Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 650867 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #480 -: Май 08, 2023, 04:23:03 pm »
И разбери го най-накрая - Крим е УКРАИНСКИ, това не са терористи, а партизани :)
Имаше референдум, на който хората гласуваха да не се разпада СССР.
Хрушчов преди това, противоконституционно бе дал на УССР Крим, откъсвайки го от РСФСР.
После 3 пияндета, начело с Елцин (т'ва пияндетата са голема гадъ) въпреки всичко горенаписано, оставиха Крим на Украйна. Даже Елцин бързаше да докладва във Вашингтон, че си е свършил работата.

В Крим има основно руснаци и кримски татари (братовчеди на прабългарите), които по-скоро ще се метнат върху картечниците, отколкото да легнат да подмиват на укро-нацистите (разбирай англо-саксите), като тукашните ибрикчии...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #481 -: Май 08, 2023, 04:45:13 pm »
В Крим има основно руснаци и кримски татари (братовчеди на прабългарите), които по-скоро ще се метнат върху картечниците, отколкото да легнат да подмиват на укро-нацистите (разбирай англо-саксите), като тукашните ибрикчии...
Има основно руснаци заради Сталин, който е депортирал огромна част от коренно население в Сибир.
И пропускаш втората по численост нация в Крим - УКРАИНЦИТЕ.

Ако погледнеш историята на полуострова, ще забележиш че май само индианците от Северна Америка не са живели там. Била е гръцка, генуезка, българска, римска, готска, хунска, хазарска, визнатийска, монголска и каква ли още не територия. 

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #482 -: Май 08, 2023, 05:07:19 pm »
По военовремените закони на СССР Сталин е трябвало да ги изтреби!
За колаборационизъм с немците.
А той нарушил закона и само ги е депортирал. Кримските татари.
После пак са се върнали в Крим.
А руснаци там вече е имало от столетия. Гърците са малко, другите народи - още по-малко.

Украйна == Покрайнина.
На Руската империя с Полша и Австро-Унгария.
Сиреч съвременните западенци: живеещи в най-най-западната част на Украйна.

В Крим западенци НЕ живеят...

И спри да се правиш на интересен, разбираш от история, колкото прасе от кладенчова вода.

П.п. Кримските татари поживяха малко при укрите и видяха, че нацията им е приготвена за претопяване. Сега образование на свой език си имат и техни си учебници.

Украйна е измислена държава, много повече дори от т.н. Северна Македония...
Толкова хилядолетия никаква Украйна и оп!, 3 пияндета правят 30-годишна вече "незалежна" Украйна.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #483 -: Май 08, 2023, 05:49:06 pm »
По военовремените закони на СССР Сталин е трябвало да ги изтреби!
Типично по москалски. Всичко което не е съгласно с нашата политика, трябва да бъде изтребено.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #484 -: Май 08, 2023, 05:59:20 pm »
Типично по москалски. Всичко което не е съгласно с нашата политика, трябва да бъде изтребено.
Именно, типично по краварски. Всеки който не е съгласен с колониалната американска политика, държавата му бива вкарана във война и хаос. То не беше Ирак, Сирия, Либия, Виетнам, Сърбия и въобще всяка една държава по света.

Най-диктаторската държава САЩ!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #485 -: Май 08, 2023, 07:52:38 pm »
Именно, типично по краварски. Всеки който не е съгласен с колониалната американска политика, държавата му бива вкарана във война и хаос. То не беше Ирак, Сирия, Либия, Виетнам, Сърбия и въобще всяка една държава по света.

Най-диктаторската държава САЩ!

Но не изтребва собствените си граждани (като изключим някои случки с индианците преди 3 века)...

P.S. Чеки малко да са изходя в жълто:

<a href="https://www.youtube.com/v/LhWU8BrJIMM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/LhWU8BrJIMM</a>

Не е приятно, нали?

