Автор Тема: Това трябва да ни плаши "епизод 2"  (Прочетена 651237 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1440 -: Август 14, 2023, 10:27:35 pm »
Май споменах нещо за циганката... :)

Ще ми е много интересно ако се върне онуй време, и дойдат да ти експропррират емнайсетте апартамента и гаража с лъскавия теракот и фаянс у войводския град и в тях населят индианци от кв. Надежда - тогаз к'ви ще ги пееш... :) Кат почнат да се топлят с хилядите томове художествена и наУчна литература де си я изчел...

А аз ако те върна малко по-назад от соца, кога са сваляли фашагите не само скалпа, като индианците, то само скалпа е награда, ако ти свалят  ;) и трябва да благодариш, че си останал жив, ами да ти одерат цялата кожа жив и да те пуснат по кокалчета в крематориума, да виждаш само през едно прозорче света, дакота плътта ти гори от ей тия горелки, дето един тук от форума инсталира  ;), тогава да ти питам аз за сравнение със соца, дето е имало едене и пеене на глава, спокойствие, жените не са били комерсиални, хората весели и добри.

Това с дрането на кожи се завръща и ако не е Русия дрането ще почне още от утре. Или ще ти пуснат вирус от американските лаборатории, или ще те затворят в американския Гулаг в Куба или ще те карат насила да ядеш ГМО, педерастия и т.н. Едно хубаво нещо не мога да посоча за настоящия и не дай Бог бъдещия либерализъм - американския фашизъм.


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1441 -: Август 15, 2023, 12:12:36 pm »
Я - Ядерная
Р - Ракета
С - Сдерживания

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1442 -: Август 16, 2023, 03:28:55 pm »
Гледам тая карта на билборда, и почвам да се чудя...


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1443 -: Август 16, 2023, 03:42:32 pm »
Жужи И. Кехая,

Като гледаше едно време тази карта долу, не се чудеше:




*** сега се зачудил!

Украинците се борели за земята си. Я да видим!
На референдума хората
(без Прибалтика, която намаза най-много от СССР, а тогава сънуваше френски кроасани и немска бира)
гласуваха за съхраняване на СССР.

Но 3 пияндета, начело на Белоруска ССР, Украинска ССР и РСФСР - решиха и въпреки всички закони го развалиха тоя СССР.
Народа не искаше държавата да се цепи.
И новите украински олигарски, за да запазят властта си, която им капна отгоре без никакъв труд, се продадоха на Запада, а за по-сигурно въведоха нацистката идеология в държавата... Да не би някой да се сети за закон и справедливост.
Украински земи викаш?

Знаеш ли защо Русия ще спечели войната?
Защото и 2-те страни на фронта псуват на чист руски!
Днес 500 украинеца пратиха командването си в далечно еротични пътешествие - няма да атакуват, няма да мрат!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1444 -: Август 16, 2023, 03:44:30 pm »
Гледам ги тия минзухари долу и почвам да се чудя:  ;)
Да ти дойде педала в семейството, да ти стане зет или снаха, че да вземе да си прави клизмите в твоята баня  :D, дето ти си редил плочките, да осигуриш прилични условия на младоженците  ;), че да ти създадат поколение, да ти продължат рода, а то за късмет цялото атлантическо "ценно" те споходило  :D
Ами Честито!  Желая щастие на целия род и повече паради! ;D


Изглежда е по-добре да те научат да обичаш родината си, отколкото атлантическите ценности.  :)

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1445 -: Август 16, 2023, 04:13:18 pm »

Като гледаше едно време тази карта долу, не се чудеше:


Представяш ли си - чудех се. И дори леко бЕх притеснен.

На референдума хората
(без Прибалтика, която намаза най-много от СССР, а тогава сънуваше френски кроасани и немска бира)
гласуваха за съхраняване на СССР.

Когато за пръв път в историята си правиш референдум и питаш хора живели 70 години в тоталитарно общество, едва ли очакваш те дори да знаят какво е това "референдум" и как се ползва, камо ли да си представят, че могат да отидат да си изразят свободно мнението, без след това да им се случат разни неща. Примерно каквито неща се случиха на Чехословакия.

Знаеш ли защо Русия ще спечели войната?
Защото и 2-те страни на фронта псуват на чист руски!
Особено бурятите, кадировците и дагестанците - такъв литературен руски им излиза от устите, че филолози им завиждат :)

Да ти дойде педала в семейството, да ти стане зет или снаха, че да вземе да си прави клизмите в твоята баня  :D,

За пореден път показваш изключителна осведоменост за ежедневието на педалите... съмняваш ме, много ме съмняваш... :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1446 -: Август 16, 2023, 04:22:03 pm »
За пореден път показваш изключителна осведоменост за ежедневието на педалите... съмняваш ме, много ме съмняваш... :)

Ти ли беше тоя дето каза: предпочитам гей-паради вместо манифестации за 3-ти март и 9-ти септември?
Ей такива като тебе все си мислят, че наркоманията, педерастията с евро ценностите, трафикът на хора са за простолюдието, селенията и т.н. Сметка не си дават, че и в тяхното семейство може да пламне огъня. Всичкото това дойде като допълнение с бутафорната демокрация.

Когато за пръв път в историята си правиш референдум и питаш хора живели 70 години в тоталитарно общество, едва ли очакваш те дори да знаят какво е това "референдум" и как се ползва, камо ли да си представят, че могат да отидат да си изразят свободно мнението,

Ти ли беше тоя, който съвсем скоро призна, че демокрация няма и никога не е имало? - чак ме похвали и мен, че едва сега съм го загрял, въпреки че го повтарям на всеки мой пост в подобни теми...
Какви референдуми бълнуваш в условията на тоталитарното колониално общество. Нито имаше референдум за ЕС и НАТО, нито ще има за Еврозоната. Това се налага насила, тоталитарно, чрез американското колониално управление вече 35 г. в България.

