905
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #357 -: Април 18, 2023, 02:38:49 pm »
Цитат:
Когато гражданинът се обадил в контрол на полетите на военновъздушните сили в Горна Бавария оттам му казали, че:

Пробвай да се се обадиш в контрола на полетите на ВВС, да те видим как ще стане. И как ще ти обяснят нещо по телефона...
А ако имаш телефона на центъра за котрол на полетите на ВВС, ще си достатъчно навътре в материята с пръскането и няма да звъниш изобщо...

Мое ли да си толкоз наивен...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 962
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #358 -: Април 18, 2023, 03:28:28 pm »
Ако говориш за България, така ще стане...

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 475
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #359 -: Април 18, 2023, 05:27:50 pm »
Пробвай да се се обадиш в контрола на полетите на ВВС, да те видим как ще стане. И как ще ти обяснят нещо по телефона...
А ако имаш телефона на центъра за котрол на полетите на ВВС, ще си достатъчно навътре в материята с пръскането и няма да звъниш изобщо...

Мое ли да си толкоз наивен...

Да приемем, че относно обаждането са поукрасили историята. Но как ще обясниш резултата от анализа на прахта от външната маса?