P.S.S. Канала на Алекс Мос беше много интересен допреди войната. Ще ви е полезно да прегледате видеата от онова време.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #486 -: Май 08, 2023, 08:05:22 pm »
Но не изтребва собствените си граждани...
Жужи Кехая,
откажи се от мисленето. Не ти е професия:

https://nlo-mir.ru/secret/50033-15-beschelovechnyh-jeksperimentov.html?ysclid=lhf3al6iof548052394
15 бесчеловечных экспериментов правительства США над своими гражданами (16 фото)

https://masterok.livejournal.com/2297122.html?ysclid=lhf3dnkx6o330319210
Запрещенные эксперименты над людьми в США

Апропо, твоите зли езици сами си признаха, че не са прихващали Кинжал.
М'а кой ти гледа, когато публиката има памет на мухи-еднодневки...

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #487 -: Май 08, 2023, 08:19:48 pm »
Ако някой още го гонят "орки" и "окупантi" - Кандидат за президент на САЩ (Робърт Кенеди Младши - племенник на убития Кенеди) казва: "Нека бъдем честни, това е US война срещу Русия"!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #488 -: Май 08, 2023, 08:21:11 pm »
Но не изтребва собствените си граждани (като изключим някои случки с индианците преди 3 века)...

P.S. Чеки малко да са изходя в жълто:

Не е приятно, нали?

Щом си рекъл "жълто", ето ти официално:
Една четвърт от бездомниците в САЩ са ветерани от войната.  :D
Справка - Википедия
"Една четвърт от бездомниците в САЩ са ветерани от войната. Също така, една четвърт от тях са били малтретирани като деца. Повече от половината са били в затвор в някой момент от живота си. 38% нямат завършено средно образование[13], 34% имат диплома за завършена гимназия или друго средно училище, а 28% имат по-висока степен на образование. 50% живеят с по-малко от $300 на месец. 71% са в големите градове, останалите в малките градчета или покрайнините."

Американските ветерани са известни с полудяването си и след завършването на мисията са изоставени, стават бездомници. Те са вече безполезен мусор.

Оня ден имаше протести в САЩ на ветерани военни от Ирак, късаха си пагоните и изразяваха отвръщението си от правителството, което ги е карало да убиват невинни иракски граждани, като само първата седмица са били 800 000, а като цяло 1.6 мил. убити, затова че Садам Хюсеин имал оръжие за масово поразяване. Обаче казват не намерихме такова оръжие. Кой ще върне сега животите на тези хора?

Най-страшната диктатура на земното кълбо, най-смъртоносния политически режим не е бил този на Хитлер, а на американската демокрация. Хитлер е бил божа кравичка пред тези.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #489 -: Май 08, 2023, 08:26:39 pm »
Аз имам чувството, че Оркаджията е фашист, нека си го признае?
Все му виновни комунистите, а те са воювали с фашистите. Именно те взимат властта в България от фашагите. Е какъв да си, щом постоянно говори, какви лоши били те, значи добрите са фашистите с техните концлагери и правенето на абажури от кожите на хората, набиването на горещи клечки под ноктите - това се е практикувало в България изключително.

Та като вика някой EDM electronics ти си комунист, я си признай, да не те разконспирирам аз, че си потомствен фашист?
Фашиста ми вика, ти си комунист?  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #490 -: Май 08, 2023, 08:48:11 pm »
Ако някой още го гонят "орки" и "окупантi" - Кандидат за президент на САЩ (Робърт Кенеди Младши - племенник на убития Кенеди) казва: "Нека бъдем честни, това е US война срещу Русия"!!!
Да, точно като войната на US срещу Германия. С малката разлика че на територията на Украйна няма американски войници (все още). И не е само US война - цялото вменяемо човечество осъжда варварското нападение на Русия над Украйна. Дори и другаря Си нещо почна да се замисля по въпроса...

Та като вика някой EDM electronics ти си комунист, я си признай, да не те разконспирирам аз, че си потомствен фашист?
Фашиста ми вика, ти си комунист?  :)
Да, за съжаление не мога да избягам от това - дядо ми е бил от активните борци... срам ме е, ма нищо не мога да променя :)

Апропо, твоите зли езици сами си признаха, че не са прихващали Кинжал.
М'а кой ти гледа, когато публиката има памет на мухи-еднодневки...
Аз дадох линк откъде съм почерпил информацията. Ти би ли споделил твоя източник?