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1447 -: Август 16, 2023, 05:52:46 pm »
Ти ли беше тоя дето каза: предпочитам гей-паради вместо манифестации за 3-ти март и 9-ти септември?
Само коментирам че си по-добре запознат от мен по въпросите за личната хигиена и манипулациите, които са необходими на педалчетата. Аз не се бях замислял за клизмите, но както казва народа - "Не питай старИло, питай патИло" :)

... Какви референдуми бълнуваш в условията на тоталитарното колониално общество.

Аз ли ги бълнувам? Я виж кой излага "медицинските факти" по въпроса ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1448 -: Август 16, 2023, 07:25:46 pm »
След освобождението на Святогорск стана ясно, че Хунтата продава деца (медицински факт, потвърден с документи). Тя и живо месо продава на фронта, но да не разширяваме фокуса.

Географията на разпръскването на децата е много голяма, но най-голям апетит имат богатите британски пее..., аве педали!
Сега прифронтовата зона активно се зачиства от деца, които се губят по трасето. Особено тия, от бедните семейства.

EDM >> либерасти, сороспии, ибрикчии и полезни идиоти не се вълнуват от LGBTQ2S+. За тях тия неща са ОК.
Както за камилата кактуса е деликатес. Яде го барабар с бодлите.
Виж 3-ти Март е силно недемократичен. Такова нещо не се преглъща...

За сега става дума за около 200 000 деца. Хунтата се прави на луда, а ако не си даваш детето - скоро ще се лишиш от родителски права по бързата процедура...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1449 -: Август 16, 2023, 07:54:45 pm »
След освобождението на Святогорск стана ясно, че Хунтата продава деца (медицински факт, потвърден с документи).
Давай документите, или просто така си приказваш и очакваш аз да ходя да гоня Михаля?
Ако за теб "осиновяване" е равносилно на "продажба на деца" - тогава може и да се съглася с факта, но не и с определението.

Географията на разпръскването на децата е много голяма, но най-голям апетит имат богатите британски пее..., аве педали!
Сега прифронтовата зона активно се зачиства от деца, които се губят по трасето. Особено тия, от бедните семейства.
Същото става и с "освободените" украински деца. Вече пуснах видео в тая тема как им се промиват мозъците. А какво става след това - историята мълчи. Но за сметка на това един съд, точно толкова независим колкото този осъдил Навални вече разследва едни случаи и обяви една личност за принудително довеждане.

За сега става дума за около 200 000 деца.

Някакви потвърждаващи тази цифра документи, или пак ще ме пращаш да гледам Брикотин?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1450 -: Август 16, 2023, 08:01:03 pm »
Не, трябва да гледаш за това централните руски телевизии.
Там като доказателство дори пускат хора, говорещи на майчин правоверен английски...
ти да видиш!

Нямал ли си някога чувството, че си проклет?! Ей тъй, случайно по случайност?

Ако мислиш, че ми е цел и/или желание нещо да ти доказвам - сбъркал си мрежовия протокол...

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1451 -: Август 16, 2023, 08:10:08 pm »
Не, трябва да гледаш за това централните руски телевизии.
Там като доказателство дори пускат хора, говорещи на майчин правоверен английски...
ти да видиш!
Да, централните руски телевизии... да ти пусна ли пак новините по централните руски телевзии в дена на взрива на Чернобил, или вече го научи тоя клип? :)

Или искаш да ти пусна за промиване на мозъка десетки клипове за "спасените" и изченали украински деца в Русия?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 963
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1452 -: Август 16, 2023, 08:25:51 pm »
Мхм, и един мармот увива шоколада в станиол.
Упс, не, 2 самолета се удрят в кулите близнета и те падат! От офисните пожари после.
Па третия се изплющал така в Пентагона, че само дупка от ракета, двигателите, крилата и всичко друго е анихилирало в подпространството...

Не ми губи времето. Имаш си пиене, няма да ти правя компания...


Д,б!

Активен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 907
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1453 -: Август 16, 2023, 08:30:28 pm »
Мхм, и един мармот увива шоколада в станиол.
Упс, не, 2 самолета се удрят в кулите близнета и те падат! От офисните пожари после.
Па третия се изплющал така в Пентагона, че само дупка от ракета, двигателите, крилата и всичко друго е анихилирало в подпространството...

Затуй дай да се придържаме към фактите. Не медицинските такива. Ако ще си мерим измишльотините - не си мисли че тия на моя страна са по-малко :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни плаши "епизод 2"
« Отговор #1454 -: Август 16, 2023, 09:14:51 pm »
Ако ще си мерим измишльотините - не си мисли че тия на моя страна са по-малко :)

Избелването на ануса не е измишльотина, като го чух зъ първи път паднах от смях  :D, а чак после разбрах, че е една от многото подобни евроатлантически ценнонсит, които ти браниш, като пес.  ;)

Значи, ако някой преди 15-20 г. ми беше казал, че сега ще сме свидетели на точно такива неща, честно нямаше да му повярвам. А то ко стана, освен че е факт е и задължително. Вече е задължително да има гей-бракове, постоянно нотискат нашите политици да бързат с тия неща.

Михаил Кузмов за това е  мечтал винаги предполагам, нали и той голям евроатлантик и репресиран от комунистите.  :)