"Една четвърт от бездомниците в САЩ са ветерани от войната. Също така, една четвърт от тях са били малтретирани като деца. Повече от половината са били в затвор в някой момент от живота си. 38% нямат завършено средно образование[13], 34% имат диплома за завършена гимназия или друго средно училище, а 28% имат по-висока степен на образование. 50% живеят с по-малко от $300 на месец. 71% са в големите градове, останалите в малките градчета или покрайнините."
Ще ми е интерсно ако излезе статистика в която са включени затворниците които Пригожин изкара от килиите и ги прати на фронта, какви ли ще са числата в руската "армия"? :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 960
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #491 -: Май 08, 2023, 08:57:51 pm »
Да, за съжаление не мога да избягам от това - дядо ми е бил от активните борци... срам ме е, ма нищо не мога да променя :)
Дядо ти е бил свестен човек и се е борил с фашизма.
Що за внук си ти, дето го било срам от това, че дядо му се борил с чумата на 20 век, която е заразила в пълна степен САЩ и сега тази чува взима своите жертва в целия свят.

Да знаеш, убеден съм, че дядо ти от отвъдното се срамува точно от теб, как са ти преформатирали цивилизационно идеологически диска, да цениш всевъзможни простотии, педерастии и т.н., сигурно си вика моя внук за нищо не става - язък.
То и затова не можеш да избягаш от оловните си обувки - вечно ще си стях.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #492 -: Май 08, 2023, 09:06:52 pm »
Дядо ти е бил свестен човек и се е борил с фашизма.
Що за внук си ти, дето го било срам от това, че дядо му се борил с чумата на 20 век, която е заразила в пълна степен САЩ и сега тази чува взима своите жертва в целия свят.
Дали па аз нямам малко по-ясна представа за заслугите на дядо ми за краха на фашизма? :)
И пак ти намеквам нещо - много по-навътре в кухнята бях през 80-те години... имам прекрасен поглед от първо лице как действаше системата по това време. Някой ден ако се случи така, че седнем на маса - аз на по бира, ти на сок от цвекло - ще ти разправям как се посрещна 10-ти ноември някои ведомства.. голям цирк беше, кофите горяха няколо дена, някои индивидууми се чудеха къде са им служебните оръжия и дали да ги вземат у дома или да се гръмнат още на бюрото с тях... :) Имаше спешни събрания където да ни обяснят точно какво виждаме и че не е точно това което виждаме... решението за свалянето на бай Тошо беше взето около 15 часа, а работното време беше до 17... два часа изпълнени с нещо неописуемо :) Дори и 35 години по-късно мога да кажа, че това беше едно от най-щурите ми преживявания в живота...
После дойде края на работния ден, отидох на среща с един френд от казармата, бъдещ (а вече мастит) адвокат с който си пиехме по едно джинче с тоник след работа на "бурканите" на НДК, младежа още не беше чул новината, а там имаше телевизори... викам му "Свалиха бай Тошо преди няколко часа", а оня не вярва, цял час мисли че го будалкам... и кат го казаха по телевизора... оня само дет не се свлече на земята :)

П.С. На тайно място се пази служебния Валтер на дядото... намерихме го случайно, стария просто не го беше върнал като се е пенсионирал. Не Макаров, а германски, дори бих казал "фашистки" Валтер от 30-те години... за съжаление патроните вече са скапани, а нови не ща и да се опитвам да търся... не ми се влиза във филми с полиция... интересно ми е дали все още някой може да проследи това оръжие? :)
« Последна редакция: Май 08, 2023, 09:25:11 pm от juliang »

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #493 -: Май 08, 2023, 10:35:21 pm »
С днем победы Парад 9 мая 1945.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 906
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #494 -: Май 08, 2023, 10:46:40 pm »
С днем победы Парад 9 мая 1945.

Пасва идеално на заглавието на темата - "Това трябва да ни плаши"... :)